انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(2017-03-25 01:49 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . تو این تا یپ بیشتر از اینکه در مورد کرال بریکر صحبت بشه بیشتر در مورد معا یب ها تسان نو شته می شه که خیلی هم صحیح نیست . گروپ گا لا تیان و بی تی بدون رگلا تور در تا یپ گروپ مو جوده مرا جعه کنید . در مورد پرو مگنوم و جکوار .می تو نم بگم پو لتون رو دور نریزید یک سا چمه خوب بخرید و از تیر اندازی لذت ببرید .Khansariha (8)
سلام دوست عزیز بنده از ساچمه جگوار۱۸/۵ هم برای فنری استفاده میکنم هم ای تی،۲۴/۵ جگوار ( بولت) هم برای بی تی ،استفاده میکنم در حد متوسط روبه خوب جواب میده.البته نسبت به قیمت ونظر شخصی وعملکرد تفنگ های خودم میگم،موفق باشید
(2017-03-25 12:37 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایون من قصد خرید بریکر دارم
ولی واقعا قاطی کردم اخرش نفهمیدم شرود بگیرم یا سایلنسر دارKhansariha (290)
خواهش میکنم یکی از بزرگواران یه ادرس بدن من بدونم چی باید بخرم
یه نکته دیگه میشه شرود رو با سایلنسر تعویض کرد؟

فرق چنداني نداره
شرود سايلنسر روي لولش سوار هست و چندان به طول تفنگ اضافه نكرده.
سايلنسر جدا رو ميشه تعويض و يا تقويت كرد كه عملكردش بهتر ميشه.
حالا اگر ميخواي خوش دست باشه و طولش كم باشه شرود بگير.
اگر هم صداش ميخواي كم باشه سايلنسر بگير.
كار نشد نداره. ميشه با كمي تغييرات به هم تبديلشون كني ولي همون اول تصميم بگير كه كار وقت گيري هست.
(2017-03-24 11:20 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-24 07:29 PM)neomn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
من بریکر دارم و سیلندر ش رو کلا خالی کرده بودم
امروز دوبار خواستم بادش کنم ولی کل باد همزمان با تلمبه زدن من از لوله خرج میشد . فک میکنم غبار رفته توی سیلندر
کسی میتونه کمک کنه که چطور بازش کنم؟؟؟

اسلحه کوک کنین بعد تند تند باد بزنین تا پلی امید ابندی کنه، اگه نشد باز یه بار کوک کنین شلیک کنین دوباره کوک بعد باد... اگه نشد مخزن دربیارین سوزن بدون باز کردن مخزن بچرخونین تا به بهترین حالت وکیوم برسین به احتمال 90 درصد حل میشه اگه با این کار ها نشد والو رو دربیارین تمیز کنین مشکل رفع میشه.

ممنون از راهنمایی تون تند تند تلمبه زدم مشکل حل شد
(2017-03-24 07:29 PM)neomn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
من بریکر دارم و سیلندر ش رو کلا خالی کرده بودم
امروز دوبار خواستم بادش کنم ولی کل باد همزمان با تلمبه زدن من از لوله خرج میشد . فک میکنم غبار رفته توی سیلندر
کسی میتونه کمک کنه که چطور بازش کنم؟؟؟

گلنگدن رو بکش عقب. اونوقت شارژ کن.
(2017-03-25 11:25 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-25 12:37 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرق چنداني نداره
كار نشد نداره. ميشه با كمي تغييرات به هم تبديلشون كني ولي همون اول تصميم بگير كه كار وقت گيري هست.

متشکرم دوست من
تصمیمگیری یخورده برام سخت شده
دیشب با یه دوستی که دستی بر اتش داره صحبت میکردم میگفت کلا کرال نگیر یا بوکانیر یا at44 یا گالاتان
در ضمن میشه مدلهای دیگه رو به بولپاپ تبدیل کرد
من عاشق بولپاپ بودن بریکر شدم که میخوام برم سراغpcp
(2017-03-26 01:19 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-25 11:25 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرق چنداني نداره

متشکرم دوست من
دیشب با یه دوستی که دستی بر اتش داره صحبت میکردم میگفت کلا کرال نگیر یا بوکانیر یا at44 یا گالاتان

اين بحث پيچيده تر هستش.
نظر اغلب دوستان و من در اين سايت اين هست كه كرال از هاتسان بهتر هست.
مخصوصا با اين وضعيت واردات هاتسان. (يك سري به تاپيك هاش بزنين)
والتر دوميناتور تا ٤ تومن از نظر من در حال حاظر بهترين تفنگ موجود هستش. (لوله ي والتر-رگولاتور- استهلاك اندك)
انتخاب بين بوكانير و كرال كار خيلي سختي هست مخصوصا اينكه بوكانير مال انگلستان هست.
بولپاپ كردن هم كار اشتباهي هستش. عملكرد تفنگ رو خراب ميكنه. (ماشه از حالت استاندارد در مياد)
یه زمانی دومیناتور و ای تی 44 یه قیمت بودن فقط ای تی یه تلمبه رایگان همراه خودش داشت که همین باعث میشد خیلی از افراد انتخابشون ای تی باشه در همون زمان هم دومیناتور استهلاک بالای داشت و ای تی که کپی شده از شرکت وبلی هست استهلاک پایین تر از دومیناتور داشت برای همین استهلاک بالا کلا از دید همه پاک شد برای همین الانم با این قیمت اگه 4 تومن باشه ارزش خرید نداره چون انتخاب های خیلی بهتری میشه داشت مثل پی هزارو و رویال 400.
در مورد انتخاب بین بوکانیر و کرال هم میشه گفت تقریبا شبیه به هم هستن قبلا راجب این موضع تو تاپیک مربوطه تجربه شخصی خودم بیان کردم.
مورد بالپاپ کردنم هزینه ای زیادی داره اگه خودتونم فنی کار باشین خودتون اقدام کنین به ساختش باز 400 حداقل خرج داره.
مورد عملکرد ماشه و ریل دوربین که دو نکته مهم تو بالپاپ کردن هست اگه نکات مهمش رعایت بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
موفق باشیدKhansariha (8)
ممنون از راهنمایتون
چیزهای رو که برام تو pcpمهم هست اول وزنش هست
قدرت و دقت
امکان تنظیم قدرت و بشه نرمال حدود 100 به بالا شات داشته باشم
و ترجیحا بولپاپ باشه چون تو هر حالی میتونی نشونه گیرب کنی و اگه بارون یا برف بگیره زیر اور راحت بشه جاش کرد
من کوه زیاد میرم و برای هدفزنی و شاید تو فصلش چیز دیگه
در ضمن دوربین بوشنل 3 9 40 دارم
و میخوام اسلحه زیر 2در بیاد و برای شارژش تلمبه میگیرم
منتظرم نظراتتون رو بشنم
(2017-03-27 01:41 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنمایتون
چیزهای رو که برام تو pcpمهم هست اول وزنش هست
قدرت و دقت
امکان تنظیم قدرت و بشه نرمال حدود 100 به بالا شات داشته باشم
و ترجیحا بولپاپ باشه چون تو هر حالی میتونی نشونه گیرب کنی و اگه بارون یا برف بگیره زیر اور راحت بشه جاش کرد
من کوه زیاد میرم و برای هدفزنی و شاید تو فصلش چیز دیگه
در ضمن دوربین بوشنل 3 9 40 دارم
و میخوام اسلحه زیر 2در بیاد و برای شارژش تلمبه میگیرم
منتظرم نظراتتون رو بشنم

100 شات؟؟ کم نیست؟! Khansariha (367)

داداش باروت که تو سیلندر نمیریزی Khansariha (226)

زیر 2 تومن با این مشخصات مد نظر شما کرال بریکر مناسب ترین گزینه هست 40 شات مناسب میده بهت

تلمبه هم بول بگیر خیلی نرم تر از هاتسان هست و سریعتر سیلندر باد میشه "با هاتسان مقایسه کردم چون هر دو مدل رو دارم و امتحان کردم" Khansariha (8)
(2017-03-26 05:57 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-26 01:19 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرق چنداني نداره

متشکرم دوست من

اين بحث پيچيده تر هستش.
نظر اغلب دوستان و من در اين سايت اين هست كه كرال از هاتسان بهتر هست.
مخصوصا با اين وضعيت واردات هاتسان. (يك سري به تاپيك هاش بزنين)
والتر دوميناتور تا ٤ تومن از نظر من در حال حاظر بهترين تفنگ موجود هستش. (لوله ي والتر-رگولاتور- استهلاك اندك)
انتخاب بين بوكانير و كرال كار خيلي سختي هست مخصوصا اينكه بوكانير مال انگلستان هست.
بولپاپ كردن هم كار اشتباهي هستش. عملكرد تفنگ رو خراب ميكنه. (ماشه از حالت استاندارد در مياد)

با سلام احتراما بعضی نکات را عرض کنم سوتفاهم پیش نیاد.
ارزانترین و بهترین بالپاپ بریکر هست و حرفی توش نیست. زیبا سبک و جمع و جور.
دومیناتور 2.2 میلیون قیمتش بود الان هم زیر 3 تومن هست! 4 تومن کجا بود!
مقایسه کرال با بوکانیر اشتباه است. بوکانیر از نظر همه سایتهای معتبر ارزانترین گزینه برای شروع کار تارگتی هست. اگر معمولا انتخاب نمیشه به دلیل شات 25 تایی است. وگرنه دقیقا 40 ژوله و کلا 6 متر تلرانس داره و قنداق چوبی خوش کیفیتی داره. فقط ساخت لوله پلی گونال بوکانیر به اندازه ساخت کامل 3 یا 4 تا تفنگ ترک زمان میبره و همگی دقیق هستند و نه مثل تفنگهای ترک دقت شانسی باشه!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع