انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
یزد خریدم . کالیبر بنج ونیم ( 2/600/000 تومن اسلحه )
کبسول و کیت شارژ هم ندارم
لوازم فقط رابط شارژ : کاتالوگ و دیگر هیچ . . .
اگه کسی تهران اشنا داره خبرم کنه میخوام کبسول فولادی شش کیلویی و کیت شارژ بخرم وسایلنسر وساچمه

09307571514 احسان
دوستان اگر فنر خشاب بوکانیر ضعیف بشه امکان تعمیر یا تعویض اون هست?و اگر خشاب بشکنه امکان تهیه یدکش هست?
چون اینطور که من شنیدم نقطه ضعف این اسلحه همین خشابش هست
خشاب یدک اقا صادق با کاربری صلاح الدین موجود دارن میتونی باش تماس بگیری.
(2015-01-26 08:59 AM)esmaeelkia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگر فنر خشاب بوکانیر ضعیف بشه امکان تعمیر یا تعویض اون هست?و اگر خشاب بشکنه امکان تهیه یدکش هست?
چون اینطور که من شنیدم نقطه ضعف این اسلحه همین خشابش هست
بوکانییر و چند مدل دیگر از کمپانی BSA که از خشاب مولتی شات یکسان استفاده می کنند ، دارای مکانیسم راحت و ساده ای هستند و خشاب آنها راحتی استفاده و استهلاک کمتری دارند.
[تصویر: 14222714071.jpg]
این خشاب در فروشگاه های عرضه کننده اروپایی قیمتی بین 40 تا 49 پوند دارد. BSA عرضه محصولات یدکی خود را به یک شرکت مجزا و فروشگاه های مرتبط با آنها واگذار کرده است. به همین خاطر فعلا نماینده های آن در کشورهای همسایه (آسیایی) مثل دوبی ، کویت ، ترکیه ، قطعات یدکی مثل خشاب ، اورینگ ها و ... را موجود ندارند.
لینک پایین یکی از فروشگاه های آنلاین عرضه قطعات یدکی BSA هست که قیمت خشاب مولتی شات کالیبر 22. را 80 دلار اعلام کرده است :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لینک فروش مربوط به خشاب اضافه من :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
با سلام :
آقا یعنی فقط یک خشابش 80 دلاره ؟؟؟؟!!!! یعنی تقریبا 280 هزار تومن ؟؟؟
من اصلا این تفنگ رو نپسندیدم ( لطفا به دارندگان این اسلحه برنخوره ) مگه در مقابل این هزینه ها ، این تفنگ چی ارایه میده ؟ دقت فوقالعاده ؟ قدرت مثال زدنی ؟ زیبایی ستودنی ؟ مخزن ظرفیت بالا ؟ لوله با تکنولوژی بالا ؟ رگولاتور بی نقص یا ............. ؟؟؟
روم به دیفال ( دیوار ) !!!!! دیسکاوری که خیلی بهتر ساخته شده !!
البته تفنگ خیلی سلیقه ای است و باید به دل طرف بنشینه ولی این مورد بخصوص ، بنظرم قیمتش خیلی بی تناسبه .
امیدوارم هر کی داره مبارکش باشه و هر کی هم میخواد بخره با دید باز اقدام کنه
(2015-01-26 10:25 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
آقا یعنی فقط یک خشابش 80 دلاره ؟؟؟؟!!!! یعنی تقریبا 280 هزار تومن ؟؟؟
من اصلا این تفنگ رو نپسندیدم ( لطفا به دارندگان این اسلحه برنخوره ) مگه در مقابل این هزینه ها ، این تفنگ چی ارایه میده ؟ دقت فوقالعاده ؟ قدرت مثال زدنی ؟ زیبایی ستودنی ؟ مخزن ظرفیت بالا ؟ لوله با تکنولوژی بالا ؟ رگولاتور بی نقص یا ............. ؟؟؟
روم به دیفال ( دیوار ) !!!!! دیسکاوری که خیلی بهتر ساخته شده !!
البته تفنگ خیلی سلیقه ای است و باید به دل طرف بنشینه ولی این مورد بخصوص ، بنظرم قیمتش خیلی بی تناسبه .
امیدوارم هر کی داره مبارکش باشه و هر کی هم میخواد بخره با دید باز اقدام کنه

با سلام
خشابش استهلاک بسیار پایینی داره و به این راحتی خراب بشو نیست و دلیل آن هم کیفیت ساخت بالای اون هست
در مقابل قیمتش کیفیت: بالا، قدرت متعادل، زیبایی قابل قبول، دقت فراتر از انتظار، بیش از 30 شات یکنواخت، سازگاری با اکثر ساچمه ها بیش از سایر تفنگ ها که این به خاطر قدرت معقول و تکنولوژی ساخت لوله اون هست؛ رو ارائه میده
دیسکاوری خوبه من باهاش کار کردم ولی به شخصه سلیقه من نیست. بسیار خوش دست هست ولی تک تیره و هر ساچمه ای رو قبول نمیکنه
در کل با شما موافقم تفنگ سلیقه ای هست دوست من که دیسکاوری داره و بسیار بیشتر از بوکانیر من از تفنگ خودش راضی هست چ.ن با سلایق اون میخونه در کل باید ببینید چی از تفنگ میخواید یکی ممکنه فقط قدرت بخواد میره بی تی میخره یکی ممکنه فقط دقت بخواد میره سی زد میخره
در پناه حقKhansariha (8)
نقل قول :آقا یعنی فقط یک خشابش 80 دلاره ؟؟؟؟!!!! یعنی تقریبا 280 هزار تومن ؟؟؟
دوست عزیز ، طوری فرمودید که انگار خرید قطعات یدکی دیگر کمپانی ها خیلی راحت و با قیمت پایین تری صورت می گیره؟؟ شما همون قطعات مرتبط با بنجامین دیسکاوری رو هم بخوایید تهیه کنید باید هزینه خوبی پرداخت کنید که احتمالا ترجیح میدید تهیه نکنید!
اما در رابطه با خشاب ، کافیه سری به فروشگاه آنلاین مرتبط با تهیه یدکی سلاح های بادی بزنید. سه کمپانی معروف انگلیسی که کاربران ایرانی هم اون ها رو می شناسند مثال می زنم : ایرآرمز ، بی اس ای و دایستیت ! ، قیمت خشاب های Air Arms در رده پایین تری هست به علت استفاده بیشتر از پلاستیک و البته کمی استهلاک پذیری بیشتر ! خشاب های BSA به مراتب کیفیت بهتری را دارا هستند بخصوص این سری های مولتی شات که روی بوکانییر ، R10 و الترا استفاده میشه ولی نه اینکه عالی باشه ! یک خشاب متوسط ولی کاربردی با استهلاک کمتری هست. دایستت که در واقع جزو ایرگان های تجملی و گران این صنعت هست خشاب هاش اگه همرده BSA نباشه کمتر نیست و معمولا قیمت بالاتری داره ! و البته کیفیت بالاتری متناسب با سلاح های با کیفیت خودش داره همانند خشاب مدل ایرولف این کمپانی! در مورد خشاب های دیگر کمپانی ها ، خشاب های کمپانی محبوب FX هم گرونتره! در مقابل کیفیتی که دارند! به طور معمول هم خشاب هر مدل و یا سری باهم متفاوت هست در FX ! خشب های وایرخ 100 ، هاتسان و مدل های مشابه که مکانیسم مولتی شات برندهای قبلی را ندارند قیمت های پایین تری دارند و در این مقایسه جای نمی گیرند. قصد تحلیل بازار قیمت قطعات یدکی رو ندارم ولی مشکل اصلی همون قیمت ارز ما در مقابل پوند هست که معمولا سلاح های بادی انگلیسی با پوند عرضه می شوند و معادل دلاری اون نیز زیاد فرقی نمی کنه! انگلیسی ها سیاست فروش قطعات یدکی سلاح های بادی رو همیشه به همین صورت نگه داشته اند.
متاسفانه این یک مشکله ولی ربطی به کیفیت سلاح هاش نداره (حالا چه ایرآرمز و چه دایستت) ! بوکانییر ، R10 و الترا از لوله های 8 خان با تکنولوژی چکش کاری سرد ، خان پلی گونال و کیفیت خوب در میان دیگر برندها استفاده می کنند. به تبع ماشین کاری قطعات این برند در مقابل دایستت و یا وایرخ 100 پایین تر باشه ولی خوب به اندازه هزینه ای که می پردازید کیفیت خوبی ارایه می دهد. رگولاتور در بوکانییر وجود نداره ولی فشارشکن ولو مخزنش نظم شاتی خوبی داره ولی فکر نمی کنم به اندازه ایرآرمز برسه (تست عملی کسی انجام نداده) در حد خودش خوبه! ولی رگولاتور مدل BSA R10 خوبه ! من دیروز همین مدل رو کرنو کردم و تلورانس 1 تا 2 متر بر ثانیه از رگولاتورش شاهد بود.تلورانس کلی در 45 شات 3 متر بر ثانیه بود. طبق کرنوگرافی دوستان همین بوکانییر نیز 30 شات یکنواخت به کاربرش ارایه میده که هم اندازه سلاح های هم رده خودش هست.

نقل قول :روم به دیفال ( دیوار ) !!!!! دیسکاوری که خیلی بهتر ساخته شده !!
اول یک نکته رو خاطر نشان کنم ، بیشتر قضاوت و ریویوها و مقایسه دوستان در مورد سلاح های مورد استفاده در کشور بدون تست های دقیق و همراه با تجهیزات هست ، برای همین حدس و گمان در این قضاوت ها بیشتره! نمیشه در مورد قدرت دقیق ، دقت و تلورانس شات یک سلاح بدون کرنوگرافی ، تست و گروپ از شات های کلی و در شرایط خوب قضاوت کرد. این موضوع رو گفتم که بگم : "با چه دلایلی این مقایسه رو انجام دادید و نکات مثبت برتری دیسکاوری بر بوکانییر چیه؟! هر دو رو کرنو کردید ؟! گروپ با ساچمه و در شرایط سکسان گرفتید؟ می تونید یک شات استرینگ از هر دو سلاح رو به اشتراک بگذارید؟ "
نقل قول :البته تفنگ خیلی سلیقه ای است و باید به دل طرف بنشینه ولی این مورد بخصوص ، بنظرم قیمتش خیلی بی تناسبه .
بله انتخاب تفنگ بنا بر سلیقه افراد متفاوت هست ولی خوب در کشور ما فقط سلیقه مطرح نیست و در خیلی مواقع هزینه و موجودی بازار بر علاقه و سلیقه خریدار بیشتر می چربه! در این مورد اگر بوجه من زیاد نباشه و دیسکاوری هم قیمت واقعی خودش رو داشته باشه به تبع انتخاب هر ایرگانری که قصد استفاده عمومی از سلاح بادی رو داره ، دیسکاوری خواهد بود با قیمت پایین تر ، استهلاک کمتری ، شارژ راحت تر نسبت به بوکانییر در مقابل بی کیفیتی قطعاتی مانند ماشه و طراحی بدنه! زیبایی کمتر مثل قنداق هر دو سلاح ! اینجا بحث سلیقه نیست و کاملا موضوع برمی گرده به هزینه! اگه نه زیبایی بوکانییر مشخص تر هست . در رابطه با قیمت قطعات یدکی محصولات انگلیسی هم با شما موافقم ، این موضوع یکی از نکات منفی این محصولات بخصوص در رابطه با تهیه آن است و همینطور برابری ارز کشور ما با پوند ، سختی کار بدتر می شه! برای مثال من برای BSA R10 خودم خشاب یدکی مولتی شات و یک خشاب سینگل شات خریدم که قیمت 300 و 260 برای آنها پرداخت کردم. به لطف یکی از دوستان از انگلستان تهیه شد! اما برای کسی که 2.500.000 برای بوکانییر داده تهیه یک خشاب یدکی با قیمت 300 هزار تومن سنگینه!
با سلام :
اقا صادق گل ، میدونم شما کاربر حرفه ای تفنگ بادی هستی و من نیستم ، ولی هرچی متن بالا رو خوندم دیدم بیشتر درد دل هست تا چیز دیگه !!!!خخخخخخخخ
شما میفرمایید مگه لوازم جانبی بقیه برند ها ارزون هست که این ارزون باشه ؟؟ حرف شما درست ، هیچی ارزون نیست ولی شما موقع هزینه کردن براتون مهم نیست چی دارید میخرید ؟ شما حاضرید لوازم یدکی برای پراید هم قیمت بی-ام-دبلیو سری 6 بخرید چون کلا لوازم یدکی گران است ؟ شما میفرمایید خشاب مثلا ایر ولف هم همین قیمتهاست ، اصلا چه چیز این دو تفنگ شبیه به هم هست که قیمت یکسان خشابشون رو توجیه کنه ؟ شما آر-10 خریدید ( که ارزان هم نبود) ولی در مقابل هزینه ای که کردید اقلا شاتهای رگوله بدست آوردید ولی خدا وکیلی مگر بوکانیر در مقایسه با ای-تی ( که صد البته بر کسی هم پوشیده نیست که اصل طرح انگلیسی است ) چه چیز قابل توجهی به شما میدهد ؟ اول هم گفتم تفنگ کاملا سلیقه ای است و امیدوارم هر کسی که بوکانیر دارد کمال لذت را از آن ببرد ، شما بهتر از من میدانید که چه گروپهای دقیقی با همین ای-تی گرفته شده و چقدر در موارد گوناگون عملکرد مناسب داشته انواع تیونها را پذیرفته به اشکال مختلف درامده .............باز هم با کمترین هزینه و اصطحلاک در خدمت تیرانداز بوده . ( البته در مورد بیریختی و زمختی فعلا بالاترین مقام رو به خودش اختصاص داده )همین لوله ای که هاتسان خودش تولید میکند در عمل چه فرقی با لوله بوکانیر دارد ؟
حرف اصلی بنده اینست که وقتی چیزی امکان فوق العاده ای به شما نمیدهد چرا باید برایش پول اضافی پرداخت کنید ؟ صحبت ارزو محدودیت واردات و ..... درست است و امیدوارم یک روز همه اینها درست شود
اما در مورد دیسکاوری میتونم بگم با قیمت تقریبا در حد بوکانیر ، امکان شارژ دوگانه ، لوله بلند در کنار طول کلی کم سلاح وزن بسیار کم اقلاسه آپشنی هستند که بعنوان مزیت میشه راجع بهش فکر کرد ( کرونو و استرینگ شات و ......... در مرحله بعدی و بررسی های دقیقتر قرارمیگیرد )
این بود انشائ من Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
موفق باشید
(2015-01-27 01:16 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی خدا وکیلی مگر بوکانیر در مقایسه با ای-تی ( که صد البته بر کسی هم پوشیده نیست که اصل طرح انگلیسی است ) چه چیز قابل توجهی به شما میدهد ؟
با توجه به مقایسه شما دوست خوبم همون چیزی که به طور مثال رنو مگان در مقابل پراید به شما میده (با هردو میتوان رانندگی مرد اما این کجا و آن کجا)

شما بهتر از من میدانید که چه گروپهای دقیقی با همین ای-تی گرفته شده و چقدر در موارد گوناگون عملکرد مناسب داشته انواع تیونها را پذیرفته به اشکال مختلف درامده .............باز هم با کمترین هزینه و اصطحلاک در خدمت تیرانداز بوده
همین لوله ای که هاتسان خودش تولید میکند در عمل چه فرقی با لوله بوکانیر دارد ؟
گروپ های خوبی گرفته شده ولی با چه ساچمه ای اگر خودم بوکانیر نداشتم با این اطمینان نمیگفتم شما با هر دو سلاح با ساچمه ایرانی آذرخش گروپ بگیرید اون موقع تفاوت لوله ای تی و بوکانیر هم متوجه میشوید

حرف اصلی بنده اینست که وقتی چیزی امکان فوق العاده ای به شما نمیدهد چرا باید برایش پول اضافی پرداخت کنید ؟
چندی از امکانات بوکانیر: کیفیت بالاتر، سازگاری بیشتر با انواع ساچمه ها، زیبایی به مراتب بیشتر از ای تی و ...

اما در مورد دیسکاوری میتونم بگم با قیمت تقریبا در حد بوکانیر ، امکان شارژ دوگانه ، لوله بلند در کنار طول کلی کم سلاح وزن بسیار کم اقلاسه آپشنی هستند که بعنوان مزیت میشه راجع بهش فکر کرد
شارژ دو گانه داره ولی چند نفر رو میشناسید با Co2 شارژ کنند پس عملا بدون استفاده، لوله بلندداره ولی ورژنی که در ایران وجود داره طول لوله دقیقا هم اندازه مخزن هست و سر لوله هم رزوه نداره و برای بستن سایلنسر شما رو دچار مشکل میکنه و باید رابط بتراشید که هزینه اضافه برای شما داره در صورتی که بوکانیر رزوه داره و به راحتی سایلنسر نصب میشه، وزن کمی داره و بسیار خوش دست هست در این شکی نیست ولی 10 ژول کمتر قدرت داره نسبت به بوکانیر

مواردی که دیسکاوری را با بوکانیر مقایسه کردم برای گفتن عیب یک سلاح و برتری اون نبود خواستم بگم هر سلاحی کاربری خاص خودش رو داره و هر فرد با توجه به نیازش تفنگ مورد نظرش رو انتخاب میکنه
ولی در آخر نظر شخصیه خودم رو میگم که از نظر من بوکانیر واقعا ارزش خودش رو داده که براش پول بیشتری پرداخت بشه تا اینکه ای تی خریده بشه. باز هم میگم به کسی بر نخوره خیلی ها با همین ای تی چنان لذتی میبرن و تمام نیازهاشون مرتفع میشه که عمرا با بوکانیر این لذت رو ببرن امید وارم کسی از حرفم نرنجه
مخلص تک تک بچه های سایتKhansariha (8)[/color]
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی من هم یکی دو ماهی میشه بوکانیر خریدم و باهاش یه سی تا تیر زدم و ازش راضیم. یه سوال داشتم از دوستان آیا مخزن تفنگ دوستان هم فشار کاری 250 بار هست؟ تفنگ من 250 بار زده به نظرتون چقد شارژش کنم. ممنونKhansariha (48)
[تصویر: bO1y]

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع