انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
دوست محترم.
جنابعالی طفره می روید.همان لینک آردبلیو اس را بگذارید تا من در حضور همه از شما عذر خواهی کنم.الان هم شروع کرده اید به مظلوم نمایی.برادر من یک سند محکم بهتر از هزار ادعای بی اساس! شما نفرمودید " امکان دارد" فرمودید:

"مدیر محترم . جهت اطلاع شما وسایرین تفنگهای دیانا که دارای 8 خان در لوله می باشند در کشور آلمان تولید می شوند و تفنگهای با 12 خان در چین و کشورهای دیگر. اگر سند میخاهید به سایت RWS مراجعه کنید البته به زبان آلمانی است . میتوانید با یکی از مدیران تولید کارخانه بنام آقای Umaire Bhaur توسط E.MAIL صحبت کنید . به هر سوالی دقیق جواب می دهند . آدرس در سایت موجود میباشد ."
فرمودید:
"ایمیل های ایشان را سال قبل پاک کردم ولی مجددن با ایشان تماس میگیرم بلافاصله نتیجه را به ادوستان اعلام میکنم . البته منظور ایشان این نیست که دیانا را چین میسازد . این نوع را کارخانه دیانا از سال 2010 در چین یا کشورهای دیگر تولید میکند ."

و فرمایش های دیگر.ظاهرا که هیچ سندی هم ندارید!
حالا کجای توضیح خواهی بنده تعصب است؟
من هم معتقدم شما به شعور هیچ کسی توهین نکرده اید الا شعور خودتان.Khansariha (8)
بد نیست حالا یک اطلاع رسانی در مورد سلاح دیانا در اروپا داشته باشیم.
که اتفاقا بروی سلاحهای دیانای وارداتی به سوئد و نقاط دگر اروپا RWS حک نشده است.
Diana 54 در حدود 7000 کرون
Diana 52 در حدود 6000 کرون
هاتسان پی سی پی در حدود 4500 کرون.
بله دوستان اینجوریاست و سلاح دیانا در اروپا مخصوص پولدارهاست,پس لطفا قدر سلاحهای دیانائی که دارید را بدانید...با تشکر.
(2012-07-07 02:05 PM)nikoorad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مقام محترم چرا اینقدر تعصب . من از قول این آقا این موضوع را مطرح کردم و نظر ایشان را سال قبل در جایی در سایتrws دیدم و از ایشان سوالاتی کردم .این پاسخ ها را هم ایشان دادند که به زحمت پیدا کردم . اینکه ایشان اهل کجا هستند وراست میگویند یا دروغ نمیدانم . اگر شما ایشان را میشناسید به اعضا اطلاع دهید دروغ میگویند . پاسخ شک تحقیق است که میتواند ما را به حقیقت برساند . متاسفانه این جمله که به شعور ما توهین نکنید مرتب در نظرات شما و بعضی به چشم می خورد . می خاهید به اعضا القا کنید که اینحانب دروغ میگوییم . آیا این موضوع که امکان دارد مدل های جدید دیانا در چین یا در کشور دیگری تولید شود توهین به شعور کاربران است ؟؟؟؟ منطق ایجاب میکند کاربران را به مسیر درست هدایت کنید .وقتی موضوعی به نظر شما باطل مطرح می شود بهتر است اشخاص متخصص با دلیل موجه آنر رد کنند که موضوع شفاف ودرخشان شود . خدا نگهدار .

دقیقا منظور ساخت قطعات هست یا مونتاژ؟
چون این دو تا دو مقوله جدا هستند ...
(2012-07-07 01:46 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی آقای عزیزم بحث بر سر اینه که چرا کسی باید یه متنی رو از جای دیگه کپی پیست کنه به عنوان "ایمیلی که برای من رسیده" به خورد بقیه بده؟ ضمن اینکه بنده مدرکش رو هم گذاشتم که این آقای Umair Bhaur کیه؟ ضمن اینکه این شخص اصلا کاره ای در شرکت اردبلیواس نیست؟ ضمن اینکه این ایمیل توسط شخص دیگه ای به نام آدام
<Umair Bhaur<adam@rws.co.nz برای ایشون پست شده؟
ضمن اینکه چرا اقای نیکوراد یه دفعه ای غیب شدن؟
ضمن اینکه اساسا اگه کسی در یکی از شعب اردبلیواس ادعایی کنه چه ربطی به دیانا داره و اصلا سند هست یا نه؟
و هزار ضمن اینکه دیگه!!!
مردیم از این توهم توطئه!Khansariha (226)

نه عزیز جان . من غیب نشده و نخاهم شد . شما متوجه منظور من نمیشوید سال گذشته با این اقا در اینترنت آشنا شده ایشان در جواب سوالات اینجانب این پاسخ ها را دادند وموارد زیاد دیگری که آنها را موجود ندارم حال اینکه جواب های ایشان سند است یا نه را منتظر تحلیل شما میمانم .
آقا جان بنده بی کار نیستم به حرف های صد تا یه غاز و بی دلیل و مدرک گوش و جواب بدم.تحلیل من هم در صفحه قبل موجود هست.شاید چون آلمانی! نیست بلد نیستین پست من رو بخونین؟ از نظر من و فکر می کنم اکثر دوستان این بحث با شما تمام شده هست.قبول کنین مدرکی ندارید و با احترام در سایت فعالیت کنین. از هر برند و هر مارکی هم دلتون می خواد طرفداری کنین کسی متعرض نمی شه.به شرطی که با دلیل و منطق حرف بزنین. ولی محض اطلاع اگه بازم اسپم بفرستین و دنبال مبارز بگردین مطابق قوانین با شما برخورد خواهد شد.
از خیلی وقت پیش این بحث بوده و تا الان هم ادامه داره و به لطف شایعه پراکنا ادامه داره همون اوایل بحث یه کارت شارج 10 تومنی پارسال خرج این قضیه کردم
باهاشون تماس گرفتم خلاصه شو تو اینجا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست 150 نوشتم ولی باز هم ....
(2012-07-07 02:59 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا جان بنده بی کار نیستم به حرف های صد تا یه غاز و بی دلیل و مدرک گوش و جواب بدم.تحلیل من هم در صفحه قبل موجود هست.شاید چون آلمانی! نیست بلد نیستین پست من رو بخونین؟ از نظر من و فکر می کنم اکثر دوستان این بحث با شما تمام شده هست.قبول کنین مدرکی ندارید و با احترام در سایت فعالیت کنین. از هر برند و هر مارکی هم دلتون می خواد طرفداری کنین کسی متعرض نمی شه.به شرطی که با دلیل و منطق حرف بزنین. ولی محض اطلاع اگه بازم اسپم بفرستین و دنبال مبارز بگردین مطابق قوانین با شما برخورد خواهد شد.

بخاطر توهین و تهدید شما دلیلی بر ادامه فعالیت نمی بینم .
خداحافظ عزیزم خیر پیش Khansariha (8)
جناب nikoorad رسم ادب در ورود به هر محیطی حکم میکنه احترام میزبان رعایت بشه.بعد از گذشت مدتی و آشنایی با محیط اونجا اگر نقطه نظری بود با احترام اعلام بشه.11 پست و این همه جنگ و جدل؟ارسالهای شما احتمالا اگر به 111 تا برسه سایت منهدمه دیگه.برادر کمی خویشتندار باش.
(2012-07-07 03:52 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب nikoorad رسم ادب در ورود به هر محیطی حکم میکنه احترام میزبان رعایت بشه.بعد از گذشت مدتی و آشنایی با محیط اونجا اگر نقطه نظری بود با احترام اعلام بشه.11 پست و این همه جنگ و جدل؟ارسالهای شما احتمالا اگر به 111 تا برسه سایت منهدمه دیگه.برادر کمی خویشتندار باش.

من به کسی بی احترامی نکردم . اگر فکر می کنید کردم عذر خواهی میکنم . من فقط نظر یک فرد را بیان کردم که سال قبل بود . ایمیل ایشان را نتوانستم پیدا کنم فقط چند مورد جواب ایشان بود که برای دیدن کاربران محترم در اینجا قرار دادم . دقیقن هم بیاد نمی اورم چطور با این فرد مکاتبه کردم . من خودم کلکسیونی از تفنگهای قدیمی و جدید دیانا دارم . برای مکاتبه با این فرد هم نتوانستم مدرکی برای شما عزیزان ارایه دهم . ولی شخصی من را موهن به شعور کاربران و مدرک تحصیلی وزبان اینجانب را به سخره گرفت و تهدید کردند که ادامه ندهم . من در اینجا تازه وارد بودم و با روحیات اعضا آشنا نبودم . شرط ادب این بود که اگر من اشتباهی نظری را به اشتراک گذاشته ام آن را اصلاح میکردند و بعدپاسخ میدادند . موفق باشید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع