انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
ganymede74 عزيز
صحبت من هم همينه وقتي كه نميتونن جلوي تقلب شامپو رو بگيرن پس جلوي ورود اسلحه دياناي تقلبي رو هم نميتونن بگيرن!!همين قانون كپي رايت كه فرموديد وجود نداره عرصه رو براي ورود كالاي تقلبي باز ميكنه چه شامپو چه تفنگ چه تير گاموي تقلبي!!!
جاويد چي شد بالاخره سلاح ما اصليه يا تقلبي
اسماعیل جان من عاشق خرید تفنگ تقلبی هستم داداش بفروشش به من و خودت را خلاص کن خخخخخخخخخخخخخخKhansariha (214)
آقا اسماعيل تفنگتون متاسفانه تقلبيه بندازش دور نه نندازش دور باعث آلودگي شهرتون ميشه من ميام بده به من بندازمش يه جااااااي خيلي دورKhansariha (48) خخخخخخخ
مزاح فرمودم
تفنگ شما اصليه فقط من سرم كلاه رفته خخخخخخخخ مسخره م نكنيد نازك نارنجيم Khansariha (214)
(2011-09-21 11:02 PM)paka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-21 10:55 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پورنگ جان من و بچه های اصفهان 10 ها سلاح دیانارو کرنوگراف کردیم نتایج تفاوتی با سلاح های اروپایی نمیکرد.
امین جان تا اونجا که من میدونم بازار ایران اصطلاحا بسته است.یعنی محدود میباشد و قدرت انتخاب اندک است .حالا شما با کدام معیاری محصول این دو تا رو مقایسه کردی؟؟؟

paka جان دوستان اصفهانی حتما میتونن بهتر توضیح بدن ولی ما با ساچمه 1 گرمی<برای 5.5> همون سرعت درج شده تو کاتالوگ یا کمی بالا و پایینش رو میگرفتیمKhansariha (8)
(2011-09-22 10:13 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دون كورلئونه عزيز
نمونه كيفيت پايين اين تفنگ رو نديديد؟در ايران نبوده؟
آقا پورنگ درباره تفنگشون توضيح دادن كه ريل دوربين كنده شد و دوشاخ سيلندر شكست فراموش كرديد؟
تفنگ بنده بايد حضورا ديده بشه تا معايبش رو بدون شك قبول كنيد:اول اينكه زاج تفنگ كلا از بين رفته!!دوم اينكه زير سيلندر در محل تماس غلطك اهرم كاملا تراشيده شده خطوط قنداق كج و معوجه لوله ش فولاد خشك نيست...اينا معايب نيست؟
من خودم طرفدار پرو پا قرص كيفيت آلماني هستم اما چيزي كه دارم ميبينم رو كه نميتونم انكار كنم!آقا اگه كسي حرف منو قبول نداره تفنگ 350 داره بياره با تفنگ من تعويض كنيم مابقي پولشم (گيريم بر فرض كه تفنگ من يكم فرسوده شده)نقدا تقديم ميكنم!ميگم خان تفنگ من برجسته ست جنس بدنه ش آهنه زاجش تقلبيه قبول نميكنيد؟مشكل نيست روز نمايشگاه تفنگو ميارم هر كسي شك داره بياد با چشم ببينه كه شكش بر طرف بشهKhansariha (8)

جاوید جان من سلاح هایی رو که من اطرافم دبدم همچین مشکلاتی نداشتن.من هم مثل شما نمیتونم واقعیت رو انکار کنم.ولی منتظر شفاف سازی کامل هستم تا ببینیم اخرش چی میشهKhansariha (8)
دوستان ایمیل دیانا را به من بدهید یک چیزی کشف کردم اینا خیلی مارمولک هستند ایمیلی که درون سایت گذاشتن را نمیخواهم چون باید فرم پر کنیم یک ایمیل دیگر میخواهم از اینها.در ضمن میخواهم با برنامه تور وصل بشم تا نفهمند از ایران هستیم.موضوع برام داره جالب میشه
من هم با یک سایت جالب رو برو شدم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم چیزایی راجع به این موضوع توش نوشته.با ترجمه ی گوگلی میشه ازش چنتا چیز فهمید دیانا بعضی قطعاتش رو از چین وارد میکنه ولی وایرخ نه
اقا معما داره حل میشه Don Corleone جان خیلی ممنون. سایت خوبی پیدا کردی
با تشکر از شما مارلون براندوی عزیز :
قسمت اول که نکته مهمی توش نیست جز اشاره به مصاحبه مدیر یت دیانا با مجله دنیای مبادلات اسلحه و لینک این مصاحبه. ولی قسمت دوم اینه:
All manufacturers will have this problem of low cost airguns from China.
I guess its upto us, the customer, to go for quality products and keep quality conscious manufacturers in business. It is heartening to know that Diana, Weihrauch and other german manufacturers are not cutting corners on quality inspite of the fact that some of them are getting components made in china.

I know for sure that Weihrauch still makes all components for their air guns in Germany. But economic realities these days are influencing business decisions. Which is sad
ترجمه: همه تولید کننده ها این مشکل رو با تفنگهای بادی ارزان قیمت ساخت چین خواهند داشت.من حدس می زنم این به عهده ما به عنوان مشتریه که بدنبال کیفیت بریم و تولید کننده های مقید به کیفیت رو در بازار نگهداریم. این اطمینان بخشه که بدونیم دیانا، وایروخ و سایر تولید کننده های آلمانی در حال کاهش از کیفیت نیستن علیرغم این حقیقت که بعضی از اونا از قطعات ساخت چین استفاده می کنن .
من مطمئنم که وایروخ هنوز قطعاتش رو در آلمان می سازه .ولی واقعیتهای اقتصادی اینروزا تصمیمات بازرگانی رو تحت تاثیر قرار می ده که غم انگیزه.
نفر سوم هم نظرات نفر دوم رو تایید کرده وگفته که:
hand it to the Germans - 'Achtung', it's all about precision & performance.
یعنی کارو بسپرید به آلمانها "خبردار!" همه چیز در مورد دقت و نمایش توانایی هست.
Even if some of the parts are farmed out to China (for economic reasons) the back-end QC will accept only the perfect parts as they have a reputation to protect.
حتی اگه بعضی از قطعات از چین بیاد (به دلایل اقتصادی) کنترل کیفی نهایی فقط قطعات درست و کامل رو قبول می کنه چون اینا آبرویی دارن که باید حفظ کنن.
For the Germans 'Guarantee' means commitment to quality.
برای آلمانیهاضمانت به معنای وفاداری به کیفیته.

بابا اینام که مثل ما تو شکن>(نه تشک)!!! تازه فقط دو نفر !!!
این دیانا داره به مشتری هاش خیانت میکنه واسه همینه که من اینقدر روی وایرخ تعصب دارم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع