انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
درود اگر مخزن رو سلاح فقط نشتی میده این اورینگ بابد برسی بشه .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اگر نشتی موقع که مخزن از سلاح جدا شده باشه ( گرچه گه گداری باشه و همیشگی نباشه و مرموز) حتما مخزن را باز کنید داخلش رو سرویس کنید بخصوص اگر از تلمبه استفاده میکنید در کل سلاح های فشار بالا مخزن زود سولفاته و کثیفی میگیرن و به نشتی میوفتن . که سلاح بنده 2 سال بعد از خرید نشتی داشت بازش کردم پر از سولفاته بود براحتی تمیزش کردم و درست شد فقط باید اچارشو بسازی
سلام
تو فشار بالا نشتی نداره شاید چون فشار پایین بوده از رگلاتور یا والو یا همون اورینگ سبزه یا خود مخزن نشتی داده ولی باعث تعجبه چون اگه قرار به نشتی هست تو فشار بالا باید بیشتر نشون بده.وقتی هم مخزن باز هست اصلا نشتی نداره خلاصه معما هست فکر کنمKhansariha (226)
(2018-02-05 10:06 PM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تو فشار بالا نشتی نداره شاید چون فشار پایین بوده از رگلاتور یا والو یا همون اورینگ سبزه یا خود مخزن نشتی داده ولی باعث تعجبه چون اگه قرار به نشتی هست تو فشار بالا باید بیشتر نشون بده.وقتی هم مخزن باز هست اصلا نشتی نداره خلاصه معما هست فکر کنمKhansariha (226)
سلام
نه معما نیست حتی دیده شده مخزن یکدفعه خالی میکنه این موارد در اغلب مخازن تفنگها دیده شده
بعضی وقتها بعلت خشکی تفلون والو در فشار پائیین خوب آببندی نمیکنه یعنی چون فشار پشت والو کم میشه احتمال نشتی یا تخلیه آنی بالا میره
برای رفع آن اگر موقعی که مخزن خالی هست با فشار دادن سوزن والو به داخل مقداری اسپری سیلیکون بزنید هم باعث تمیز شدن تفلون سوزن یا والو میشه و هم داخل سیلندر از روغن سیلیکون چرب میشه که به دوام مخزن و اورینگهای کمک میکنه
در هر صورت سعی کنید مخزن زیر 100 بار نمونه و همیشه هم بعد از تیراندازی و درصورتی که برای مدتی تفنگ را کاور میکنید حتما مخزن را باز یا کمی شل کنید تا والو از رگولاتور جدا بماند . فعلا Khansariha (8)
(2018-02-05 10:43 AM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوتا سوال دارم:
1-علی آقا چجوری میشه رگلاتور رو برای 40 ژول تنظیم چون میخوام ببینم سلاح من به این قدرت میرسه یا نه؟
3-با سلاح کریکت یکی از دوستان هم تست کردیم به گفته خودش روی 37 ژول تنظیم شده بود و این دستگاه 36/6ژول نشون میداد.
2-بعد از اتمام مراحل بالا فشار مخزن روی 70 بار بود ولی امروز که اومدم شارژش کنم دیدم فشار شده صفر یعنی کلا خالی شده بود بنظرتون مشکلی وجود داره؟
اینو توضیح دادم که یک راهش با تغییر چیدمان دیسکهای رگولاتور هست
فکر کنم دو صفحه قبل باشه
تفاوتی بین 36.6 تا 37 ژول نیست بطور طبیعی مطابق با شرایط محیطی و سرما و گرما و حتی کارکرد سلاح در دراز مدت مقداری تغییر قدرت طبیعیه هرچند همیشه بین دستگاهها کرنو کمی اختلاف نمایش هست و با هم متفاوت عمل میکنند ولی عددش زیاد نیست Khansariha (8)
سلام
علی آقا با این چیدمان هم من به قدرت 40 ژول نرسیدم()(())(())(())(()) و ته کار شد33 ژول؟
ولی دو سوال برام پیش اومد اونم اینه که
1- مسیر باد به ترتیب ،مگر از مخزن به داخل رگلاتور و سپس خروج اون از دنباله برنجی و فشرده شدن در سیلندر و پشت سوزنو برنجی والو نیست؟ پس چرا رو بدنه برنجی رگلاتور یه سوراخ هست؟ آیا از ین قسمت هم هوا خارج میشود؟و اصولا کار این سوراخ چیه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2-موقع جا زدن میله دیسک های بشقابی این شیار باید دقیقا روبروی سوراخ بالا باشه یا موقعیت اون فرقی نداره؟
با سلام
معلوم میشه مشکل پائین بودن قدرت مال چیدمان دیسکها نیست مشکل از جائی دیگری هست ممکنه فنر چکش ضعیف شده و یا والو مشکل داره
سیستم رگولاتور پی هزار اینطور نیست که هوا از سمت دیسکها وارد کانال بشه بلکه از همان شیاری که تو عکس گذاشتید وارد محفظه بیرونی میشه و از اونجا وارد کانال میشه بخشی از فشار هوا از طریق کانال و از سمت دیگری وارد محفظه داخله رگولاتور میشه(از سمت سوراخ میله رگولاتور) و به فشار دیسک میافزاید که در نهایت فشار سوزن ساچمه محله ورودی را میبندد
جهت شیار مهم نیست در هر طرف که قرار بگیرد مشکلی ندارد
سلام
ممنون از پاسختون
من فکر میکنم ار فنر چکش باشه زیر اثار باز شدن کپ دیده میشه شاید عمدا قدرت رو کم کردن تا به دقت بیشتری برسن ولی باید بازش کنم تا معلوم بشه ولی بازم دو تا سوال برام پیش اومد
1-ایا احتمال ضعیف شدن فنر بشفابیهای و کم شدن ژول تفنگ وجود داره؟
2- طول فنر چکش فابریک چند سانت هست؟
سلام.
جناب amogoli چیدمان فنر بشقابی های رگولاتور را اشتباه چیدید.
جفت اخر را روی هم و رو به بیرون قرار دهید. ))
سلام
ممنون از محب و پاسخ شما
در حال حاضر چیدمان فنرها این صورت است و قدرت حدود 33 ژول
دنباله باریک رگلاتور))(())(())(())(())(())به سمت مخزن
الان وفقط میخوام بدونم طول فنر چکش در حالت فابریک و یا غیر فابریک حدودا چند سانت یا میلیمتر باید باشه؟
(2018-02-13 02:12 PM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از محب و پاسخ شما
در حال حاضر چیدمان فنرها این صورت است و قدرت حدود 33 ژول
دنباله باریک رگلاتور))(())(())(())(())(())به سمت مخزن
الان وفقط میخوام بدونم طول فنر چکش در حالت فابریک و یا غیر فابریک حدودا چند سانت یا میلیمتر باید باشه؟
سلام
دانستن طول فنر نکته اول نیست بلکه نیروی فنر الان مهمه که کم شده چون با کشش فنر هم میشه به طول اول برگشت ولی اینکار زیاد دوام نداره و فنر دوباره کمی جمع میشه
درواقع شما اگر فنر فابریک گیر نیاوردید ناچارید از مدلهای مشابه فنر استفاده کنید که البته انتخاب چند نمونه برای تست ممکنه لازم بشه تا به قدرت دلخواه برسید Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع