انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(2017-12-10 03:20 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان میخواستم بریکر بخرم و یکی از دوستان پیشنهاد داد که مارک ویکتور پی ۱۰ و پی ۱۵ هم هستش و میگفتن از کرال بهتره و کلا کرال درد سرایی داره (البته این شخص خودش کریکت داره )اگه امکانش هست راهنمایی کنید خودم بیشتر نظرم روی بریکر کروم بود و تا حالا ویکتور از نزدیک ندیدم

سلام مثلا چه دردسرهایی؟؟ من الان 1 ساله که بریکر دارم کاملا هم راضیم Khansariha (8)
والا تمام اونهایی میگن کرال مشکل داره کسانی هستن که تابحال کرال رو از نزدیک ندیدن
سلام به تمام دوستان بعد ۳سال پرسه زدن از انواع تفنگها مثل دیانا ۳۵ وایرخ ۸۰ بالاخره امروز یه پی سی پی خریدم مارک آرتمیس پی ۱۵ میدونم نباید اینجا مطرح میکردم ولی جایی هم در مورد این تفنگ پیدا نکردم
سلام دوستان
توی یه سایت خارجی ( نشانی سایت یادم نیست ) خوندم که نوشته بود : برای اینکه محصولات کرال رو از حالت کوک شده خارج کنید باید با دست ، اهرم بغل رو نگه دارید و بعد ماشه را بچکانید و آرام اهرم رو سر جایش برگردانید ...
میخواستم بدونم آیا این کار امکان پذیره ؟
اگر امکان این کار وجود داره ، آیا به سلاح آسیب میرسونه ؟
(2017-12-14 07:41 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
توی یه سایت خارجی ( نشانی سایت یادم نیست ) خوندم که نوشته بود : برای اینکه محصولات کرال رو از حالت کوک شده خارج کنید باید با دست ، اهرم بغل رو نگه دارید و بعد ماشه را بچکانید و آرام اهرم رو سر جایش برگردانید ...

درود
بله امکان پذیره
من خودم همیشه از این روش استفاده میکنم
تا حالا هم مشکلی برام پیش نیومده
(2017-12-14 08:20 PM)shomantika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-12-14 07:41 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

درود
بله امکان پذیره
من خودم همیشه از این روش استفاده میکنم
تا حالا هم مشکلی برام پیش نیومده
سلام منم از همین روش استفاده میکنم ولی مشکلی که هست دبل فید شدن اسلحه توی مسلح کردن دوباره هست ، برای جلوگیری مجبورم خشاب و در بیارم بعد مسلح کنم، ای راه دیگه ای هم هست یا این روش تنها راهه؟

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
دوستان سلام
بریکر شرود بهتره یا سایلنسر جدا ؟از لحاط دقت و کم کردن صدا
(2018-01-02 11:00 AM)asadjavan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

شروود پی سی پی های ارزون قیمت زیاد کارایی محسوس در کم کردن صدا نداره تفنگ خودم هم شروود هست ولی صدا ش زیاده فکر کنم سایلنسر بهتر باشه ضمنا لوله شرود باید یه چیزی که اگه اشتباه نکنم بارل میگن داشته باشه که خوب عمل کنه
(2018-01-02 11:00 AM)asadjavan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
هر دوتا رو تست کردم زیاد تفاوتی تو کاهش صدا ندیدم ولی با سایلنسر فابریک کرال فقط صدای چکش میومد،اگه با بلند شدن لوله با سایلنسر مشکلی نداری واقعا موثرتره،در ضمن خودم امتحان نکردم ولی فروشنده میگفت شرود دقتو پایین میاره دروغ یا راستش و من تایید نمیکنم

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
روی کاغذ باید "ساسلنسرشرود" از حالت سایلنسر خالی بیشتر صدارو کاهش بده ولی عملا این اتفاق ممکنه نیفته!! دلیلش اینه که طراحیشون اشتباه هست و ورودی هوا به شرود در این سیستم ها مسدود یا ناچیزه!!مثلا در جامبوهای شرود فقط قسمت سایلنسرش کار کاهش صدا انجام میده و هیچ هوایی وارد شرود نمیشه درحالیکه شرود جامبو خیلی بلنده و تاثیر بسیار زیادی در کاهش صدا میتونه داشته باشه و از نظر من باید گفت حیفه که اون شرود بلا استفاده باشه!برای رفعش یا باید با مته بلند سوراخهایی توی قسمت اتصال شرود به سایلنسر ایجاد کرد(که البته سخته) یا باید یه اتصال ساده تر و یتیکه ساخت تا راحت مته کاری بشه.اگر کسی خیلی کاهش صدا براش مهمه بهتره شرود بگیره و میتونه با هزینه کم و خلاقیت صدای تفنگ بیشتر کاهش بده. توضیحاتم به این خاطر بود که بعضی دوستان ظاهر شرود بیشتر می پسندن و فکر نکنند که شرود بگیرن کاهش صدا از دست میدن یا بر عکسKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع