انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: diana P1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تا دوسال دیگه اینو توی بازار ایران نمیبینین!
در ضمن به نظرم خیلی به درد هم نمیخوره حالا چراش بماند.........
(2011-04-24 11:09 AM)mehrshad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا دوسال دیگه اینو توی بازار ایران نمیبینین!
در ضمن به نظرم خیلی به درد هم نمیخوره حالا چراش بماند.........
مهرشاد جون داداش مثل اون شخصیت تو کارتون گالیور زدی تو کار منفی بافی چرا؟ من میدونم
به نظر من تفنگ خوبیه به 3 دلیل
اول : خیلی زیباست
دوم : ساخت دیاناست
سوم : چون سری اوله از بهترینهاست
قافیه رو داشته یاشKhansariha (256)
در ضمن فکر میکنم تا 3-4 ماه دیگه تو ایران باشه
در اخر
مریدیومات دو مخلصون تری چاکرات رفقا
سلام
دوستان كسي قيمت اين تفنگ رو مي دونه .
از دوستاني كه اطلاعاتي از اين تفنگ دارند بيشتر توضيح بدهند ممنون ميشم .
هنوز وارد ایران نشده.فکر کنم به تولید انبوه هم نرسیده باشه.فعلا باید صبر کرد.
یا علی
(2011-03-05 04:50 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
خوب بعد از سالها ،یعنی بهتره بگم بعد از 121 سال از افتتاح کارخانه اسلحه سازی دیانا ،بالاخره انتظار ها به سر آمد و این شرکت اولین محصول پی سی پی خودش رو روانه بازار کرد(یعنی قرار به زودی روانه بازار بکنه).
و اسم این تازه وارد هم P1000 هست.
بنا به گفته کارخانه قدرت این اسلحه 40 ژول یه کپسول 300 بار داره که تا 200 بار شارژ میشه و قادر به شلیک 50 ساچمه هست.
خشاب 10 تایی میخوره .ظاهری زیبا داره.طول کل اسلحه 960 میلی متر .طول لوله 445 میلی متر.وزن 3.6 سرعت شلیک در 4.5 برابر با 350 متر بر ثانیه و در 5.5 برابر با 290 متر بر ثانیه.
لگد هم نداره.
از بغل مسلح میشه.چیزی شبیه به هاتسان.ضامن اسلحه در پشت بدنه فلزی قرار داره و اسلحه از ترکیب چوب و فلز به زیبای ساخته شده.سمت مخالف گلنگدن هم دسته کوچکی قرار داره که فکر میکنم برای خارج کردن خشاب هست.
اینم فایل PDF:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی
خشابش 14 تاييه و كپولش تا 300 تا شارژ ميشه سيستم ماشش T06 هست
لوله آن در دو مدل SHB , معمولي ميباشد كه صدا خفه كن هم توسط ديانا طراحي شده است.
ضامن اتوماتيك نيز ميباشد.
ما که مردیم بسکه انتظار این تفنگو کشیدیم
اقا سهيل هم از عشاق ديانا 1000 هستند ولي مطمئنم به وصال ميرسند انشالله Khansariha (219)
واقعا محسن جان تفنگ بینظیریه
انشالا حکایت ما مثل عشق دادا مسیح و وایرخ 100 نشه که انقدر معشوق پا نداد عاشق رفت زن گرفت
( اینجا منظور رین استورم داد ا مسیح میباشد فکر بد نکنید )
(2011-05-30 11:16 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا محسن جان تفنگ بینظیریه
انشالا حکایت ما مثل عشق دادا مسیح و وایرخ 100 نشه که انقدر معشوق پا نداد عاشق رفت زن گرفت
( اینجا منظور رین استورم داد ا مسیح میباشد فکر بد نکنید )
امان از این داداسهیل داستان شیدای ما به فرمهای خارجی هم کشید ولی خوب به قول

سهیل معشوق پا ندادو .......Khansariha (95)
عزیزان امشب یه عکس از این دلبر گریز پا پیدا کردم میذارم ببینید جهت شادی روحتون[تصویر: DianaP1000_jpg.jpg]
نازنینا ما به پای تو جوانی داریم میدیم Khansariha (214)دیگر اکنون پا بدهKhansariha (8)
لینک مرجع