انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
دوستان چند مورد ریویوی ویدئویی از این حصول جدید کمپانی BSA دارم دانلود می کنم. در وب ریویوی آنچنانی از این مدل ندیدم ، فکر می کنم به خاطر تازه وارد بودنش باشه!
البته یک معرفی کوتاه در پیرامید ایر دیدم که نویسنده به دنبال بازدید از نمایشگاه Shot Show سال 2014 مطلبی نوشته که یک قسمت آن مربوط به این محصول بود :
BSA & Gamo
BSA is located in the Gamo booth, and they keep secrets about their products better than the National Security Agency! I did photograph the BSA Buccaneer SE for you. It appears to be a precharged carbine and I’m sure that someone in the world knows something about it, but they weren’t in the booth at this show either time I visited. Perhaps the intelligence community will discover something about this airgun at some time this year. If they do and I learn of it, I’ll be happy to share it with you.

Years ago, when BSA was a UK company, the airguns they made were well-designed and had remarkably accurate barrels. Let’s hope some of that tradition has carried over to the newest crop of guns!

BSA Buccaneer air rifle
The BSA Buccaneer SE is a pretty little PCP carbine. It looks like it can shoot!

As far as the Gamo guns go, I couldn’t make out what was new and what wasn’t. A lot of them were on display, but the confusing plethora of names lead me to abandon the quest. When Pyramyd Air gets some in this year, I’ll test some of them for you.

دوستانی که دستی در ترجمه دارند و بتونند ترجمه دقیق بکنند ، مطلب ترجمه شده را در این تایپیک قرار بدهند.
لینک منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
(2014-07-24 06:30 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی مغازه های اصفهان چند روز پیش داشت ۲۸۰۰ میگفت با اقا مسیح هم صحبت کردم موجودی نداشت ولی قرار بود بیاره رو ۲۴۰۰
خود همون مغازه دار هم میگفت ساخت انگلیس نیست حتی ازش پرسیدم گفت رگوله هم نیست
فکر نکنم هیچی بهتر از at داشته باشه ولی تا یکی از بچه های سایت نخره و یه ریویو ازش نگذاره هیچ چیز قطعی نیست

سلام کیوان جان... Khansariha (8)
کیوان جان حرف فروشنده ی ایرانی که سند نیست عزیز... Khansariha (290)
من تو کاتالوگ بی اس آ مشخصات رو دیدم... ساخت انگلیس هست و رگوله هم هست
این سلاح کمی پایین تر از اسکورپیون قرار میگیره...

در مقایسه، شات های رگوله ی سه سلاح زیر در کالیبر ۵/۵ رو میارم اینجا :
R-10 MK2 : 45 regulated shot per fill
Scorpion SE : 30 regulated shot per fill
Buccaneer SE : 25 regulated shot per fill

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام داداش
من کی گفتم سنده؟گفته فروشنده رو منتقل کردم حالا اگه فروشنده دوست داره تو سر مالش بزنه گردن خودشه و عرض کردم که تا یکی از دوستان نخره و ریویو نزاره هیچی قطعی نیست
در هر حال چون با عقل و منطق من جور درنمیاد که تفنگ در انگلیس که یکی از گرونترین کشورهای جهان هست ساخته بشه و بعد کرایه و مالیات گزاف ترکیه و سود فروشنده ترک بهش بخوره سپس وارد کننده ایرانی بخره و کرایه اوردنش به ایران با شرایطی که معلومه و سود وارد کننده ایرانی هم بهش اضافه بشه و سپس به دست مصرف کننده ایرانی ۲۴۰۰ یا حتی ۲۸۰۰ برسه و رگوله هم باشه نظر من اینه که درست میگفته واسه همین منتقل کردم
حالا اگه نمایندگی یا وارد کننده عمده یا چیزی مثل اینم داشت باز یه چیزی ولی با شرایط موجود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در اخر کاش که باشه اسلحه انگلیسی رگوله ۴۰ ژولی با این قیمت از سطح توقع من خیلی بالاتره دو تاشو میخرم
کاربر محترم alirezass ، آقا کیوان ! تایپیک معرفی سلاح هستش ! برای هماهنگی بین خودتون از تلفن همراه و یا سایر وسایل ارتباطی استفاده کنید؟ گذاشتن پست های مرتبط با فروش یک سلاح اونهم در تایپیک معرفی مخالف قوانین فروش انجمن می باشد. خواهشمند است رعایت کنید.
کاربر alirezass ، اگر توصیه و یا تجربه ای از این مدل دارید با مستند و گرفتن گروپ و تست دقت از سلاح خودتون اینجا مطرح کنید تا سایر دوستان نیز استفاده کنند.
سپاسKhansariha (8)
سلام خدمت همه عزیزان . کلیه پست های این تاپیک رو مطالعه کردم و نتیجه ای که از ان گرفتم ، اگه که من قصد خرید داشتم ، سمت این تفنگ نمیرفتم. ببنید در بهترین حالت قیمت که 2300- فرمودن دوستان ، اگه قرار بود at هم رگلاتور دار باشه نهایتا 200-300 تومن ارزون تر از این در می آمد ، , این اختلاف قیمت نه آنچنان زیاد بین یه تفنگی مثل ای تی و یک تفنگ انگلیسی که معمولا انگلیسی ها چیزاشونو مفت دست دنیا نمیدن ، یکم جای تامل داره . من بقیه مدل های bsa ( یعنی تقریبا هیچ کدوم از مدل هاشو از نزدیک ندیدم ، ولی اگه اونها هم مثل این نوشته باشن made in biemangam england که هیچ ، ولی اگه اون مدل ها ی شناخته شده فقط نوشته شده باشه made in englade شک نکنید که تحت لیسانس تولید شده . بازهم عرض میکنم که اینا نظر شخصی بنده هست که احتمال اشتباه بودنش خیلی بالاست و نتیجه گیری به خود دوستان بستکی داره.
(2014-07-28 06:19 PM)sox نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه عزیزان . کلیه پست های این تاپیک رو مطالعه کردم و نتیجه ای که از ان گرفتم ، اگه که من قصد خرید داشتم ، سمت این تفنگ نمیرفتم. ببنید در بهترین حالت قیمت که 2300- فرمودن دوستان ، اگه قرار بود at هم رگلاتور دار باشه نهایتا 200-300 تومن ارزون تر از این در می آمد ، , این اختلاف قیمت نه آنچنان زیاد بین یه تفنگی مثل ای تی و یک تفنگ انگلیسی که معمولا انگلیسی ها چیزاشونو مفت دست دنیا نمیدن ، یکم جای تامل داره . من بقیه مدل های bsa ( یعنی تقریبا هیچ کدوم از مدل هاشو از نزدیک ندیدم ، ولی اگه اونها هم مثل این نوشته باشن made in biemangam england که هیچ ، ولی اگه اون مدل ها ی شناخته شده فقط نوشته شده باشه made in englade شک نکنید که تحت لیسانس تولید شده . بازهم عرض میکنم که اینا نظر شخصی بنده هست که احتمال اشتباه بودنش خیلی بالاست و نتیجه گیری به خود دوستان بستکی داره.

دوست خوبم همه ی pcp های بی اس آ در انگلستان تولید میشن...
در مورد قیمت هم اگه پایین ۲۵۰۰ باشه ارزش داره (۲۵ شات رگوله در کالیبر ۲۲)
البته ما همچنان منتظر تصاویر گروپ این سلاح توسط دوستان عزیز هستیم (گروپ اینترنتی)
Khansariha (8)
(2014-07-28 07:10 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-28 06:19 PM)sox نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست خوبم همه ی pcp های بی اس آ در انگلستان تولید میشن...
در مورد قیمت هم اگه پایین ۲۵۰۰ باشه ارزش داره (۲۵ شات رگوله در کالیبر ۲۲)
البته ما همچنان منتظر تصاویر گروپ این سلاح توسط دوستان عزیز هستیم (گروپ اینترنتی)
Khansariha (8)

دکتر نوشته مربوط به محل ساخت روی محصولات BSA همه به همان صورت Made in Birmingham, England. هستش ! هم روی مدل های اسکورپیون ، R-10 و هم این مدل ! منتهی مدل buccaneer با توجه به سرچی که در نت داشتم به صورت سفارشی برای گامو که در حال حاضر قسمت صادرات محصولات BSA دستش هست تولید شده!
جالب بود در یکی از صفحات فیس بوک مربوط به سلاح های بادی با ادمین صفحه در این مورد مبادله اطلاعات داشتم که ایشون اصرار عجیبی بر تولید چین بودن این محصول داشت!!!Khansariha (226)
ازشون مستند و مدرک خواسته بودم که متاسفانه ارایه نکردند و به به اینکه اطلاعات خودشون رو از نمایندگان فروش شرکت گامو دریافت کرده اند بسنده کرد. خوب حداقل برای من این دلیل قابل قبولی نبود! من ایمیلی به قسمت صادرات بی اس ای در مورد محل تولید این مدل فرستادم که هنوز پاسخ ندادند! ولی مطمئنا نوشته made in birmingham, england. رو به صورت تفننی روی سلاح های خودش نمیزنه !
صادق جان ممنون از اطلاعات خوبت (مثل همیشه) و سرچی که انجام دادی... Khansariha (8)
پس یه چیزایی داره معلوم میشه!
از ماشه ی این سلاح هم میشد تا حدودی فهمید که گامو (مالک بی اس آ) تو ساخت این سلاح (در اینجا سفارش تولید) دستی داشته!!! همونطور که تو ساخت و تولید فنری ها و گاز پیستون های بی اس آ مدتی پیش دخالت کرد! Khansariha (226)
اما چون (البته به احتمال قوی تا الان با توجه به اطلاعاتی که دادی) این سلاح همچنان ساخت انگلستان هست، میشه بهش امیدوار بود و روش حساب باز کرد...
Khansariha (8)
سلام من تا اوایل هفته آینده امکانی برام پیش میاد که این اسلحه رو از نزدیک ببینم
برخی دوستان میگن ساخت چین هست تعدادی هم میگن نه ولی هرچه که باشه تحت لیسانس هم که باشه زیر نظر شرکت BSA هست و این شرکت هم نمیاد اعتبار جهانیه خودش رو خراب کنه با یکی از دوستانی که این مدل رو داشت صحبت کردم از دقت بالای این مدل میگفت و راضی بود حالا بازهم اطلاعات بیشتری که بدست بیارم در خدمت دوستان میگذارم
عید فطر مبارکKhansariha (8)
با سلام.
مطالب تاپیک دنبال کردم.
به نظرم اسلحه خوبی میاد هم خوشکله هم به نظر میرسه خوش ساخت باشه.البته قطعا از طریق چند تا عکس و مشخصاتی که کارخونه یا فروشنده ارائه میده نمیشه نظر قطعی یا قابل قبول و مستند داد اما اگر رگوله باشه و دقت قابل قبولی هم داشته باشه (که مورد دوم باید در عمل تست بشه)به نظرم میشه روش حساب ویژه ای باز کرد.
امیدوارم دوستانی که دسترسی دارند یه ریویو خوب و مناسب از این اسلحه بذارن.
با تشکر.
یا علیKhansariha (8)
راستی عیدتونم مبارکKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8):khansariha
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع