انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
نکته جالب اینه که حتی زیرش این عبارت ذکر شده:A Chinese very well made clone of the famous German RWS یعنی نمونه بسیار عالی شبیه سازی شده چینی آر دبلیو اس آلمان.
دیوید جان لطف میکنی لینکش رو برامون بذارید؟Khansariha (48)
اینم عکسی که شما آپ کردین با اطلاعاتی که تو همون صفحه در موردش هست:
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

Re: Bought two new Chinese rifles a while ago.
« Reply #44 on: December 29, 2010, 03:13:16 PM »

Quote from: Brutuz on December 04, 2010, 07:32:01 AM
Quote from: Brutuz nov. 27
The XS28 Mike has sent me has arrived at Dutch customs a few days ago, hope to receive it next week.
Still at Dutch customs, received a letter last week they were unable to determine the content of the package and the value. Doh... all mentioned perfectly clear on the receipt they included.

So filled out the details and sent the letter back Thursday a week ago. No delivery yet. Called yesterday to hear it could take a whole MONTH for them to process it. Not to happy about Dutch customs.

Waaaah Grin It's been delivered this afternoon!
...
می بینید که به وضوح به اسم XS28 اشاره کرده. این وسط گناه دیانا چیه؟ بابا به خدا چین دنیا رو به گند کشیده!Khansariha (290)
دیوید عزیز ضمن تقدیم احترامم به شما فکر می کنم بیشتر باید بگردیم تا مدرک محکمتری به دست بیاریم.Khansariha (8)
در مورد جعل بنده کاملا با شما موافقم صد در صد احتمال این قضیه هست اما اینکه خود شرکت دیانا تحت هر عنوانی اعم از تحت لیسانس یا غیره در این کار دخیل باشه من احساس می کنم مدرکی نتونستم پیدا کنم. ضمن اینکه تفنگ جعلی رو یه آماتوری مثل من هم تشخیص می ده چه رسد به کلکسیونری مثل شما.Khansariha (8)
این چندتا عکس هم ممکنه به موضوع دوستان کمک کنه اینها را قبلا من در خصوص مدل 54 برای بعضی کشورها جمع آوری کرده بودم که اینجا قرار میدم
در اروپا و فروشگاهها مدل 54 ایرکینگ به شکل زیر بسته بندی و عرضه میشه Khansariha (256)

[تصویر: 7af450cdfd683e3a06062173c39874b0.jpg]
[تصویر: a4b40469d91da1734eff29bf4c10e6c5.jpg]
[تصویر: 47088d0a384c8bf036dd0d36da024ae9.jpg]

این بسته بندی هم باز در اروپا و آمریکا دیده میشه (با دوربین)
[تصویر: f8a4d43639ad5bca4b0dbeb041a76931.jpg]

اینها هم مال منطقه ماست (در دبی و کشورهای شرقی حتی مالزی)
[تصویر: diana_54_airking_slika_4920545.jpg][تصویر: _1601_1604_1608_1576_1585_1604_1604_1576...125690.jpg]
[تصویر: A_012.jpg]

سلام
با اجازه اساتيد
من فكر كنم همانطور كه شركت ديانا دوربين هايش را در جواب ايميل دوستان در همين سايت اعلام كرده كه در چين ساخته ميشه با كيفيت عالي ، چنانچه تفنگ ها هم در چين تحت ليسانس توليد بشه بي شك واقعيت رو اعلام ميكنه . ولي از اين چين هر چي بگين بر مياد و فكر نكنم بتونند با اين كيفيت و ظرافت توليد كنند چون جنس هاي چيني كلا مشخصه
ممنون دوست خوب اجناس چینی که وارد ایران میشود همه درجه 4 و 5 میباشد درجه یک ان با کیفیت محصولات امریکایی و اروپایی رقابت میکند. و برای تجار ایران صرف ندارد درجه 1 و 2 ان را وارد نماید. زیرا گران است
دوستان به نظر من دیگر به این بحث ادامه ندیمKhansariha (8)تا دوستان که دیانا دارند مشخصاتی را که جاوید جان در اول تاپیک خواستند برای ایشان بنویسند تا به یک جمع بندی کلی برسیم. اینطوری خیال همه ما هم راحت میشودKhansariha (8)Khansariha (8)
مطمئن باشید چین نمیتونه دقیقا مثل آلمان کپی کنه بلاخره بر اهل فن پوشیده نمیمونه و سریع مسئله لو میرود . اینجا دیگه بحث مارک درست کردن و نوشتن روی قطعه نیست چون کیفیت و قطعات خودشون رو نشون میدهند مخصوصا که الان این جنس و خود تفنگ تو کشورهای اروپائی و آمریکا داره توضیع میشه من نمونه های که از آمریکا و اروپا هم شخصا بعضی از دوستان آوردند یا دیدم و یا تصدیق کردند که با مدلهای ما یکیست واختلاف خاصی ندارد البته همانطور که گفتم لااقل در مدلهای جدید فعلا خبری از جنس تقلبی گزارش نشده بیشتر گزارشات و ابهامات بنظرم مربوط به مدل 350 هست . Khansariha (214)
بله علی جان 350 همه با هم فرق دارد. که باید خودمون کشفش کنیمKhansariha (8)
(2011-09-19 11:05 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی آقا با تشکر از شما بابت این همه مدارکKhansariha (8)
فقط یه سؤال اونایی که آرم RWS روش داره فکر کنم خاص توزیع توی آمریکای شمالی باشه.اینطور نیست؟
دوستان کسی از قیمت فروش محصولات دیانا تو خود آلمان اطلاع داره؟
کانادا رو من می دونم قانون برای تنظیم سرعت وقدرت داره ممکنه تو کانادا توزیع کننده هم متفاوت باشه.
شرکت RWS توضیع کننده خیلی از محصولات تو آمریکا و کاناداست لذا دیانا تحت سفارش اون شرکت که تولید میکنه آرم RWS هم با افتخار میزاره وگرنه کالاهای دیگه ای هم هستند که RWS سفارش تولید داده حتی تفنگهای دیگه قیمت هم تو خود فروشگاهها اروپا و آلمان بقرار زیر است
این تمام نمایندگیهای دیانا درجهان هست با قیمت (وارد قسمت فروش اون نمایندگی بشید )
مثلا در آسیا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: _1606_1605_1575_1740_1606_1583_1711_1740..._1740_.jpg]
جالبه به نمایندگیهاش تو کشورهای آسیائی دقت کنید اثری از چین نیست Khansariha (214)
این قیمتها هم توی یک سایت کانادائی دیدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اینم تو آمریکا

خب برای اینکه به موضوع برگردیم دوستان مشارکت کنند و بخواسته آقا جاوید عمل کنید . Khansariha (256)
(2011-09-18 04:50 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گلم
ميخوام چن تا سوال بپرسم و از دوستاني كه ديانا هر مدلي باشه فرقي نميكنه فقط ديانا باشه
دارن به اين سوالات دقيق پاسخ بدن كه انشا الله به نتايج جالبي خواهيم رسيد
1:مدل تفنگ شما چيست؟
2:آيا در قسمت فلزي سيلندر فاصله بين ريل دوربين و قنداق آيا دو عدد دو رقمي با فاصله نوشته شده است؟
3:خانهاي تفنگ شما برجسته هستند يا گود هستند؟
4:شماره سلاح بر روي لوله حك شده است؟
5:آرم(لوگو) ديانا جلوي ريل دوربين حك شده يا چاپي است؟
6:كاليبر سلاح بر روي قسمت اتصال لوله به كپ كوبيده شد بصورت حروف كامل است يا بصورت نقطه چين است؟
7:كاليبر و شماره سلاح روي خود لوله هم وجود دارد؟
8:زاجكاري لوله و سيلندر مشكي پر كلاغي براق است يا سياه مات؟
9:در تفنگهاي كمرشكن محل تماس ميله اهرم به سيلندر آيا خورده شده است؟
10:اگر ماشه اسلحه را باز كرده ايد قسمتي كه ماشه درآن قرار ميگيرد و داخل سيلندر قرار ميگيرد فولادي است يا آلومينيوم؟(با باز كردن پيچ زير و بغل قنداق به راحتي اين قسمت ديده ميشود)
ایول آقا جاوید میخواستم این تاپیک رو بزنم که اینترنتم قطع شد زحمتش افتاد گردن شما ...خلاصه بحث من و شما به این تاپیک کشید تا یه نتیجه درست حاصل بشه
در کل میگم که علی آقا با عکس کاملا تفنگشون رو معرفی کردند تفنگ من هم دقیقا مثل اسلحه علی آقاست
مشخصات
1.دیانا 52
2.خیر در قسمت سمت راست دوربین این جمله نوشته شده deutsche bundespatente auslandsbatente(مثل اسلحه علی آقا)
3.خان گودو8خان
4.------لوله روکش داره
5.چاپی
6.دقیقا مثل عکس اسلحه علی آقا کالیبر کوبیده یکسره و شماره سریال بصورت کوبیده نقطه چین یا دوختی
7.----لوله روکش داره
8.مشکی پرکلاغی براق
9.--------
10.اون قمت اگه منظورتون همون شاسی ماشه هست که ادوات ماشه روش قرار میگیره از من سفید رنگه و به احتمال زیاد آلومنیوم خشک هست
امیدوارم مفید واقع شه باشه
اگه در معرفی بیشتر شباهت رو سلاح علی آقا دادم بخاطر اینکه ایشون با عکس کامل توضیح دادند و لازم نیست من عکسی قرار بدم
Khansariha (214)
مال من 350 مگنوم که قبلا داشتم روی بدنه اش نوشته بود MADE IN GERMANY اما اون حروف DE رو نداشت .. این حروف مخفف چی هست ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع