انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(2017-09-22 08:21 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-09-03 11:22 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلا کسانیکه از بولپاپها برای اولین بار استفاده میکنن 2تا واکنش دارن یا بشدت بدشون میاد و از مدلهای کلاسیک خوششون میاد و یا برعکس دیوونه بولپاپها میشن.خود من از دسته دومم و بریکر رو هم ی تست دست و پا شکسته ای کردم.بسیار جمع و جور و خوش دست هست.سایلنسر فابریک داره که خیلی مزیته و دقتش هم واقعا خوبه و هم قدرتش.کلا کیفیت تمامی کرالها مثل هم و بسیار با کیفیت نسبت به قیمتشون هستن.

هنوزم عاشق بولپاپ هاهستی بابک جان؟!!Khansariha (48)Khansariha (219)

اخرین باری که رفتیم با دوستان واسه هدفزنی بوضوح پانچر پرو سرتر بود از بریکر.البته با توجه به اینکه کلا پی سی پی ها زیر 50 متر بسیار دقیق هستند و تفاوتشون در حد یکی 2سانت هست که برای شکار قابل اغماضه همچنان برتری بولپاپها در هانتینگ برای زیر 50-60 متر غیر قابل انکاره و حمل و نقلشون توی کوله بسیار سادست.در کل به هدف تیرانداز و ی مقدارم به سلیقه بستگی داره.در کل پی سی پی های کرال و هاتسان غیر سفارش ایران نیاز 99درصد کاربران رو در جمیع امور جواب میده و برای خصوصا هانتینگ با اذعان به برتری کلی تفنگی مثل وایرخ100,به هیچ وجه اختلاف قیمت 5 میلیونی برای اون 99%قابل توجیح نیست.ضمن اینکه بازهم با اذعان به برتری کلی وایرخ 100 خصوصا در ایتم کیفیت گروپی که دوست عزیزمون سیاوش در 40متری با کرال پرو گرفتن دست کمی از گروپای وایرخ100 نداره.فقط خداوکیلی دوستان وایرخ سوار بهمون ناسزا و ...نگنKhansariha (48)
شاگردتیم بابک جان،ولی گروپم در 45 متری بودKhansariha (95)Khansariha (20)
درود به همه دوستان
من مدل پانچرمگا سایلنت دارم
اسلحه بسیار خوب ودقیقی هستش ونسبت به قیمتش از برخی دیگر سر تره
اما به نظر بنده مدل سایلنت نخرید چراکه اولا لوله سایلنسرش توخالیه واز بابت کم کردن صدا عمرا به سایلنسر مثلا مکسی نمیرسه
اینومیگم چون هم مکسی داریم وهم مگا سایلنت
مجبور شدم برای مدل شرود سالنسر بسازم که نسبتا خوب دراومد
واینم بگم که مدل سایلنسر رو نمیتونی براش خفه کن بزاری چراکه لوله کوتاه تره وبست محخزن ولوله اجازه این کار رو نمیده وباید واسش بسازی
گروپ های ینده هم از 40 الی 65 متر منو راضی نگه داشته
واز لحاظ قدرتم
فابریک 27 زول بود
فنرش چکش رو عوض کردم الان 46 زوله !!
ساچمه فقط از 18 گرین EXACT استفاده میکنم خیلی خوبه
دوربین سنتر پوینت 4*16*40
در کل خیلی خوبه
درودی دوباره
اینم یه فیلم از ساخت تلمبه زن برقی واسه PCP ه ساخت خودمه
لینکهای فیلم
اولی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دومی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-10-09 01:06 PM)عسلک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به همه دوستان
من مدل پانچرمگا سایلنت دارم
اسلحه بسیار خوب ودقیقی هستش ونسبت به قیمتش از برخی دیگر سر تره
اما به نظر بنده مدل سایلنت نخرید چراکه اولا لوله سایلنسرش توخالیه واز بابت کم کردن صدا عمرا به سایلنسر مثلا مکسی نمیرسه
اینومیگم چون هم مکسی داریم وهم مگا سایلنت
مجبور شدم برای مدل شرود سالنسر بسازم که نسبتا خوب دراومد
واینم بگم که مدل سایلنسر رو نمیتونی براش خفه کن بزاری چراکه لوله کوتاه تره وبست محخزن ولوله اجازه این کار رو نمیده وباید واسش بسازی
گروپ های ینده هم از 40 الی 65 متر منو راضی نگه داشته
واز لحاظ قدرتم
فابریک 27 زول بود
فنرش چکش رو عوض کردم الان 46 زوله !!
ساچمه فقط از 18 گرین EXACT استفاده میکنم خیلی خوبه
دوربین سنتر پوینت 4*16*40
در کل خیلی خوبه
مگا 27 ژول؟؟؟خیلی کمه.شما کورنو کردی؟
تعداد شاتت تا 120 بار چقدر شده؟
مشخصات فنری که عوض کردی چیه دوست عزیز؟
درود دوست عزیز
اره واقعا 27 زول بود !!! کرونو زدم قبل وبعدش
مشخصات فنر تا یادمه قطر 1.5 وبصورت مارپیچ حدودا 12 سانت شد اندازه حلقه های فنر به اندازه فنر فابریک
که البته خیلی هم نرم وکار امد در امد
هزینه ساخت فنر 5000 تومان
سلام دوستان عزیز
من یه کرال بریکر دارم که میخوام روش دوربین نصب کنم، دوربین مناسب دارم و پایه اون لئوپولد یک تیکه هست ولی اصلا نمیشه رو ریل بریکر نصب بشه!!! یه طرفش خوب سفت میشه یه طرفش اصلا چفت نمیشه و نمیشه نصب کرد! به نظرتون چیکارش کنم
چرا اصرار به یک تکه دارید؟پایه دو تکه روی پی سی پی به خوبی جواب میده،فقط کوتاه ترین پایه ممکن رو بخرید که فاصله مرکز دوربین تا مرکز لوله در کمترین حد ممکن باشه
(2017-10-19 07:38 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا اصرار به یک تکه دارید؟پایه دو تکه روی پی سی پی به خوبی جواب میده،فقط کوتاه ترین پایه ممکن رو بخرید که فاصله مرکز دوربین تا مرکز لوله در کمترین حد ممکن باشه

ممنون دوست عزیز
رفتم پایه دوتیکه خریدم و پایه کوتاهم گرفتم ولی متاسفانه پایه کوتاه اصلا به درد بریکر نمیخوره، یعنی ارتفاع دوربین خیلی کم میشه و مرکزش تقریبا پایینتر از پد گونه میفته و نمیشه از دوربین استفاده کرد مگر اینکه فاصله چشم تا لنز رو زیاد کنی و از پشت پد به دوربین نگاه کنی که در این صورت هم فقط یه دایره خیلی کوچیک داخل دوربین دیده میشه
البته بنده الان پست شمارو خوندم
ممنون ازتون
راهی نداره همین پایه رو یجوری بلندترش کنم یا ریلو بیارم بالاتر؟
یا باید پایه جدید بخرم؟

سلام
یه سوال دیگه از اساتید داشتم
استفاده از ساچمه گامو پرومگنوم واسه بریکر مشکلی نداره؟ باعث آسیب نمیشه؟
پیشاپیش تشکر از پاسخگویی
خواهش دارم،در مورد زیاد کردن فاصله دوربین تا چشم که کار اصولی نیست،بالا بردن ریل یا دوپایه هم به فرض اینکه امکان پذیر باشه همون نتیجه استفاده از دوپایه بلند رو در پی داره اما در حالت غیراستاندارد،پس ظاهرا چاره ای جز خرید دوپایه بلندتر نیست،در مورد ساچمه هم باید عرض کنم با توجه به تحقیقاتی که بنده و بابک خان داشتیم پرو مگنوم تا پانزده متر ساچمه بدی نیست اما پس از اون دیگه تقریبا افسارش میفته پشت خودش و هرجایی که خودش تصمیم بگیره میخوره،از جی اس بی 18.13 گرین استفاده کنید،البته بابک خان بیژن سرگنبدی هم استفاده کردند و خیلی راضی بودند
سلام دوستان بریکر من سال گذشته تیون شده و اورینگ هاشم با nbr عوض شده.(زحمت جناب مباشری). اما این هفته یک دفعه شروع کرد پرت زدن. خیلی پرت و پلا میزنه. دوربینم لیپرز 300 تومنی هست. از کجا بدونم دوربین مشکل داره یا اورینگ مشکل داره؟ برای تعویض اورینگ ها از مراحلش کسی عکس داره یا نقشه ؟ ممنون میشم بفرستید برام. ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (399)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع