انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آيا ديانا فقط ساخت آلمان است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
دوست عزیز شما به جای اینکه پست های دیگر رو پاسخ بدین یکبار اون چیزایی که بنده درخواست کردم بذارین و تمام.من هم موافقم شما به شعور کسی توهین نکردین.ولی می تونید لینک مطلب در سایت آردبلیو اس رو بذارین یا نه؟

در ضمن گویا اسم ایشون رو Umaire Bhaur ذکر کرده بودین نه bauer ؟
(2012-07-07 12:19 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاهین جان من از شما خواهش می کنم تا زمان گذاشتن لینک یا ایمیل ها از سوی جناب نیکوراد صبر کنید تا ببینیم اصل ماجرا چیه؟ صد در صد ایشون مدرکی برای اثبات فرمایششون باید ارائه بدن.ایشون توهینی به شعور کسی نکردن. ما هم منتظر هستیم تا دیدن مدارک.البته نه تا ابد.
جناب نیکوراد متن ایمیل چندان مهم نیست! شما ادرس ایمیل ایشون یا لینک مطلب در وبسایت شرکت آردبلیو اس رو لطف کنید بذارید. در مورد ایمیل هم می تونین یه ایمیج از صفحه ایمیل تهیه کنید و قرار بدین.اینطوری از متن خالی سندیت بیشتری هم داره.

ایمیل ایشان
<Umair Bhaur<adam@rws.co.nz

1. Diana started outsourcing barrels for 34 and 350 magnums during last few years. All those guns having 12 Land barrels which are outsourced from other countries like China. Diana factory makes only 8 Land barrels.

You can check your gun, whether its barrel is made by Diana or by an other manufacture.

2. Diana left the practice of getting outsourced barrel in 2010.

3. Diana scopes are not made in Germany. These scope are made under licence of Diana company. These are made in some other country like China but with very good quality control. These scope meets the purpose very well.

4. Diana scopes have the guarantee of only 2 years.

5. With magnum guns and fixed barrel guns, Diana give guarantee only if Dampa mount is used.

6. Almost all new Diana airguns come dry from the factory.

7. All new Diana guns which come dry from the factory change their behavior positively if properly greased and lubed inside the guns. Be careful as improper greasing can destroy the internals of the gun.

8. Stock screws must be checked at some reasonable intervals as if these are loose, the accuracy may not be guaranteed.

9. T06 triggers may be adjusted to one's like. Only the 2nd screw in the trigger blade is suggested to be very slightly adjusted.

10. In Diana 54 airking, the sledge (anti recoil system) can be adjusted. The best adjustment is one where the action remains locked upwards till the gun is given a slight jerk. With a slight jerk, the action should come backwards.

11. The best pellet weight is between 13 Gr. and 16 Gr.

12. It is difficult to shoot with magnum airguns accurately (except 54) unless and until a proper lube tune is made.

13. 48, 52 and 54 models' springs have relatively short life. The spring break after approximately 6000 pellets fired.

Regards,
Umair Bhaur
خوب خوب...
پس خبری از لینک آردبلیو اس نیست؟
پس بذارین من لینک بدم.
این لینک همین چیزایی که جنابعالی در ایمیل!!! از آقای Umair Bhaur گرفتین رفیق.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان عنایت بفرمایید اولین "پست صفحه" متنش کاملا کپی برداری شده همون جاست.

البته چرا شما گفتید متن آلمانی هست در حالی که اساسا سایت آردبلیو اس کاملا انگلیسی هست من نمی دونم. چرا شما یک بار اسم ایشون رو bauer نوشتین بازم من نمی دونم(شاید چون آلمانی تر بود؟؟)
ولی اینرو می دونم که آقای Umair Bhaur یک "پاکستانی" هستن که دست بر قضا در چند سایت از جمله دیانا ورک که بنده هم عضو کوچکی در اون هستم حضور فعال دارن و هیچ ارتباط خاصی با شرکت آردبلیو اس ندارن جز علاقه به تفنگ های دیانا.

من هنوز منتظر لینک مطلب در وبسایت اردبلیو اس هستم.مگر اینکه خدای نکرده شما واقعا قصد توهین به شعور کاربران رو داشته باشین که کاملا بعیده.Khansariha (8)
راستی یه سوال دیگه هم دارم:
شما از ایشون دقیقا چی پرسیدید که از توصیه های امنیتی کار با سلاح تا نوع ساچمه!! و گارانتی های شرکت دیانا همه رو براتون جواب داده؟Khansariha (219)

یه نکته دیگه:
"""حتی اگه"""" این به اصطلاح ایمیل ملاک باشه این طور گفته:
1.دیانا برای مدلهای 34 و 350 تهیه لوله از منبع خارجی رو در طول چند سال اخیر شروع کرد.همه اون تفنگهایی که خان 12 تایی دارن لوله اشون از کشورهایی مثل چین تامین شده. شرکت دیانا فقط لوله هایی با 8 خان میسازه.
شما می تونین تفنگتون رو چک کنین که آیا لوله اش ساخت دیاناست یا سازنده دیگه؟
2.دیانا اقدام تهیه لوله از منابع خارجی را از سال 2010 کنار گذاشته است.

این دقیقا خلاف ادعای شما در پست شماره 237 همین تاپیک هست که به صراحت گفتین:
""البته منظور ایشان این نیست که دیانا را چین میسازد . این نوع را کارخانه دیانا از سال 2010 در چین یا کشورهای دیگر تولید میکند . ""
شاید چون شما آلمانیتون خوبه انگلیسی رو درست متوجه نمی شین؟
البته من این نکات رو با توجه به مدرک خودتون گفتم هرچند اصل مدرک هم زیر سوال هست؟؟
مهدی جان دقیقا درست فرمایش کردید Khansariha (8)

شاید این گفته آقای Umair Bhaur برگرفته از همون نکاتی هست که مدیر شرکت دیانا طی مصاحبه اش گفته بود ( چند صفحه قبل همین تاپیک)‌ بخاطر مشکلات مالی در سالهای 2008 تا 2010 شرکتهای همکار تولیدکننده قطعه را جابجا کردند لذا احتمال زیاد مدتی از لوله های متفرقه (شاید چینی ) در این دو مدل هم استفاده شده (فقط یک احتمال هست)‌ قبلا هم با اقا جاوید سر این مسئله بحثهای سنگینی کردیم ولی باز بنظر من فقط در حد تغییر همکاران و ماشینکاران آلمانی در تولید بوده و نه وجود کارخانه دیگه ای در غیر از آلمان . Khansariha (214)
علی آقای عزیزم بحث بر سر اینه که چرا کسی باید یه متنی رو از جای دیگه کپی پیست کنه به عنوان "ایمیلی که برای من رسیده" به خورد بقیه بده؟ ضمن اینکه بنده مدرکش رو هم گذاشتم که این آقای Umair Bhaur کیه؟ ضمن اینکه این شخص اصلا کاره ای در شرکت اردبلیواس نیست؟ ضمن اینکه این ایمیل توسط شخص دیگه ای به نام آدام
<Umair Bhaur<adam@rws.co.nz برای ایشون پست شده؟
ضمن اینکه چرا اقای نیکوراد یه دفعه ای غیب شدن؟
ضمن اینکه اساسا اگه کسی در یکی از شعب اردبلیواس ادعایی کنه چه ربطی به دیانا داره و اصلا سند هست یا نه؟
و هزار ضمن اینکه دیگه!!!
مردیم از این توهم توطئه!Khansariha (226)
خیلی ممنون از توضیحات جامع و کامل علی اقا گل و مهدی عزیز.
دوستان دگر بر همگان ثابت شده که این شایعات بی اساس که دیانا در المان ساخته نمی شود و غیره از کجا سرچشمه گرفته و علت این شایعات در خطر افتادن برند ترکیه ای
در برابر دیانای المانی با سابقه بیش از 120 سال و ساخته شده در اروپای غربی با کنترل کیفیت و استاندارد بالا بوده است.
یعنی اگر فردا روزی با تاپیکی مواجه شدید که رنجر را در اروپا پرفروش ترین و وایرخ را ساخت پاکستان معرفی کرد,تعجب نکنید...با تشکر.
موضوع دگر که فراموش کردم این است که چرا دوستان عزیز این شایعات بی اساس در مورد سلاح دیانا نه در اروپا به گوش میرسد و نه در فرومهای اروپائی.
بلکه فقط در یک نقطه بسیار کوچک در ایران این شایعات وجود دارد به نام خیابان فردوسی تهران.
(2012-07-07 01:00 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب خوب...
پس خبری از لینک آردبلیو اس نیست؟
پس بذارین من لینک بدم.
این لینک همین چیزایی که جنابعالی در ایمیل!!! از آقای Umair Bhaur گرفتین رفیق.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان عنایت بفرمایید اولین "پست صفحه" متنش کاملا کپی برداری شده همون جاست.

البته چرا شما گفتید متن آلمانی هست در حالی که اساسا سایت آردبلیو اس کاملا انگلیسی هست من نمی دونم. چرا شما یک بار اسم ایشون رو bauer نوشتین بازم من نمی دونم(شاید چون آلمانی تر بود؟؟)
ولی اینرو می دونم که آقای Umair Bhaur یک "پاکستانی" هستن که دست بر قضا در چند سایت از جمله دیانا ورک که بنده هم عضو کوچکی در اون هستم حضور فعال دارن و هیچ ارتباط خاصی با شرکت آردبلیو اس ندارن جز علاقه به تفنگ های دیانا.

من هنوز منتظر لینک مطلب در وبسایت اردبلیو اس هستم.مگر اینکه خدای نکرده شما واقعا قصد توهین به شعور کاربران رو داشته باشین که کاملا بعیده.Khansariha (8)
راستی یه سوال دیگه هم دارم:
شما از ایشون دقیقا چی پرسیدید که از توصیه های امنیتی کار با سلاح تا نوع ساچمه!! و گارانتی های شرکت دیانا همه رو براتون جواب داده؟Khansariha (219)
مقام محترم چرا اینقدر تعصب . من از قول این آقا این موضوع را مطرح کردم و نظر ایشان را سال قبل در جایی در سایتrws دیدم و از ایشان سوالاتی کردم .این پاسخ ها را هم ایشان دادند که به زحمت پیدا کردم . اینکه ایشان اهل کجا هستند وراست میگویند یا دروغ نمیدانم . اگر شما ایشان را میشناسید به اعضا اطلاع دهید دروغ میگویند . پاسخ شک تحقیق است که میتواند ما را به حقیقت برساند . متاسفانه این جمله که به شعور ما توهین نکنید مرتب در نظرات شما و بعضی به چشم می خورد . می خاهید به اعضا القا کنید که اینحانب دروغ میگوییم . آیا این موضوع که امکان دارد مدل های جدید دیانا در چین یا در کشور دیگری تولید شود توهین به شعور کاربران است ؟؟؟؟ منطق ایجاب میکند کاربران را به مسیر درست هدایت کنید .وقتی موضوعی به نظر شما باطل مطرح می شود بهتر است اشخاص متخصص با دلیل موجه آنر رد کنند که موضوع شفاف ودرخشان شود . خدا نگهدار .
خیلی جالبه و البته ناراحت کننده که یک سری افراد به چه دلیل قصد دارند با ریا کاری و دروغ پردازی دیانا رو زیر سوال ببرنKhansariha (226)
خدارو شکر افرادی مثل علی اقا ی عزیز و دکتر جان تو سایت هستن وگرنه عرصه برای جولان اینها باز بودKhansariha (8)
دوست عزیز من و خیلی های دیگه ای که میبینی در این سایت عضو هستیم در فروم های غیر فارسی زبان هم با کاربری های مخطلف فعالیت میکنیم و کم و بیش با جو همه ی فروم ها آشنا هستیم فروم ها و نظرات کاربران سند و مدرک معتبری به حساب نمید مثلا من بیام اینجا بگم دیانا هایی که بالای 8 تا خان دارند رو تو افغانستان میسازن و چوبش هم ازپاکستان میاد و ممکنه یه کاربری از یه سایت به فرض سوئدی بیاد اینو بخونه و بره توی اون فروم مططرحش کنه اتفاقی که عکسی همیشه توی این فروم می افته،
و مشکل اینجاست که چون این مطالب رو توی یه فروم خارجکی پیدا کردین حتما پس درسته، و اونا خیلی حالیشون میشه و از این حرفا
دوست عزیز من جای شما بودم دیگه پست نمیزاشتم لطفا به شعور اعضای سایت احترام بزار.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
لینک مرجع