انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
سلام
نو فکر نکنم باشه و روش رو چسب کاری کرده و فقط یه تاریخ 2018 با کندن چسب قابل دین هست ومیگه چند وفقته دارتش؟اگه لارمه عکسشو بذارم؟
(2017-12-25 12:27 AM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نو فکر نکنم باشه و روش رو چسب کاری کرده و فقط یه تاریخ 2018 با کندن چسب قابل دین هست ومیگه چند وفقته دارتش؟اگه لارمه عکسشو بذارم؟
چسب نواری چیز مهمی نیست اغلب بخاطر محافظت از رنگ بدنه نوارپیچش میکنند
ولی تاریخ مهمه که باید دست کاری نشده باشه اگر میتوانید عکس بفرستید
بدنه مخزن چون ساخت والتر هست قطعا حکاکی هست
دومدل حکاکی با فونتهای ریز و درشت یا بعبارتی فونتهای قدیم و جدید را روی مخازن ساخت والتر میتوان دید
بطور مثال در تصاویر زیر فونتهای حک شده را دقت کنید
حک فونت قدیمی
[تصویر: walther_kartusche_1.jpg]

حک با فونت جدید
[تصویر: dia-p100022-5.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظر میرسه مخزن خیلی قدیمی باشه و 2018 احتمالا پایان ضمانت هست وبعد از آن باید مخزن برگ تائیدیه فنی و سلامت تست برایش گرفتKhansariha (8)
سلام ممنون از پاسختون
فردا عازم تهرانم بخاطر همین گفتم اورینگ های تفنگو نو کنم خلاصه همه دل و جگرش رو باز کردم. البته چون تفنگ دست دوم بود قبل از من هم باز شده بود و من بدون ترس اینکارو کردم و از رگلاتور سه تا اورینگ و از قسمت انتقال هم چند تا اورنگ بود همه رو در اوردم ببرم بگیرم فکر کنم طرف ناظم الاطباء اونجاها بشه پیدا کرد.انشااله برگردم از تمام مراحل و قطعات و اورینگها عکس میزام که اگه کسی گیر افتاد شاید مشکلش حل بشه
فقط یه مشکل دیدمKhansariha (290)اونم اینکه قطعه شماره 70 که یه فنر هست کاملا دفرمه شده و من نمی دونم آیا فنری رو میشه جایگزینش کرد. لطفا راهنمایی بفرمایید.
(2017-12-26 10:37 PM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون از پاسختون
فردا عازم تهرانم بخاطر همین گفتم اورینگ های تفنگو نو کنم خلاصه همه دل و جگرش رو باز کردم. البته چون تفنگ دست دوم بود قبل از من هم باز شده بود و من بدون ترس اینکارو کردم و از رگلاتور سه تا اورینگ و از قسمت انتقال هم چند تا اورنگ بود همه رو در اوردم ببرم بگیرم فکر کنم طرف ناظم الاطباء اونجاها بشه پیدا کرد.انشااله برگردم از تمام مراحل و قطعات و اورینگها عکس میزام که اگه کسی گیر افتاد شاید مشکلش حل بشه
فقط یه مشکل دیدمKhansariha (290)اونم اینکه قطعه شماره 70 که یه فنر هست کاملا دفرمه شده و من نمی دونم آیا فنری رو میشه جایگزینش کرد. لطفا راهنمایی بفرمایید.

خب بسلامتی و سفر بی خطر
بله همان خیابان ناظم الطبا محل اورینگ فروشیهای تهران هست
اگر توانستید یک زحمتی بکشید هر چندتائی که اورینگ تهیه کردید بهمراه شماره ازشون عکسی ارسال کنید. بعنوان یک گزارش و سوابق در ارشیو اینجا باقی خواهد ماند . ممنون از شما Khansariha (8)
قطعه شماره 70 اگر همینی هست که تو کاتالوگش دیده میشه این فنر نگهدارند اورینگ (شماره 71) هست و تغییر فرم وشکلش زیاد مهم نیست مهم اینه که کمی حالت فنری بودنش را هنوز داشته باشه
سلام
ممنون از پاسختون
به يه مكافاتي نت وصل شد. اون فنر كوچك كاملا تخت شده و يك قسمتش كلا صاف شده حالا برگردم عكس ازش ميزام. ضمنا نميدونم ميشه همونو دوباره پيچيد چون كلا بجا فنر الان به شكل واشر شده؟
سلام
بالاخره امروز تونستم تمام اورینگ های رگلاتور و والو پی 1000 رو بخرم. فکر کنم باید در دو سه تا پست عکس و شماره شون رو بذارم.
لطفا راهنمایی بفرمایید اگر اورینگ های رگلاتور و والو رو در حد آغشته شدن بهشون گریس سیلیکون بزنم مشکلی براشون پیش نمیاد؟
سلام
جواب سوال منو که کسی زحمت نکشید ولی خوب من خودم به اورینگ ها مقداری گریس سیلیکون انگلیسی زدم و جا زدم انشاله که جواب میده. علی ایحال در چند پست زیر یه توضیحاتی با عکس براتون میزام انشااله که مفید باشهKhansariha (8)
1
آچارهای مورد نیاز عبارت است از
یک پیچ گوشتی چهار سوی خوب برای باز کردن بچه قنداق
یه آچار مثل آچار مینی فرز که من خودم ساختم برای باز کردن رگلاتور شاید با چیزای دیگه هم بشه
دو آچار به اسم خار باز کن در دو سایز کوچک و بزرگ برای باز کردن پیچ های برنجی قسمت والو
آچار فرانسه متوسط برای باز کردن قسمت برنجی واقع در زیر رگلاتور
چند آچار کوچک دو سو و چهار سو برای جازدن اورینگ ها
آچار آلن دو سایز برای باز کردن لوله تفنگ و پیچ آلنی زیر والو
اینم عکس آچارهای من البته همش نیست و لیست کاملش رو در بالا گفتم

2
تو قسمت عکس آچارها یک برگه هست که کلیه اورینگ های مورد نیاز قسمت رگلاتور و والو و وله تفنگ و قسمت کاچویی مربوط به ورود ساچمه با قیمت امروز آنها نوشته شده و اونایی که ستاره دار هستند من اضافی خریدم تا اگر لازم شد بعدا استفاده کنم و لازم نیست شما اونارو تهیه کنید ولی چند نکته داره:
اول- جنس تمام اورینگ ها به غیر از قسمت برنجی متصل به قسمت الومینیومی رگلاتور وایتون با شور 70 هست و اون واشر تکی که به رنگ نارنجی است به گفته اورین فروش از جنس سیلیکون هست.
دوم- مبنا خرید بنده اورینگ های موجود روی تفنگم بود لذا ممکنه صاحب قبلی و یا تعمیر کار نمره برخی از ارورینگ ها رو تغییر داده باشه لذا اگر نمره دقیق اونها رو کسی میدونه تو گروه قرار بده ما هم استفاده کنیم. ضمنا این اورینگ ها موقع جا زدن به راحتی جا رفت و مشکلی نداشت.
سوم- کل اورینگ های رگلاتور چهار عدد است.
درزیر عکس رگولاتور به همراه اورینگ های هر قسمت رو میبینید

3
والو یه کم باز کردنش دقت میخواد
اول- چهار پیچ النی زیر اونو باز میکنید و بعدش لوله تفنگ رو با باز کردن دو پیچ النی مربوطه جدا میکنید
دوم-قسمت برنجی که سوزن تفنگ ازش بیرو ن زده رو با خار باز کن بزرگ پیچانده و باز کنید ولی ارام تا اون اورینگ ریز و واشر فلزی که پشتش یه فنره پرتاب و گم نشه
سوم - بعد آهسته پیچ آلنی زیر والو ارام باز میکنید و قطعه برنجی دوم که سوزن ازش رد شده رو با خار بازکن کوچک میگیرید تا در اثر فشار فنر سوزن آرام بپره بیرون
چهارم - تبریک ؟ کل والو پیاده کردینKhansariha (48)

4
در تفنگ من قسمت برنجی که سوزن پشتش هست توسط صاحب یا تعمیر کار قبلی به فنا رفته بود که مجبور شدم یه پیچ آلنی با توجه به شرایطش براش درست کنم .ضمنا وقتی دارید این قسمت و جا میزند دو طرفش دو تا اورینگ مثل هم میخوره که باید قبل از جا زدن با دقت و ظرافت روی قطعه برنجی سوار بشه و بعد اونو جابزنید در غیر اینصورت مکانیزم انتقال هوا مشکل دار میشه یا از لوله دائم باد خارج میشه.تا یادم نرفته بگم که چون فنر سوزن تفنگم یه مقداری دفرمه شده بود دادم ده تا فنر از روش برام ساختن و الان یکی از اونا رو جا زدم و فعلا به نیست.

5
بعنوان حسن ختام مطلب یک عکس از قسمت والو که محتویاتش خالی و باز شده میزام این محتویات عبارتند از
لوله تفنگ- رگولاتور- مکانیزم انتقال هوا و فنر و سوزن هست

اگر جایی از مطالب بالا اشتباه هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.یا اگر سایز اورینگ های من با شمار فرق داره به بنده نیز اطلاع دهید.
تفنگ بنده پی 1000 قنداق ساده(مونت کارلو) هست.Khansariha (8)
احسنت برشما خیلیوقته تو سایت کسی از این کالبدشکافیا نکرده بود.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع