انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
سلام بچه ها من چند ماهی هست میخوام پی سی پی بخرم همیشه سعی میکنم اگه چیزی بخرم تقریبا بهترینو بخرم من بین وایرخ 100 fsb با دیاناp1000 موندم وایرخ تفنگ خوبیه همه همین میگن من واسه شکار میخوام البته خوش استیل باشه البته خوب باشه میگم راهنمای کننین فرق دیانا با وایرخ 3میلیونه راستش خیلیه نمیدونم خودم داخل فشار مالی بزارم وایرخ بخرم یا دیانا که ارزون تره یعنی واقعا اینقدر فرق دارن میخوام بهترین انتخواب باشه راهنمای کننین بعد اگه از دبی بیارم ازکجا بدونم وایرخ 41 ژول هست hw100 t fsb از کجا میشه فهید از الصیاد دبی قیمت گرفتم از ایرانم گرون تر بود تازه هزینه هم داره فکر کنم الصیاد گرون فروش باشه کسی جای رو داخل دبی یا بندر عباس یا قشم سراغ داره مرسی اگه راهنمای کننینKhansariha (256)
(2014-07-14 08:59 AM)kooh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا تبریک میگم بابت خریدتون وخسته نباشید بابت گروپتون،میخواستم اگه زحمتی نیست یک تستی هم در مورد قدرت پی۱۰۰۰ و وایرخ۱۰۰ تو فاصله ۱۰۰ متر داشته باشین،با توجه به صحبت بعضی از دوستان در مورد اینکه وایرخ ۱۰۰ بخاطر لوله ۶۰ سانتی جادوییش تو فاصله ۱۰۰ متر بیشتر از یک تفنگ ۴۰ ژولی معمولی قدرت داره،فکر کنم این تست خیلی به دوستان ازجمله خود من تو انتخاب کمک کنه،البته من مدتی که پی ۱۰۰۰ دارم ولی بخاطر همین صحبتا وسوسه شدم برم سراغ وایرخ
با تشکر
دوست عزیز وایرخ 100 مدل f.s.b لوله 56 سانت داره و12خان ،طبق تست قبلی دوستان ضریب بالستیک این مدل با ساچمه جی اس بی 18 گرین 0.040 بوده که خیلی بالا هست .قدرت پی 1000 حدود 4ژول در دهانه از وایرخ کمتر هست پس با اجتساب همون ضریب بالستیک هم قدرت در صدمتر همون چندژول کمتر که اصلا مهم نیست .البته در نظر بگیرید که لوله دیانا 8خان هست وتخریب بالاتر در شکار ایجاد میکند

(2014-07-14 01:08 PM)rezaff نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها من چند ماهی هست میخوام پی سی پی بخرم همیشه سعی میکنم اگه چیزی بخرم تقریبا بهترینو بخرم من بین وایرخ 100 fsb با دیاناp1000 موندم وایرخ تفنگ خوبیه همه همین میگن من واسه شکار میخوام البته خوش استیل باشه البته خوب باشه میگم راهنمای کننین فرق دیانا با وایرخ 3میلیونه راستش خیلیه نمیدونم خودم داخل فشار مالی بزارم وایرخ بخرم یا دیانا که ارزون تره یعنی واقعا اینقدر فرق دارن میخوام بهترین انتخواب باشه راهنمای کننین بعد اگه از دبی بیارم ازکجا بدونم وایرخ 41 ژول هست hw100 t fsb از کجا میشه فهید از الصیاد دبی قیمت گرفتم از ایرانم گرون تر بود تازه هزینه هم داره فکر کنم الصیاد گرون فروش باشه کسی جای رو داخل دبی یا بندر عباس یا قشم سراغ داره مرسی اگه راهنمای کننینKhansariha (256)
دوست عزیز تولیدات اخیر وایرخ قدرت رو درج کرده وروی کپ سلاح نوشته پس در این مورد مشکلی ندارید.الصیاد مدل 6خان میاره وتو امارات مدل f.s.b ممنوع هست .پس از ایران خرید کنید .به نظر من برای شما دیانا مناسبتر از وایرخ هست ،تعداد شات بالاتری داره،کوتاه وشکاری هست وبه نسبت قیمت واقعا عالی هست .Khansariha (8)
(2014-07-10 01:24 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیانا پی 1000 دستم رسید ،سلاح بسیار خوشدست که علارغم رگوله بودن ،بیشتر وسوسه شکار ایجاد میکنه تا هدف زنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد دقت بحثی نمیکنم سلاح بسیار دقیقی هست .مهمترین موضوع همون بحث شارژ مخزن این اسلجه هست .همونطور که دوستان در عکس میبینند این تلنبه هیل شماره 2128 که مخصوص والتر تولید شده وچندسال قبل خریداری کردم .این مدل از هیل تا 230 بار مجاز هست وتلنبه موجود بعلت عدم اطلاعات کافی در روش استفاده دچار مشکل در اورینگ اصلی شده بود که توسط دوستان مشکل حل شد ولی درهرحال نخواستم فشار بیشتر بهش وارد بشه،مخزن براحتی تا 250 بار شارژ شد ونیروی انسانی زیادی هم صرف نشد تقریبا درحد شارژ کردن یک بی تی 65 شاید هم کمتر

در این نوع تلنبه مخزن مستقیم رو تلنبه بسته میشه وشارژ انجام میشه.تلنبه های هیل که جدیدا وارد بازار شدند تا 275 بار مجاز هستند وشارژ 300 این مخزن با این نوع تلنبه ها اسان واستاندارد هست .من با همون 250بار 50تا55 شات رگوله داشتم که واقعا عالی هست .Khansariha (8)

خيلي خيلي مباركه با خوشي استفاده كنيد ... اگر ممكنه بفرماييد از كجا خريديد و چند من هم ميخوام يكي بخرم ولي رگولاتور جديد پيدا نمي كنم
الوعوده وفا ،امروز فرصت دست داد تا دیانا پی هزار رو فول شارژ کنم وگروپ لانگ رنج بگیرم
شارژ مخزن با تلنبه هیل mk3 تا 300 بار ،خیلی راحت

فاصله 104متر با رنج بوشنل
ساچمه جی اس بی 18گرین
دوربین کونوس پرو
تعداد شات 5و3شات در دو گروپ پشت سرهم
ساپورت کیس تفنگ وبالشت
وصعیت تیراندازی دراز کش
شرایط جوی عالی

با ساچمه کراسمن اولترا مگنوم هم عالی میزنه .از 300بار 5خشاب کامل شلیک شد فشار 150 بار شد .
دوست عزیز oktay سلاح فروشگاه مرکزی داره ووالان اکبند رگلاتور قدیم گیر نمیادKhansariha (8)
دستت درد نکنه آقا رضا فوقالعاده بودKhansariha (39) فکر کنم گروپ hw100 حدود 3 cm باشه و از p1000 جلو بیوفته
رضاجان مبارک باشه.Khansariha (8)
ممنون از زحمات شما.Khansariha (8)
گروپ 3 تیر واسه اسلحه رگوله مقدآری کمه ،یک خواهش دارم لطف کنید گروپ شش شاتی بگیرید ،بیشنر برام جنبه مقایسه با ورژن قدیمی داره.Khansariha (8)
(2014-07-17 12:27 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضاجان مبارک باشه.Khansariha (8)
ممنون از زحمات شما.Khansariha (8)
گروپ 3 تیر واسه اسلحه رگوله مقدآری کمه ،یک خواهش دارم لطف کنید گروپ شش شاتی بگیرید ،بیشنر برام جنبه مقایسه با ورژن قدیمی داره.Khansariha (8)
ممنون مسیح جان
گروپ دوم بعلت خالی شدن خشاب 3شات شد وگفتم عکسشو بزارم برای دوستان ،ولی گروپ مدنظر همون 5شات که 45 میلیمتر .بادوربین مناسبتر میشه 10میلیمتر جمع تر بشه وقابل تکرار باشه

(2014-07-16 10:12 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستت درد نکنه آقا رضا فوقالعاده بودKhansariha (39) فکر کنم گروپ hw100 حدود 3 cm باشه و از p1000 جلو بیوفته
تشکر حمید جان
احتمال میدم با افزایش فاصله ،اختلاف دقت بیشتر بشه .وایرخ منحصر بفرده .سعی میکنم تا 150متر تست کنم
سلام
تشکر از زحمتی که میکشید . اگه امکانشو دارید این مقایسه رو با ساچمه باراکودا هم انجام بدید چون تا جایی که از گفته اساتید متوجه شدم p1000 با باراکودا نتایج بهتری میده
با سلام
سوالی داشتم و اینکه اگه قصد خرید دیانا 1000 داشته باشم حتماً نیاز به کپسول داره چون شهر ما امکان پر کردن کپسول را نداره
آیا تلمبه هم میتونه کار شارژ مخزن رو انجام بده؟ اگه میشه چه تلمبه ای بگیرم و با چه قیمت؟
سوال بعد اینکه چه دوربینی روی این تفنگ خوبه و چه قیمت داره؟
ضمناً اگه قصد خرید این تفنگ به همراه تلمبه و دوربین را داشته باشم چقدر باید هزینه کنم ببخشید سوالام زیاد شدKhansariha (8)
(2014-08-06 09:39 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
سوالی داشتم و اینکه اگه قصد خرید دیانا 1000 داشته باشم حتماً نیاز به کپسول داره چون شهر ما امکان پر کردن کپسول را نداره
آیا تلمبه هم میتونه کار شارژ مخزن رو انجام بده؟ اگه میشه چه تلمبه ای بگیرم و با چه قیمت؟
سوال بعد اینکه چه دوربینی روی این تفنگ خوبه و چه قیمت داره؟
ضمناً اگه قصد خرید این تفنگ به همراه تلمبه و دوربین را داشته باشم چقدر باید هزینه کنم ببخشید سوالام زیاد شدKhansariha (8)
دوست عزیز اصولا همه پی سی پی ها با کپسول هوا و هم با تلمبه های متناسب با خودشون شارژ میشوند. (البته بعضی موارد هست که خارج از موضوع هستش) دیانا P1000 دارای مخزن 300 باری بوده (همانند والتر 1250 و وایرخ 100 ) و با شارژ پایین تر مخزن نیز کار کرده ولی تعداد شات پایین تری میده !
تا جایی که با دوستان صحبت کردیم و البته در این تایپیک و پست های اخیر هم کاربری cholpe پست هایی گذاشته بودند! ب تلمبه هیل هم تا 250 بار شارژ میشه به راحتی ! Khansariha (8)
دوربین هم خوب ! چقدر هزینه می کنید که برای اینکار می تونید در تایپیک های مربوطه در این مورد از دوستان مشورت بگیرید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع