انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
با سلام خدمت دوستان.
دو روز قبل با شرکت دیانا مکاتبه داشتم. یه جواب برام فرستادن که تکلیف سوال این تاپیک رو مشخص میکنه. اونو تقدیم میکنم:

Dear Sir,

Thank you for your interest in our products.

Attached please find the DIANA catalog.

All our air rifles
- have the lasered logo of the goddess of hunting on the compression tube and the model name
- have a serial number (let us know the serial number an we can tell you wether it is original or not)

Mit freundlichen Grüßen / Best regards

DIANA
Mayer & Grammelspacher GmbH & Co.KG
- Abteilung Verkauf / sales department -
Markus Glück

Fon: +49- (0)7222-762-0
Fax: +49-(0)7222-762-78
دوست عزيز فارسي اون رو هم ترجمه كن داداش تا ببينم چه جواب داده . متشكرم Khansariha (8)
آرش جان اینو گفته:

آقای عزیز،
از علاقه شما به تولیداتمان متشکریم
لطفا کاتالوگ پیوست شده را دریافت نمایید

تمام تفنگهای بادی ما لوگوی حک شده با لیزر الهه شکار و نام مدل بر روی سیلندر دارند.(همچنین دارای شماره سریال هستند) شماره سریال را به ما اعلام کنید تا بتوانیم به شما بگوییم که آیا اصل است یا نه.
با تقدیم احترام
دیانا و بروبکس!!Khansariha (8)
واااااااااااااای از دست شما، هزار بار گفتم و اثبات کردیم که بابا دیانا ساخت آلمان هست و پیچش هم جای دیگه ای ساخته نمیشه، تحت لیسانس هم نداره، احتمالا یه بار دیگه این سوال رو ازشون بپرسی میگنare you iranian?
دکتر دیانا و بروبکس رو خیلی خوب اومدی!!! خخخـ!!!
در واقع دیانا قصد نداره جواب واضحی به کسی بده و همش داره می پیچونه...Khansariha (214)
دیگه جواب از این واضح تر امیرحسین جانKhansariha (8)
بنده خداها عاصی شدن از دست ماKhansariha (219)Khansariha (219)
آقا بیاید یه تست کنیم....شماره سریال چند سلاح مختلف رو برای شرکت بفرستیم ببینیم چی میگن...هم سریال گامو..هم دیانا هم چینی..خخخخخ
چندتا رنجر هم براشون بفرستیم ببینیم چی میگن
من این کار رو کردم. درسته تایید شد و اون یکی الکی رو گفتن این شماره سریال اشتباه هست.همین.
تازه من نوشته بودم یه 460 هست و شماره سریال رو هم مثل شماره های دیانا ساخته بودم.Khansariha (226)
فکنم اون موقع دیگه از پشت کامپیوتر بزنه لهمون کنه.Khansariha (64)
اما برای رنجر صد در صد میکشتمون.
دوستان من سلاحی رو دیدم که مارک دیانا رو نداشت یعنی ساخت کشور های دیگه هست و مال دیانا نیست ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع