انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
(2013-12-02 10:38 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به همه
من یه خواهشی از مدیران دارم.خواهشا" یه نگاهی به پست های این تاپیک بندازید.ببینید چند تا پست بدرد خور داره.خود من مدتیه که هوس خرید p 1000 رو دارم.همه پست هارو خوندم ولی شاید 5 تا پست نبود که در شناخت این تفنگ به من کمک کنه.........................
خیلی ممنون...من هم مثل شما این تاپیک رو خودندم ولی چیزی جز.........
حالا یه سوال در مورد پی 1000 که فکر منو مشغول کرده:
چرا این سلاح در بین کاربران سایت و حرفه ای ها که قصد خرید پی سی پی تا این رینج قیمت دارن طرفدار نداره و کمتر کسی میخردش؟؟؟؟؟
چون سری های قبل ایرادات جزیی در قسمت رگلاتور داشتند و سری های جدید هنوز معروف نشدند و جایگاه خودشونو پیدا نکردند!
به نظرم پی هزار خیلی سرتر از مارادور هستش(چون مارادور هم خیلی معروفه)از دیانا فقط یک اسم بر روی پی هزار هست وگرنه قنداق و تانک و لوله ساخت والتره!!!
در ضمن بدون سایلنر صدای شدیدی داره!Khansariha (367)اما با بستن سایلنر هم تفنگ زیباتر میشه و هم صدا خیلی کم میشه.Khansariha (8)
دوستان سوالاتشون رو مطرح کنند من در خدمتم و انشاءالله سعی میکنم گزارشی از این اسلحه تا اخر هفته ارائه بدم .Khansariha (8)
(2013-12-02 01:13 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-02 10:38 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به همه
من یه خواهشی از مدیران دارم.خواهشا" یه نگاهی به پست های این تاپیک بندازید.ببینید چند تا پست بدرد خور داره.خود من مدتیه که هوس خرید p 1000 رو دارم.همه پست هارو خوندم ولی شاید 5 تا پست نبود که در شناخت این تفنگ به من کمک کنه.........................
خیلی ممنون...من هم مثل شما این تاپیک رو خودندم ولی چیزی جز.........
حالا یه سوال در مورد پی 1000 که فکر منو مشغول کرده:
چرا این سلاح در بین کاربران سایت و حرفه ای ها که قصد خرید پی سی پی تا این رینج قیمت دارن طرفدار نداره و کمتر کسی میخردش؟؟؟؟؟

الان قیمت نصبت به قبل مناسبتر شده و شاید این تفنگ جایگاه خودشو پیدا کنه .

و اما دلایلی که شما به دنبالش بودید رو من عرض میکنم اول نوع شارژشدن این اسلحه هستش که باید بازش کنید و بعد شارژ کنید. رگولاتور این اسلحه در ورژنهای قبلی مشکلات بسیاری داشت که البته در ورژنهای جدید این مشگل تا حدود زیادی برطرف شده . فشار کاری این اسلحه که 300 بار هستش که این خودش یکم کارو رو برای کاربر سخت میکنه و شاید اینکه تنها تفاوتش با والتر 1250 فقط شکل ظاهری این اسلحه هستش و نوع مسلح شدن . رگولاتور همان رگولاتور والتر هستش لول ساخت لوتاروالتر هستش مخزن همون مخزنه والتر هستش نوع بدنه دقیقا" مثل والتر از تکنولوژی دایکاست بهره میبره اینها میتونند مزید بر علت باشن .

موفق باشید.
خیلی ممنون Khansariha (8)
جدای از این مسائل از نظر دقت، به هم قیمت های خودش و همچنین وایرخ 100 میرسه؟؟؟
از لحاظ دقت در حدود قیمت خودش بسیار عالی هست ولی در برابر وایرخ 100 تو مسافت 100 متر تقریبا گروپ 2 برابر میده
البته منظورم از دو برابر زیر 5 ثانت در شرایط عالی هست
وایرخ در شرایط مساعد گروپ زیر 3 سانت در 100 متر میدهKhansariha (8)
با سلام :
با تشکر از همه دوستان مخصوصا اقا مسیح عزیز که اعلام امادگی کردن برای پاسخ سوالات در باب پی-1000 .
حقیقتش من پی-سی-پی باز نیستم ولی دوستشون دارم !!! چند وقته یه سوالی در ذهنم هست اما روم نمیشد مطرحش کنم !! دیگه دل رو به دریا میزنم ....... با توجه به قیمت تقریبا یکسان پی-1000 و گالاتیان ، شما کدوم رو توصیه میکنید و چرا ؟ هیچکدوم امتحانی پس ندادن ، ساخت خوبی دارن ، قدرتشون تقریبا برابره ( اگز اشتباه میکنم لطفا اصلاح کنید ) لول جفتشون والتره و......
درسته که این کارخانه معظم دیانا ست و اون ترکیه ولی برام جالبه نظر تخصصی دوستان رو بدونم .والا بنظربنده گالاتیان ، نظر شما چیه ؟ ممنونم
(2013-12-03 01:23 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
با تشکر از همه دوستان مخصوصا اقا مسیح عزیز که اعلام امادگی کردن برای پاسخ سوالات در باب پی-1000 .
حقیقتش من پی-سی-پی باز نیستم ولی دوستشون دارم !!! چند وقته یه سوالی در ذهنم هست اما روم نمیشد مطرحش کنم !! دیگه دل رو به دریا میزنم ....... با توجه به قیمت تقریبا یکسان پی-1000 و گالاتیان ، شما کدوم رو توصیه میکنید و چرا ؟ هیچکدوم امتحانی پس ندادن ، ساخت خوبی دارن ، قدرتشون تقریبا برابره ( اگز اشتباه میکنم لطفا اصلاح کنید ) لول جفتشون والتره و......
درسته که این کارخانه معظم دیانا ست و اون ترکیه ولی برام جالبه نظر تخصصی دوستان رو بدونم .والا بنظربنده گالاتیان ، نظر شما چیه ؟ ممنونم
من که قطعا دیانا رو انتخاب میکنم .اسلحه رگوله با ماشه حرفه ای ووزن مناسبتر.تکنولوژی المان ُتا۲۳۰بارهم شارژ بشه ۴۰شات رگوله میده .با قیمت امروزها نسبت به گالاتیان ارزونترهست .برای هدف زنی بخصوص در مسافت بالا که واقعا لذت بخش هست .رگوله بودن سلاح خیلی اهمیت داره .از نظر من ظاهر زیباتری هم دارهKhansariha (8)
گالاتيان در تركيه 1700 لير قيمت داشته(بهترين مدل، مدل 1)
و ديانا 1000 در ساده ترين مدل 3000 لير قيمت دارد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا جان قیمتهای جهانی هر دو رو مقایسه کنید بله قیمت پی 1000 در ترکیه بالا هست و برای هیچ تاجری بصرفه نیست که پی 1000 رو از ترکیه بیاره اکثر پی 1000 ها از دبی وارد کشور میشن . و در خصوص قیمت گلاتیان این اسلحه داخل خود ترکیه تولید میشه و یکی از دلایل مناسب بودن قیمتش اینکه ما با این کشور هم مرز هستیم و قطعا" اگه این اسلحه از امریکا یا قلب اروپا به ایران میومد قیمت نوجومی میشد
دقیقا" مثل مارادور 490 دلاری که توی ترکیه قیمت 1750 لیر داره.و درضمن تکس 30/. هم دارن علاوه بر هزینه ای کرایه و... بنظر من پی 1000 نصبت به قیمتی که براش هزینه میکنیددر کلاس رگوله35 ژول اسلحه خوبیه ( 3.600 )هستش ودر خصوص گلاتیان و سوال دوست عزیزمون اقا کامران

گلاتیان اسلحه با قدرت در حدود 60 ژول دقت نصبتا" خوب و البته با لوله سفارشی لوتار والتروطول 60 سانتیمتر . قنداقی که در 3 جهت قابل تنظیم میباشد .(Adjustable ) . دارای ریل 11 میلیمتر و 22 میلمتر ویور اسلحه دارای دو عدد مگزین 14 تیر و ماشه ای که قابلیت تنظیم و حساس شدن تا 80 گرم رو دارد این تفنگ از سیستم anti double feed بهر میبرد و از لحاظ استایل قنداق چوبی این اسلحه بسیار زیباست البته این موضوع کاملا"به سلیقه شخص بستگی داره و از لحاظ کیفیت اسلحه بنظر من اسلحه باکیفیتی هستش و واقعا" میشه پیشرفت این برند رو توی این اسلحه دید و از محاسن دیگه ای این اسلحه داشتن هارد کیس باکیفیت و دوربین 3x12x44 میلدات دارو پارلکس دار هستش در این مجموعه ایر استریپر و جای بند باکیفیت هم هست .به هر صورت کامران جان در کلاس هانتینگ اسلحه فوقالعاده خوبیه.
مسيح جان قصد بنده نقد يا مقايسه دو سلاح نيست بلكه منظور بنده اين است كه به علت محدوديت بازار ، قيمت ها منطقي نيستند
در همان تركيه و در همان سايت هيلال آو دو سلاح غير ترك را مقايسه مي كنيم:
ديانا پي 1000 به قيمت 3000 لير
گان پاور sss به قيمت 2300 لير (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر دو خارجي هستند و به هر دو ماليات گمركي مي خورد يكي انگليسي(انگليس يكي از كشور هاي گران است) و ديگري آلماني (روابط اقتصادي و فرهنگي آلمان ها با ترك ها خوب است) است
حال در ايران قيمت گان پاور را با ديانا مقايسه كنيد و آيا گان پاور 25 درصد از ديانا ارزانتر است؟
قيمت جهاني گالاتيان هم در حدود 850 دلار يا همان 1700 لير است:
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع