انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(2017-10-29 01:02 PM)mojtabasadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بریکر من سال گذشته تیون شده و اورینگ هاشم با nbr عوض شده.(زحمت جناب مباشری). اما این هفته یک دفعه شروع کرد پرت زدن. خیلی پرت و پلا میزنه. دوربینم لیپرز 300 تومنی هست. از کجا بدونم دوربین مشکل داره یا اورینگ مشکل داره؟ برای تعویض اورینگ ها از مراحلش کسی عکس داره یا نقشه ؟ ممنون میشم بفرستید برام. ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (399)

دوست عزيز شايد لوله كثيف شده چون منم اين مشكل و داشتم
با اسپري w40
لوله و تميز كن يا خواستي به تلگرامم پيام بده كليپ آموزششو برات بفرستم @ghasemgodarzi94
سلام دوستان اگه کسی ست کامل اورینگ های تفنگ های پی سی پی کرال میخواست موجو دارم ان بی ار ژاپنیKhansariha (8)
۰۹۳۶۱۱۱۲۰۷۳
سلام دوستان
اگر ممکنه دوستانی که بریکر دارن ( یا دیگر سلاح های کرال که شبیه بریکر هستند ) نحوه ی باز و بست سلاح برای تعویض اورینگ ( مخصوصا باز و بست لوله ) رو آموزش بدهند .
یک سوال : موقع جا زدن ساچمه ها در خشاب ، ساچمه ها لق میزنند و اصلا محکم جا نمیروند . خشاب تکی که ساچمه از اینطرف میره داخل و از آن طرف می افته بیرون . ( ساچمه باراکودا 5.50 ) آیا طبیعی است ؟
آیا لوله ی سلاح نو و آکبند را قبل از اولین استفاده باید تمیز کنیم ؟ ( چون بعضی از دوستان میگفتند لوله ها در مرحله ی تولید خیلی کثیف میشوند و این عامل بی دقتی تفنگ است )
کاتالوگ هم که ترکی هست و انگلیسی نیست .
با تشکر
درود،لق زدن ساچمه در خشاب طبیعی است و مشکلی نیست،اتفاقا اصلا نباید گیر بکنه،لوله هم معمولا نیاز به تمیز کردن نداره،بررسی کنید اگر کثیف بود با پارچه نخی و اسپری wd40 یا ناهید خشک تمیزش کنید
سلام و تشکر بابت پاسخ
لوله چطوری باز میشه ؟ آیا نیاز به باز کردن قنداق هست ؟ یا فقط همون پیچ های روی کپ ( بعد از قسمتی که خشاب جا میره ) رو شل کنیم تا لوله در بیاد ؟ دو تا پیچ هست . هر دو تا رو باید باز کنیم ؟
آیا در مورد خشاب تکی هم ورود و خروج ساچمه با لقی از دو طرف طبیعیه ؟
سوال دیگر اینکه تفنگ من زمان خرید ، مخزنش 160 بار پر بود و الان هم همین قدر هست . برای مدتی نمیتونم از اون استفاده کنم . آیا باید مخزن رو خالی کنم ؟ چه طوری ؟
اگر روش تعویض اورینگ ( قسمت هایی که باید باز بشوند تا به اورینگ ها دسترسی پیدا کنیم و ... ) رو آموزش بدین ممنون میشم .
(2017-11-10 10:09 AM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و تشکر بابت پاسخ
لوله چطوری باز میشه ؟ آیا نیاز به باز کردن قنداق هست ؟ یا فقط همون پیچ های روی کپ ( بعد از قسمتی که خشاب جا میره ) رو شل کنیم تا لوله در بیاد ؟ دو تا پیچ هست . هر دو تا رو باید باز کنیم ؟
آیا در مورد خشاب تکی هم ورود و خروج ساچمه با لقی از دو طرف طبیعیه ؟
سوال دیگر اینکه تفنگ من زمان خرید ، مخزنش 160 بار پر بود و الان هم همین قدر هست . برای مدتی نمیتونم از اون استفاده کنم . آیا باید مخزن رو خالی کنم ؟ چه طوری ؟
اگر روش تعویض اورینگ ( قسمت هایی که باید باز بشوند تا به اورینگ ها دسترسی پیدا کنیم و ... ) رو آموزش بدین ممنون میشم .

سلام درود
دوست عزیز درمورد باز کردن دوتا پیچ مغزی بالای کپ هست که بعد از شل کردن اونها لوله در میاد ولی ممکنه به راحتی درنیاد باید لوله را کمی به طرفین پیچوند و به عقب کشید تا دربیاد،تمام کرال ها موقع خرید حدودا 150 الی 160 بار باد داخل مخزنشون هست که توسط کارخانه پر میشه اگه غیر از این بود یعنی مخزن تفنگ دارای نشتی باد هست شما برای باز کردن مخزن باید باد اون رو خالی کنی تا راحت باز شه شات خالی بزنید تا باد اون کاملا خالی شه،من خودم تاحالا مخزن تفنگم باز نکردم ولی موقع باز کردن با دقت و با حوصله باز کنید سخت نیست زدن روغن یا گریس سیلیکون به اورینگ ها فراموش نشه و موقع بستن چون کپ سلاح از آلیاژ آلومینیوم هست نیازی نیست آنچنان پیچ ها رو سفت کنید خخخخخخخ
درمورد خشاب تکی هم طبیعیه ساچمه راحت داخلش لغه،اتفاقا من با خشاب تکی خیلی حال میکنم همیشه از اون اسفاده میکنم،کلا باز و بستن کرال پانچرها راحته مخصوصا که کپ اون که یک تکه س
ممنون بابت توضیحات مفیدتون
روغن سیلیکون از کجا بخریم ؟ روغن سیلیکونی که همراه تلمبه کرال هست خوبه ؟ هر چند وقت یکبار باید روغن کاری کنیم ؟ فقط اورینگ های لوله نیاز به روغن کاری دارند ؟
یعنی باید مدتی که استفاده نمیکنم حتما مخزن سلاح رو باز کنم ؟ اگر باز نکنم و همینجوری نگه دارم مشکلی پیش میاد ؟ نمیدونم چطوری باز میشه .......
(2017-11-10 11:22 AM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون بابت توضیحات مفیدتون
روغن سیلیکون از کجا بخریم ؟ روغن سیلیکونی که همراه تلمبه هست خوبه ؟ هر چند وقت یکبار باید روغن کاری کنیم ؟ فقط اورینگ های لوله نیاز به روغن کاری دارند ؟
یعنی باید مدتی که استفاده نمیکنم حتما مخزن سلاح رو باز کنم ؟ اگر باز نکنم و همینجوری نگه دارم مشکلی پیش میاد ؟ نمیدونم چطوری باز میشه .......

آره دوست عزیز همون روغنی که همراه تلنبه هست خوبه من خودم روغن سیلیکون (روغن تسمه تردمیل)خریدم که همون روغن سیلیکونه،همه اورینگهای تفنگ و تلنبه نیاز به روغن کاری داره ولی تلنبه بیشتر نیاز به روغن کاری داره.اصلا نیازی نیست که مخزن تفنگ باز کنید حتی وقتی که استفاده نمیکنید هیچوقت مخزن تفنگ نباید خالی از باد باشه چون ممکنه بعد از مدتی موقع شارژ کردن نشتی پیدا کنه حدالمقدور تا 150 بار هم باد باشه داخلش خوبه،فقط موقع سرویس یا تعمیر و تعویض اورینگ مخزن باز کنین
سلام. دوستان بین بریکر و بریکر سنتتیک و بریکر کروم تفاوتی در عملکرد و اصل کار هسته یا فقط در ظاهره؟
هیچ تفاوت فنی ندارن،فقط سنتتیک کمی سبک تره،وگرنه همه چیزشون یکی است و در ظاهر و زیبایی با هم تفاوت دارند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع