انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(2017-03-08 01:14 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود خدمت دوستان گلم
ظاهرا نسبت به قیمت اسلحه خوبی باید باشه مخصولا من بالپاب بودش برام خیلی خوشایند هست
فکر میکنم اگه یه اورکت تن نفر باشه به راحتی میشه زیر اورکت استتارش کرد
فقط دوستانی که این سلاح رو در اختیار دارن لطفا بفرمایند بست و گیره بند حمایل جون دار هست که با خیال راحت حمایل کرد
و کوهپیمای کرد
مورد بعدی مسلح کردنش هست میشه تو حالت نشانه روی بعد از شلیک بدون اینکه سلاح رو تغییر حالت داد اون رو مجدد مسلح کرد
ممنون از دوستان گل

سلام
برای چی باید یک تفنگ بادی را زیر پوشش لباس استتار کرد؟!!!!
تفنگ بادی همینجوری هم دردسر براش ساختند لطفا دامن نزنید. خیلی زحمتها کشیده شده که بالپاپها از شبه سلاح بیرون بیان.
(2017-03-09 12:39 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-08 01:14 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود خدمت دوستان گلم
ظاهرا نسبت به قیمت اسلحه خوبی باید باشه مخصولا من بالپاب بودش برام خیلی خوشایند هست
فکر میکنم اگه یه اورکت تن نفر باشه به راحتی میشه زیر اورکت استتارش کرد
فقط دوستانی که این سلاح رو در اختیار دارن لطفا بفرمایند بست و گیره بند حمایل جون دار هست که با خیال راحت حمایل کرد
و کوهپیمای کرد
مورد بعدی مسلح کردنش هست میشه تو حالت نشانه روی بعد از شلیک بدون اینکه سلاح رو تغییر حالت داد اون رو مجدد مسلح کرد
ممنون از دوستان گل

سلام
برای چی باید یک تفنگ بادی را زیر پوشش لباس استتار کرد؟!!!!
تفنگ بادی همینجوری هم دردسر براش ساختند لطفا دامن نزنید. خیلی زحمتها کشیده شده که بالپاپها از شبه سلاح بیرون بیان.

میشه واضحتر بفرمایید منظورتون چیه
من چه چیز مورد داری گفتم که نسبت بهش حساس شدید
فکر میکنم به واژه استتار حساس شدید
اصولا کسانی که از تفنگ بادی استفاده میکنن 3 دسته هستن
1 اونای که اسلحه رو میخرن و فقط دکوری استفاده میکنن
بعد 15 سال هنوز اون بسته تیری که خریدن رو دارن
2 اونای که اسلحه میخرن ولی فقط از سلاحشون تو محیط های شخصی مثل باغ یا میزارن تو ماشین هرجا پارک کرد از پشت ماشین برمیدارن و استفاده میکنن
3اما دسته سوم مثل من هستن ساعت 5صبح از خونه میزنن بیرون تا هروقت افتاب عشقش کشید غروب کرد
حالا شما فرض کن عشقش کشید برف یا بارون بباره اسلحه رو باید یجوری استتار کرد یا نه
منظور من دقیقا همین بود که عرض کردم
مدیر ارجمند ببخشید تایپیک بهبیراهه رفت و طولانی شد

(2017-03-08 11:49 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیاد مناسب بند انداختن نیست از سمت بچه قنداق قوی هست ولی از قسمت پد نه.

دم شما گرم حقیقتش من تا حالا این سلاح رو از نزدیک ندیدم
بنظر شما میشه حرکتی زد روش
پد گوشت دار هست که بشه سوراخ کاری کرد
بنده زیاد به بند انداخت رو اسلحه علاقه ندارم ولی مثل همین کاور چرمی که واس اسلحه دوختم میشه از قسمت کفشک قنداق روی چرم جای بند هم در اورد که مشکلی ایجاد نمیکنه بدون اینکه بخاین قنداق سوراخ کنین.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خیلی زیباس
کاملا برازنده شماستKhansariha (8)
امیدوارم سالها ازش لذت ببری دوست من
بنظر من اسلحه بدون بند مثل عروس بدون جهاز میمونه
همین اختلاف سلیقه هاس که زندگی رو قشنگ میکنه
امیدوارم منم خیلی زود بتونم یهpcp بگیرم
البته اگه هزینه های زندگی به حقوق کارمندی بچربهKhansariha (226)
با سلام.دوستانی که این مدل رو در اختیار دارن بین مدل شرود و مدل دارای سایلنسر جدا کدوم دقتش بهتره و اینکه صدای کدومش کمتره؟
(2017-03-12 10:58 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستانی که این مدل رو در اختیار دارن بین مدل شرود و مدل دارای سایلنسر جدا کدوم دقتش بهتره و اینکه صدای کدومش کمتره؟
بدون سایلنسر و شرود دقتش بهتره ، البته من خودم داخل سایلنسر بافل پی وی سی گذاشتم و دستکاری کردم و دقتش با سایلنسر و بدون اون یکی هست . ولی شرود دردسر های خودشو داره ، صداش بعد نصب سایلنسر بالای ۸۰ درصد کم میشه ، شرود رو نمیدونم

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
کاش دوستانی که این سلاح رو دارن بیشتر به این تاپیک سر میزدن و مثلا این بحث خان کشی یا از بین رفتن خان در مدت استفاده طولانی رو با مستند ارایه میدادن.ضمنا دوستان اصلا نگفتن مدل شرود دار رو راضی ترهستن یا با سایلنسر رو .به نظرم این دو مدل باید ازنظر دقت تفاوتهایی داشته باشن.من خودم بیشتر مدل شرود دارش رو می پسندم چون باز طول سلاح از سایلنسر دار کمتر میشه
من خودم خیلی مشتاقم بین این مدل و مدل بولباس هاتسان که تازه اومده یه مقایسه ای بشه.به نظر من با یکی از مزیتهای کرال در مقابل هاتسان بولباس وزن حدود 1300 گرم کمترشه و طول کوتاهتر اما در مقابل سیستم جلوگیری از ورود دوساچمه همزمان و ضامن اتومات رو نداره.وموارد دیگه که الان فرصت نوشتن رو ندارم و امیدوارم دوستانی ک هردو این سلاح رو دارن دست به کاربشن و یه مقایسه ای انجام بدن
نوروز همه دوستان مبارک
اقا میلاد میشه لطفا یخورده بیشتر توضیح بدی منظورت کدوم مدل هست
و کدومش سیستم جلوگیری از ورود 2ساچمه رو داره
کرال یا اون مدل جدید هاتسان
اگه کرال فاقد این سیستم هست دوستان بگن چون خیلی مهم هست
من فکر میکردم حل شده
(2017-03-23 01:14 AM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوروز همه دوستان مبارک
اقا میلاد میشه لطفا یخورده بیشتر توضیح بدی منظورت کدوم مدل هست
و کدومش سیستم جلوگیری از ورود 2ساچمه رو داره
کرال یا اون مدل جدید هاتسان
اگه کرال فاقد این سیستم هست دوستان بگن چون خیلی مهم هست
من فکر میکردم حل شده

هاتسان از ورود دو ساچمه ي همزمان جلوگيري ميكنه ولي كرال نميكنه.
براي دوستاني كه از كيفيت واردات هاتسان راضي نيستن يك سري هستش كه سفارش اروپا هست كه هم سيلندر اضافه داره و همچنين رگوله هستش. علاوه بر اين مشكل پيچ رو نداره قيمتش هم ٣.٣ هستش. دوربين هم روش هست. در ضمن قدرتش رو هم كاهش ندادن.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع