انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شما با معلومات خود حال کن بهترین ان مجله ماشین ایران در سالهای 1375 تا 1380 خودمان است. فکر کنم شما اطلاعات زیادی نداری
در ضمن این تاپیک را دچار انحراف نکنیدKhansariha (8)Khansariha (8)
اقا این دیانا پی 1000 قنداق سوراخش قشنگه یا ساده اش ؟
آقایون میخواین چوب بدم مشتی همدیگرو بزنید ؟!!Khansariha (367)
تا حرف صنعت میشه ماشین که نمیشه گواهی قبولی صنعت برتر یک کشور!
بابا جان بحث بر سر دیانا P1000 هست اگه آلمان در تمام زمینه های اتومبیل و هواپیما و ساختمان و اسلحه و حتی بادی فنری پیشتاز باشه دلیل نمیشه که دیانا تو تولید اولین محصول پی سی پی بعد از 120 سال تجربه فنری ساختن حرفی برای گفتن داشته باشه بالاخره کارخانه هایی که 30 ساله دارن پی سی پی میزنن هم که بز تشریف ندارند ! دارند تولید میکنن و تجربه دارند و محصولی تا توی بازار نیاد دست مردم تست نشه و تو شرایط مختلف آب و هوایی قرار نگیره اصلا قرار نیست بهترین باشه یا حتی محصول متوسطی باشه حالا میخواد رمینگتون باشه یا دیانا p1000 یا P10000000 ! جوش اسلحه ای رو که هنوز هیچکس ماشه شو نکشیده نخورید دوستان . باید قبول کنیم که تفنگ های فنری دیانا هم داره افت کیفیت پیدا میکنه ( البته در بعضی مدل ها) و این تغییر کیفیت همچین قشنگ به آرومی صورت میگیره که جلب توجه نکنه!
این تفنگ هم با توجه به این بازار سیاه کاذبی که دوستان درست کردند بعید میدونم قیمتش طوری باشه که آدم جرات کنه اولین تولید یک محصول رو بابتش پول بده؟ تو چند تا پست دیدم : آقا پس این مدل کی میاد؟ .... دلمون آب شد..... خبری از فروشش نشد؟ ..... آقا فردا که اومد یک دوست کاسبی براتون همین جا پست میزاره : تعداد معدودی دیانا P1000 موجود است قیمت 2200 !!؟ بعد هم هی پست پشت پست آقا قدرتش چیه ؟ دقتش چیه؟ بعد هم 15 تا تاپیک فروش پی سی پی و فنری دست دوم زیر قیمت درست میشه و بعد هم تاپیک میره زیر خاک چرا؟ چون هیجان ها میخوابه . چون همه خیالشون راحت میشه که پی سی پی دیانا اومد!
الآن که این 2 صفحه رو خوندم فکر کردم رفتم تو فروم tt یعنی همون tuning talk .comولی آدرسو نگاه کردم دیدم نه اریفل هست نه tt
Khansariha (214)
Vaghean selahe khobi benazar mireseone arson bashe khoda Konea arson badge Khansariha (214)
این بحث از طرف من تمام شده است چون قرار بود با مدرک و سند برم جلو که دوستان مدرکی رو نکردند
دوید جان آره بابا من هیچی نمیدونم ولی دوست دارم یاد بگیرم

در مورد دیانا و P1000 هم من اصلا و ابدا تعصبی ندارم و اگرم بیاد نمیخرم چون مخزنش کوچیکه و برای من شکارچی خوب نیست.

همین جا هم از دوستان پوزش میخوام که بحث به بیراه بردم
اقا بحرحال تفنگ خوبيه هم خوشكله فكر كنم خوش دستم باشه
ببخشین
در اینکه آلمان شما یا همون دچلند یه کشور صنعتی قوی هست شکی نیست و محصولات آلمان در ایران عرضه نمیشه که کیفیتش رو تشخیص بدین
و توی جهان دقت و توانایی آلمان ها در ساخت و ساز و تحقیق معروفه و اولین کشور در ساخت موشک های نظامی فوق پیشرفته هست اینا به کنار بحث من سر این اشتباه
ایرانیا هست که فکر میکنن آلمان ها خودشون رو هم خون و هم نژاد ایرانیا میدونن و این بر میگرده به نامه های هیتلر در موقع جنگ جهانی که شاه ایرانو خام کنه
اما حقیقت اینه که آلمان ها هیچوقت احترامی برای ایران و مردم ایران قائل نبودن توی جنگ اکثر سلاح هایی شیمیایی رو به عراق میفروخت خلبانهاشونو آموزش میداد موشک های پیشرفته و... و خیلی کارهای دیگه ضد مردم ایران حتی شرکت زیمنس که خودتون میدونین
اما حقیقت اینه که آلمان ها خونسرد بی احساس و بیشتر نگرششون با سایر کشور ها نگرش اقتصادی هست و دلشون برا شما نسوخته و...
حرف زیاده اما حوصله بیان کردن ندارم اما در کل ناراحت میشم که آگاهیتون خیلی کمه یه یه روحیه شاید آلمان ستایی بینتون رواج داره خواهش میکنم واقع بین باشین
برای کسایی که واله و شیدای این سلاح زیبا شدن قیمتش رو توی آلمان و چند تا عکسش رو میذارم

اول از همه مدل ساده
Diana P1000
قیمت این سلاح 1000 یورو هست

[تصویر: P1000_mitt.jpg]

بعدی همون سلاح هست با سایلنسر
Diana P1000S
قیمتش هم 1050 یورو هست
[تصویر: P1000S_mitt.jpg]

این سلاح در نوع تارگت هانتر TH هم ساخته شده
Diana P1000TH
قیمتش هم حدود 1050 یورو هست
[تصویر: P1000LS_mitt.jpg]

آخرین مدل هم از سری تارگت هانتر هست TH که سایلنسر هم داره
Diana P1000S TH
قیمتش هم حدود 1100 یورو هست
[تصویر: P1000S_TH_mitt.jpg]
اینم یکی از فروشگاه های اینتر نتی که اینو واسه فروش داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع