انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
صادق جان
از چند نفر از دوستان این بحث رد کردن خشاب پی ۱۰۰۰ رو شنیدم ولی تو مدتی که خودم این سلاح رو داشتم حتی یک مورد هم به این مشکل بر نخوردم و سلاح بدون این مشکل تا زمانی که فروختم کار کرد
(2015-05-27 07:25 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان
از چند نفر از دوستان این بحث رد کردن خشاب پی ۱۰۰۰ رو شنیدم ولی تو مدتی که خودم این سلاح رو داشتم حتی یک مورد هم به این مشکل بر نخوردم و سلاح بدون این مشکل تا زمانی که فروختم کار کرد

درود

بحث رد کردن خشاب تو ورژن های قدیمی تر نه بصورت یک مورد عمومی بلکه یک ایراد موردی موجود بود که تو ورژنهای جدید تا الان موردی رو دوستتن ندیدن ولی همون موقع هم منشع این ایراد توسط دوستان مشخص و راه حل ساده رفع اون هم ارایه شده ، به این شکل که در مرحله اول با یه مقدار روغن کاری و در مرحله بعد زدن یه مقدار گریس به زیر ایندکس که گاها بصورت روان کار نمیکنه و موجب رد شدن خشاب میشه کاملا مشکل رو حل میکنه و عملا نمیشه این رو یک ایراد طراحی به حساب اورد و البته تو سری های جدید هم دیگه شاهد این مورد نیستیم.

ارادت
(2015-05-27 10:12 AM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-27 07:25 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان

درود

بحث رد کردن خشاب تو ورژن های قدیمی تر نه بصورت یک مورد عمومی بلکه یک ایراد موردی موجود بود که تو ورژنهای جدید تا الان موردی رو دوستتن ندیدن ولی همون موقع هم منشع این ایراد توسط دوستان مشخص و راه حل ساده رفع اون هم ارایه شده ، به این شکل که در مرحله اول با یه مقدار روغن کاری و در مرحله بعد زدن یه مقدار گریس به زیر ایندکس که گاها بصورت روان کار نمیکنه و موجب رد شدن خشاب میشه کاملا مشکل رو حل میکنه و عملا نمیشه این رو یک ایراد طراحی به حساب اورد و البته تو سری های جدید هم دیگه شاهد این مورد نیستیم.

ارادت

این موضوع برای من و رضا پیش اومده بود (منظورم تفنگ رضا قلعه قافی و تفنگ محمد خیری بود که هر دو ورژن های بعد از حل مشکل عملکرد رگولاتور بودن) ، همانطور که گفتم حسن و نکات مثبت این مدل در مقابل موارد طراحی مثل ایندکس خشاب اینقدر زیاد هست که مهم نیست ولی نیاز به ویرایش و رفع آن از طرف سازنده داشته است. در ضمن در پک این سلاح ، خشاب سینگل شات هست که در بیشتر برندهای دیگر برای این قطعه باید به صورت آپشن هزینه جدا پرداخت بشه ( مدل BSA R10 و وایرخ100 ) و لذت استفاده از این امکان برای من که زیاد بود و در نیازی به استفاده از خشاب با توجه به مواردی که از این سلاح استفاده کردم نداشتم.
Khansariha (219)
در مورد اهرم سایدلور و بدنه آن هنوزم نظرم بر این است که می توانست بهتر کار بشه و حداقل تلاش برای بهتر شدن روی آن انجام بشه ، و اینکه سازنده تلاشی برای بهتر شدن آن انجام نداده (در دنیای رقابتی امروز و بیشتر خواسته در بازاریابی به واسطه اسم برند خودش-که شایسته هم هست- اقبال استفاده از این سلاح توسط ایرگانرها را بالا ببرد). این موضوع از یک کمپانی همانند دیانا برای شخص من قابل قبول نیست.
اما در کل بدنه و زیبایی اولیه این مدل برای هدف و کاربرد اصلی آن کافی است. Khansariha (8)
باز سلام
صادق جان نکته قابل تاملی را اشاره کردید از اینکه داشتن خشاب سینگل شات خودش یک آپشن خیلی موثر و کارآمد هست . Khansariha (8)
شاید دوستان ندونند که این خشاب چقدر کارائی دارد (این عبارت را دقت کنید)
Because this air rifle comes with a single-shot adapter, it can be used for disciplines where maximum accuracy is most important, such as field target
بنظر من همین بس که از نظر کارشناسان سایت تاپ ایرگانز و همچنین شرکت دیانا بعنوان یک آپشن موثر برای بالا بردن دقت از آن یاد میبرند . فعلا Khansariha (256)
سلام ودرود
درخصوص اهرم ایرادی برش وارد نیست, درخصوص ریختن رنگ بدنه (جای خشابو جای ریل ) مشگل از نداشتن انادایز هستش رنگ بدنه رنگ اپکسی چرمی هستش که زیر رنگ اون حتما میبایستی برای دوام بیشنر انادایز شده باشه حتی برای رنگهای اکترواستاتیک هم توصیه میشه که متاسفانه در این بخش سحلنگاری کارخونه اشکاره. و بزرگترین ایراد رد کرد خشاب هستش.
هردو اینها برای رفع عیب خشاب سه روز قبل به دست من رسیده .اکثر با خشاب این اسلحه دوچار مشگل میشن.

[تصویر: 14327548771.jpg]
مسيح جان
قبلا هم گفتم پي 1000 من تو مدتي كه دست من بود حتي يك بار هم خشاب رد نكرد ولي دست علي آقا اون اوايل گفت رد كرده كه مشخص شد هنگام مسلح كردن سلاح كامل مسلح نشده و تو گلن دوم يدونه رد كرده بود كه وقتي فهميد فكر كنم ديگه اون اتفاق نيافتاد ( البته خودش بايد اين موضوع را تائيد كنه ) ولي حدودا سه چهار ماهي كه دست من حتي براي نمونه يكبار هم اين اتفاق نيافتاد
(2015-05-27 10:58 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 14327548771.jpg]

سلام آقا مسیح اون تفنگ بالاییه اون چیزهای روی قنداقش خط و ضرب‌دیدگی هستن؟!؟؟؟؟؟
واااای قلبم.....وااای کی این بلا رو سرت آورده عزیزم....گریه‌ام گرفته....Khansariha (368)Khansariha (192)Khansariha (92)
با سلام
پیرو صحبت آقا اسماعیل باید عرض کنم که اصلا این موضوع اخیر مطرح شده مهم نیست چه برسه به اینکه بگیم عیبی هست مگر واقعا کسی تفنگش مشکل براش حاد باشه که خب بین این همه تفنگها بلاخره ممکنه یکی دوتا هم باشه که اون حرف دیگری هست و بقول یکی از دوستان با کمی روانکاری اندکس خشاب اونم دیگه دیده نخواهد شد .
ولی کلی عرض میکنم من که بشخصه چیز خاصی ندیدم که بگم عیبی وجود داره البته بله یک مورد جزئی قبلا دیدم چون بلاخره ممکنه در طول چندین خشاب یکدونه را رد کرده باشه که اصلا چیز مهمی نیست و برمیگرده به همون موضوع روانکاری و به نحوه لودکردن گلن و اصلا عیب هم نیست و باز میگم بقول آقا اسماعیل من بشخصه فقط یکبار دیدم که اونم برمیگشت به کامل نشدن لود و گلن کشی که دیگه هم تکرار نشد و دیده نشد . فعلا Khansariha (8)
اسماعیل عزیز این ایراد در اکثر پی هزارها وجود داره به قول علی اقا امکان داره بعضی از این اسلحه ها ایرادشون حاد باشه مثل این دو قبضه. البته اون اسلحه ای که دست علی اقا هستش رو من روی قسمت ایندکسش کار کردم و فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه.Khansariha (8)
صاحب جان او ضربه نست یک عدد اورینگ دهانه هستش که من با چسب پهن به قنداق چسبوندم که گم نشه.Khansariha (8)
علی اقای عزیزاحوال شما ؟Khansariha (8)
این دو اسلحه هردو برای تیونینگ و رفع عیب امده ولی در کل برای این مشگل مورد زیاد داشتم ,ولی حق باشماست ایراد اینها حاد بود یعنی در هر خشاب دو تا سه بار رد میکرد که ایندکس به تراش و رفع عیب اساسی نیاز داشت.Khansariha (8)
با توجه به اینکه حدود ۳سال از تولید این اسلحه میگذره عدم اصلاح همچین مشکلی توسط شرکتی مثل دیانا واقعا تاسف باره
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع