انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
ممنون امیر عزیز
و گرشاسب دوست داشتنی
پس بوکانیر شات پایینی داره
بریکر در حالت نرمال یعنی نه ضعیف نه قوی چندتا شات میده؟
و لطفا شاخصه های اصلی برای تشخیص بریکر بهتر چی هست
مثلا اگه چند نوع لوله متفاوت داشته باشه و مدل خاصی بهتر باشه
چه مدل دوربینی برای بریکر بهتر هست
قبلا هم گفتم بوشنل 3 9 40 دارم مناسب هست؟
الان با فنر پیستون گاموکمتراز 20 ژول بالای 25متر نمیتونم هدفی اندازه یه گنجشک رو راحت بزنم
البته ایستاده و به حالت ش
ولی کمتر از 25متر رد خور نداره
با بریکر این فاصله چقدر میشه
به 70 متر میرسه؟
با 2 تومن حالا 200 بالا پایین چی بهتره
دومیناتور چه جور اسلحه ای هست
فروشگاه خاصی اگه میشناسید تهران معرفی کنید
ممنون از همدلیتونKhansariha (256)
دوستان من ۲تا کرال مگا از دو سری ساخت متفاوت با فاصله زمانی یک هفته از هم برا خودم و دوستم خریدم هر دو سلاح تو فاصله ۷۵متر توپ پینگ پنگ میزنیم بد دوستمون میگه دقت ترک شانسی هست !!!!!!؟ من با والتر کل انداختم طرف باورش نمیشد انقدر سلاح دقیق باشه ، دوستان بی تعصب صحبت نمیکنن

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
(2017-03-28 12:28 AM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من ۲تا کرال مگا از دو سری ساخت متفاوت با فاصله زمانی یک هفته از هم برا خودم و دوستم خریدم هر دو سلاح تو فاصله ۷۵متر توپ پینگ پنگ میزنیم بد دوستمون میگه دقت ترک شانسی هست !!!!!!؟ من با والتر کل انداختم طرف باورش نمیشد انقدر سلاح دقیق باشه ، دوستان بی تعصب صحبت نمیکنن

سلامKhansariha (8)
بنده هم با حرف شما کاملا موافق هستم و تا این لحظه متوجه شدم بالاترین دقتها تو PCP های ترک یکی مال پرو و دیگری مال مگا هستش که جالبه بدونید گروپش فراتر از انتظاری بود که ازش داشتم و دری نوشابه رو راحت میتونی تو فاصله بین ۵۰ تا ۷۵ چند بار پشت سرهم بزنیش.
راستی آقا حسام شما چه تفاوتی تو کیفیت ساخت مثلا قنداق تو سری جدید با سری قبلی مشاهده کردی؟ کیفیت بالا اومده بود یا قنداق نازک شده بود؟ خلاصه اگه قنداق این تفنگ درست و حسابی بود کیفیتش و ضد خش بود الان دیگه کرال پانچر مگا رو خریده بودم. راستی میشه یه درخواستی به شرکت اسلحه سازی کرال داد در مورد قنداق هایی که میسازن که تغییراتی را در تولیداتشون انجام بدن؟ حاضرم قنداق کرال مگا کیفیتش بشه در حد بوکانیر ولی ۱۰۰ تومن بیشتر پول بدم. کسی راهکاری چیزی نداره کیفیت قنداق را ببریم بالا؟
سپاسKhansariha (8)
(2017-03-28 09:05 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-28 12:28 AM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)
بنده هم با حرف شما کاملا موافق هستم و تا این لحظه متوجه شدم بالاترین دقتها تو PCP های ترک یکی مال پرو و دیگری مال مگا هستش که جالبه بدونید گروپش فراتر از انتظاری بود که ازش داشتم و دری نوشابه رو راحت میتونی تو فاصله بین ۵۰ تا ۷۵ چند بار پشت سرهم بزنیش.
راستی آقا حسام شما چه تفاوتی تو کیفیت ساخت مثلا قنداق تو سری جدید با سری قبلی مشاهده کردی؟ کیفیت بالا اومده بود یا قنداق نازک شده بود؟ خلاصه اگه قنداق این تفنگ درست و حسابی بود کیفیتش و ضد خش بود الان دیگه کرال پانچر مگا رو خریده بودم. راستی میشه یه درخواستی به شرکت اسلحه سازی کرال داد در مورد قنداق هایی که میسازن که تغییراتی را در تولیداتشون انجام بدن؟ حاضرم قنداق کرال مگا کیفیتش بشه در حد بوکانیر ولی ۱۰۰ تومن بیشتر پول بدم. کسی راهکاری چیزی نداره کیفیت قنداق را ببریم بالا؟
سپاسKhansariha (8)
سلام دوست عزیز بله درسته قنداق در قسمت بغل مخزن نازکتر شده ولی من فکر میکنم برای سبکتر شدن سلاح هست ، کیفیت کمتر نشده بهترهم شده تغییر بعدی در در پوش قسمت شارژ مخزن هست که بهتر شده ، به نظر من قنداق شکیل هست ، اگر تمایل دارید با چند دست کلر و براق کننده که توسط کسایی که با چوب کار میکنن زده بشه همونی میشه که شما میخواهید ، ولی اگه میبینید ماته برای استتار بیشتر و جلوگیری از انعکاس نور در شکار هست.

(2017-03-27 10:46 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون امیر عزیز
و گرشاسب دوست داشتنی
پس بوکانیر شات پایینی داره
بریکر در حالت نرمال یعنی نه ضعیف نه قوی چندتا شات میده؟
و لطفا شاخصه های اصلی برای تشخیص بریکر بهتر چی هست
مثلا اگه چند نوع لوله متفاوت داشته باشه و مدل خاصی بهتر باشه
چه مدل دوربینی برای بریکر بهتر هست
قبلا هم گفتم بوشنل 3 9 40 دارم مناسب هست؟
الان با فنر پیستون گاموکمتراز 20 ژول بالای 25متر نمیتونم هدفی اندازه یه گنجشک رو راحت بزنم
البته ایستاده و به حالت ش
ولی کمتر از 25متر رد خور نداره
با بریکر این فاصله چقدر میشه
به 70 متر میرسه؟
با 2 تومن حالا 200 بالا پایین چی بهتره
دومیناتور چه جور اسلحه ای هست
فروشگاه خاصی اگه میشناسید تهران معرفی کنید
ممنون از همدلیتونKhansariha (256)

بریکر در بالاترین قدرت حدود حدود 50 شات در اختیار شما میزاره. همه بریکرها مثل هم هستند و در تیپهای مختلف تولید شدند اما لوله ها و عملکردشون یکی است. بهتره از دوربینی بالاتر از زوم 16 استفاده کنید و تا 70 متر منظور شمارو براورده خواهد کرد.
اما اگر قصد خرج کردن 2.2 میلیون دارید حتما بوکانیر بهتر خواهد بود.
ارادتKhansariha (8)

سلام
اتفاقا منم مثل شما با این نظر که همگی دقت مشابه دارند موافقم . اما خوب تعبیر دقت بین افراد متفاوت هست. بعضی توپ پینگ پنگ و بعضی سر سوزن.
بنده مدیر فنی سایت ایرگانز هستم و همچنین با نمایندگی کرال هم از نزدیک در ارتباطم . اگر بحث تعصب باشه که باید روی برندهای ترک متعصب باشم. اما با اینکه با نظر شما موافقم نمیتونم نظر بعضی از دوستان بابت بی دقتی تفنگهاشون رو نادیده بگیرم. به همین دلیل اینطور مطرح کردم. الان چندساله بیش از نیمی از واردات تفنگهای ترک را از نزدیک میبینم و بارها با کارخانه های تولیدی انها هم مکاتبه هم محاوره به کمک مترجم داشتم.
تا الان هم جز حقیقت به کاربران چیزی نگفتم و به محض رویت مورد جدید مثل همیشه اطلاع رسانی خواهم داشت.
(2017-03-27 09:57 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-26 05:57 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-26 01:19 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-25 11:25 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-25 12:37 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایون من قصد خرید بریکر دارم
ولی واقعا قاطی کردم اخرش نفهمیدم شرود بگیرم یا سایلنسر دارKhansariha (290)
خواهش میکنم یکی از بزرگواران یه ادرس بدن من بدونم چی باید بخرم
یه نکته دیگه میشه شرود رو با سایلنسر تعویض کرد؟

فرق چنداني نداره
شرود سايلنسر روي لولش سوار هست و چندان به طول تفنگ اضافه نكرده.
سايلنسر جدا رو ميشه تعويض و يا تقويت كرد كه عملكردش بهتر ميشه.
حالا اگر ميخواي خوش دست باشه و طولش كم باشه شرود بگير.
اگر هم صداش ميخواي كم باشه سايلنسر بگير.
كار نشد نداره. ميشه با كمي تغييرات به هم تبديلشون كني ولي همون اول تصميم بگير كه كار وقت گيري هست.

متشکرم دوست من
تصمیمگیری یخورده برام سخت شده
دیشب با یه دوستی که دستی بر اتش داره صحبت میکردم میگفت کلا کرال نگیر یا بوکانیر یا at44 یا گالاتان
در ضمن میشه مدلهای دیگه رو به بولپاپ تبدیل کرد
من عاشق بولپاپ بودن بریکر شدم که میخوام برم سراغpcp

اين بحث پيچيده تر هستش.
نظر اغلب دوستان و من در اين سايت اين هست كه كرال از هاتسان بهتر هست.
مخصوصا با اين وضعيت واردات هاتسان. (يك سري به تاپيك هاش بزنين)
والتر دوميناتور تا ٤ تومن از نظر من در حال حاظر بهترين تفنگ موجود هستش. (لوله ي والتر-رگولاتور- استهلاك اندك)
انتخاب بين بوكانير و كرال كار خيلي سختي هست مخصوصا اينكه بوكانير مال انگلستان هست.
بولپاپ كردن هم كار اشتباهي هستش. عملكرد تفنگ رو خراب ميكنه. (ماشه از حالت استاندارد در مياد)

با سلام احتراما بعضی نکات را عرض کنم سوتفاهم پیش نیاد.
ارزانترین و بهترین بالپاپ بریکر هست و حرفی توش نیست. زیبا سبک و جمع و جور.
دومیناتور 2.2 میلیون قیمتش بود الان هم زیر 3 تومن هست! 4 تومن کجا بود!
مقایسه کرال با بوکانیر اشتباه است. بوکانیر از نظر همه سایتهای معتبر ارزانترین گزینه برای شروع کار تارگتی هست. اگر معمولا انتخاب نمیشه به دلیل شات 25 تایی است. وگرنه دقیقا 40 ژوله و کلا 6 متر تلرانس داره و قنداق چوبی خوش کیفیتی داره. فقط ساخت لوله پلی گونال بوکانیر به اندازه ساخت کامل 3 یا 4 تا تفنگ ترک زمان میبره و همگی دقیق هستند و نه مثل تفنگهای ترک دقت شانسی باشه!!

جناب گرشاسب میشه بفرمایید قیمت بریکر چند هست با یه تلمبه معمولی و نرمال؟
با اجازتون برای اینکه تایپیک منحرف نشه تو خصوصی سوال میپرسم
(2017-03-28 05:31 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-27 09:57 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-26 05:57 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-26 01:19 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-25 11:25 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرق چنداني نداره
شرود سايلنسر روي لولش سوار هست و چندان به طول تفنگ اضافه نكرده.
سايلنسر جدا رو ميشه تعويض و يا تقويت كرد كه عملكردش بهتر ميشه.
حالا اگر ميخواي خوش دست باشه و طولش كم باشه شرود بگير.
اگر هم صداش ميخواي كم باشه سايلنسر بگير.
كار نشد نداره. ميشه با كمي تغييرات به هم تبديلشون كني ولي همون اول تصميم بگير كه كار وقت گيري هست.

متشکرم دوست من
تصمیمگیری یخورده برام سخت شده
دیشب با یه دوستی که دستی بر اتش داره صحبت میکردم میگفت کلا کرال نگیر یا بوکانیر یا at44 یا گالاتان
در ضمن میشه مدلهای دیگه رو به بولپاپ تبدیل کرد
من عاشق بولپاپ بودن بریکر شدم که میخوام برم سراغpcp

اين بحث پيچيده تر هستش.
نظر اغلب دوستان و من در اين سايت اين هست كه كرال از هاتسان بهتر هست.
مخصوصا با اين وضعيت واردات هاتسان. (يك سري به تاپيك هاش بزنين)
والتر دوميناتور تا ٤ تومن از نظر من در حال حاظر بهترين تفنگ موجود هستش. (لوله ي والتر-رگولاتور- استهلاك اندك)
انتخاب بين بوكانير و كرال كار خيلي سختي هست مخصوصا اينكه بوكانير مال انگلستان هست.
بولپاپ كردن هم كار اشتباهي هستش. عملكرد تفنگ رو خراب ميكنه. (ماشه از حالت استاندارد در مياد)

با سلام احتراما بعضی نکات را عرض کنم سوتفاهم پیش نیاد.
ارزانترین و بهترین بالپاپ بریکر هست و حرفی توش نیست. زیبا سبک و جمع و جور.
دومیناتور 2.2 میلیون قیمتش بود الان هم زیر 3 تومن هست! 4 تومن کجا بود!
مقایسه کرال با بوکانیر اشتباه است. بوکانیر از نظر همه سایتهای معتبر ارزانترین گزینه برای شروع کار تارگتی هست. اگر معمولا انتخاب نمیشه به دلیل شات 25 تایی است. وگرنه دقیقا 40 ژوله و کلا 6 متر تلرانس داره و قنداق چوبی خوش کیفیتی داره. فقط ساخت لوله پلی گونال بوکانیر به اندازه ساخت کامل 3 یا 4 تا تفنگ ترک زمان میبره و همگی دقیق هستند و نه مثل تفنگهای ترک دقت شانسی باشه!!

جناب گرشاسب میشه بفرمایید قیمت بریکر چند هست با یه تلمبه معمولی و نرمال؟
با اجازتون برای اینکه تایپیک منحرف نشه تو خصوصی سوال میپرسم

سلام خسته نباشيد.
اقاي گرشاسب عزيز هرچي من نگفته بودم رو گفتن.
البته وقتي من گفتم تا ٤ تومن منظورم اين نبود كه والتر ٤ تومن هستش. خواستم با زبون بي زبوني بگم كه بهتر از ديانا پي هزار هستش كه به طرفدارانش هم بر نخوره.
من كرالم كاملا شانسي ميزد. يكي راست ميخورد يكي چپ و غيره. توپ پينگ پونگ واقعا هدف بزرگي هستش و خوب طبيعي هست كه بشه تا ٨٠ متري راحت زدش.
البته از قديم گفتن هرچه قدر پول بدي همون قدر هم آش ميخوري. به نظر من هم كرال هرچند عالي نيست ولي نسبت به قيمتش رقيب نداره. همه ي تفنگ هاي بهتر هم گرون تر هستن.
ولي در مجموع با اندكي هزينه ي بيشتر ميشه بوكانير خريد كه نتونين عيبي روش بزارين
ممنون دوست عزیز از همدلیتون
خدمت گرشاسب دوست داشتی هم عرض کردم بوکانیر تعداد شات پایینی داره
بیشتر به درد مسابقه و یا هدف زنی شخصی میخوره که کپسول دم دستش
باشه و هر 10 تا 15 شات یکبار شارژش کنه
در صورتی که من میخوام از صبح تا بعدازظهر حداقل تو حالت نرمال 80 تا 100 شات ازش بگیرم
موفق باشید
سلام خدمت دوستان یه سوال خیلی فوری داشتم
نازل شارژ داخل مخزن اسلحه نمی ره فک می کنم نصفه میره داخل دلیلش چی می تونه باشه
فوری فوری
(2017-03-30 02:35 PM)amirhoseein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان یه سوال خیلی فوری داشتم
نازل شارژ داخل مخزن اسلحه نمی ره فک می کنم نصفه میره داخل دلیلش چی می تونه باشه
فوری فوری

سلام
به جمع دوستانه این سایت پرطرفدار خوش امدیدKhansariha (8)
شما با روغن سیلیکون اورینگهای کوپل شارژ یا نازل شارژ را چرب کنید حتما میره.
اگر نرفت یعنی سایز اورینگها اشتباه است و باید هر دوشون را با سایز درست تعویض کنید وگرنه دلیل دیگری نمیتونه داشته باشه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع