انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
سایلنسری به نام اورجینال فکر نمیکنم وجود داشته باشه و همه اینها دست ساز هستند ، منم چند مدل امتحان کردم که در آخر دست ساز آقالو رو گرفتم ، من قبلا ای تی‌ ۴۴ داشتم که باید بگم از صدای اون بیشتره
(2015-03-09 01:04 AM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایلنسری به نام اورجینال فکر نمیکنم وجود داشته باشه و همه اینها دست ساز هستند ، منم چند مدل امتحان کردم که در آخر دست ساز آقالو رو گرفتم ، من قبلا ای تی‌ ۴۴ داشتم که باید بگم از صدای اون بیشتره

ی دوستی که هر دو اسلحه رو داشت میگفت صدای بوکانیر از ای تی کمتره در حالت بدون سایلنسر در هر دو البته.در مورد سایلنسر هم من شیراز مغازه عارف با مارک بی اس آ خودم دیدم چون ی مدت میخواستم بوکانیر بگیرم.به نظرم اونو امتحان کنید قطعا با قدرت 40 ژولی این اسلحه و هم مارک بودن بخاطر کیفیت بیشتر باید جواب بهتری بده قطعا.
در کل اسلحه عالی برا شکار گروپ هاشم قابل قبول من که خیلی دوسش دارم از تمام مدلهای هاتسان سره به اعتقاد من.
بله درست میفرمایید ، در مورد سایلنسر من شخصاً در بازار دیدم که خودشون مارک میزنن روی سایلنسر و به اسم فابریک میفروشند ، کیفیت هم بی‌ اس‌ ا خوب مشخصا از هاتسان بهتره اما من هر دو اینهارو آکبند خریدم اما نشتی هوا در روز اولی‌ که از جعبه در اومد من رو مأیوس کرد، هاتسان اصلا این مشکل رو نداشت ، حالا هر چند هم بوکانیر خوب کار کنه اما من فراموش نمیکنم دل سردیه روزای اول و به دنبال اورینگ و نوار تفلون دویدن و چندین بار بازو بست کردن مانومتر رو ، البته این بی‌ کیفیتی طراحی اون قطعه خاص در بوکنیر رو من به حساب بی‌ اس‌ ا نمیزارم چون بالاخره ار۱۰ هم محصول همین کمپانی هست و تفنگ خوبیه
باعرض سلام
اقامهدی باید خدمتتون عرض بکنم که هیچ محصول صنعتی بی عیب نیست و از ای تی 44 گرفته تا وایرخ و اشتایر و ... همگی در عمل مشکلات خودشون رو دارند ... مثلا خودم وقتی داشتم اس510 رو میخریدم با خودم گفتم دیگه خلاص شدم و اصلا امکان نداره ایرارمز مشکل داشته باشه در حالی که بعد از مدتی متوجه مشکل خاصی شدم که پیدا کردن مشکل خودش چند روز زمان برد تا خلاصه بعد از عیب یابی به کمک یکی از اساتید مشکلش رو حل کردیم
هرتفنگی یه داستانی با خودش داره حالا میخواهد ای تی 44 یا مارادور یا بی اس آ یا ایرارمز یا وایرخ و ... باشه.پس اصلا جای دل سردی نیست و باید شیریش رو هم بدید
Khansariha (8)
اصلا لذت رشته ی تیراندازی به همینه ..
که بگردیم یه مشکل پیدا کنیم بعد مشکل رو رفع کنیم و دوباره تست کنیم و تست کنیم و تست کنیم تا دوباره یه مشکل دیگه پیدا کنیم خخخ و ..... (ادامه دارد)
ممنون علی‌ آقا ، الان که اینو گفتید یه کم امیدوار تر شدم به بوکانیر که ایشالا زیاد سخت نگیرم
دیروز شرایط خوبی برای گروپ گیری داشتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابتدا با ساچمه 18 تو 50 متر حداقل اندازه مرکز تا مرکز 14 میل و حداکثر 35 میل.میانگین 24 میل

بعد تو شرایط یکسان فشار تانک با 16 و 18 تو همون فاصله میانگین گروپ 23 میل

و در اخر کار یه گروپ تو 75 متری با 16 گرین گرفتم که کاملا رضایت بخش بود 46میل مرکز تا مرکز 5 شات

در مجموع فکر میکنم این اسلحه با 16 جمعتر و مطمین تر میزنه البته 16 گرین مال قبل از 2014 و 18 گرین طرح جدید هست.دوستان کسی با جی اس بی کورنو کرده که سرعت و قدرت مشخص بشه?
به به این شد گروپ
حقیقتا گروپ قبلی اصلا دلچسب نبود
دوستان یه نکته راجع به بوکانیر و استفاده از پایه دوربین فیلم برداری پشت دوربین سلاح که به دلیل بولت اکشن بودن این سلاح امکان نصب پایه دوربین فیلم بر داری وجود نداره ، مگر اینکه دوستان از پایه بلند دوربین روی اسلحه استفاده کنند که اگر کسی‌ استفاده می‌کنه و جواب داده مارو هم در جریان بذاره

سلام اقا مهدی نمیشه پایه را وارونه ببندی یه ازمایش بکن شاید جواب داد چون دوربین به پایه پیچ میشه احتمال افتادن دوربین نیست.
(2015-03-09 01:04 AM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا مهدی سایلنسر هاتسان گزینه خوبی برای بوکانیر هست چون من استفاده کردم خوب جواب داد.
سلام دوست عزیز یه نمومه از سایت خارجی که یکه از دوستان برام گذاشته میزارم تا ایده بگیرید کار امد و فوق العاده ارزانKhansariha (8)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع