انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
سلام دوستان
چند سوال داشتم . اگر قنداق بریکر را گاهی اوقات با پارافین مایع چرب کنیم ایرادی دارد ؟
سوال بعد اینکه اورینگ های بریکر بعد از چه مدت نیاز به روغن کاری دارند ( مثلا بعد از چند شلیک ) ؟
و سوال دیگر : این 5 عدد اورینگی که همراه سلاح هست مربوط به کدام قسمت هاست ؟ یعنی بریکر همین 5 اورینگ را دارد ؟
اگر قنداق چوبی است بهترین روغن برای چرب کردنش روغن زیتون بکر است،تعداد اورینگ تفنگ هم کمه،مثلا پرو فکر کنم ۸ عدد اورینگ داره،تا زمانی هم که تفنگ رو برای سرویس باز نمردین بنظر نیازی به چرب کردن اورینگ نیست،تا نظر اساتید چی باشه
با تشکر بابت پاسخ
من هم تعریف روغن زیتون را شنیده ام ، اما میخواهم بدانم پارافین برای چوب قنداق این تفنگ ضرری دارد یا نه ؟ ( با توجه به اینکه ظاهرا چوب قنداق روکشی مثل کیلر و ... ندارد و روغن جذب میشود )
نکته ی بعدی اینکه حدودا پس از چند شات ، تفنگ نیاز به سرویس پیدا میکند ؟
(2017-11-12 03:14 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر بابت پاسخ
من هم تعریف روغن زیتون را شنیده ام ، اما میخواهم بدانم پارافین برای چوب قنداق این تفنگ ضرری دارد یا نه ؟ ( با توجه به اینکه ظاهرا چوب قنداق روکشی مثل کیلر و ... ندارد و روغن جذب میشود )

دوست عزیز بستگی داره شما چطور از تفنگ استفاده کنی تو کوه دشت و جنگل برای ش.. و یا اینکه برای هدف زنی یا تفریحی خیلی کم استفاده کنی،به نظرم اگه درست استفاده کنی سالها نیاز به تعمییر و سرویس تفنگ نیست فقط هرچند وقت یه بار داخل لول تفنگ تمیز شه مخصوصا زمانی که احساس کردی دقت تفنگ کم شده و اورینگ سر لوله چک بشه که موقع شلیک پرتی باد نداشته باشه
(2017-11-12 03:14 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر بابت پاسخ

ببینید،چوب یک ماده طبیعی است،روغن زیتون بکر هم یک ماده طبیعی است،مطمئنا دو ماده طبیعی با هم سازگاری بیشتری دارند تا یک ماده طبیعی و یک ماده شیمیایی،مضافا اینکه چون قنداقهای تولید ۲۰۱۶ به بعد کرال بدون روکش شیمیایی هستند با روغن زیتون بکر میشه رنگ قهگه ای سوخته ی بسیار دلنشینی بهشوم داد که البته سلیقه ای است،روش کار هم به این شکل هست که قنداق رو جدا کنید،تمام قنداق رو با پنبه آغشته به روغن زیتون چرب کنید،بذارید استراحت کنه تا روغن جذب بشه،کاملا خشک میشه،دوباره و سه باره تکرار کنید و بگذارید خشک بشه،یک ماه به قنداق استراحت بدید تا چوب تنفس کنه و روغن به مرکز چوب برسه،بعد دوباره همون روش بالا رو تکرار کنید،پس از اون دیگه نیازی نیست چون تمام چوب قنداق به میزان مورد نیاز و تا عمق مورد نیاز چرب شده،اون هم با روغن طبیعی،دوست بنده مکسی داشت با روکش شیمیایی که متاسفانه قنداقش رو موریانه زد اما قنداق تفنگ من دقیقا در همونجا بود و بدلیل روغن زیتون موریانه نزد،مضافا این روش توصیه شده توسط یکی از منبت کاران برجسته کشور است و در قدیم هم چون هنوز مواد شیمیایی برای اندود کردن چوب وجود نداشت چوب رو با روغن زیتون در برابر عوامل طبیعی محافظت میکردند یا در مازندران و گیلان حتی الوارهای سقف منازل رو در روغن زیتون میپختند
قرار بر خرید بریکر شد. چنتا سوالِ؛. سایلنسر چند درصد از صدا میگیره؟رو قدرت تاثیر داره؟در دقت چطور؟ قنداق چوبی یا سنتتیک؟( خودم چوبی بیشتر میپسندم مگر مزیت خاصی سنتتیک داشته باشه که فکر نمیکنم) ساچمه هم 18 گرین براش مناسبه دیگه. دوربین هم پیشنهاد بدین. ممنون از بزرگان خودم که وقت میزارن.
به سلامتی،بدون سایلنسر 76 دسیبل فکر کنم صدا داره و با سایلنسر 73 دسیبل،اما به این معنی نیست که میزان جزیی کم میشه،نه،تقریبا یک سوم میشه،البته با سایلنسر دست ساز،روی قدرت و دقت تاثیر منفی نداره،سایلنسر فابریک رو بابک خان زیاد راضی نبود و میگفت خطای تیر هم داشته که البته راه داره،با یه مته 5 ام دی اف و یه دریل ایستاده باید توی سایلنسر رو یه مروری !! کرد،قنداق سنتتیک بریکر خوبیش اینه که هم سبک تره و هم جلوش یه جا برای نگهداری خشاب اضافی داره و نیاز به نگهداری کمتر،قنداق چوبی شکیل تره و در صورت آسیب دیدن به راحتی تعمیر میشه اما وزن بیشتر،ساچمه جی اس بی 18.13 برای تمامی مدلهای کرال پانچر توسط خود کمپانی پیشنهاد شده و خیلی هم کارآ است،دوربین هم هرچی میخرید فقط لنز 50 بخرید،لنز بزرگتر یعنی میزان دریافت نور بیشتر و این به نوبه خودش یعنی تصویری روشن تر
(2017-11-18 12:43 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار بر خرید بریکر شد. چنتا سوالِ؛. سایلنسر چند درصد از صدا میگیره؟رو قدرت تاثیر داره؟در دقت چطور؟ قنداق چوبی یا سنتتیک؟( خودم چوبی بیشتر میپسندم مگر مزیت خاصی سنتتیک داشته باشه که فکر نمیکنم) ساچمه هم 18 گرین براش مناسبه دیگه. دوربین هم پیشنهاد بدین. ممنون از بزرگان خودم که وقت میزارن.

سایلنسر فابریک بریکر مال من صدارو به همون یک سومی که سیاوش جان گفت میرسونه اما خودم ی سایلنسر درجه 1 دارم که کوتاهترم هست و به جرات میتونم بگم توی فضای بیرون و از 7 متری اصلا صدای تفنگ به گوش نمیرسه.من از این استفاده میکنم ضمن اینکه ترکیب رنگش با کروم خیلی زیبا شده.دوست عزیز در زمینه چوب یا سنتتیک حرفهای سیاوش درسته و خودت تصمیم بگیر.اگر کاربری خیلی برات مهمه سنتتیک اگه زیبایی خیلی مهمه چوب.اگه حد وسطی مثل من دیگه سلیقه هست.من چوب گرفتم و از مدل کرومش.اول اینکه به چرندیات بعضی فروشنده ها گوش نکن که میگن روکش کرومش با کشیدن ناخن میره!!!من تو همون مغازه ای که این حرفو شنیدم وقتی فروشنده حواسش نبود یک عالمه روی تفنگش ناخن کشیدم.هیچی نشد به تفنگKhansariha (214)Khansariha (214)چوب کروم بسیار زیباست.البته به سلیقه من.و یک توصیه.از مدلهای نیم شرودش نگیر.خیلی روی صدا تاثیری نداره و دیگه هم نمیتونی سایلنسر روش ببندی یا باید تغییراتی روش اعمال کنی تا بتونی ستیلنسر ببندی که در اینصورت اصلا دیگه خریدنش توجیهی نداره.اگه کمترین هزینه رو میخوای بکنی از همه مدلها ارزونتر سنتتیک ساده هست.نسبت به گرونترین مدل بریکر 200 تومن حدودا تفاوت قیمت داره.
سلام و ممنون. بابک خان یه عکس از سایلنسر خودتون بزارین لطفا و دست سازه یا خرید فابریک و از کجا؟اگر بخام تهیه کنم چه کنم؟ مدل کروم بسیاااااار زیباست. شما چند قیمت گرفتین.؟ بعضی میگن گجت کمپ قیمتش خوبه ؛درسته؟ بازم ممنون از شماها
گجت کمپ که همه چیز رو قیمت خون پدرش میده،باز هانت شاپ یه چیز،اگر تهران هستین برید فردوسی حضوری خرید کنین،جنس رو میبینین،لمس مبکنین و با خیال راحت خرید میکنین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع