انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(2011-09-18 11:25 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان یک خبر بد برایت دارم تفنگ شما قلابی است خخخخخخخ (شوخی). بفروش به من تیونشم کردی.بده من هم بااین تفنگ قلابی اصل بروم صفا. خودم برات یک اصلش را میخرم.Khansariha (214) اما علی جان تفنگ دیانا 54 همه ساخت المان است برادرKhansariha (219) مبارکت باشد
ممنون پورنگ جان خوش خبر باشی داداش اگر این 54 من قلابی باشه که خیلی بد میشه نه برای خودم برای اونهای که باهام کری میکنند چون حسابی با این 54 روکم کنی داشتم خخخخخخخ Khansariha (214)
خواستم یک اعتبار جایزه به شما بدم دیدم اعتبارت روی 54 هست بیاد و احترام ایرکینگ دست بهش نزدم خخخخخخخخ یکی طلب شما Khansariha (256)
علی جان جاوید این تاپیک را فقط برای همین زد که من این را به شما بگم و این گل سر سبد را از دستتان در بیاریم(شوخی) من 54 داشتم جدا بهترین محصول دیانا است. و از لحاظ قدرت مثل 350 است دیانا 54 بسیار خوش دست طراحی جنتلمنی و بسیار شکیلی دارد اقا خیلیییییییییی با کلاسه. علی جان امیدوارم همیشه ماشه اش برایت بچکاند این هم شاخه گل تقدیم شما و تفنگ بسیار ارزنده تان.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام بر دوستان حقیقت یاب
یه مدت پیش یه تاپیک که موضوعش مشابه بود زده شد و من هم میگم که کیفیت دیاناهای قدیمی خیلی سرتر از جدیدا هست
این هم آدرسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 3 تا دیانا و یه گوهر دارم که مشخصاتشو میذارم:
اول از یه پیرمرد 40 ساله شروع میکنم=DIANA 25 D

:1مدل تفنگ شما چيست؟
DIANA 25 D

2:آيا در قسمت فلزي سيلندر فاصله بين ريل دوربين و قنداق آيا دو عدد دو رقمي با فاصله نوشته شده است؟
بله 71 و دومی قابل خوندن نیست

3:خانهاي تفنگ شما برجسته هستند يا گود هستند؟
12 خان و برجسته(تقریبا شبیه شادو 1000)

4:شماره سلاح بر روي لوله حك شده است؟
اصلا شماره سریال ندارد ولی زیر لوله عدد 15 کوبیده شده

5:آرم(لوگو) ديانا جلوي ريل دوربين حك شده يا چاپي است؟
خود آرم و نام دیانا همگی حک شده

6:كاليبر سلاح بر روي قسمت اتصال لوله به كپ كوبيده شد بصورت حروف كامل است يا بصورت نقطه چين است؟
کامل
7:كاليبر و شماره سلاح روي خود لوله هم وجود دارد؟
خير

8:زاجكاري لوله و سيلندر مشكي پر كلاغي براق است يا سياه مات؟
زاجکاری فابریک کارخانه نیست
9:در تفنگهاي كمرشكن محل تماس ميله اهرم به سيلندر آيا خورده شده است؟
خیر
10:اگر ماشه اسلحه را باز كرده ايد قسمتي كه ماشه درآن قرار ميگيرد و داخل سيلندر قرار ميگيرد فولادي است يا آلومينيوم؟
همه چیز فولادیه، حتی خود ماشه(اون قسمت که انگشت سبابه روش قرار میگیره) هم فلزیه

حالا دیانا 52 مدل 1999(فقط جوابها)
1-DIANA 52

2-بله 99 06

3-اگه درست منظور شما را متوجه شده باشم =گود

4-خیر

5- چاپ لیزری است

6-کامل

7-خیر

8-نمیدونم منظور چیه
9-------
10-فولادی است و ضامن هم فولادیه

دیانا 52/48 مدل 1997

همه پاسخها مثل 52 مدل 99 است فقط دو عدد که با با فاصله حک شده متفاوت است و در جواب سوال 5 :آرم و نام دیانا و مدل تفنگ همگی حک شده هستند.
یه تفاوت خیلی جالب هم در ساختار داخلی دارند،لول فنر که داخل فنر قرار میگیرد برای 52 به صورت فابریک فلزی است و برای 48/52 فابریک پلاستیکی است که من با یه فلزی عوض کردم راستی دسته کوکین 48/52 و 52 با هم یه فرق جزئی دارند که باعث شده دسته 52 محکمتر باشد.
این هم عکس چند دیانا تولید چین که از اینترنت گرفتم[تصویر: 33zdzt3.jpg][تصویر: Bam_Xisico_Air_Rifles_28_sa.jpg][تصویر: Bam_Xisico_Air_Rifles_28_fr.jpg][تصویر: FORUM_PORTAL_BOARDS_FORUM_XISICO_XS28M_D..._CLONE.jpg]
(2011-09-19 12:57 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم عکس چند دیانا تولید چین که از اینترنت گرفتم
[تصویر: 33zdzt3.jpg]
پورنگ جان حالا این دو مدل چینی هست و یا اینکه مقایسه چینی با اصلی شده ؟
اطلاعات بیشتری اگر داری برامون بزار مثل نام دقیق و نوع شماره کوبی و ساخت کجارو زده و....
من تو شرکت یکی از همکارانم مدعی شده تفنگ بادیش دیاناست و زده ساخت چین گفتم عکس و اطلاعاتی ازش بمن برسون (البته بنظرم نامش شبیه دیانا باشد) تا ببینیم به کجا میرسیم Khansariha (214)
نه علی جان این دیانا است هر دو دیانا هستند و در چین ساخته میشوند عکس ان را از اینترنت گرفتم. اما توضیح نداده که چگونه است . دیشب 5 ساعت تو اینترنت تفنگهای ساخت چین را سرچ کردم تا این را به دام انداختم. نوشته بود دیانای تولید چین.فروش حضوری.هیچ توضیح دیگری هم متاسفانه نداده بود.جز این چند عکس.
بله دیوید عزیز این مدلها وجود دارد ولی نه به نام دیانا بلکه با نام کارخانه Xisico در دنیا فروخته می شود و اگر در ایران به اینها دیانا گفته می شود شرکت دیانا تقصیری ندارد. اینم عکس با عنوانش:
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
در ضمن کافیه عبارت chinese diana air guns سرچ بشه تا کلی عکس واطلاعات از این حضرات برات ردیف بشه شما چرا وقت عزیزتو اینقدر تلف کردی؟Khansariha (8)
در هرحال مخلصیم.Khansariha (8)
اینم یکی دیگه:[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دوست من بله این مدل هم در اینترنت دیدمxisico .اما عکسی را که گذاشتم بالای صفحه ان نوشته بود دیانا ساخت چین فروش حضوری. خوب وقتی کارخانهxisico شکل و قیافه 350 میسازد دیگر کاری ندارد برای چین که خود دیانا را بسازد.و کاملا کپی نماید. من دیشب به دنبال دیانا تقلبی بودم وگرنه که xisico را از قدیم میشناختم.و حتی در بازار هم همین مارک موجود میباشد البته تک و توک
بازم هه![img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اینم لینکشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیوید عزیز اگر اشتباه نکنم شما این مطلب را در سایتهای ایرانی دیدین؟
خیر دوست من در سایت ایرانی ندیدم. حتی مجدد عکس دیانا 54 و 52 همان کارخانه را میگذارم.Khansariha (8) مجدد باید بگردم دیشب یادم رفت تولید 52 و 54 ان را کپی کنم . در ضمن در سایتها دنبال مدل اسپانیایی و پاکستان ان هم میباشم. و اما دوست خوب چیزی را که از نزدیک خودم در دبی ذیذم این بود هندی ها و پاکستانی ها در دبی بیا و ببین چطور دارند قطعات و فنر و لوازم دیانا را خودشان میسازند و در بازار تفنگ بادی دبی به فروش میرسانند که خود المان با ان دستگاهها نمیتواند به سرعت اینان تولید داشته باشد.حتی یک شک هم دارم که ممکن است همان هندی ها و پاکستا نیها در دبی خود دیانا ها را جعل دارند میکنند. و جنس ایران هم بیشتر از دبی میاید. انها در دبی لوله فنر ماشه همه چیز را دارند میسازند. اگر دبی رفتید حتما راجب این حرف من تحقیق کنید و خودتان از نزدیک ببینید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع