انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
دوست عزیز شما دارید می گید فنر تایتان و واشر پیستون مربوط به اون که اصلا تولید خود دیانا نیست!! تمام تیون کیتهای تفنگهای دیانا و وایرخ مربوط به شرکتهای متفرقه ان. درضمن قیمت 54 الان 560 دلار هست که با توجه به قیمت حدود 900 تومن الانش خیلی بیراه نیست.تیون کیت 54 هم فکر نمی کنم کمتر از 150 دلار باشه.
الان نگاه کردم تیون کیت وی آر تی (پیستون و راهنمای فنر و فنر و واشر و گریس مخصوص) از خود وبسایت ماکاری 75 دلار تمام قیمتش هست.
(2012-02-29 03:41 PM)behzadpanda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
بنده امروز چند قلم لوازم یدکی دیانا 56 از جمله پیستون و فنر تیتان از ترکیه سفارش دادم . فروشنده وقتی گفتم پیستون میخواه سریع به من گفت چینی یا آلمانی ؟؟؟؟؟؟ من هم آلمانی سفازش دادم قیمتش 2 برابر فرق میکنه جالبه .پس به نظرم همه دیاناهای جدید تو بازار باید چینی باشند چون قیمت 56 یا 54 آلمانی 700-8000 دلاره. در ضمن کلیه سفارشاتم 350 لیره شد که پول یک تفنگ بادیهKhansariha (367)
[
800
دوست من خیلی از قطعات توی بازار مربوط به تفنگها و دیاناها الان چینی هستند (البته به اسم آلمانی) باز خدارا شکر که یارو گفته که چینی یا اصلی میخواهی خخخخخ ولی بزار اون اصلی دستت بیاد بعد با همینی که رو تفگتان هست مقایسه اش کنید و نتیجه را به ما هم اطلاع بده . ممنون
اصلا يك سر سوزن شك نكنيد ديانا داره حقه بازي در ميارهKhansariha (214)
دياناي سري 3(34-35-36)يكي از اين مدلها رو ديدم كه روي بدنه ش زده ساخت آلمان اما خان تفنگش مثل خان تفنگ تقلبي خودم برجسته بود!!كنارش يه 35 هم بود كه آرم ديانا روي سيلندر حك شده بود خانكشي لوله ش كاملا متفاوت بود
حتي قسمتهاي لبه دار قنداق مخصوصا خطوط لبه چيك پيس در انواع اصلي تيز و برجستگيش بخوبي ديده ميشه و صاف بودن خط قنداق در امتداد سيلندر و عمق چكرينگ قنداق هم تفاوت دارن!!! انواعي كه بيشتر به آلماني شبيه هستن عمق چكرينگشون (قسمتهاي شطرنجي قبضه و پيش قنداق)بيشتره كه با لمس به خوبي ديده ميشهاينها چيزايي هستن كه بايد فيزيكي لمس كرد تا متوجه تفاوتها ش شد
خود دیانا میگه که دستگاههای خط تولیدش با هم فرق میکنی ولی آیا دیانای به قول شما تقلبی کارایی کمی داره یا دقتش بده؟ یا فقط به صرف تفاوت ظاهری هست که تقلبی ابلاغ میشه ؟Khansariha (8)
تا جایی که من میدونم تغییرات بیشتر ظاهری بوده و هیچ خللی در دقت و قدرت این سلاح ها ایجاد نشده.شاید بخاطر این بحران مالی دیانا برای کم کردن هزینه هاش تغییراتی رو در ساخت تفنگهاش داده باشه ولی این تغییرات به هیچ وجه باعث کاهش دقت و عملکرد بد نشدهKhansariha (8)
دقیقا همینطوره امین جان Khansariha (8)
مدیر شرکت دیانا که خودش رسما و خیلی شفاف گفته که از سال 2008 برای کاهش هزینه بعضی تولیدات قطعاتش را داده به شرکتهای دیگه (چند شرکت جدید ) حتی ممکنه این شرکتها طرف قرار داد چینی باشند که براش بزنند و خود کارخانه همچنان در آلمان مشغول تولید یا مشغول اسمبل کردن هست برای همین بعضی تولیدات جدید با تولیدات قدیمی کمی تفاوت پیدا کرده و بقول امین و شاهین عزیز بعضی تولیدات دست خوش کمی تغیرات شده اند ولی نه در حد فاحش
این قطعات شاید کمی و جزئی تفاوت داشته باشند ولی قسمتهای اصلی مثل بدنه اصلی ، سیلندرها ، دسته کوکین و لوله که اصل کاری هستند اینها کیفیتشان همچنان بالا هستند
الان هم تقریبا همه تولیدات دیانا در دنیا یکسانند و از همین جنسی که دوستان میبینند تو بازار ما هست تو بازار اروپا و آلمان هم هست و داره فروش میره (مستنداتش را قبلا ارائه دادیم ) تمام سریهای جدید الان با کارتون سبز و زردش تولید میشه مگر سفارشی باشه و یا از سری قدیمیها باشه که کارتونهاش هم فرق میکنند . من هنوز میگم فعلا تمام این دیاناها مال خود آلمان هست و کارخانه اش در هیچ جای دیگه ای شماره 2 نداره (از روی تحقیق میگم) . فعلا Khansariha (256)
من هم یه 350 مگنوم دقیقا" با مشخصاتی که آقا جاوید فرمودن دیدم کنار یه 350 دیگه، خوب مقایسشون کردم 90% قطعاتشون با هم فرق میکرد اون 10% هم مال جنس سیلندر و بدنه اصلیه که با دیدن نمیشه آلیاژ و جنسشو تشخیص داد حتی مگسک و جنس و رنگ چوب قنداق هم با هم فرق میکرد ولی دقت و قدرتو کیفیتشو نمیدونم . اگه به قول علی آقا Khansariha (8)دیانا بعضی تولیدات قطعاتش را داده باشه به شرکتهای دیگه می تونیم در کل نتیجه بگیریم که دیانا دیگه تولید نمیکنه فقط مونتاژ میکنه یا دو نوع تولید داره یه نوع مثل قدیمیا یه نوعشون تمام قطعاتش مال شرکتهای دیگه است فقط تو آلمان با آرم دیانا مونتاژ میشه.Khansariha (256)
سلام.بابا خدارو شکر کنید که بازم چینیه.من از چندتا از فروشندگان شنیدم که میگفتند مونتاژ پاکستان و بعضا ترکیه هست.من دیروز تو یکی از مغازه ها یه 350 مگنوم با یه دیانا35 دیدم که واقعا تغییراتی رو نسبت به محصولات اخیر دیانا داشتند.نوع و شکل قنداق دقیقا یکی بود ولی اگه دقیق نگاه میکردی کیفیت پایینتر اومده بود.رنگ لوله با بدنه کاملا متفاوت بود بطوری که رنگ کپ مشکی معولی ولی رنگ لوله مشکی براق.از همه مهمتر نوع شکاف درجه هم تغییر کرده بود و تقریبا شبیه
دیاناهای اصلی مدلهای 2000 به پایین شده بود.حالا این ظاهر قضیه هس .دیگه کیفیت قطعات داخلی چی شده باشه و ساخت کجا باشه، خدا میدونه.....!!!
واقعا این دیاناها با همچین قیمتهایی (730 هزارتمن) ارزش خریدن ندارن.
دیانا فقط اون مدلهایی که آرم دیانا بر روی کپ حک شده.واقعا عالیه.من یه 350 مگنومشو داشتم که حتی از نظر وزنی هم با این سری جدیدا فرق داشت.
مرسیKhansariha (8)
با سلام مجدد
بعد 5 روز جنسها به دستم میرسه اگه رسید نتیجه رو اعلام میکنم .البته بنده به دیانا 56 خودم شک دارم چون کلا 200 شلیک باهاش نداشتم که دسته پیستون از پیستون جدا شده.
دوست عزیز52منم دسته پیستونش ازش جداشد و100هزارتومان هزینه تعمیرش شد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع