انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
سلام و عرض ادب
همانطوری که استادمون جناب علی آقا Khansariha (8)
فرمودن مهمترین نکته فشار فنر است ولی نکته مهم بعد از ان کورس پیستون میباشد که دارای عملکرد در دامنه رنج محدودیست ، یعنی : دلتا P متناسب با دلتا D باید باشد ( دامنه تغییرات فشار متناسب با دامنه جابجایی پیستون) بهمین خاطر در تمام PCP های رگوله برای حفظ دقت و تلرانس شات رگولاتور بعد از مدتی نیاز به تعویض واشر های دیسکی(belleville spring ) میباشد خصوصآ اینکه رگولاتور همیشه تحت فشار قرار گرفته باشدKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از علی اقا و بقیه دوستان با توجه به دو پست قبل اینا به ذهنم رسید لطفا راهنمایی بفرمایید
1- یعنی با ازمون وخطا و تغییر طول فنر و کرونو کردن ببینیم کی قدرت به 38-40 ژول میرسه؟
2-به نظر شما اگه فنر چکش روی تفنگو باز کنم و تعداد حلقه هاشو بشمارم و سپس یه فنر شبیه اون و با قدرت تقریبی همون ولی با یه حلقه بیشتر بندازم ،روش کار درست هست؟
3- ضمنا برخی دوستان میگن فنر 7 سانت یا 6 سانت این اندازه ها بکار میادو چیزی ازش میشه فهمید و احتمالا فنر چکش فابریک تو ایران گیر میاد ؟
4-این فنر بشقابیها که دوستمون عکس ها شو گذاشته تو ایران گیر میاد؟
سلام
ببخشید سوال میکنم بعد از مطالعه نظرات و درخواست دوستان بخصوص در زمینه تعمیر رگلاتور میخواستم بپرسم برند دیانا که انقده معروفه و تو ایران زیاده رگلاتور یدکی تو بازار داره انقده سر تعمیرش ادم خودشو اذیت نکنه و اورینگ های فابریکش موجود هست یا باید بریم ته سعدی ناظم الاطبا ؟؟؟
چون این مسئله ارزش خرید این تفنگ رو برام مشخص میکنه اصلن حوصله ندارم انقده هزینه کنم فردا روزی که به مشکل بخورم حل نشه و یدکی نداشته باشه
ممنون که جوابمو میدید
سلام
با اجازه از اساتید و دوستان محترم:
دوست عزیز با نام کاربری amirak
در جواب سوال شما و به نظر من :
1-هر تفنگی محاسن و معایب خودش رو داره و هیچ کارخونه ای اگر هم بخواد نمی تونه جنس مادام العمر تولید کنه چون با پیشرفت تکنولوژی هر روز چیز تازه ای به بازار میاد.
2-اگه دقت کرده باشید این قسمت ،اختصاص به تفنگ پی 1000 داره و مسائل مربوط به اون مطرح میشه و هدف اطلاع رسانی و همفکری با استاتید و دوستانی است که یا این سلاح رو داشتن ، دارن و یا قصد خرید دارن و اگه ادرسی بیان میشه برای اطلاع رسانی به افرادی هست که خودشون دست به آچار هستن و فکر میکنن میتونن سرویس های مربوط به تفنگو خودشون انجام بدن. اگر نه که باید به شخص صاحب تجربه مراجعه شود.
3-شما با خوندن مطالب مطرح شده جهت هر تفنگ در قسمت مربوطه که در صفحه اصلی هست در نهایت باید تصمیم بگیری چه تفنگی بخری. ولی قائده کلی این هست که اجناس اروپایی ، امریکایی نسبت به بقیه برندها معمولا کیفیت بهتری دارند و البته فکر کنم لوازم یدکی اونها یه مقدار کمتر پیدا میشه ولی منظور از این جمله تایید و یا نفی هیچ نوع اسلحه ای نیست و اینکه من بگم فلان تفنگ خوبه یا بد قطعا در نتیجه گیری شما تاثیر زیادی نداره چون اون هم نظر شخصی من میشه
4- در نهایت این خود شما هستید که باتحقیق و مطالعه و بر مبناء نیاز و نوع کاری که از تفنگ تون انتظار داریدباید تصمیم بگیرید چی بخرید و فکر اینو که اسلحه بی عیبی هست از ذهن باید بیرون کنی چون اگه اینجوری بود همه کارخونه ها ی غیره تعطیل میکردن ویا همه مثل هم تولید میکردن.
5- امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کنم.Khansariha (8)
سلام
دوستان امروز پس از مدتها تلاش بالاخره تفنگ من روبراه شده البته قطعه برنجی والو توسط دوست خوبمان آقا مسیح تراشیده شده و پس از چند راهنمایی از سوی ایشان و نیز تعویض فنر جلو سوزن قدرت تفنگ به42 ژول رسید. خلاصه از همراهی همه شما عزیزان که به من کمک کردید خصوصا علی آقا و آقا مسیح تشکر فراوان دارم.Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان عزیز.نمایشگاه 2018ورژن جدید دیانا p1000 و دیانا sky hawke و دیانا outlaw رو ارایه داده. دیانا
در ورژن جدید دیانا p1000 دیگه لازم نیست مخزن برای شارژ باز بشه. و فشار کاری رو به 250 بار رسوندن. امیدوارم هرچه سریعتر وارد بازار ایران بشه.

ورژن جدید دیانا پی 1000 سال 2018
سلام خدمت اساتید محترم...
برای پی1000 بنده مشکل نشتی پیش امده که خدمت سروران اعلام میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید یا اگر قبلا مطرح شده صفحه مربوطه را اعلام نمایید
درست 5 سال است که این تفنگ را خریدم ولی در کل تابحال 100 شلیک هم انجام ندادم ( کپسول دراگری که روز اول با سلاح خریدم هنوز نصفه هم نشده )و اما مشکل اینکه اینسری که خاستم تیر بندازم بمحض اینکه مخزن رو بستم رو تفنگ شروع کرد به خالی کردن هوا و از همه روزنه ها و بخصوص سر لوله و بغل گلنگدن شروع کرد به نشتی.....
من خیلی به سیستمش وارد نبودم که کامل بازش کنم ولی چون اینجا تعمیرکار وارد سراغ نداشتم فقط بچه قنداق رو باز کردم و سپس اون چهارتا پیچ آلنی زیر والو (والو جداشد) حالا بمحض بستن مخزن تنها محل نشتی با فشار از محل پیچ النی زیر والو هست که حتی وقی سفتشم میکنم باز با فشار از لوله نشتی میده ولی وقتی شل یا باز باشه فقط ازهمون محل نشتی داره....دوستان واقعا ممنون میشم از محبتتون که راهنمایی بفرمایید و نظزتون رو درمورد مشکل بفرمایید....با نهایت تشکر
(2018-12-18 10:51 PM)farzanarjmand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای پی1000 بنده مشکل نشتی پیش امده که خدمت سروران اعلام میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید یا اگر قبلا مطرح شده صفحه مربوطه را اعلام نمایید
درست 5 سال است که این تفنگ را خریدم ولی در کل تابحال 100 شلیک هم انجام ندادم ( کپسول دراگری که روز اول با سلاح خریدم هنوز نصفه هم نشده )و اما مشکل اینکه اینسری که خاستم تیر بندازم بمحض اینکه مخزن رو بستم رو تفنگ شروع کرد به خالی کردن هوا و از همه روزنه ها و بخصوص سر لوله و بغل گلنگدن شروع کرد به نشتی.....
من خیلی به سیستمش وارد نبودم که کامل بازش کنم ولی چون اینجا تعمیرکار وارد سراغ نداشتم فقط بچه قنداق رو باز کردم و سپس اون چهارتا پیچ آلنی زیر والو (والو جداشد) حالا بمحض بستن مخزن تنها محل نشتی با فشار از محل پیچ النی زیر والو هست که حتی وقی سفتشم میکنم باز با فشار از لوله نشتی میده ولی وقتی شل یا باز باشه فقط ازهمون محل نشتی داره....دوستان واقعا ممنون میشم از محبتتون که راهنمایی بفرمایید و نظزتون رو درمورد مشکل بفرمایید....با نهایت تشکر

سلام.
دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از اورینگ های رگلاتور است.دو اورینگ مهم داره یکی قسمت انتهایی رگلاتور و اورینگ دیگر درداخل محفظه دیسک ها و در قسمت سوزن هست. ولی فعلا دست بهش نزن تا بقیه دوستان هم نظر بدن.بعد جمع بندی کن.صفحه 65 رو نگاه کن یکی اون اورنگ زیر اورنگ قرمز و دیگری اورنگ سمت چپ اورنگ قرمز.
(2018-12-18 10:51 PM)farzanarjmand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
مشکل خاصی نیست همانطور که دوستان گفتند یکی از اورینگهای رگولاتور هست
البته برای باز کردن و تعویض آچارهای مخصوصی لازم هست که بهتره بدید دوستانی که دستی بر آتش دارند
آقا مسیح در اصفهان
آقای آزادیان در تهران
آقا محمد شقاقی تهران
سلام . این تاپیک هم داره خاک میخوره p1000 سواران کجایند .

یک مورد درباره این سلاح عرض کنم اورینگ ابتدای لول سلاح (قطعه شماره78) که سایز دقیق آن 7.5x1 میباشد و تاثیر زیادی در دقت سلاح دارد . بنده بعداز زیر رو کردن 4 استان Khansariha (290) مدل معمولیش رو پیدا کردم که هر کدام برای دوتا بسته jsb دقت بسیار عالی دارد . جنس اورینگ فابریک خود سلاح شور و سختی بالاتری داشت و معمولی نبود که حدود 3 سال کارکرد خوبی داشت . حالا دوستان اگر ادرس جایی سراغ داشتید این سایز با درجه سختی بالاتر یا nbr و وایتون موجود داشتند اعلام کنند. و همچنین دوستان دیگر انجمن هم استفاده کنند .

Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع