انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
دوستان گلم
ميخوام چن تا سوال بپرسم و از دوستاني كه ديانا هر مدلي باشه فرقي نميكنه فقط ديانا باشه
دارن به اين سوالات دقيق پاسخ بدن كه انشا الله به نتايج جالبي خواهيم رسيد
1:مدل تفنگ شما چيست؟
2:آيا در قسمت فلزي سيلندر فاصله بين ريل دوربين و قنداق آيا دو عدد دو رقمي با فاصله نوشته شده است؟
3:خانهاي تفنگ شما برجسته هستند يا گود هستند؟
4:شماره سلاح بر روي لوله حك شده است؟
5:آرم(لوگو) ديانا جلوي ريل دوربين حك شده يا چاپي است؟
6:كاليبر سلاح بر روي قسمت اتصال لوله به كپ كوبيده شد بصورت حروف كامل است يا بصورت نقطه چين است؟
7:كاليبر و شماره سلاح روي خود لوله هم وجود دارد؟
8:زاجكاري لوله و سيلندر مشكي پر كلاغي براق است يا سياه مات؟
9:در تفنگهاي كمرشكن محل تماس ميله اهرم به سيلندر آيا خورده شده است؟
10:اگر ماشه اسلحه را باز كرده ايد قسمتي كه ماشه درآن قرار ميگيرد و داخل سيلندر قرار ميگيرد فولادي است يا آلومينيوم؟(با باز كردن پيچ زير و بغل قنداق به راحتي اين قسمت ديده ميشود)

اولين جواب رو خودم ميدم اين طور لطفا جواب بديد
1: 350 مگنوم كاليبر5.5
2:خير
3:برجسته
4:بله
5:چاپي
6:نقطه چين
7:بله
8:سياه مات
9:بله
10:آلومينوم خشك
اقا جاوید با تشکر از شما لطف کنید پستهای مربوط به این موضوع رو در صورت امکان از تاپیک مشاوره خرید به اینجا منتقل کنید. امیدوارم تاپیک سازنده ای بشه.Khansariha (8)
ارادت من رو بپذیرید. مهدی
در پاسخ به سؤالات جنابعالی هم خودم شروع می کنم:
1.دیانا پانتر 31 کالیبر 5.5 t06
2.فکر کنم بله هر چند این یک مورد رو باید دوباره ببینم.
3.گود مثل عکسی که دیوید عزیز گذاشتن از 350 شون.
4.هم رو لوله هم رو کپ
5.چاپی مثل تفنگ علی آقا بدون ایر کینگ!!!البته فکر کنم این نوع چاپ با لیزر ایجاد می شه.
6.کامل
7.بله
8.پر کلاغی براق در هر صورت مات نیست برقش به آبی فولادی می زنه.
9.خیر سالم است
10. بله وقتی قنداقش رو عوض می کردم اتفاقا همین مسئله توجهم رو جلب کرد نه اینکه می دونستم آلومینیومی هست فقط همینجوری.
با تشکر.Khansariha (8)
اين تفنگ مال من نيست اما توي مغازه دوستم ديدم
1: 350 مگنوم
2:بله 06 07
3:گود
4:خير
5:حك شده(كوبيده شده)
6:حروف و اعداد كامل
7:خير
8:مشكي پر كلاغي
9:-----
10:----
9 و10 بخاطر اينكه تفنگ امانت مردم بود و بازش نكرده بودم بدون جواب موند
1- 350 مگنوم مصرف اروپا 2- مال من عدد نیست نوشتهMADE IN GERMANY DE خان تو گود 4-بله 5-چاپی6- حروف کامل و کوبیده شده 7-بله 8- مشکی پر کلاغی براق 9- خیر 10- حالت چدن خشک دارد و دیانای دیگری تمام مواردش مثل بالا است به جز زاجکاری که مشکی نیمه مات است( توضیحات هر دو تفنگ روی لوله سریال نقطه چین حک شده و روی بدنه حک شده مثل سنبه) این هم یک عکس برای بهتر مشخص شدن جاوید جان از دیانای خو]http://s2.picofile.com/file/7141243224/IMAG0339.jp[/img][تصویر: IMAG0340.jpg][تصویر: IMAG0341.jpg]
با زدن یه ایمیل به دیانا میشه از اصل بودن وحتی تاریخ تولید اسلحه اطمینان حاصل کرد
1. دیانا 56
2. عدد نیست نوشته made in germany DE
3. هشت عدد خان تو گود
4.شماره سلاح بر روی بدنه سیلندر حک شده
5.چاپی است(دیاناهای جدید ورودی به امریکا موسوم به RWS هم آرم دیانا به صورت چاپی است)
6.به صورت حروف کامل و بر روی سیلندر
7.نه،مدلهای 52و54و56 هیچ وقت روی لوله نبوده
8.سیاه مات با کیفیت blast metal ،این شکل فلز فقط در 56 و470 وجود داره
9. --------
10. آلومینیوم خشک،ضامن هم از همین جنسه که من ابتدا فکر میکردم پلاستیکه!

راستی زیر اهرم هم یه نوشته هست
" AUSLANDSPATENTE"
سلام
این تفنگ خودمه که یک سال و نیم پیش گرفتمش
1.diana 460 magnum
2........
3.برجسته
4.بله
5.چاپی
6.حروف کامل
7.نه
8.مشکی پر کلاغی
10.آلومینیوم
ضمنا سمت راست تفنگ کنار پایه دوربین نوشته DEUTSCHE BUNDESPATENTE و زیرش هم نوشته AUSLANDSPATENTE
و سمت چپ هم نوشته MADE IN GERMANY DE
راستی مگه دیانا آلمانی نیست . یا اینکه شک و شبه ایی توش هست.
الان كه نگاه كردم مال من نوشته داره نه شماره:Made in Germany DE
اونورش هم
Deutsche Bundespatente
كه به معني ثبت انحصاري فدرال آلمانه زيرش هم چون قنداق روشه نتونستم بخونم.
(2011-09-18 04:50 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گلم
ميخوام چن تا سوال بپرسم و از دوستاني كه ديانا هر مدلي باشه فرقي نميكنه فقط ديانا باشه
دارن به اين سوالات دقيق پاسخ بدن كه انشا الله به نتايج جالبي خواهيم رسيد
2:آيا در قسمت فلزي سيلندر فاصله بين ريل دوربين و قنداق آيا دو عدد دو رقمي با فاصله نوشته شده است؟
6:كاليبر سلاح بر روي قسمت اتصال لوله به كپ كوبيده شد بصورت حروف كامل است يا بصورت نقطه چين است؟
10:اگر ماشه اسلحه را باز كرده ايد قسمتي كه ماشه درآن قرار ميگيرد و داخل سيلندر قرار ميگيرد فولادي است يا آلومينيوم؟(با باز كردن پيچ زير و بغل قنداق به راحتي اين قسمت ديده ميشود)
جاوید جان داداش مال ما هم اینطوریست
1-مدل ایرکینگ 54
2-مال من هم نوشته (با حروف بزرگ) MADE IN GERMANY DE
[تصویر: DSC00077_1.jpg]
اونورش هم زیر دسته کوکین نوشته
DEUTSCHE BUNDESPATENTE
AUSLANDSPATENTE
[تصویر: DSC00083_1.jpg]
3-خانها شیاری هستند(گود)البته جاویدجان قبلا اشتباهی از روی عکس برجسته گفته بودم رفتم منزل دقیق بررسی کردم خلاصه خیلی ببخشید Khansariha (8)
[تصویر: DSC00080_1.jpg]
4-روی لوله ندارد (چون کاوردار هستند)
5-آرم دیانا و لوگو چاپی آبی رنگ (لیزری)
[تصویر: DSC00078_1.jpg]
6-کالیبر بصورت کوبیده هست(سمبه ثابت) ولی شماره سلاح بصورت کوبیده دوخت هست یعنی بنظرم معلوم میشه با دستگاهی شماره کوبی شده و خیلی ظریف قابل تشخیص هست و از سمبه های ثابت عددی استفاده نشده
[تصویر: DSC00074_1.jpg]
7-شماره روی لوله بدلیل داشتن کاور معلوم نیست
8-مشکی پرکلاغی براغ
9-
10-آلومینیوم
علی جان یک خبر بد برایت دارم تفنگ شما قلابی است خخخخخخخ (شوخی). بفروش به من تیونشم کردی.بده من هم بااین تفنگ قلابی اصل بروم صفا. خودم برات یک اصلش را میخرم.Khansariha (214) اما علی جان تفنگ دیانا 54 همه ساخت المان است برادرKhansariha (219) مبارکت باشد
سلام دوستان
منم با اجازتون به سوالات اين دوستمون جواب ميدم
البته با اين توضيح كه منم مطمئنم دياناهاي موجود در بازار كيفيت هاي متفاوتي دارن و براي همين هم براي انتخاب تفنگ خودم خيلي وسواس نشون دادم و 6 ماه تمام گشتم تا اوني رو كه ميخواستم پيدا كردم و شكر خدا الان هم ازش كاملا راضي هستم

ديانا 52 ماشه T05

بله و فكر ميكنم تاريخ ساخت تفنگ باشه مال من نوشته شده 05 12

منظورتونو از خان برجسته يا گود نفهميدم

خير روي بدنه حك شده

خود آرم كاملا حك شده اما عبارات MOD.52 و T05 چاپ شده اند

به صورت حروف كامل حك شده است

خير

مشكلي پر كلاغي و كاملا براق

تفنگ من كمر شكن نيست

10:اگر ماشه اسلحه را باز كرده ايد قسمتي كه ماشه درآن قرار ميگيرد و داخل سيلندر قرار ميگيرد فولادي است يا آلومينيوم؟
مطمئن نيستم اما فكر كنم از فولاده به هر حال مطمئنم آلومينيوم خالص نيست چون به سختي ساييده ميشه شايد آلياژي مابين اين دوتا باشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع