انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
با سلام

بله دوست عزیز.جز پک اورینگ یدکی هست و نسبت به بقیه اورینگ ها سایز کوچیکتری داره.

پوشش محل شارژ تا جایی که یاد دارم بوسیله دو تا اورینگ نگه داشته شده و کافیه خود پوششو یخورده به سمت جلو بکشید بیرون میاد.

خود مانومتر می بایست قبل از هرچیز مخزن تفنگ خالی باشه و با ابزار مناسب میتونید بازش کنید.
پیشنهاد میکنم اینکارو به یه تعمیرکار مجرب بسپارید(حداقل برای اولین بار)

موفق باشیدKhansariha (8)
سلام دوستان
این قنداق های پلاستیکی کرال، رنگ پلاستیکش مشکیه یا روی پلاستیک رنگ مشکی زدن؟ مثلا اگر خشی روی قنداقشون بیوفته، خود پلاستیک به رنگ مشکیه یا رنگ اصلی نمایان میشه؟
اگر کسی از دوستان اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه چون خیلی مهمه.[تصویر: khansariha%20(172).gif]
موقع تولید پلاستیک بهش رنگ مشکی اضافه میشه،توی خوردش میره
سلام دوستان
مخزن بریکر رو چجوری میشه خالی کرد؟ ( به جز شات خالی، چون شنیده بودم اگر پیچ برنجی انتهای مخزن رو آروم باز کنیم باد تخلیه میشه، درسته؟؟ )
آیا میشه مخزن رو در حالی که پر شده، از اسلحه جدا کرد ( باز کردن مخزن نه، جدا کردن مخزن از اسلحه ) و آیا قابلیت شارژ در حالتی که مخزن به اسلحه متصل نیست رو داره؟
مخزن پر یا خالی از تفنگ جدا میشه زیر تفنگ دوتا پیچ داره باید باز کنی. اون ولو برنجی هم برای تخلیه هست و آرام بازش کنید تا هوا تخلیه بشه و ربطی به اتصال مخزن به تفنگ نداره.فقط جدا کردن مخزن از تفنگ اورینگ دور ولو مخزن لب پر میکنه مگر بعد باز کردن پیچ توی سوراخش شمع آب کنی و بعد مخزن آرام دربیاری تا اورینگ خراب نشه.برای باز کردن قطعات مخزن زور بکار نبر که مخزن داغون میکنی هر ولوی باز نشد حسابی با سشوار بهتره صنعتی باشه گرم کن
سلام.دوستان سلاح من از محل ولوم تنظیم شات زمان شلیک هوا میزنه بیرون
زمانی متوجه شدم که دیدم محل علامت مثبت منفی دور تا دور چرب شده چرب شده اورینگ هاشو عوض کردم بازم چرب شده از سلامت اورینگهاش مطمئنم
یه تیکه کاغذ میگذارم روش پرتش میکنه خواستم ببینم سلاح شما هم همینطوره؟
سلام و درود
قنداق پلاستیکی یدکی بریکر توی بازار پیدا میشه؟؟ کسی از دوستان اطلاع داره از کجا میتونم تهیه کنم؟
لطفا راهنمایی کنید
سپاسگزارم [تصویر: khansariha%20(8).gif]
سلام عزیزان
چند وقتی هست قصد خرید بریکر دارم البته فعلا در پروسه تحقیق هستم و تا به اینجا تمام مشاوره ها مثبت بوده
من بخاطر دیانا قنداق پلاستیکی دارم تمایل داشتم این رو هم سنتتیک بگیرم بخاطر ست باشن که بعضی دوستان گفتند قنداق سنتتیک کیفیت خوبی نداره
سوالی دارم از دوستانی که این مدل رو دارند
اول ایا واقعا کیفیت قنداق پایین هست؟
دوم وزن اسلحه چقدر هست و ایا تفاوت وزنی با قنداق چوب داره(قاعدتا باید داشته باشه)
تو عکسها من دیدم به نظر قنداق سنتتیک کوچکتر بود ولی تو مشخصات هر دو اسلحه طولشون یک اندازه بود اینو هم اگه محبت کنید بفرمایید طول دقیق اسلحه سنتتیک چقدر هست
ممنون
سلام جناب سامانی
من بریکر چوبی دارم، جنس چوب قنداق واقعا خوبه اما روکش پلی استر یا کیلر و ... نداره که این باعث میشه که عرق دست و رطوبت و ... به داخل چوب نفوذ کنه. خودم مدتی دنبال تعویض مدل چوبی با قنداق سنتتیک یا خرید یک قنداق یدکی سنتتیک بودم تا اینکه یه بریکر با قنداق سنتتیک رو از نزدیک مورد بررسی قرار دادم، نمیتونم با قاطعیت بگم کیفیتش پایینه ولی از نظر من چوبی این مدل ظرافت بیشتری داشت.
وزن بریکر چوبی 3.600 گرم و بریکر سنتیک 3.450 گرم است ( در سایت ها اینطور ذکر شده. )
در مورد تفاوت طول هم در سایت ها یکی ذکر شده، اما آنطور که در عکس ها به نظر میاد، گویا مدل چوبی و سنتتیک در انتهای قنداق کمی تفاوت طول دارند ولی من این مورد را بررسی نکردم و نمی توانم نظری بدهم. بهتر هست دوستانی که سنتتیک دارند اندازه دقیق را ذکر کنند.

در نهایت من از تعویض قنداق چوبی با سنتتیک منصرف شدم و تصمیم گرفتم اگر بعد از مدتی استفاده، رنگ قنداق دچار مشکل شد دوباره رنگ کنم و پلی استر یا کیلر و ... بزنم.
به نظر من بهتره که شما هر دو مدل رو از نزدیک در فروشگاه یا ... ببینید و مقایسه کنید.
سلام
بلاخره من هم به جمع pcp دار ها پیوستم
فقط در انتخاب دوربین خیلی مردد هستم و هر کسی یچیزی میگه همه هم واقعا در کارشون خبره هستند نمیدونم حرف کدوم رو مبنا انتخابم قرار بدم
یکی از دوستان میگه دوربین دید خوب و رتیکل مناسب و زوم نهایت 9 کفایت میکنه و زوم بیشتر بلا استفاده اس و دید رو هم محدود میکنه
شخص دیگه میگه زوم برای این تفنگ حداقل 16 باشه
با همه اینها بازار دوربین هم جالب نیست خیلی مارک و مدل های پر مصرف نایاب هستند

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع