انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(2017-03-30 04:54 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ، در مورد نازل شارژ کاری که خودم کردم رو به شما توصیه میکنم من ابتدا مشکل داشتم هم نشطی داشت و هم موقع جا زدن اذیت میکرد! این اورینگهای سفید رنگ روی خود نازل سایزش و جنسش مناسب نیست ، در صورتی که دسترسی دارین اورینگهای زرد رنگ ژله ای که روی تلمبه های هاتسان هست بندازین یا سایز همین زرد رنگهای ژله ای که سایز دهانه لوله هم هست از جنس وایتون استفاده کنین ، امیدوارم مشکلتون حل بشه Khansariha (8)

سلام
جنس مد نظر شما که فرمودید ژله ای سیلیکون است. این مدل اورینگها به اورینگ سیلیکونی معروفند چون متریال اصلی انها سیلیکون میباشد. عموما زرد قرمز و گاها قهوه ای هستند.
اقای امیر حسین به چه نتیجه ای رسیدی
ما منتظریم تا اولین گروپ های این سلاح رو از شما داشته باشیم
Khansariha (214)
(2017-03-30 05:40 PM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز
از نظرات خوبتون خیلی استفاده کردم. ممنون
عرض کنم منم تصمیم گرفتم یه pcp بالپاپ تهیه کنم و تا سه میلیون هم میتونم هزینه کنم. اوایل میخواستم گلادیوس بگیرم ولی بدلیل وزن زیاد و مهمتر از اون حرف و حدیث هایی مبنی بر سفارشی بودن اونها جهت ایران بیخیالش شدم و اومدم سمت بریکر.
حالا چند تا سوال دارم از دوستان خوبم و ممنون میشم جواب بدین (مخصوصا دوستانی که دارند از این مدل استفاده میکنند).
1- نمونه هایی که تو ایران موجوده از لحاظ فنی و کیفی با نمونه هایی که در سایر کشورها بفروش میره یکسانه یا تفاوت دارند؟
2- نوع قنداق چوبی و سنتیک از لحاظ طول عمر و استحکام در برار ضربه و خط و خش کدومش بهتره؟
3-کیفیت ساخت این سلاح چطوره؟ منظورم از لحاظ صاف و یکدست بودن بدنه و لوله و ... و نداشتن زائده های اضافی و تیز است.

از همتون ممنونم.

ممنون از اظهار نظر دوستان...!!!Khansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (367)
(2017-04-01 01:18 PM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-30 05:40 PM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز
عرض کنم منم تصمیم گرفتم یه pcp بالپاپ تهیه کنم و تا سه میلیون هم میتونم هزینه کنم. اوایل میخواستم گلادیوس بگیرم ولی بدلیل وزن زیاد و مهمتر از اون حرف و حدیث هایی مبنی بر سفارشی بودن اونها جهت ایران بیخیالش شدم و اومدم سمت بریکر.
حالا چند تا سوال دارم از دوستان خوبم و ممنون میشم جواب بدین (مخصوصا دوستانی که دارند از این مدل استفاده میکنند).
1- نمونه هایی که تو ایران موجوده از لحاظ فنی و کیفی با نمونه هایی که در سایر کشورها بفروش میره یکسانه یا تفاوت دارند؟
2- نوع قنداق چوبی و سنتیک از لحاظ طول عمر و استحکام در برار ضربه و خط و خش کدومش بهتره؟
3-کیفیت ساخت این سلاح چطوره؟ منظورم از لحاظ صاف و یکدست بودن بدنه و لوله و ... و نداشتن زائده های اضافی و تیز است.

از همتون ممنونم.

ممنون از اظهار نظر دوستان...!!!Khansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (367)

این تاپیک 15 صفحه بیشتر نیست ، شما هر 15 صفحه رو مطالعه کن وقت زیادی هم نمیگیره ، جواب تمام سوالاتو میگیری Khansariha (8)
(2017-04-01 03:21 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تاپیک 15 صفحه بیشتر نیست ، شما هر 15 صفحه رو مطالعه کن وقت زیادی هم نمیگیره ، جواب تمام سوالاتو میگیری Khansariha (8)

من همه صفحات رو خوندم عزیز و جواب سوالاتم رو نگرفتم که دارم میپرسم
(2017-03-31 10:15 AM)amirhoseein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ارش جان
حالا سوالم اینه،بعد اینکه نازل دراوردم چه چیزایی از مخزن چک کنم که خراب نشده باشه؟فقط اورینگ هاش می تونه خراب شده باشه؟
بعد چیکار کنم با نازل،که دیگه این اتفاقات نیوفته؟

بله تنها جاي محتمل اورينگ هستش.
اگر از اورينگ نباشه بايد بديش تعميرگاه يا خودت قطعه ي مورد نظر رو تهيه كني.(بعيده كه از مخزن باشه)
اورينگ ٩-١.٨ استفاده كن براي نازل. از ٩-٢ استفاده كني اين مشكل پيش مياد.
يك عدد كوليس بخر كه بيرون دقيق اندازه نميگيرن. تفاوت ٠.٢ هم ميتونه باعث خرابكاري و زحمت بشه.
سلام بر دوستان عزیز

از همتون ممنونم.

خوشبختانه مدل هاي وارد شده از نظر كيفيت تفاوتي ندارند.
سنتتيكش چندان جالب نيست ولي اندكي سبكتره.
من مگا داشتم كه چوبش خوب بود. ولي چوب بريكر بهتره.
از نظر من مدل جديدش كه دو مخزن ٤٢٥ سي سي داره (مجموعا ٨٥٠ سي سي) خيلي خوب هستش. ١٣٠ تا هم شات ميده. رگوله كردنش هم ٣٠٠ تومن بيشتر هزينه نداره. لولش هم شروده. طول لوله ي ٥٨ سانتي هم به استيبل بودن گلوله كمك ميكنه.
از نظر كيفيت و زاج كاري و تميزي هم سطح بسيار خوبي داره.
چون بريكر بولپاپ هست توازن وزني بدون دوربين اصلا مناسب نيست و در موقع خريد بهش دقت نكنيد.
دوستان نمونه هایی که لوله شرود دارند با نمونه های لوله ساده چقدر اختلاف قیمت دارند؟
و اینکه تفاوت لوله شرود با لوله ساده فقط توی خفه کردن صداست یا تفاوت فنی دیگه ای هم دارند؟
ارش جان از مدلی که صحبتش رو کردی عکس هم داری
این مدل بریکر 2 مخزن
اگه همچین چیزی باشه دغدغه اصلی من حل میشه
اختلاف وزن رو هم با مدل معمولیش میدونی چقدر هست؟
(2017-04-02 12:41 AM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نمونه هایی که لوله شرود دارند با نمونه های لوله ساده چقدر اختلاف قیمت دارند؟
و اینکه تفاوت لوله شرود با لوله ساده فقط توی خفه کردن صداست یا تفاوت فنی دیگه ای هم دارند؟

اختلاف قیمت حدود 50 تا 100 تومن هست
منظور شما تفاوت شرود با سایلنسر دار اگه هست بله سایلنسر معلومه چکار میکنه
(2017-04-02 12:41 AM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لول شرود با ساده از هيچي تا صد هزار تومان تفاوت دارن.
از نظر فني اندكي از لوله ي خالي بلند تر هستش.
شرود همون سايلنسر پيش نسب روي لوله هستش.
نهايتا شرود از مدل ساده كه روش سايلنسر نسب شده كوتاه تر هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين سايت رايفل كه مال كوهسار هست و مدل ٤٢٥+٣٢٠ سي سي توش هست. و تو اين فروشگاه خودشون رگولاتور روش نسب ميكنن (به صورت اپشن)
۰۹۱۳۲۰۳۲۴۶۰ اين شماره به نام حبيبي نسب هستش. توي كانالش هر دو مدل ٤٢٥+٤٢٥ و ٤٢٥+٣٢٠ رو داشت. بهشون پيام بدين و ادرس كانالشون رو بگيرين.
باز هم شما تحقيقات خودتون رو بكنيد.
من برم خونه با كامپيوتر عكس ارسال ميكنم.
من از هيچ يك از فروشگاه هاي بالا خريدي نكردم كه بتونم اعتبارشون رو ارزيابي كنم. البته فكر كنم دوستان از فروشگاه كوهسار خريد كردن و اونها اگر لطف كنن و تاييدش يا عدم تاييدش رو اطلاع بدن.
اين مدل هم بولپاپ نيستش.
(2017-04-02 03:37 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لول شرود با ساده از هيچي تا صد هزار تومان تفاوت دارن.
از نظر فني اندكي از لوله ي خالي بلند تر هستش.
شرود همون سايلنسر پيش نسب روي لوله هستش.
نهايتا شرود از مدل ساده كه روش سايلنسر نسب شده كوتاه تر هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين سايت رايفل كه مال كوهسار هست و مدل ٤٢٥+٣٢٠ سي سي توش هست. و تو اين فروشگاه خودشون رگولاتور روش نسب ميكنن (به صورت اپشن)
۰۹۱۳۲۰۳۲۴۶۰ اين شماره به نام حبيبي نسب هستش. توي كانالش هر دو مدل ٤٢٥+٤٢٥ و ٤٢٥+٣٢٠ رو داشت. بهشون پيام بدين و ادرس كانالشون رو بگيرين.
باز هم شما تحقيقات خودتون رو بكنيد.
من برم خونه با كامپيوتر عكس ارسال ميكنم.
من از هيچ يك از فروشگاه هاي بالا خريدي نكردم كه بتونم اعتبارشون رو ارزيابي كنم. البته فكر كنم دوستان از فروشگاه كوهسار خريد كردن و اونها اگر لطف كنن و تاييدش يا عدم تاييدش رو اطلاع بدن.
اين مدل هم بولپاپ نيستش.
ممنون آرش جان
البته این لینکی که شما گذاشتین مربوط به بریکر نیست.
فروشگاه کوهسار بین لوله ساده و لوله شرود 200 هزارتومن اختلاف قیمت داره. (عادی 1600 و لوله شرود 1800 میده).به نظرتون می ارزه؟
سایر دوستانی که از این فروشگاه خرید کردن آیا راضی بودن از فروشگاه و جنس خوب تحویل داده؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع