انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
هر از گاهی این تاپیک میاد بالا و همون بحثهای و شایعات بی اساس همیشگی.
به نظر شما این درسته که یک تاپیک باز کنیم با این عنوان که سلاحFX Airguns ورشسکته شده و در حال حاضر ساخت چین است.
و خوب معلوم که این سخن بی اساس است به عنوان مثال کارخانه بسیار معروف SAAB سوئدی که در زمینه ساخت ماشینهای سنگین Scania و هواپیمای شکاری مدرن
به نام Jas Gripen فعالیت دارد,چندی پیش صحبت از ان بود که این کارخانه به چین واگذار گردد و خوب همه روزنامه ها و اخبار و فرومها این خبر را پخش کردند و پنهانکاری در این زمینه در عصر اطلاعات بی مفهوم است.
حال اگر این اتفاق برای کارخانه دیانا بیفتد مطمئن باشید که اخبار روزنامه ها و فرومها اطلاع خواهند داد و قضیه یک ایمیل و اینجور داستانها کمی بچه گانه به نظر میرسد.
پس در نتیجه تا به امروز دیانا ساخت المان است...با تشکر.
دوست عزیز اینجا به کسی توهین نشده و کسی هم تهدید نشده ما دوست داریم شما به فعالیت خودتون ادامه بدید به شرطی که از گذاشتن پستهایی که سند و مدرک معتبر ندارن اجتناب بشه.لطفا بپذیرید در گذاشتن پستهای قبلی رویه ی درستی در پیش نگرفته بودید به هر حال ما از هرگونه پستی که جنبه ی اگاهی بخشی داشته باشه و دارای سند و مدرک باشه استقبال میکنیمKhansariha (8)
بابا بیخیال.....آخه ارزش نداره اعصاب خودتون رو سر یه شرکت خارجی به هم بریزید....هیچ کدومتون سرمایه دار دیانا نیستید که......چرا دوستیها رو با این بحث ها به تنش و دعوا تبدیل میکنید آخه؟؟؟

بیایید با هم دوست باشید......با من هم دوست باشید.....یه p1000 هم به مناسبت دوستیمون برا من بخرید که از کف در بیام....Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)

اااااااااااااااااااااا....منم دایی شاهین میخوام...............اااااااااااااااا......شاهین داییت رو چند ماه به ما قرض نمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قول میدم صحیح و سالم پسش بدم......باور کن...خخخخخخخخخ
دوستان من کار به این بحث و جدلهای حاشیه ای ندارم فقط چیزی که عقل من میگه اینه که اگر کسانی یا کارخانجاتی در پی کپی برداری باشند اصولا سعی در شبیه سازی هر چه بیشتر هستند تا افراد ناشی متوجه کپی بودن کارشون نشن بنابراین دلیلی نداره چین بیاد دیانا کپی کنه با 12 خان در صورتی که هر چه تعداد خانها بالاتر باشد تراشیدن لوله سختتر است و اگر کسی یگه من یه دیانا تقلبی دیدم ساخت چین که لولش خان نداشته قابل باور تر است تا اینکه بگن دیانای با خان 12 تایی چینی است . من که همه این تفاوتها رو میزارم به حساب تنوع محصولاتشون .
جناب نیکو راد زمانی که عرض کردم تحمل میفرمودید تا با جو آشنا بشید دلیل داشت.حالا علت رو خدمتتون عرض میکنم.اینجا تنها سایت در این مقوله نیست.سایت همسایه ای هست که هدف از تاسیسش فروش جنس های بی کیفیت خود هست.برای این منظور هم به هر عملی مبادرت میکنند.و هر از گاهی برای پیش برد اهداف خود یه پاتکی هم به این انجمن میزنند و با کاربری های مختلف سعی در ناآرامی فروم و بهره برداری جهت منافع خود دارند که خداروشکر تا بحال با دخالت به موقع مدیران ناکام ماندند.حالا در این گیر و دار وقتی شخصی تازه وارد مستقیم به مطالب کذب ساخته و پرداخته اونها میپردازه و بر این عمل تاکید میکنه حق بدید که احتمال داده بشه داستان همون داستان قدیمی هست.حالا از 2 حال خارج نیست.یا شخص مرتبط با این جریان هست که خیلی زود از سیستم حذف میشه و یا قربانی این جریان هست که با کمی خویشتنداری هویت و نیاتش بر همگان آشکار و از کاربران دائمی انجمن و دوستی خوب برای همه خواهد بود.امیدوارم تونسته باشم لب مطلب رو ادا کرده باشم.امیدوارم شما از دسته دوم باشید و پست های خوب از شما در این انجمن برای همگان به یادگار بمونه

از دوستان و مدیرانم بابت پست اسپم عذر خواهی میکنم.صلاح دونستند میتونند پاک بفرمایند

تیغ برا
نقل قول :امیدوارم تونسته باشم لب مطلب رو ادا کرده باشم.

بله به نظرم کاملا لب مطلب ادا شد صدرا جان.......حرفت حق بود......تیغ برا ( یکی معنی این تیغ برا رو به ما نگفت آخر )

یا علی
(2012-07-07 04:55 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب نیکو راد زمانی که عرض کردم تحمل میفرمودید تا با جو آشنا بشید دلیل داشت.حالا علت رو خدمتتون عرض میکنم.اینجا تنها سایت در این مقوله نیست.سایت همسایه ای هست که هدف از تاسیسش فروش جنس های بی کیفیت خود هست.برای این منظور هم به هر عملی مبادرت میکنند.و هر از گاهی برای پیش برد اهداف خود یه پاتکی هم به این انجمن میزنند و با کاربری های مختلف سعی در ناآرامی فروم و بهره برداری جهت منافع خود دارند که خداروشکر تا بحال با دخالت به موقع مدیران ناکام ماندند.حالا در این گیر و دار وقتی شخصی تازه وارد مستقیم به مطالب کذب ساخته و پرداخته اونها میپردازه و بر این عمل تاکید میکنه حق بدید که احتمال داده بشه داستان همون داستان قدیمی هست.حالا از 2 حال خارج نیست.یا شخص مرتبط با این جریان هست که خیلی زود از سیستم حذف میشه و یا قربانی این جریان هست که با کمی خویشتنداری هویت و نیاتش بر همگان آشکار و از کاربران دائمی انجمن و دوستی خوب برای همه خواهد بود.امیدوارم تونسته باشم لب مطلب رو ادا کرده باشم.امیدوارم شما از دسته دوم باشید و پست های خوب از شما در این انجمن برای همگان به یادگار بمونه

از دوستان و مدیرانم بابت پست اسپم عذر خواهی میکنم.صلاح دونستند میتونند پاک بفرمایند

تیغ برا
دوست عزیز من اصلن این انجمن را که گفتید نمیشناسم و با اهدافشان آشنا نیستم حتا با انجمن شما هم آشنا نیستم . تصادفی این سایت را پیدا کردم . و اصلن قصد ناراحت کردن شما عزیزان را نداشتم . من هیچ فرقی هم بین دیانای جدید و قدیم نمی بینم حتا دیانای جدید را ترجیح می دهم . این محصول با چنین کیفیت ساخت را با هیج سلاحی نمی توانم مقایسه کنم . نتیجه سال ها تلاش و تجربه صنعت آلمان .
جناب نيكوراد خوشحالم كه دو ساعت پيش به آخرين پست شما جواب ندادم برادر جان. چون شايد موضوع كاملا غيرقابل جبران مي شد.
بنابراين الان كه هردو آرامتريم مي گم كه من هيچ توهيني به عمد به شما نكردم و اگر كردم رسما عذرخواهي مي كنم.Khansariha (8)
هيچ دليلي براي رفتن شما از اين سايت و هيچ مانعي براي فعاليت اصولي و سازنده شما در اين سايت وجود نداره.بنابراين خواهش مي كنم چيزهايي كه گذشته رو به كناري بذاريم و از اين به بعد با ديد مثبت دوستان بهتري براي هم باشيم.Khansariha (8)
اميدوارم ديگه شاهد پستهاي خارج از موضوع در تاپيك نباشيم.
برای اینکه این جر و بحث ها ادامه پیدا نکنه یه سوال بی ربط...واقعاً این تیغ برا یعنی چی؟
(2012-07-07 07:54 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اینکه این جر و بحث ها ادامه پیدا نکنه یه سوال بی ربط...واقعاً این تیغ برا یعنی چی؟
درود
خب یعنی تیغ برا دیگه سید Khansariha (115)

خخخخخخ سید جون یه جمله دعایی هستش به این معنی که"به امید این که تیغ شما از تیغ دشمنتون تیز تر و بران تر باشه" (در معنیه کلی پیروزی در مقابل مشکلات و دشمنان و این چیزا)
درواقع معادل پیروز باشید و پاینده باشید هستش

شرمنده اگر اضحار فضل شد :))

خب دوستان من تمام این پست ها رو خوندم
این اشکال نداره که ما بحث کنیم و همدیگر رو به چالش بکشیم و اطلاعات خودمون و دیگران رو بروز کنیم ولی خب مهم اینجاست که که اولا توهین نکنیم (که نشده) دوما اگر نظرمون فقط نظرمون بود بیهوده روش تعصب نداشته باشیم و سوما اگر نظرمون اشتباه بود بپذیریم
این جمله رو خیلی ها جای امضاشون تو فرومهای مختلف میزارن:
"من با نظر تو مخالفم ولی جانم را میدهم تا تو نظرت را بدهی"
دوستان صنعت آلمان به این که جنس هاش در بهترین گرید و با بهترین کیفیت وجود دارن معروفه در بسیاری از ریو هایی که در پیرامید ایر هست روی جمله ی جرمن دیزاین تاکید شده برای نمونه ریوهای مربوط به دیانا 48 من فکر نمیکنم ای کارخانه هرچقدر هم مشکل مالی داشته باشه حاضر باشه اعتبار خودش رو زیر سوال ببره و جنس بی کیفیت و تولید کشور درجه 3 رو وارد بازار کنه
ولی استفاده از کارگران ارزانتر کشور های دیگه یا مونتاژ در کشور دیگه خیلی با تولید در کشور دیگه و تولید قطعات چینی متفاوته که با شناختی که من ار مردم و کشور آلمان دارم ایم موضو خیلی بعیده اونها حداقل در دو جنگ جهانی کاملا روحیات و تولیدادتشون رو به جهان اعلام کردن البته این آخری نظر خودمه
به قول دوستان
تیغ برا
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع