انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
یه مشکلی که تفنگهای هاتسان دارن وزن سنگین و خوشدست نبودنشونه ولی کرال سبک و خوشدسته مثل مدل بریکر.
ترجیحا میتونم بگم تنها مدل هاتسان که بدرد میخوره فقط at44 هست که تفنگ نسبتا خوبیه و بقیشون زیاد تعریفی ندارند.
کلا از نظر طراحی کرال داره پیشی میگیره و تفنگهای خوبی وارد بازار کرده و امیدوارم کیفیت قنداق هاشون را حداقل مثل بوکانیر بالا ببره که عالی تر بشن.
(2017-03-20 12:42 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم خیلی مشتاقم بین این مدل و مدل بولباس هاتسان که تازه اومده یه مقایسه ای بشه.به نظر من با یکی از مزیتهای کرال در مقابل هاتسان بولباس وزن حدود 1300 گرم کمترشه و طول کوتاهتر اما در مقابل سیستم جلوگیری از ورود دوساچمه همزمان و ضامن اتومات رو نداره.وموارد دیگه که الان فرصت نوشتن رو ندارم و امیدوارم دوستانی ک هردو این سلاح رو دارن دست به کاربشن و یه مقایسه ای انجام بدن

من هاتسان بولباس تازه خریدم
وزنش با دوربین و دوپایه به 5 کیلو میرسه و خیلی سنگینه!Khansariha (290)
لوله qe هست ولی صداش نسبتا زیاده
مخزن رو در میارم صدای چکش هم کمی زیاده
با ساچمه جگوار و پرمگنوم امتحان کردم گروپش داغونه حتی تو 20 متر! ولی با صاعقه 25 گرین ایرانی تو فاصله حدود 20 متر گروپ خوبه ولی تو 40 متر گروپ 10 سانتی میده!Khansariha (226)
هنوز جی اس بی 18 گرین گیرم نیومده ک گروپ بگیرم..بعد تعطیلات میگیرمKhansariha (399)
دوستان سلام
من بریکر دارم و سیلندر ش رو کلا خالی کرده بودم
امروز دوبار خواستم بادش کنم ولی کل باد همزمان با تلمبه زدن من از لوله خرج میشد . فک میکنم غبار رفته توی سیلندر
کسی میتونه کمک کنه که چطور بازش کنم؟؟؟
(2017-03-24 07:29 PM)neomn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
من بریکر دارم و سیلندر ش رو کلا خالی کرده بودم
امروز دوبار خواستم بادش کنم ولی کل باد همزمان با تلمبه زدن من از لوله خرج میشد . فک میکنم غبار رفته توی سیلندر
کسی میتونه کمک کنه که چطور بازش کنم؟؟؟

اسلحه کوک کنین بعد تند تند باد بزنین تا پلی امید ابندی کنه، اگه نشد باز یه بار کوک کنین شلیک کنین دوباره کوک بعد باد... اگه نشد مخزن دربیارین سوزن بدون باز کردن مخزن بچرخونین تا به بهترین حالت وکیوم برسین به احتمال 90 درصد حل میشه اگه با این کار ها نشد والو رو دربیارین تمیز کنین مشکل رفع میشه.
با ساچمه جگوار و پرمگنوم امتحان کردم گروپش داغونه حتی تو 20 متر! ولی با صاعقه 25 گرین ایرانی تو فاصله حدود 20 متر گروپ خوبه ولی تو 40 متر گروپ 10 سانتی میده!Khansariha (226)
هنوز جی اس بی 18 گرین گیرم نیومده ک گروپ بگیرم..بعد تعطیلات میگیرمKhansariha (399)
[/quote]
سلام بهیچ عنوان بدون مخزن چکش وماشه رونچکونید خیلی مضره امیدوارم تفنگت اسیب ندیده باشه،درخصوص گروپ امکان نشتی اورینگ یک قسمت محتمل است،تست مکش روانجام بدین البته بااحتیاط واطمینان از مسلح نبودن تفنگ.ببخشید متوجه شدم هم سوال وهم جواب بنده در تاپیک اشتباه بوده،عذر خواهی میکنم
سلام . تو این تا یپ بیشتر از اینکه در مورد کرال بریکر صحبت بشه بیشتر در مورد معا یب ها تسان نو شته می شه که خیلی هم صحیح نیست . گروپ گا لا تیان و بی تی بدون رگلا تور در تا یپ گروپ مو جوده مرا جعه کنید . در مورد پرو مگنوم و جکوار .می تو نم بگم پو لتون رو دور نریزید یک سا چمه خوب بخرید و از تیر اندازی لذت ببرید .Khansariha (8)
(2017-03-25 01:25 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بهیچ عنوان بدون مخزن چکش وماشه رونچکونید خیلی مضره امیدوارم تفنگت اسیب ندیده باشه،درخصوص گروپ امکان نشتی اورینگ یک قسمت محتمل است،تست مکش روانجام بدین البته بااحتیاط واطمینان از مسلح نبودن تفنگ.ببخشید متوجه شدم هم سوال وهم جواب بنده در تاپیک اشتباه بوده،عذر خواهی میکنم
[/quote]

بله مثل اینکه نشتی داره! احتمال داره نشتی از قسمت سوزن که ساچمه رو هل میده باشه؟
میشه بفرمایید به چه علت چکوندن ماشه بدون مخزن مضره؟ فقط ضربه چکشه که ضربه زیادی هم نداره!
دوستان در حال تیراندازی بودم ک یکدفعه دیگه اسلحه شلیک نکرد کوک میشد چکش ضربه میزد اما هوا آزاد نمیشد از سیلندر ،، تفنگ رو باز کردم دیدم یک قطعه فلزی افتاده داخل پیستون چکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
;

حالا سوال من این قطعه مربوط به کجاس؟؟

این قطعه ک عکسش رو میزارم باید عوض بشه یا کل سر سیلندر؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
;

موضوع بعدی هوای داخل سیلندر رو چطور خالی کنم؟ Khansariha (8)
اقایون من قصد خرید بریکر دارم
ولی واقعا قاطی کردم اخرش نفهمیدم شرود بگیرم یا سایلنسر دارKhansariha (290)
خواهش میکنم یکی از بزرگواران یه ادرس بدن من بدونم چی باید بخرم
یه نکته دیگه میشه شرود رو با سایلنسر تعویض کرد؟
ممنون از راهنمایی دوستان

خودم به جواب سوالام رسیدم پیچ برنجی رو باز کردم هوا تخلیه شد ،، بعد مشکل هم دقیقا همین سوپاپ بود ک عکسشو گزاشتم سرش شکسته و باید تعویض بشه Khansariha (8)

این انجمن حیفه با این همه آرشیو و اعضای با تجربه اینقد خلوت باشه Khansariha (226)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع