انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-09-23 08:15 PM)polaris نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای من باورش مشکله برای همین نامه ای برای این شرکت زدم که جوابیه اونها رو به محض دریافت خدمت شما ارائه خواهم کرد.

مطمعن باش همون ایمیلی که واسه پورنگ فرستادن واسه شماهم میفرستن کپی پیست میکنن خخخخ
داداش من هم دیانا 35 و هم 350 و الن هم 460 5.5 دارم و وایرخ 80 4.5 و وایرخ 100 5.5

اصلا از دیاناها نسبت به وایرخ راضی نبودم ونیستم تازه 35 از سری قدیمیها بود و الان 460 دام درسته زیبا و با دقته ولی بسیار بی کیفیت و بی دوام و مستهلکه
هادی جان من دونه دونه جواب شما رو میدم که فکر نکنید آمریکا خبریه

نقل قول :قبول دارم که بنز یکی از بهترین هاست ولی ا یا میشه شاسی دار ان هم با هامر قیاس کرد
هامر که یک اسباب بازی بیشتر نیست و جلوی ماشین اونیمارگ مرسدس مثل سه چرخه میمونه الان اینترنت پرسرعت ندارم بعدا شرح مفصلی از این ماشین میزایم براتون تا سری بعد که هامر دیدید به جای تمجید مسخرش بکنید

نقل قول :ضمنا ان زمینهای بیضی شکل جز قانون ان مسابقات است نه بخاطر تکنولوژِ که ماشین ها نمی توانند سر پیچ خوب بچرخند

شما میگید قانون مسابقه است قبول
پس چرا وقتی همین شورولت کوروت های افسانه ایتون میان مسابقات 24 ساعته با 6 لیتر حجم و اون همه شاسی خخخخ از پورشه های 3.5 لیتری میخورن و اکثر اوقات حتی نصف یه مسابقه رو نمیتونن طی کنن چون دوام ندارند و مسابقه فقط مستقیم رفتن نیست

نقل قول :بعدش هر ماشینی کلاس کاری داره و بدرد یه کاری میخوره ازلحاظ شتاب و سرعت ایا بنز هم مثل کوروت هست ولی راحی و تا حدودی تکنولوژی ان بیشتر است

از هر لحاظ بهتر از کروت است
شما مرسدس های sl با کوروت مقایسه کن که با موتور کوچک تر و مصرف کمتر
قدرت گشتاور هندلینگ شتاب جانبی و دوام بالاتری داره از لحاظ راحتی و تکنولوژی هم که ماشاالله

نقل قول :در کل دوست عزیز بله المان هم بنز و هم بی او و و هم ا و دی بهرین ها هستند ولی در این رده باز لامبورگینی و بو گاتی و لوتوس و بنت لی و استون مارتین و کرایسلر و همه را هم در نظر بگیر و بعد قضاوت کن

هادی جان شما که خارج رفته و ورزشکارید باید بهتر از من بدونید که
لامبورگینی مال شرکت ائودی المان هست خخخخ و یه ضرب المثل خارجی هست که میگه : شما همیشه میدونید که چه وقتی با لامبورگینیتون بیرون میرید ولی هیچ وقت نمیدونید کی برمیگردید (کنایه به دوام کم و غیر اعتماد بودن)
البته این تا وقتی بود که لابورگینی رو ائودی بخره و از نو ماشین هاشو طراحی کنه

بوگاتی هم که باز مال شرکت فلوکس واگن آلمان هست خخخخخ

لتوس که اصلا اسمش نیار چون بعد از تولید ماشین های مزحک و به ورشکستیگی کشیدن شرکت به پروتون مالزی فروخته شد خخخخ
بنتلی هم که باز مال فلوکس واگن هست

آستون مارتین هم که بعد این که کیفیت ماشینهاش افت کرد و بازار فروشش از دست داد به شرکت تاتا موتورز هند فروخته شد و ماشین باز ها به کنایه میگن که هند انتقامش و از استعمار گر پیر گرفت

چی موند دیگه کرایسلر هم که وضعیتش بهتر از بقیه نیست و بعد از این که مرسدس فروختن ورشکست شد تا یاد بگیره چه طور باید ماشین بسازه

من اطلاعاتم در مورد ماشین هست و در این زمینه مطالعه داشتم اگه فرصت کنم جواب بقه سوال هارم میدم

در مورد قدرت نظامی اسلحه های المانی هم همین بس که تو جنگ های جهانی گریه تمام کشور هارو در اورد
دوستان بحثتون خیلی جالبه و خواندنی
اما این p1000دیانا چه گناهی کرده که درباره اون هیچ صحبتی نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا بحثتون رو به بحثهایه متفرقه منتقل کنید
ما که هر وقت به هوایه یه مطلب جدید درباره این اسلحه اومدیم اینجا دیدیم شده پیست و میدون توپ و تانگ و جنگ جهانیه آلمان و امریکا خخخخخخ
لطفا ببرید تاپیک متفرقه Khansariha (8)
دوستان ایمیلی که من زدم ساعت 4 بود و در ساعت 4:15 دقیقه جوابش امد.حالا برید به دیانا بگید که سریال گامو براش فرستادم تا یه دروغ دیگر براتون سر هم کنه و همتون را خوشحال کند. تفنگی که الان دست جاوید است و من کاملا مشخص است ساخت دیانا نیست در ضمن شما که ایمیل زدی چرا تا همان 15 دقیقه بعدش برایت جوابیه نیامد؟ حتما دارند فکر میکنند چه چاخانی برایت سر هم کنند. تا حسابی راضی بشویی. چیزی را که من برایشان ایمیل کردم و جواب ان را هم دارم مستند ترین چیز است. حالا حتی اگر دیانا بگوید اشتباه کرده.باز هم مشخص است به سریال تفنگ توجه ندارند و همه کشک است
بوگاتی مال المان ایتالیا

لامبورگینی مال المان ایتالیا

بنتلی مال المان انگلیس

دوست عزیز تحقیق کن و بعد بگو حتما رولز رویز هم مال ایرانه
اتفاقا ایران هم رولز رویز درست کرده به اسم امپراطور .. خیلی ضایعه
دوست خوب پس اگر نمیدانی بدان کارخانه بنز به مدت یکسال درش تخته بود.خخخخخ در ضمن جاسوسان صنعتی در المان یکی ازبزرگترین جاسوسها میباشند که حتی از تولید کره هم میرن یواشکی عکس میگیرند و خود بنز یک ماشین فراری خرید و ان را باز کرد و از روی ان کپی کرد و بنز اس ال کا را ساخت و همینطور لکسوس را یک عدد خرید چون مونده بود چطور موتورش تو 100 هزار کیلومتر تون اپ میشه. المان داداش تعطیله. خیالت راحت. و المانیها خودشان گفتند که ارزوشان است که یک عدد کوروت در پارکینگ خانه شان داشته باشند و مجله های ان را هم دارم مجله عدس المان که در مورد اتومبیل میباشد
نقل قول :بوگاتی مال المان ایتالیا

لامبورگینی مال المان ایتالیا

بنتلی مال المان انگلیس

دوست عزیز تحقیق کن و بعد بگو حتما رولز رویز هم مال ایرانه

هادی جان این چیزهایی که نوشتی که واکس زده نوشته های خودمه

یعنی چی مال المان ایتالیا!؟

وقتی یک شرکت سهام شرکت دیگه رو میخره از لحاظ قانونی و عرفی مالکش میشه
مگه این که شما بگید چون کارگرهاش ایتالیایی هستد کارخونه مال اونهاس خخخخخ

در ضمن هادی جان شما که خارج رفته و ورزشکارید چس باید بدونید که بوگاتی خودروساز فرانسوی هست نه ایتالیایی [تصویر: icon_rofl.gif]
پس دوست عزیز اول شما تحقیق کنید بعد بگید

اینم منبع

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوید جان من خوشحال میشم چیزی یاد بگیرم ولی نه حرفهای کوچه بازاری چیزی که سند داشته باشه
شما مدرکی برای این نوشتتون دارید؟

نقل قول :دوست خوب پس اگر نمیدانی بدان کارخانه بنز به مدت یکسال درش تخته بود.
منتظر سند این نوشتتون هستم

نقل قول :د بنز یک ماشین فراری خرید و ان را باز کرد و از روی ان کپی کرد و بنز اس ال کا را ساخت
این خنده دار ترین حرفی بود که من تا بحال در دنیای خودرو شنیدم
دوست عزیز اگه نمیدونی بدون که مرسدس SLK یه رودستر دو در هست با موتور جلو
و شرکتی که باعث شد مرسدس بنز - بی ام و - پورشه و تقریبا تمامی کارخونه ها به فکر ساخت یه نمونه ارزون قیمت از رودستر دو درب بیفتن مزدا بود که با فروش تقریبا 6 میلیونی مدل میتیا راه این بازار باز کرد
نقل قول :و همینطور لکسوس را یک عدد خرید چون مونده بود چطور موتورش تو 100 هزار کیلومتر تون اپ میشه

تون اپ میشه Khansariha (219)
نه جون من شما میدونید تون آپ یعنی چی؟ کسی که هنوز معنی تون آپ نمیدونه در مورد ماشین ها نظر میده واقعا خنده داره

تون آپ یعنی تنظیم موتور و حرف شما این که این ماشین تو 100 هزار کیلومتر تون اپ میشه یعنی خریدار بد بخت باید 100 هزار کیلومتر با ماشین راه بره تا تنظیم بشه [تصویر: icon_rofl.gif]

من با دلیل و مدرک حرف مزنم نه از روی هوا

رکورد دار بیشترین مصافت پیموده شده
مرسدس بنز 240 d
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و رکورد ماراتون اتومبیل ها مرسدس بنز e320 cdi با طی 162 هزاررررررر کیلومتر بدونه توقف و با سرعت 225 کیلومتر در ساعت و 30 روز مدام
یعنی این ماشین و 30 روز و با چند راننده و با سرعت 225 کیلومتر در ساعت در پیست Laredo تگزار و تحت نظارت فیا روندن و فقط برای تعویض روغن و سوخت متوقف شده

پس حرفی از دوام لکسوس جلوی من نزن

این رکورد جهانی مال سال 2005 هست قبل از این ماشین هم قبل از این رکورد کارکرد مداوم برای مرسدس 190E 2.3 16V بوده که 57000 کیلومتر رو با میانگین سرعت 247 کیلومتر برساعت تو پیست ناردو ایتالیا رفته . قبل از این هم مال مرسدس C111 بوده
diana p1000Khansariha (399)
لینک مرجع