انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
(2017-06-16 10:53 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،دوستان طبق تجربه خودم تفنگ بالای۳۰ ژول ۵/۵ بهتره ایا پی۱۰۰۰ ۴/۵با۵/۵ در دقت اختلاف زیادی دارند،ممنون
سلام
نه اختلاف زیادی ندارند البته در فواصل کوتاه از نظر دقت تفنگهای 4.5 انتخاب اول هست ولی در فواصل زیاد و لانگ رنج برعکس تفنگهای 5.5 آن مورد توجه هست . Khansariha (256)
کلا در بحث مسابقات (تارگت) که مطرح میشود چون فواصل زیادی هم مطرح نیست مثلا 10 متر یا 15 متر سالنی و یا حتی 25 متر بنج رست 4.5 انتخاب اول هست ولی برای فواصل بیشتر مانند مسابقات اکستریم 5.5 بیشتر مورد توجه هست Khansariha (8)
سلام و وقت بخیر.چند تا سوال داشتم و ممنون میشم کمکم کنید...یکی از دوستان من دیانا P1000 رو خرید و کاملا نو نگه داشت و در حدود 200 ساچمه کلا با این سلاح انداخته شده و از ایران داره میره و منم میخوام بخرمش تفنگ نو هست ولی متاسفانه خوب نگه داری نشده و مخزن رو تخلیه نمیکرده اصلا و ....
الان دو روز هست تفنگ پیش من هست و پس از هر بار شارژ تا 200 بار سيلندر در حالت بسته روی تفنگ و حتی باز در هر حال فشار کم میشه و به حدود کمتر از 100 بار میرسه پس نشتی داره...سوالم اینجاست که آیا سيلندر با تعویض ارینگ ها کلا درست میشه یا به طور موقت درست میشه؟
سوال دومم راجع به خود تفنگ هست و اينکه بعضي مواقع سلاح صداي نشتي داره و بعضي مواقع ندارد... آيا با تعويض ارينگ ها و تنظيمات رگولاتور و ساير قطعات اين مشکلات کلا برطرف ميشه و يا موقت مشکل حل ميشه؟
.
(2017-10-03 01:20 PM)CapitanSam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و وقت بخیر.چند تا سوال داشتم و ممنون میشم کمکم کنید...یکی از دوستان من دیانا P1000 رو خرید و کاملا نو نگه داشت و در حدود 200 ساچمه کلا با این سلاح انداخته شده و از ایران داره میره و منم میخوام بخرمش تفنگ نو هست ولی متاسفانه خوب نگه داری نشده و مخزن رو تخلیه نمیکرده اصلا و ....
الان دو روز هست تفنگ پیش من هست و پس از هر بار شارژ تا 200 بار سيلندر در حالت بسته روی تفنگ و حتی باز در هر حال فشار کم میشه و به حدود کمتر از 100 بار میرسه پس نشتی داره...سوالم اینجاست که آیا سيلندر با تعویض ارینگ ها کلا درست میشه یا به طور موقت درست میشه؟
سوال دومم راجع به خود تفنگ هست و اينکه بعضي مواقع سلاح صداي نشتي داره و بعضي مواقع ندارد... آيا با تعويض ارينگ ها و تنظيمات رگولاتور و ساير قطعات اين مشکلات کلا برطرف ميشه و يا موقت مشکل حل ميشه؟
.
دوست عزیز قطعاتی که توی پی سی پی احتمال خرابی دارند البته در صورت نگهداری صحیح فقط اورینگها هستند که با تعویض اونها تفنگ مثل حالت کارخانه ای سالم و نو خواهد شد.منتهی چند نکته رو باید در نظر داشته باشید.اول اینکه تفنگ سالم باشه و ضربه نخورده باشه که با بازرسی دقیق بدنه در قسمتهای مختلف خصوصا روی لوله که دچار خمش یا ساییدگی و...نشده باشه.مرحله بعدی چک کردن خانکشی تفنگ هست که در صورتی که تفنگ در معرض رطوبت شدید قرار داشته باشه و استفاده نشده باشه اصطلاحا دچار خانریزی میشه و این رو هم چک کنید با نگاه کردن به داخل لوله طوریکه منبع نوری رو مثل فلاش موبایل در قسمت خشاب و پشت لوله قرار بدید و خودتون از سر لوله نگاه کنید که خانکشی تفنگ کاملا سالم و برجسته باید مشخص باشه.اگر کسی رو میشناسید که خبره هست تفنگ رو بهش نشون بدید.ضمن اینکه اگه به دوستتون اعتماد دارید میتونید شرایط نگهداری رو ازش بپرسید تا بعدش تصمیم بگیرید.اصولا اگر در شهری زندگی میکنید که رطوبت کمی داره و تفنگ در جای مرطوبی نبوده احتمالا این موارد خرابی اتفاق نیفتاده.و در اخر هم باهاش شرط کنید که تفنگ رو به تعمیرکار برای سرویس نشون بدید و اگر بعد از تعمیر تفنگ سالم شد و تعمیرکار تایید کرد برش دارید
سلام

این p1000 های جدید (2017) همچنان مشکل خشاب رد کردن (ایندکس) توش پا برجاست یا درست شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(2017-10-03 01:20 PM)CapitanSam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

همونطور که دوستمون فرمودن پی سی پی چیزی جز اورینگ برای خراب شدن نداره که اورینگ هم بسیار ارزان قیمت است،به لول و ظاهر توجه کنید،باهاش چندتا تیر بندازید،اگر بتونید لول رو باز کنید و با رد کردن یه ساچمه اثر خان روی ساچمه رو چک کنید که عالی میشه،نشتی هم که میفرمایید به آسانی قابل تشخیص است،مخزن رو باز کنید و دو سرش رو توی یک لیوان آب فرو کنید،از هرجا هوا اومد همونجا نشتی داره،اگر شانس باهاتون یار باشه سوزن سر والو نشتی نداره اما اگر هم داشت چیز چندان سخت و غیرقابل حلی نیست،اگر کمی دست به آچار باشید میتونید سوزن رو خارج کنید،با پوستاپ واشر کائوچویی روکمی صاف کنید،روغن سیلیکون بزنید و ببندید(کاری که من برای پرو کردم و تقریبا یکسال میشه که کوچکترین نشتی نداره)،اگرم نمیتونید نهایتش یه سوزن سروالو میخرید میذارید جاش،در هرصورت ،از همه اینها که بگذریم،بنده به شخصه هیچگاه خرید هرچیز دسته دوم ،خصوصا تفنگ رو توصیه نمیکنم،نو بودن و لذت بردن از نویی کالای شما به اون افت قیمت یا بهای بیشتری که نسبت به جنس دسته دوم میپردازید می ارزهKhansariha (8)
سلام
بین چند انتخاب از تفنگ پی سی پی موندم از دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه
1-کرال
2-هاتسان
3-دیانا پی 1000
دیانا با کیفیتترین هست اما با در نظر گرفتن قیمت کرال خوبه
مدل پانچر مگا
(2017-11-10 08:18 PM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بین چند انتخاب از تفنگ پی سی پی موندم از دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه
1-کرال
2-هاتسان
3-دیانا پی 1000

درود . کرال پانچر و هاتسان از لحاظ کیفیت و دقت در سطح دیانا که نیست . و شما کمی بودجه را بیشتر کنید کریکت بخرید چون هر کدام از تفنگهای بالا مشکلاتی حل نشده داره ازجمله کیفیت پایین کرال ( شکستن دسته گلنگدن تا سوزن والو) هاتسانهای پرچی و ورداتی بی کیفیت . دیانا هم مشکل رد کردن خشاب و نشتی سوزن مخزن حتی در تولیدات جدید نیز برطرف نشده و حتی جواب ایمیل ها در این خصوص نمیدهد
Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان عزیز.
خب همانگونه که اساتید محترم فرمودند بیشترین خرابی در پی سی پی ها اورینگ هست. ولی در دیانا لعاب فلزات هم بی کیفیت هست و خورده میشه.
همچنین علاوه بر تمامی مشکلات گفته شده رگلاتور این سلاح به کررات از کالیبر خارج میشه.
متاسفانه بر خلاف گفته ی دوستان که اورینگ ارزون هست به هیچ وجه اینگونه نیست. برای اینکه شرکت ها هزینه ی خودشون رو پایین بیارن و بعد مشتری نیز نیاز به استفاده از خدمات داشته باشه اورینگ بی کیفیت استفاده میکنن. و برای مخزن سلاح ها که تحت فشار همیشگی هست استفاده از اورینگ بی کیفیت احتمال پارگی داره که اگر این اتفاق بیفته تا اخر عمرتون سمت سلاح نمیرین. تازه دیانا که تحت فشار ۳۰۰ بار کار میکنه جای خودش.
حتما از اورینگ وایتون با شور بالا استفاده کنید (حداقل ۷۰ به بالا که تا ۱۴۰ پیش میره) و خب من قیمت تا هر عدد ۱۵ هزار تومن هم دارم برای شور ۱۴۰ به این هم فکر کنین که اگر خط بیفته روش باید عوض بشه. یک سری ورق سنباده تهیه کنید با دان ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰. هرجایی که قرار هست اورینگ باهاش تماس داشته باشه باید صاف و سیقلی باشه. مثلا وقت بستن سیلندر یا وارد کردن رگلاتور رزوه ی سیلندر باید بدون نقطه باشه، ( اول با پارچه ی روغنی کاملا تمیز کنید بعد با انگشت روش بکشین) اگر مشکلی داشت با سنباده صافش کنید. بعد باز تمیز بشه.
حتما هم با ارامش و زمان مناسب کار کنید که خرابکاری نشه. ظرفی تهیه کنید که جدا کننده داشته باشه و قطعات رو مرتب داخلش بزارین که اگر یک سره نشد کار رو انجام بدین مشکلی با گم کردن یا قاطی کردن قطعات نداشته باشین.
یک عدد کرنوگراف هم بهتون برای تنظیم رگلاتور. کمک میکنه.
دوست عزیز انتخاب شما مثل این هست که من بگم ۲۰۶ و ۴۰۵ بهتر هست یا مثلا رنو تالیسمان.
اخه تفاوت قیمت کم نیست عزیز من. بین ۱۴۰۰ تا ۴۴۰۰ بیشتر از ۳ برابر اختلاف هست. ولی اگر داری ۴۴۰۰ بدی یا بی اس ای R10 بخر یا اف ایکس وایلدکت که خرابی خاصی تا به حال گزارش نشده و دقتشون از دیانا کمتر نیست. (پی ۱۰۰۰ یکی از دقیق ترین سلاح هاست)
اگر هم بیشتر داری میتونی وایرخ ۱۱۰ یا کریکت یا بابکت بخری. من خودم پیشنهاد میدم بزار روش یکباره بابکت یا کریکت بخر که بعدا نگی چیزی کم داره و عوضش کنی. دست بگیر با هرکدوم راحتی اون رو بخر. بابکت هم قیمتش ۵۷۴۰ هست در حال حاظر، گرون نخری.
سلام
یک هفته هست که یک قبضه دیانا پی 1000 خریدم ظاهری تمیزه و باطنی باید شما نظر بدید
1-فکر کنم پیچ برنجی مخزن باز شده چون جای اچار روش هست چرا
2-جای پیچ رگلاتور گشاد شده منظورم اون دوتا سوراخ هست
3- پیچ دو شتخه ای کپ هم اثار باز شدن داره چرا
4- اهرم هدایت گر ساچمه اگه تا نیمه کشیده بشه خوبه ولی اگه تا اخر کشیده بشه یکم لقی داره و با کمی فشار ساچمه رو به داخل لوله هدایت میکنه طبیعیه؟
5-سوال اخر اینکه یه تلمبه نو هاتسان خریدم ایا باهاش میتونم تا 250 بار مخزن پی 1000 رو شارژ کنم تلمبه خراب نمیشه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع