انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اگه به قیمت ها توجه کنید قیمت هر کدام از اسلحه ها با 19 درصد مالیات بوده !!! مطلب بعدی اینکه با توجه به قیمت بقیه محصولات در اروپا(به استناد این سایت) یعنی
Diana Mod. 56 TH = 790 euro
Diana 350 Magnum= 355 euro
Diana Mod. 460 Magnum = 400 euro (قیمت 1 euro امروز تو بازاز حدود 1700 بود)
انوقت قیمت 1000 یورویی مدل ساده این اسلحه منو امید وار میکنه با کاهش هیاهو اولیه با قیمت مناسبی تو ایران بشه تهیه کرد هرچند یه خورده زمان میبره
البته بعید نیست با واردات اون توسط چند شرکت یا گروه و رقابت اونها به نفع مصرف کننده بشه مثل اتفاقی که واسه pcp های هاتسان افتاد(چه دل خوشم نه!!!!!!!)
آقا این تارگت هانترش باید چیز جالبی باشه...بعد دوستی که گفت مخزنش کوچک براش...خب 40 ژول قدرت داره مثل ای تی 44 ......به نظر من اسلحه خوبی باید باشه..البته درسته آلمان دیانا تو فنری خیلی حرفها برای گفتن داره ولی باید اولین پی سی پی که زده بیاد ...کاملا آنالیز بشه بعد بشه گفت خوبه یا نه ...کیفیت و........................ولی با توجه به شناختی که دوستان از دیانا دارن..قطعا تو ساخت پی سی پی پیشرفتهای قابله ملاحظه ای خواهد کرد و چشمگیر......چون خودشون هم بهتر از ما می دونن چقدر رقابت در پی سی پی در دنیا سنگینه..........
(2011-07-17 09:28 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پول چه قابل داره داش سهیل شما جون بخواهKhansariha (8) البته من نگرانیم از بابت دیگه ای هست.معمولا انسان های مجنون وقتی یه چیز میره تو مخشون تا به دستش نیارن ول کن ماجرا نیستن ،نمونش همین حاج مسیح خودمون ،کل اسلحه هاش رو زیر فی بازار داد رفت تا بتونه به عشقش برسه.اما اما اما :نگرانی بنده بیشتر از این جهته که شما باید معادل ریالی این وجه رو برای گرفتن اجازه هزینه کنید[تصویر: 000203FB.gif] و بعد از خرید هم هر روز بابت این هزینه ای که کردید و یه تفنگ 1.800 خریدین جواب پس بدین و کل کمبود ها و مشکلات زندگی نیز سرچمش میشه همین خرید.
در کل به نظرم خرید های اینچنینی برای افراد متعهل خیلی خیلی زحمت و دردسر داره و باید واقعا مجنون باشی که بزنی تو کار خرید و دست از جان شسته[تصویر: 00020468.gif]
خلاصه سهیل جان ما هممون یه جورایی هم دردیم داداش.

با سلام

جانا سخن از زبان ما مي گويي!!!
آخ كه خوب گفتي داداش.
ظاهراً متأهل‌ها همشون همدردند!! Khansariha (226)
(2011-09-23 04:44 PM)polaris نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونم که اینجا جای این بحث نیست اما باید خدمتتون بگم که آلمان جزو اولین کشورهایی هست که به استاندارد سازی دست زد و الان هم یکی از به روزترین و قابل اطمینان ترین استانداردهای صنایع رو داره ( استاندارد Din ) و یکی از نقاط قوت آلمانها همین استاندارد سازی بود که پیرو اون دیگر کشورها هم این کار رو انجام دادن
خوبی اینکار این هست که دانش و تکنولوژی به صورت درست به دست بقیه میرسه و حکایت اختراع مجدد چرخ اتقاق نمی افته
در مورد صنایع مادر هم شرکت هایی آلمانی با سابقه معتبر پشگام بوده و هستن و اگر جنگ جهانی دوم اتفاق نمی افتاد و جاه طلبی هیتلر نبود دانشمندان آلمانی به دست روس ها و آمریکایی ها نمی افتادن تا اونها بفهمند که صنعت یعنی چه
مثال زیاده اما همون صنعت فضایی که آمریکا بهش افتخار می کنه بنیان گذارش کسی نیست جز (( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)) آلمانی من به شخصه با یه تجربه کوچک 12 ساله تو صنایع تا الان رو دست طراحی صنعتی آلمان کشوری رو ندیدم طراحی هایی هوشمندانه ساده قابل اطمیان و با دوام

یکی دیگه از جاهایی که آلمانی ها توش واقعا تجربه بسیار خوب دارن و تو همه کارهاشون رعایت میکنن استفاده از دانش شناخت مواد اولیه هست
برای هر کاری از مواد مناسب با طول عمر مناسب استفاده میکنن و همیشه هم اولین چیزی که توی طراحی روش وقت کافی میذارن جستجوی مواد اولیه مناسب هست چون اینکار ضمن تضمین دوام و کارکرد محصول از بروز مشکل در طراحی و مراحل ساخت جلوگیری میکنه دستگاهای ماشین کاری رو میشناسم که بیش از 30 سال هست دارن با دقت بسیار بالا هنوز کار میکنن و نیاز کمی به سرویس و نگهداری دارن و قسمتهایی درگیر و تحت فشارشون کاملا سالم هستن
سادگی در طراحی هاشون چیزی هست که بارها من رو متعجب کرده اینکارشون به دوام مکانیرمهای استفاده شده کمک میکنه و باعث دوام محصول میشه

کسی منکر توانایی کشورهایی مثل آمریکا ، انگلیس و ژاپن نیست اما این کشورها مخصوصا آمریکا پیشرفتشون رو مرهون استفاده از تجارب و مغزهای سایر کشورها هستن
با سلام

با اين استدلال كاملاً موافقم. Khansariha (8)
(2011-04-23 09:55 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
خدمت علاقمندان به این مدل عرض شود که شرکت زوبین نماینگی دیانا رو هم گرفته و همه مدلهای موجود در کاتالوگ 2011 رو از جمله این مدل سفارش داده و قرار تا چند وقت دیگه در دسترس باشه.مثل اونیکس.البته قیمت تا نرسه اینجا معلوم نیست

عزیز دلمی میدونی زوبین چند صد برابر ازت پول میگیره؟؟؟قول میدم حداقل دو برابر قیمت بازارهKhansariha (367)
در مورد دیانا پی هزار مورد بحث هنوز انبوه وارد بازار نشده اما اندک کسانی که دارن از دقت و قیافه تفنگ تعریف کردن و یه جا گفته شده بود که کمی جلوش سنگین تر میزنه و قنداق راحتی نداره اما در کل تفنگ خوب و دقیقی عنوان کرده بودن و در مورد دوام و یا مشکلات این تفنگ هنوز زوده نظر بدیمKhansariha (8)
(2011-11-26 11:24 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد دیانا پی هزار مورد بحث هنوز انبوه وارد بازار نشده اما اندک کسانی که دارن از دقت و قیافه تفنگ تعریف کردن و یه جا گفته شده بود که کمی جلوش سنگین تر میزنه و قنداق راحتی نداره اما در کل تفنگ خوب و دقیقی عنوان کرده بودن و در مورد دوام و یا مشکلات این تفنگ هنوز زوده نظر بدیمKhansariha (8)

پس یه جورایی مثل سوماتراء
نمیدونم اما نظر شخصی من هم این هم سوماترا بی ریختن و دوس ندارم از اینا بگیرم تفنگ لاغر و سبک رو من دوس دارم که دقیق باشه و یه طرح حرفه ای مختص خودش نه مثل این پی هزار تقلیدی از تفنگ های شکاری
والله شاهین جان منم یی جورایی باهات موافقم کلا یکی از برتری های دیانا ظرافت در طراحی شکل ظاهری هست که باید قبول کنیم P1000 تا حدودی فاقد اون هست.کلا من به همین دلیل از پی سی پی ها خوشم نمی آد و تفنگ گلوله زن رو از دولول ساچمه زن بیشتر دوست دارم.ولی در مقایسه با خیلی از برند های صاحب نام در پی سی پی P1000 طراحی بدی هم نداره.هر چند دیانا تو این زمینه هنوز عقب هست.
دوستان از اين تازه عروس خبري تو بازار ايران نشد ؟
نخیر گویا دیانا فکر کرده
نسل جدید هواپیماهای بدون سرنشین رو اختراع کرده و واسه عرضه اش به بازار ناز میکنه
لینک مرجع