انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
و اما چون دیانا و یا هر سازنده ایی دنبال سود بیشتر است فکر کنم الان دیگر اکثر دیاناها چین باشد. اما این هم مهم نیست چرا داره دروغ میگوید . میگوید ساخت خود المان است . اقا مگر بنجامین تریل ان پی که ساخت چین میباشد و با افتخار بر روی بنجامین تریل ان پی با طلایی حک کرده ساخت چین مشکلی بوده؟ چون بسیار با کیفیت است و دقیقا کیفیت خود امریکا را دارد. اما دیانا داره میده به یه کارخانه درجه چهارمی برایش میسازد و روی ان میزند المان. اگر غیر از این بود ان هم میگفت برایش بزنن چین. مثل بنجامین تریل ان پی و یا بنجامین مدل سوپر استریک که هنوز که هنوز است پر فروش ترین میباشد. و هیچ حرفی هم برایش در نیامده. از روز اول هم کارخانه کراسمن و بنجامین گفتند تمام مدلهای فنری و نیتروپیستون انها در چین مونتاژ میشود و هیچ کسی هم دلگیر نیست و تمام مدلهای پی سی پی بنجامین ساخت خود امریکا. اما المان دارد سو استفاده میکند از اسمش که البته در امریکا محصولاتش اسمی ندارد
(2011-09-22 12:56 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دیانا داره به مشتری هاش خیانت میکنه واسه همینه که من اینقدر روی وایرخ تعصب دارم
عبدالرحمن جان شما الان اینرو دقیقا از کجا کشف کردی؟Khansariha (226)
این آقای مارتین که خودش توضیح داده که در سالهای 2006 تا 2008 داشته بازار رقابت را از دست میداده و مجبور به پائین کشیدن قیمتهاش شده از سال 2009 به اینطرف
البته هیچ بعید نیست از این تاریخ به بعد بعضی قطعات را شرکتهای دیگه براش زدند مثلا در چین (یک احتمال ) خودش همکاری با بعضی شرکتها را نام برده ولی بیان این را داره که کاملا تو آلمان درحال تولید هست . Khansariha (214)
در ضمن توضیحات جالبی از تغییراتی که در بعضی مدلها داده را آورده .

[تصویر: diana-martin-zedler_thumb_medium380_0.jpg]
مصاحبه با مدیر دیانا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-22 01:04 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-22 12:56 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دیانا داره به مشتری هاش خیانت میکنه واسه همینه که من اینقدر روی وایرخ تعصب دارم
عبدالرحمن جان شما الان اینرو دقیقا از کجا کشف کردی؟Khansariha (226)

پست قبلی پورنگ جان رو بخون منظورم رو میفهمی
اقا الان یک ایمیلی زدم بهشون توپ اولا از ایمیل امریکام براشون فرستادم دوما گفتم سه عدد دیانا مگنوم 350 دارم به این شماره سریالها را دادم . حسابی هندونه هم گذاشتم زیر بغلشون و گفتم دو عدد از این دیانا ها کیفیت ندارد و اما یکیشون خیلی با کیفیت هست میشود برایم مشخص کنید کدام ساخت شما میباشد. زیرا ان دو عدد اصلا کیفیت ندارد. حالا اگر دیانا بگوید کدام شماره سریال کیفیت نداره که همه چیز مشخص میشه اگر هم بگوید هر سه تولید ان هست باز هم معلوم میشود .یک پلوتیک زدم و شماره بدنه یک تفنگ گامو دادم ببینم چی میگن. البته با کمی تغییر و حذف حروف گامو خخخخ
داداش فکر نکنم به این زودی جواب بدند
اگر جواب هم ندن که معلومه توش موندن چی بگن.خخخخخ احتمالا فکر نمیکردن یکی پیدا بشه بگوید سه عدد مگنوم 350 دارد به این شماره سریالها خخخخخخخKhansariha (219)Khansariha (214)
دوستان این هم جواب که در عرض 20 دقیقه امد بابا اینها اخرشن این هم جواب Dear Sir,

All the undermentioned DIANA air rifles have been manufactured in our company in Germany.

Kind regards

DIANA

Mayer & Grammelspacher GmbH & Co.KG

Mrs. Ganz
(2011-09-22 02:30 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر جواب هم ندن که معلومه توش موندن چی بگن.خخخخخ احتمالا فکر نمیکردن یکی پیدا بشه بگوید سه عدد مگنوم 350 دارد به این شماره سریالها خخخخخخخKhansariha (219)Khansariha (214)
دوستان این هم جواب که در عرض 20 دقیقه امد بابا اینها اخرشن این هم جواب Dear Sir,

All the undermentioned DIANA air rifles have been manufactured in our company in Germany.

Kind regards

DIANA

Mayer & Grammelspacher GmbH & Co.KG

Mrs. Ganz

خب این یعنی چی اونوقت ؟
خوب گفته همه تولید خودشان است. بابا اینها زحمت چک کردن شماره سریال هم به خودشون نمیدن. به همه یه جور جواب میدن که کاملا مطمین هستند .حتما در کشور دیگری داره ساخته میشود.
داداش اینها یک ایمیل دارن هرکس که سوال میکنه همون رو کپی پپیست میکنن واسش خخخ
معلوم شد یک ریگی به کفششون هست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع