انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
سلام دوستان عزیز
یه مشکلی واسه تفنگ بنده پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنین
یه چندوقتیه دقت تفنگم خیلی کم شده، یعنی افتضاح شده!!! قبلا خیلی خوب بود ولی الان تو 50 متر گروپ میگیرم اصلا تیرا تو سیبل نمیخوره!
تست مکش واسه اورینگ سرلوله انجام دادم نشتی داره ولی خییلی کمه، تعداد شات هم کم نشده و یه چیز دیگ6 اینکه موقعی که میرم ش..ار تیر به کبوترا میخوره ولی نمیفتن!!اگرم بیفتن حداقل یه صدمتری پرواز میکنن درصورتی که قبلا اینطور نبود
به نظر دوستان مشکل میتونه از کثیف شدن لوله باشه!؟ تا الان تقریبا500تا تیر زدم
مدل تفنگ هم بریکر لول شرود هستش
سلام
با احتمال اینکه تفنگ شما حالت نرمالی داشته و ضربه شدیدی بهش (و دوربین) وارد نشده باشه بهتره اول یه سیبل بزرگ تهیه کنید و گروپ بگیرید تا نقطه برخورد ساچمه ها و تجمع برخوردشون مشخص بشه
مشخص نیست ابعاد سیبلتون چقدره ولی معمولا کثیفی لوله خیلی پرت نمیزنه فقط گروپ باز میشه و از دقت کم میشه
نشتی اورینگ به مرور باعث پرت زدن میشه مگرساچمه خیلی بدی گذاشته باشین و اورینگ داخل لوله خیلی لب پر کرده باشه و اگه نشتی زیاد باشه حتما افت شدید برخورد و کاهش قدرت دارید و اون مورد پرواز 100 متری میتونه دلیلش همین باشه چون نقطه برخورد از کیلزون به سمت نیمه پایین تغییر میکنه و موجب پرواز میشه
موارد دیگری مثل تغییر نوع ساچمه، شل شدن پایه دوربین یا لنزش، تغییر مکان بفل های سایلنسر یا شل بودنشون (تکون بدی صدا میخوره) و ...
تست نشتی لوله از طریق مکش شاید خلا منفی 1 بار نسبی هم نباشه ولی همون نشتی کم در فشار 150 بار (که بهتره بگیم انفجار 150 بار) باعث میشه خیلی هوا پرت بشه و با کرنوگراف میشه بهش پی برد یا در هنگام شلیک یک تکه دستمال کاغذی روی خشاب قرار داد تا خروج هوارو از سمت اورینگ مشخص کنه
سلام
خیلی ممنون از شما دوست عزیز
بابت اندازه سیبل و نقطه برخورد عرض کنم که اندازه سیبل یه برگه آ چهار هستش و نقطه برخوردها با هم خیلی فاصله داره یکی اینور سیبل میخوره یکی اونور!!!در مورد نشتی هم تست کردم خیلی کم هستش و مشکل سایلنسر هم کنسله چون لول شرود هستش، حالا به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟
البته اسلحه یکی دوبار ضربه خیلی آهسته بهش خورده مثلا موقعی که داشتم از در میرفتم بیرون لولش آروم گرفته به لبه در
گیج زدن ساچمه تا این حد باید از شل بودن یا لقی یکی از قطعات باشه که بعد هر شلیک جاش با قبل شلیک عوض میشه. اتصالات لوله و پایه های دوربین چک کنید و لنز دوربینم چک کنید لق نباشه اگه دوربین دیگری دارید باهاش تست کنید. باد شدید ، ساچمه نامناسب سبک ، تکیه گاه بد و خطای ماشه کشی هم میتونه تاثیر اینچنینی بذاره ولی چون قبلا گروپاتون خوب بوده احتمال این عوامل ناچیزه. مشکلش زود پیدا میشه
(2018-01-07 09:17 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گیج زدن ساچمه تا این حد باید از شل بودن یا لقی یکی از قطعات باشه که بعد هر شلیک جاش با قبل شلیک عوض میشه. اتصالات لوله و پایه های دوربین چک کنید و لنز دوربینم چک کنید لق نباشه اگه دوربین دیگری دارید باهاش تست کنید. باد شدید ، ساچمه نامناسب سبک ، تکیه گاه بد و خطای ماشه کشی هم میتونه تاثیر اینچنینی بذاره ولی چون قبلا گروپاتون خوب بوده احتمال این عوامل ناچیزه. مشکلش زود پیدا میشه

خیلی ممنونمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان
چند سوال داشتم
برای بریکر میخوام ساچمه جی اس بی 18 گرینی بگیرم ، کدام کد دامنه بهتره یا بهتر بگویم کدام کد کیفیت بهتری داره ؟ ( چون شنیدم جدیدا جی اس بی ها افت کیفیت داشتن ) باراکودا 21 گرینی خیلی کیفیتش خوبه ، میشه به جای جی اس بی ، باراکودا بگیرم ؟؟ عملکرد باراکودا روی تفنگ های کرال چطوره ؟؟؟

سوال بعدی در مورد سایلنسر فابریک بریکر است . سایلنسر فابریک رو وقتی تکان میدهم صدای تیک تیک ضعیفی از داخلش به گوش میرسه ، ظاهرا یکی از بافل ها کمی لقی داره . با توجه به اینکه ممکنه توی دقت تاثیر منفی داشته باشه ، لطفا راه حل این مشکل رو آموزش دهید ...

با تشکر [تصویر: khansariha%20(8).gif]
(2018-01-26 08:30 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
چند سوال داشتم
برای بریکر میخوام ساچمه جی اس بی 18 گرینی بگیرم ، کدام کد دامنه بهتره یا بهتر بگویم کدام کد کیفیت بهتری داره ؟ ( چون شنیدم جدیدا جی اس بی ها افت کیفیت داشتن ) باراکودا 21 گرینی خیلی کیفیتش خوبه ، میشه به جای جی اس بی ، باراکودا بگیرم ؟؟ عملکرد باراکودا روی تفنگ های کرال چطوره ؟؟؟

سوال بعدی در مورد سایلنسر فابریک بریکر است . سایلنسر فابریک رو وقتی تکان میدهم صدای تیک تیک ضعیفی از داخلش به گوش میرسه ، ظاهرا یکی از بافل ها کمی لقی داره . با توجه به اینکه ممکنه توی دقت تاثیر منفی داشته باشه ، لطفا راه حل این مشکل رو آموزش دهید ...

با تشکر [تصویر: khansariha%20(8).gif]

درود Khansariha (48)
برای من ساچمه دامنه نازک jsb جواب میده البته تقلبی این نوع ساچمه زیادشده توبازار هنگام خریدحتما بررسی کنید ساچمه خط قالب نداشته باشه هنوز مدل های دیگه ساچمه رو امتحان نکردم.
درمورد سایلنسر صدا مربوط به واشر فلزی داخلش که همگی به این شکل تکان بدی صدا میده که مشکلی ایجاد نمیکنه اما سایلنسر بخش حساسی میباشد که روی دقت تاثیر زیادی دارد داخل این سایلنسر بیگودی که دورش تکه ابر هست باید جوری قرار بگیره که سنتر باشه با نخ به سادگی میشه این کار رو انجام داد. نکته مهمی که باید در نظر داشت بین رزوه های بدنه سایلنسر کاملا باید کیپ ومحکم بسته باشه وتو بدنه سایلنسر اصلا فاصله نباشد تا کارایی نهایی خود را بدهد.Khansariha (8)
سلام و تشکر بابت پاسخ [تصویر: khansariha%20(8).gif]

مگه قوطی ساچمه های جی اس بی پلمپ نیستن ؟ پس چه طوری موقع خرید ساچمه ها رو بررسی کنیم ؟

من با نرم افزار چیرگان برای جی اس بی 18 گرینی و مشخصات بریکر خودم ( فاصله مرکز تا مرکز دوربین با لوله و ... ) محاسبه کردم و نرم افزار فاصله 19 متر را برای صفر کردن در نظر گرفته ( صفر نزدیک 19 متر و صفر دور 36 متر ) و در این حالت از فاصله 13 تا 42 متری کیلزون 2.5 سانتی می دهد . به نظر شما این فاصله برای صفر دوربین مناسب است ؟؟
با سپاس
(2018-01-27 01:39 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه قوطی ساچمه های جی اس بی پلمپ نیستن ؟ پس چه طوری موقع خرید ساچمه ها رو بررسی کنیم ؟

من با نرم افزار چیرگان برای جی اس بی 18 گرینی و مشخصات بریکر خودم ( فاصله مرکز تا مرکز دوربین با لوله و ... ) محاسبه کردم و نرم افزار فاصله 19 متر را برای صفر کردن در نظر گرفته ( صفر نزدیک 19 متر و صفر دور 36 متر ) و در این حالت از فاصله 13 تا 42 متری کیلزون 2.5 سانتی می دهد . به نظر شما این فاصله برای صفر دوربین مناسب است ؟؟
با سپاس
پلمپ که نه به این صورت هستش و خیلی راحت میتونی ببینی شما از ساچمه جی اس بی 16 استفاده کن خیلی بهتر از 18 گرین نتیجه میده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-01-27 01:39 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس

بله معمولا ساچمه هایی JSB که تا حالا دیدم پلمپ نبودن وقشنگ میشه بررسی کرد وخرید.
برای صفر دوربین فاصله 30 متر باساچمه 16 گرین روی سلاح بریکر عملکرد مناسبی میتونه داشته باشهKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع