انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
دوستان خواهش ميكنم دوباره اين آتيش رو هم نزنين جز اتلاف وقت و انرژي و دلخوري نتيجه اي عايدمون نمي شه به عنوان يه برادر كوچيكتر ازتون خواهش مي كنم.Khansariha (8)Khansariha (8)
نه دوست عزیز چه مشکلی هست؟ مگه ما نماینده فروش دیانا هستیم یا در قبال تبلیغش پولی میگیریم بزار این بحث به نتیجه برسه
یکی شماره شرکت دیانا بده خودم به زبان آلمانی تسلط کامل دارم ازشون میپرسم هیچ مشکلی نیس
دوستان نوشته خود را ویراش کردم تا فردا دچار اشفتگی بازار نشویم زیرا فروشندگان هم زیر بار نمیروند چون اطلاعی ندارند. و در مورد ان فکس هم که ویرایش کردم و حذف برای همین مطلب بود همان که خودمان بدانیم بس است. چون در اینجا یک خانواده هستیم. ممنون از دوستانKhansariha (8)
لطفا سوال هاتون رو لیست کنین تا فردا که تماس میگیرم بپرسم
(2011-10-18 07:57 PM)shahinjafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دوست عزیز چه مشکلی هست؟ مگه ما نماینده فروش دیانا هستیم یا در قبال تبلیغش پولی میگیریم بزار این بحث به نتیجه برسه
یکی شماره شرکت دیانا بده خودم به زبان آلمانی تسلط کامل دارم ازشون میپرسم هیچ مشکلی نیس
شاهين جان الان به شكر خدا مشكلي نيست ولي يه سوال: شما ديانا از هر مدلي داري و ازش راضي هستي واقعا چه فرقي داره كجاييه؟ من يه خواهش كردم تا فردا دچار اتهام زني و جو منفي و جبهه گيري نشيم اين هم پست آخر من تو اين تاپيكه و شما هم كاملا مختاري كه راه خودت رو بري Khansariha (8)Khansariha (8)
خدانگهدارت باشه.Khansariha (8)
برادران عزيز اينقدر دلخور نشيد مطمئن باشيد دياناي تقلبي تو بازار هست اگه با اون تصاويري كه تو تاپيك گذاشتم قانع نشديد !!دوست عزيزي كه گفتن فونتهاي نوشتار روي ديانا رو آرشيو كرده من فردا يه عكس 7 مگاپيكسلي با نور پردازي خوب ميگيرم با تصاوير آرشيو مقايسه كنيد!!حتي اينو من مطمئنم از يه قالب ديگه و دستگاه ديگه كوبيده شده!!اين عكس رو پس فردا ميزارم تو همين تاپيك(فردا نت نميام)
شاهین جان بپرس چرا 1- لاستیک ته قنداقها قالبشان متفاوت است و با یکدیگر فرق دارند.2- چرا زاج یکی مشکی پر کلاغی براق میباشد و دیگری مشکی کم رنگ و مات.3-چرا خان انها بعضی گود ولی در بعضی دیگر برجسته میباشد 4- چرا چوب انها با یکدیگر متفاوت است 5- چرا انهایی که مشکی پر کلاغی است زاجشان با کیفیت تر در ساختار و قدرت و کیفیت میباشند و انتهای قنداق همان پلاستیک از مرغوبیت بالا برخوردار است و ساچمه گامو پرومگنوم را 280 متر بر ثانیه میزند در کالیبر 5.5. اما انهایی که زاجشان مشکی کم رنگ (نوک مدادی)میباشد هم بی کیفیت هستند و هم پلاستیک انتهای قنداق از پلاستیکهای بازیافتی است و قالب ان با مدلی که زاجش مشکی پر کلاغی براق است فرق دارد و سرعت ان با ساچمه پرو مگنوم حداکثر 250 متر بر ثانیه میباشد. در کالیبر 5.5 و لطفا بگو اینها فعلا مربوط به مدل 350 میباشد.. تا به بقیه هم برسیم.
لازم به ذکر است همه دیانا مگنوم 350 همه ماشه تی 06 و همه مال ساخت یک دوره میباشند
با سلام
من نمیدونم دوستان چه اصراری به دفاع و خاتمه چنین بحثهایی دارند .بابا جان کسی رو بزور تو این تاپيک نياوردن و به زور وادار به مشارکت در بحث نکردن که جو تخریب راه بندازه .تو همین سایت بارها و بارها گامو و رنجر به نقد رفته "حالا که بحث دیانا شده .به فرض چون بنده یکیش رو دارم و از بلاد پاک و مقدس ژرمن میاد دیگه نقصی نداره.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جهان امروز تشنه نقد و برسی است .از بنز گرفته تا لامبورگینی زیر تیغ انتقاد و برسی منتقدان میره تا شایسته ترین محصولات یک سال انتخاب بشه و بر پايه همین ریز بینيهاست که روزانه کیفيت و تکنولوژی جلو میره و هر روز رقابتی تر میشه.

نظر شخصی بنده .دیانا محصولاتی با کیفیت متفاوت به بازارهای مختلف جهان میفرسته .
دلایل .وجود بعضی تفاوتها بین محصولات rws و موجود در بازار ایران و خاورمیانه .اختلاف قیمت عجیب و غیر قابل توجیه .کاهش کيفیت محصولات نسبت به اسلاف خود.

اینها نقطه نظرات شخصی بنده است .حالا اگر کسی میتونه دلایل و نظرات دیگه ای رو عنوان کنه "لطف کنه با رعایت فرهنگ و ادبیات بحث کردن بیان کنه.

با سپاس Khansariha (8)
(2011-10-18 08:30 PM)paka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من نمیدونم دوستان چه اصراری به دفاع و خاتمه چنین بحثهایی دارند .بابا جان کسی رو بزور تو این تاپيک نياوردن و به زور وادار به مشارکت در بحث نکردن که جو تخریب راه بندازه .تو همین سایت بارها و بارها گامو و رنجر به نقد رفته "حالا که بحث دیانا شده .به فرض چون بنده یکیش رو دارم و از بلاد پاک و مقدس ژرمن میاد دیگه نقصی نداره.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جهان امروز تشنه نقد و برسی است .از بنز گرفته تا لامبورگینی زیر تیغ انتقاد و برسی منتقدان میره تا شایسته ترین محصولات یک سال انتخاب بشه و بر پايه همین ریز بینيهاست که روزانه کیفيت و تکنولوژی جلو میره و هر روز رقابتی تر میشه.

نظر شخصی بنده .دیانا محصولاتی با کیفیت متفاوت به بازارهای مختلف جهان میفرسته .
دلایل .وجود بعضی تفاوتها بین محصولات rws و موجود در بازار ایران و خاورمیانه .اختلاف قیمت عجیب و غیر قابل توجیه .کاهش کيفیت محصولات نسبت به اسلاف خود.

اینها نقطه نظرات شخصی بنده است .حالا اگر کسی میتونه دلایل و نظرات دیگه ای رو عنوان کنه "لطف کنه با رعایت فرهنگ و ادبیات بحث کردن بیان کنه.

با سپاس Khansariha (8)

ما هم نگفتیم که کیفیت محصولات افت نکرده و نمیگیم که محصول ارسالی به نقاط مختلف جهان یکی هست ولی می گیم که اگه کشوری بتونه تفنگی به کیفیت همین دیاناهای به قول شما تقلبی تولید کنه نمیاد روی اون آرم ساخت آلمان رو بزنه
داداش تقلبی نیستن در چین ساخته میشوند و با مشارکت خود المان. اما مدل المانی ان هم هست زیرا یک کارخانه نمیتواند تولیدش را قطع نماید و تمامی پرسنل خود را اخراج کند. من بارها گفتم همه جعبه ها یک مدل تمام قطعات هم یک مدل و تاریخ ساخت همه یکی میباشد اما یکی زاجش کم رنگ و پلاستیک قنداق بی کیفیت و دیگری زاج پر رنگ پر کلاغی براق و با کیفیت و سرعت انهایی که زاجشان کم رنگ است 250 متر با پرو مگنوم و سرعت انهایی که مشکی پر کلاغی براق است 280 متر بر ثانیه همه هم از نمایندگی دبی به ایران وارد شده اند و بنده به شخصه 4 عدد را کرنو کردم دو عدد زاج مشکی پر کلاغی براق و دو عدد مشکی مات (نوک مدادی) چرا این دو با هم متفاوتند حتی در ساختار؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع