انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
(2016-02-06 04:50 PM)javaddiana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت تمامی دوستان
.چند تا سوال در ارتباط با کپسول مناسب پی 1000داشتم ،اگه هم جای این سوال اینجا نیست از دوستان معذرت میخوام
کپسول مناسب پی هزار باید چند لیتری باشه،با توجه به اینکه دسترسی به مراکز شارژ برای ما سخته؟
چه جنسی بهتره :کامپوزیت یا فولاد؟
تحمل فشار هواش چند بار باشه؟
آیا برای پر کردن به وسیله کپسول نیاز به کیت شارژ دارد که باید جداگانه خریداری شود یا روی خود کپسول موجوده؟
و اگر موجود نیست کیت شارژمناسب برای این سلاح کدومه و کجا باید تهیه شود؟
و آیا لوازم دیگه ای هست که برای شارژ کردنش احتیاج باشه؟
از دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی بکنن
سلام دوست گرامی
اول در مورد خود تفنگ باید بگم که دیانا نحوه شارژ و فشار کاری شارژش با اکثر پی سی پی ها متفاوته تفاوتش هم در اینه که فشار کاری کپسولش 300 بار هست و برای شارژ کردنش هم باید کپسول رو از تفنگ باز کنی و موقع شارژ هم میتونی مستقیم با رابط به کپسول اصلیت وصلش کنی و هم میتونی کیت شارژ مخصوص به خودش رو استفاده کنی
در مورد خرید کپسول هم بگم که خیر کیت شارژ روی کپسول وجود نداره و باید کپسولی بگیری که حداقل فشار کاریش 300 بار باشه و حجمش هم کمتر از 6 لیتر نباشه تا تعداد دفعات شارژت بیشتر باشه جنسش هم خوب کامپوزیت بهتره چون وزنش کمتر و ایمن تر هست و حتی اگه کامپوزیت بگیری میتونی 9 لیتری هم خرید کنی چون وزن زیادی مثل فولادی نداره البته هنگام شارژ باید مراقب باشی چونکه هم فشار بالاتره و هم باید مواظب رزوه کپسول تفنگت باشی که زود خراب نشه البته یادت باشه در مورد پی هزار ی ریزه کاری وجود داره که دوستان با تجربه همیشه میگن موقعی که از تفنگ استفاده نمیکنی باید ی کمی کپسولش رو شل کنی
یا حق
(2016-02-06 05:22 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-06 04:50 PM)javaddiana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت تمامی دوستان
.چند تا سوال در ارتباط با کپسول مناسب پی 1000داشتم ،اگه هم جای این سوال اینجا نیست از دوستان معذرت میخوام
کپسول مناسب پی هزار باید چند لیتری باشه،با توجه به اینکه دسترسی به مراکز شارژ برای ما سخته؟
چه جنسی بهتره :کامپوزیت یا فولاد؟
تحمل فشار هواش چند بار باشه؟
آیا برای پر کردن به وسیله کپسول نیاز به کیت شارژ دارد که باید جداگانه خریداری شود یا روی خود کپسول موجوده؟
و اگر موجود نیست کیت شارژمناسب برای این سلاح کدومه و کجا باید تهیه شود؟
و آیا لوازم دیگه ای هست که برای شارژ کردنش احتیاج باشه؟
از دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی بکنن
سلام دوست گرامی
اول در مورد خود تفنگ باید بگم که دیانا نحوه شارژ و فشار کاری شارژش با اکثر پی سی پی ها متفاوته تفاوتش هم در اینه که فشار کاری کپسولش 300 بار هست و برای شارژ کردنش هم باید کپسول رو از تفنگ باز کنی و موقع شارژ هم میتونی مستقیم با رابط به کپسول اصلیت وصلش کنی و هم میتونی کیت شارژ مخصوص به خودش رو استفاده کنی
در مورد خرید کپسول هم بگم که خیر کیت شارژ روی کپسول وجود نداره و باید کپسولی بگیری که حداقل فشار کاریش 300 بار باشه و حجمش هم کمتر از 6 لیتر نباشه تا تعداد دفعات شارژت بیشتر باشه جنسش هم خوب کامپوزیت بهتره چون وزنش کمتر و ایمن تر هست و حتی اگه کامپوزیت بگیری میتونی 9 لیتری هم خرید کنی چون وزن زیادی مثل فولادی نداره البته هنگام شارژ باید مراقب باشی چونکه هم فشار بالاتره و هم باید مواظب رزوه کپسول تفنگت باشی که زود خراب نشه البته یادت باشه در مورد پی هزار ی ریزه کاری وجود داره که دوستان با تجربه همیشه میگن موقعی که از تفنگ استفاده نمیکنی باید ی کمی کپسولش رو شل کنی
یا حق

خیلی از راهنمائیتون ممنونم دوست عزیز
دوست عزیز فرض کنید من یه کپسول 9لیتری 300بار خریدم:
با این کپسول چند بار میتونم مخزن این تفنگ را تا حداکثر 250بار شارژ کنم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید
واینکه دوستانی که این تفنگ رو دارن ازش راضی هستن ،اگه قرار باشه تو این رنج قیمت حالا 500تومن بالا پائین یه تفنگی بخرن باز هم همین رو انتخاب میکنن یا یه پی سی پی دیگه میخرن؟
(2016-02-07 11:58 AM)javaddiana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی از راهنمائیتون ممنونم دوست عزیز
دوست عزیز فرض کنید من یه کپسول 9لیتری 300بار خریدم:
با این کپسول چند بار میتونم مخزن این تفنگ را تا حداکثر 250بار شارژ کنم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید
واینکه دوستانی که این تفنگ رو دارن ازش راضی هستن ،اگه قرار باشه تو این رنج قیمت حالا 500تومن بالا پائین یه تفنگی بخرن باز هم همین رو انتخاب میکنن یا یه پی سی پی دیگه میخرن؟
با سلام
دوست عزیز در خصوص سئوال شما قبلا من جدولی ارائه دادم بقرار زیر
[تصویر: 14234857401.png]
بطور مثال بیاد داشته باشید طبق این جدول با کپسول 9 لیتری که 300 بار شارژ دارد شما میتوانید 12 مرتبه مخزن تفنگ را برای حالت حداکثری امکان شارژ کنید که بعد از این مقدار افت آن به 250 بار خواهد رسید
در این تایک اطلاعات بیشتر را ببیند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در خصوص رضایت دوستان از این تفنگ خوب بستگی داره که برای چه منظوری کارکرد ازش باشه و چه امکاناتی هم داشته باشید .
من بشخصه دارم و ازش راضیم Khansariha (8)
با سلام
براي شارژ تفنگ آيا ميشه از تلمبه استفاده كرد
(2016-03-05 10:41 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
براي شارژ تفنگ آيا ميشه از تلمبه استفاده كرد
سلام . بله میشه استفاده کرد اما حیف این تفنگ نیست که بخوای با تلمبه بادش کنی؟
با تلمبه مقداری رطوبت وارد مخزن تفنگ میشه که در دراز مدت تفنگ رو خراب میکنه.
بهترین گزینه کپسول شارژ هستش.Khansariha (8)
کپسول فولادی برای پی ۱۰۰۰مناسب تره چون محکم تره و با خیال راحت تر میشه فشار های بیشتر از ۳۰۰ پر کرد . کامپوزیت همینجوریش هم ۱۵ سال عمر مفید داره ، حالا ۳۴۰-۵۰ بار پر کنیم همون یه ذره جونی هم که داره گرفته میشه بعد یبار بخوره زمین شیرش در میره . حجمش هم که هرچی بیشتر بهتر ! ۹-۱۲-۱۴ -.....
کیت شارژ هم نمیخواد چون سیلندر این تفنگ مستقیم با تبدیل وصل میشه به کپسول که تبدیلش هم توی جعبه تفنگ هست
خب طول عمر بالاترش هم هست حالا 15 سال هم کم نیست خخخخخخ البته وقتی کپسول بزرگ مطرح هست دیگه از گزینه کامپوزیت نمیشه صرف نظر کرد Khansariha (214)
سلام دوستان
رابط شاژ تفنگ من پیچ تخلیه داره و از اون مدل معمولیه آیا میشه پیچ تخله براش بزاری یا باید یه دونه دیگه بخرم که داشته باشه؟؟
و اگه میشه واسه همین بسازی چجوری ؟؟
اصلاح میکنم رابط شارژ پیچ تخلیه نداره
(2016-04-20 08:36 PM)sohrabo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
رابط شاژ تفنگ من پیچ تخلیه نداره و از اون مدل معمولیه آیا میشه پیچ تخله براش بزاری یا باید یه دونه دیگه بخرم که داشته باشه؟؟
و اگه میشه واسه همین بسازی چجوری ؟؟
من مدتیه که پی 1000 دارم و ازش راضی هستم. اما دوتا سوال در موردش دارم.
اول اینکه وقتی کپسولشو شارژ میکنم و میبندم رو اسلحه داخلش خیلی ضعیف صدای تخلیه باد میاد. البته وقتی کپسولو کمی شل میکنم و دوباره سفتش میکنم این حالت برطرف میشه. آیا اسلحه من عیبی کرده؟ یا این حالت طبیعیه؟
دومین سوالم اینه که آیا میشه کپسول پی سی پی ها رو بجای هوا با نیتروژن پرکرد؟

فرستاده شده از GT-I9060ِ من با Tapatalk
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع