انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
دقیقا 15 دقیقه نشد جواب دادن. خوب میدونن که داره کجا ساخته میشه. گفتم اینها راستگو نیستند و به همه میگن تولید خودشان میباشد من یکی را شماره سریال گامو فرستادم میگه تمام دیانا ها تولید المان است خخخخخخخخخخخخخخخخ
یکی از شماره سریالها از گامو بوده و گفتند تولید اوناست ؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه احتمالا یه ایمیلی دارن که به این گونه سوالات یکسان جواب میدن
اگه شماره تلفن خونه هم بدین میگن تولید اوناست ؟!!!!!!!!!!!Khansariha (214)
داداش عجب یک دستی زدی بهشون باید شماره سریال یک تفنگ ساچمه زنی رو میفرستادی خخخخ
(2011-09-22 02:55 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا 15 دقیقه نشد جواب دادن. خوب میدونن که داره کجا ساخته میشه. گفتم اینها راستگو نیستند و به همه میگن تولید خودشان میباشد من یکی را شماره سریال گامو فرستادم میگه تمام دیانا ها تولید المان است خخخخخخخخخخخخخخخخ

عجب زمونه ای شده . به دیانای 120 ساله نمی شه اعتماد کرد . با این تفاسیر به این نتیجه میرسیم که تقلبین .Khansariha (367)Khansariha (226)Khansariha (367)Khansariha (226)Khansariha (367)Khansariha (226)[/font]
نمیشه گفت تقلبی هستند بلکه ساخت خود المان نیستند و تحت لیسانس المان توی چین تولید میشن
خوب دوستان فكر ميكنم اون نتيجه جالبي كه از اول اين تاپيك گفته بودم بهش رسيديم!!!ممنون از همه دوستان و خصوصا آقا پورنگ عزيز كه در اين مورد همكاري كردنKhansariha (8)
دوستان حالا كه اثبات شد اين آلمانيهاي مكار دارن حقه بازي در ميارن و تفنگ دياناي تقلبي هم تو بازار هست در مورد خريد تفنگهاتون يكم دقت كنيد.
من فردا اگه بتونم يه عكس واضح از خان تفنگم ميگيرم ميزارم تو همين تاپيكKhansariha (8)
البته تا حالا از مشخصات تفنگها با توجه به خان گود و زاجكاري كيفيت بالاي تفنگهاي دوستان بنظر ميرسه اكثرا اصلي هستند اونايي كه قبل از سال 2006 خريدن كه سال ساخت روي تفنگه خيالشون راحت باشه آلمانيه تفنگشون
اونايي كه زاج تفنگشون پركلاغيه و كاليبر تفنگ يا آرم ديانا كوبيده شده تفنگشون اصليه (ظاهرا)حد اقل لوله ش كه آلمانيه
اما بعد از 2006-2007 كه همه چي چاپي شده و حك نيست يكم بايد دقت كرد

دوستان عزيز
گيريم ساخت يه كشور ديگه و تحت ليسانس باشه مگه ميشه خود كارخونه خان تفنگش گود باشه و اينها برجسته؟!يه چيزي بگيد كه بشه قبول كرد مگه ميشه بجاي فولاد از آهن استفاده كنن؟206 هنوز كه هنوزه تحت نظارت شديد فرانسويها داره ساخته ميشه!!همين مزدا وانت چند سال طول كشيد تا شركت ايراني مجوز ساخت مدل دوكابينه شو گرفت!!!آقا به همين راحتي نيست!!
جاوید جون هرچند دیر ولی اینم بگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانکشی هم گود هست و نه برجسته.خانکشی آلمانیا فکر کنم کلا گوده حتی ژ3 رو هم من هرروز میبینم و گود هست!تازه دیروز سوار تانک بودم لوله اونم دیدم و اونم گود بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1حالا خانکشی برجسته نمیدونم چه صیغه ایه!
با تشکر از استاد جاوید عزیز به خاطر تلاششون برای اثیات این موضوع.راستش من تا چند روز پیش به هیچ وجه چنین چیزی رو قبول نداشتم ولی با پافشاری و پیگیری دوستانی مثل اقا جاوید پورنگ جان و علی اقا خالزن دیدگاهم کمی عوض شدKhansariha (8)
علي جان ممنونم
داداش خان برجسته مثل لوله گامو يا تفنگ بادي چيني رو ميگن عكساشو قبلا تو همين تاپيك گذاشته بودم
خان برجسته زودتر خورده و خراب ميشه
این طوری که من از تفنگهای مختلف متوجه شدم خانکشی برجسته برای تفنگهای ضعیفتر بکار میره،من یه دیانا 25D دارم که مربوط به 40 سال پیشه و اون موقع اصلا چیزی به اسم چین توی بازار مطرح نبود، ولی خان این تفنگ 12 خان و برجسته است، شاید هم ،اونروز شرکت دیانا تکنولژی ساخت خان گود را نداشته.
تفنگهای ویشو آلمان که کیفیتش از دیاناهای قدیمی خیلی بالاتره دیدم ، اونها هم 12 خان برجسته است و یک مدل تفنگ آنشوتز فنری قدیمی دیدم(از نظر کیفیت آنشوتز از دیانا و وایرخ و ویشو بالاتر قرار میگرفته ولی الان دیگه فقط pcp مسابقاتی میزنه) اون هم 12 خان برجسته بود.
خلاصه خان این تفنگها هم عالمی داره واسه خودش.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع