انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
با سلام
در ابتدا بگم من هیچ تعصبی در هیچ زمینه ای ندارم چه برسه به تفنگ و برند و کشور سازنده آن
موقع خرید تفنگ خیلی پرس و جو کردم و در نهایت با توجه به نیازهای خودم بوکانیر رو خریدم و راضی هم هستم از انتخابم چون هم کیفیت ساخت بالایی داره هم زیبایی خودش رو داره هم دقت و هم کارایی و خوش دست هست
شرایطی که تا حالا گروپ گرفتم ایده آل نبوده خود من هم تیر انداز خیلی خوبی نیستم و همیشه به گروپ های من ایراد خطای انسانی بیشتر از دوستان وارد هست
ولی در کل بگم که با دوستان دیگری هم که این تفنگ رو داریم هم نظر هستم که دقت این سلاح بسیار بالاتر از قیمتی که میپردازید هست (انشاالله در پایان امروز با تصاویر گروپ اینبار در شرایط استاندارد تر برمیگردم)
تا آنجا هم که من اطلاع دارم شرکت BSA شرکت معتبری در انگلیس هست و خیلی بعید هست از این شرکت بخاطر سود اعتبار چندین ساله خودش رو خراب کنه که تا این لحظه من ایرادی از تفنگم ندیدم جز اینکه کاش مخزن بادش اتمی بود تموم نمیشد بعد 3 خشاب باید دوباره پر بشه
از این بحث ها بگذریم دوستان دقت کنن مخزن این سلاح رو میشه تا 232 بار پر کرد ولی نکنید آقا تا 210 بسه چون از اون بالاتر چند تیر اول رو کمی با خطا میزنه و از 210 با 30 شات یا همون 3 خشاب فشار میاد روی 140 که من اجازه نمیدم کمتر از این بشه و شارژ میکنم
موفق و سربلند باشیدKhansariha (8)
دوستان عزیز این نظر شخصی من هستKhansariha (8)
قبول دارم که با R-10 یا وایرخ 100 و Airarms s510 قابل مقایسه نیست. از طرفی درسته با دیسکاوری از نظر قیمت (در ایران) نزدیکه. ولی بهتره با دیسکاوری مقایسش نکنید. بدلایل زیادی از جمله تک شات بودن و لوله خیلی خاص و سبکی بسیار زیاد و شات زیاد نسبت به حجم و فشار کم مخزن و موارد زیاد دیگه.

از قیافه اسلحه خوشم اومد البته از تیزی پایین قسمت تکیه گاه قنداقش خوشم نمیاد. سیستم خشاب جالبی هم دارند.
از طرفی بنظرم میرسه جون میده برای شرود کردن.
چیزی که یکم برام جای تعجب داشت این بود که به شخصه انتظار داشتم بوکانیر با فشار بیشتر مخزنش و فشار شکن تعداد شات بیشتری داشته باشه. حداقل در حدود 35 تا 40 شات منظم.
دوست عزیز آقا حمید میشه بعد از 140 بار هم شلیک کنید ببینید دقتش به چه صورت هست. ممنون
(2014-08-22 12:55 PM)drivyyy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :فقط امیدوارم قیمت این محصول در این رنج بمونه و بالاتر نره!

واقعیت اینه که اسلحه خوش دست خوش قیافه و روی هم رفته با کیفیتی هست ولی نباید فراموش کرد محصول در جه یک هم نیست مثل R-10 یا وایرخ 100 و Airarms s510 کلا قابل مقایسه با این محصولات نیست .

این محصول جزو Entry level محسوب می شه در رده بنجامین دیسکاوری یا AT44
دقیقا من بین این سه تفنگ بوکانیر رو انتخاب کردم و موافقم ولی یه سر و گردن از اون دوتا بالاتره البته گرونترم هست البته با دیسکاوری یک قیمته که به نظر من 100% ارزش خرید داره چون هم 10 ژول قویتره هم خشاب میخوره البته اینم سلیقه ای هست خودم اگر پول داشتم یه دیسکاوری هم میخریدم بدجور سبکیش و دقتش رو دوست دارم

اگر قیمتش افزایش پیدا کنه به نظرم ارزش خرید نداره با همون قیمت می شه Galatian تامهول خرید
تا 2700 شاید به زور بتونیم خودمونو راضی کنیم که بخریمش ولی از اون بیشتر نه. من باشم که میرم سراغ محصولات ارزان قیمت ایوانیکس بخاطر سلیقه شخصیم ولی خوب گالاتیان از شرکت هاتسان هم بدجور وسوسه کننده هست در این رده قیمتی[color=#00BFFF]

(2014-08-22 01:44 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیزی که یکم برام جای تعجب داشت این بود که به شخصه انتظار داشتم بوکانیر با فشار بیشتر مخزنش و فشار شکن تعداد شات بیشتری داشته باشه. حداقل در حدود 35 تا 40 شات منظم.

خود شرکت که میگه 25 شات و به نظر من این تعداد شات یکنواخت این تفنگ باید باشه و تا 35 تا میشه روش حساب کرد. من بعد 3 خشاب افت ندارم ولی شارژ میکنم به روی چشم اینبار اونقدر تیر میزنم تا شاهد افت ساچمه روی سیبل باشم
آقای امیر عمادی که کرنو دارند خیلی بهتر از من میتوانند اطلاعات از این تفنگ به دوستان بدهندKhansariha (226)
نقل قول :مخزن این سلاح رو میشه تا 232 بار پر کرد ولی نکنید آقا تا 210 بسه چون از اون بالاتر چند تیر اول رو کمی با خطا میزنه و از 210 با 30 شات یا همون 3 خشاب فشار میاد روی 140 که من اجازه نمیدم کمتر از این بشه و شارژ میکنم
حمید جان بیشتر محصولات پی سی پی BSA با فشار کاری 232 بار هستند ! دلیل خاصی هم برای شارژ نکردن تا 232 بار جایی ندیدم که گفته شده باشه ، خود سازنده نیز در وبسایت و راهنمای موجود در پک سلاح به این مورد اشاره ای نکرده! من تا این میزان R-10 خودم رو شارژ می کنم و مشکلی هم در دقت ندارم (البته چون سلاح من رگوله است موضوع با فشار شکن فرق می کنه)
فقط یک مشکل بزرگ داره برای ماها Khansariha (219) شارژ مخزن تا این فشار کاری سریعتر کپسول های هوامون رو خالی می کنه ! خخخخخخ
شما به همون صورت 210 تا 140 بار کاری باهاش تیراندازی کنید. ولی در صورت امکان (خواهش می کنم Khansariha (48)) در تست امروز بعد از گروپ گیری ، موارد زیر را انجام دهید :
فشار مخزن سلاح رو تا 232 بار شارژ کنید و با هر 10 شلیک فشار مخزن رو هم چک و یادداشت کنید. شلیک ها هم روی سیبل هایی انجام بدید که بشه هم شمارش شات ها را داشته باشید و هم میزان افت ساچمه ها رو ، فاصله اهداف رو هم در 20 متری قرار بدید که مشکلی برای هدفگیری و داشتن خطای زیاد انسانی نباشه ! (حتما از مانومتر و سیبل ها بعد از هر 10 شات عکس تهیه کنید ولو با موبایل باشه)
مثل هدف پایین :
[تصویر: 14087043831.jpg]

دو نتیجه خواهید داشت:
1- تعداد نسبی شات هایی که سلاح بدون افت محسوسی با دقت نسبی بهتون می ده رو می فهمید(با گفته سازنده کاری ندارم)
2- همینطور فشار کاری که در آن سلاح دقت خودش رو از دست میده (مثلا 110 بار ) و محل اصابت شات ها تغییر محسوس می کنه رو هم بدست میارید.

ای کاش کرنو هم داشتید تا می شد تلورانس شات های مفید این سلاح رو هم فهمید.

مخلص Khansariha (8)
با سلام:
از اینکه سو تفاهم پیش اومد متاسفم . من اصلا قصدم مقایسه نبود و نیست ، اول هم گفتم فقط منظورم اینه که به صرف انگلیسی بودن نمیشه نظر مساعدی نسبت بهش داد . من نسبت به هیچ برندی تعصب ندارم حتی معتقدم اینهمه اظهار لطف به دیانا در ایران باعث شده بعضی از معایبش پنهان بمونه که خیلی هم جای بحث داره .......................
امیدوارم دوستان از تفنگهاشون لذت ببرند و با بررسی های فنی دقیق ، راه رو برای شناخت و خرید سلاحهایی که کمتر در ایران معمولند برای دیگران باز تر کنند . برای اینکه از موضوع تاپیک خارج نشیم یه نظر از دارندگان این سلاح میخواهم : با توجه به جمعبندی صحبتهای دوستان ، اگر این تفنگ در کالیبر 4.5 عرضه میشد موفق تر نبود ؟؟؟
نسبت به وایرخ 100چه جور سلاحی هست؟
(2014-08-22 09:46 PM)sajadrs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با وایرخ تیراندازی نکردم ولی قطع به یقین وایرخ یه سرو گردن بالاتر قرار میگیرهKhansariha (8)
(2014-08-22 09:55 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-22 09:46 PM)sajadrs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با وایرخ تیراندازی نکردم ولی قطع به یقین وایرخ یه سرو گردن بالاتر قرار میگیرهKhansariha (8)

اقا حمید یه گروپ خشک و خالی هم برای ما نمیگذارید ؟!
Khansariha (8)
(2014-08-22 08:58 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
از اینکه سو تفاهم پیش اومد متاسفم . من اصلا قصدم مقایسه نبود و نیست ، اول هم گفتم فقط منظورم اینه که به صرف انگلیسی بودن نمیشه نظر مساعدی نسبت بهش داد . من نسبت به هیچ برندی تعصب ندارم حتی معتقدم اینهمه اظهار لطف به دیانا در ایران باعث شده بعضی از معایبش پنهان بمونه که خیلی هم جای بحث داره .......................
امیدوارم دوستان از تفنگهاشون لذت ببرند و با بررسی های فنی دقیق ، راه رو برای شناخت و خرید سلاحهایی که کمتر در ایران معمولند برای دیگران باز تر کنند . برای اینکه از موضوع تاپیک خارج نشیم یه نظر از دارندگان این سلاح میخواهم : با توجه به جمعبندی صحبتهای دوستان ، اگر این تفنگ در کالیبر 4.5 عرضه میشد موفق تر نبود ؟؟؟
دوست عزیز "کوهنورد" (اسم شریفتون ور یادم رفته ) اصلا سوتفاهمی پیش نیومده که نیاز به تاسف باشه ، فقط از دوستان به عنوان یک هم عضو این انجمن خواستم تا کمی مباحث مقایسه ای رو بذارند کنار ، همین و من خوشحالم دوستانی مثل شما با دیدی باز به مدل ها و برندهای مختلف بادی نگاه می کنید. Khansariha (8) اینهم یکی دیگه Khansariha (8)

نقل قول : نسبت به وایرخ 100چه جور سلاحی هست؟
دوست عزیز دو پست قبلی دقیقا به این موضوع مربوط بود و این سئوالتون اینجا وارد نیست ! (ببخشید رک می گم)
دوستان توجه داشته باشند که در تایپیک های معرفی سلاح های جدیدی که برخی دوستان خریداری کرده و رد حال استفاده هستند قبل از اینکه به همه نکات فنی و کاراییی سلاح پرداخته بشه و تست درست و حسابی ازش بگیریم سریعا بحث مقایسه ای پیش میاد و به طور معمول هم با یک کلاس بالاتر از مدل مذکور مثل این سئوال دوستمون!
به شخصه پس از استفاده از وایرخ 100 بسیار مجذوب آن شدم و در مطالعه هایی که داشتم به جرات میشه گفت یکی از بهترین پی سی پی های دنیاست (نه اولین)
مقایسه ای درست و صحیح است که هر دو سلاح در یک رنج قدرت و کارایی باشند ، مکانیسم مشابهی داشته باشند ، وایرخ 100 یک سلاح با مکانیسم استفاده از رگولاتور در شات هاش هست و بوکانییر یک سلاح با ولو و فشارشکن !
بنابراین این موضوع رو همینجا ختم بخیرش می کنیم.
منتظرهستم آقا حمید ، امیر عزیز و دوستان دیگری که این سلاح رو تهیه کرده اند ، یک ریویوی خوب و علمی و فنی از این مدل بی اس ای در تایپیک آپلود کنند. البته حمید عزیز قرار بود امروز عصر در این مورد تستی داشته باشند ؟

راستی "کوهنورد" عزیز ، کالیبر 4.5 این سلاح رو هم فکر میکنم امیر عمادی خریداری کرده و از شات هاش و دقت اون راضی بوده ولی هنوز موفق به یک تست جامع و کرنو ازش نشده است. Khansariha (8)
من شرمندتم
امروز با کیان و احمد رفتیم گروپ بگیریم ساچمه که فقط باز پرومگنوم داشتم من تا اومدیم گروپ بگیریم باد وزید تیر پرتو پلا میشد ماهم بیخیال گروپ شدیم و زدیم به شیشه ایستک و در نوشابه که داش کیان تو ۴۰ متری با bt65 در یه ایستک رو زد و خوشحالمون کرد منم با بوکانیر از همون فاصله یه شیشه ایستک که خورد شده بود و فقط یک سانتی مترش مونده بود زدم
دیگه تا جمعه فک نکنم بتونیم دوباره دور هم جمع بشیم در اولین فرصت چشم خودم هم خیلی دلم میخواد ببینم چه کارستKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع