انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
با سلام
عید شما هم مبارک همینطور باقی دوستان
با کاربر alirezass صحبت کردم ایشون این مدل رو در کالیبر 5.5 دارند و از دقت آن بسیار راضی بودند و در آن شکی نداشتند فقط یک مشکل داشتند که میگفتند بعد از برخورد ساچمه به شکار، شکار درجا فریز نمیشه و میپره و یکم بعد میوفته با اینکه از یک طرف وارد و از طرف دیگه خارج شده و به قول معروف نمیتونه در لحظه برخورد شوک مناسب رو به بدن شکار وارد کنه که باعث فریز شدن آن بشه من به ایشون گفتم با ساچمه هالو پوینت چک کنند چون قبلا با گامو مچ هم چک کرده بودند و مشکل پابرجا بود اگر بتونن ساچمه مناسبی که این عیب رو برطرف کنه پیدا کنند و امتحان کنند خبرش رو به من منتقی میکنند که اگر خودشون اینجا بیان نکردند من بیان میکنم
اساتید چه نظری دارن؟Khansariha (8)
(2014-07-28 11:16 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
عید شما هم مبارک همینطور باقی دوستان
با کاربر alirezass صحبت کردم ایشون این مدل رو در کالیبر 5.5 دارند و از دقت آن بسیار راضی بودند و در آن شکی نداشتند فقط یک مشکل داشتند که میگفتند بعد از برخورد ساچمه به شکار، شکار درجا فریز نمیشه و میپره و یکم بعد میوفته با اینکه از یک طرف وارد و از طرف دیگه خارج شده و به قول معروف نمیتونه در لحظه برخورد شوک مناسب رو به بدن شکار وارد کنه که باعث فریز شدن آن بشه من به ایشون گفتم با ساچمه هالو پوینت چک کنند چون قبلا با گامو مچ هم چک کرده بودند و مشکل پابرجا بود اگر بتونن ساچمه مناسبی که این عیب رو برطرف کنه پیدا کنند و امتحان کنند خبرش رو به من منتقی میکنند که اگر خودشون اینجا بیان نکردند من بیان میکنم
اساتید چه نظری دارن؟Khansariha (8)

البته به نظر من این مسئله بیشتر مربوط میشه به نوع ساچمه تا خود سلاح. البته میتونه از خانکشی لوله هم باشه که در فاصله های بیشتر انرژی خوبی به ساچمه نمیده! (البته این مورد تقریبا بعید هست) Khansariha (399)

نکته ی مهمی که در مورد این سلاح مطرح هست ماشه ی اون هست...
آیا ماشه فلزی هست؟ ضامنش چطور، دقیقا مثل ضامن سلاح های گامو هست؟ حفاظ ماشه آیا پلاستیکی هست؟ و آیا ماشه قابلیت تنظیم خوبی (در خلاصی و کشش) داره؟
امیدوارم این دوست خوبمون که سلاح رو دارن جواب بدن، ممنون میشیم... Khansariha (8)
ضمنا اگه این دوستمون یه گروپ هم (مثلا ۲۰ و ۳۰ متر و اگه شد بالاتر) بگیرن با جی اس بی و ... ممنون میشیم... Khansariha (8)Khansariha (8)
ویدئویی رو در آپارات آپلود کردم که در یوتیوب شاید خیلی دوستان دیده باشند. ولی اگه دوستانی دسترسی به ان نداشته اند در لینک پایین می توانند مشاهده و یا دانلود کنند :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک انالیز به صورت انیمیشن از این مدل است. اطلاعاتی از واحد فروش و صادرات کمپانی BSA از طریق ایمیل در حال گرفتن هستم که در صورت تکمیل شدن اطلاعات حتما در این تایپیک قرار خواهم داد.
طراحی و ساخت توسط گامو و بی اس ای ،
ساخت و اسمبل در انگلستان و بیرمنگام (محل کمپانی)
و اینکه احتمال ساخت آن تحت لیسانس در کشور ثالثی (مثل چین) ، موضوعاتی بود که از واحد فروش آنها پرسیدم !
Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان و اساتید
من احتمال بسیار قوی همین مدل را به زودی خریداری خواهم کرد البته با توجه به بودجه و مشورتی که با دوستان کردم
مصرف من فقط شکار هست
به نظر دوستان کدام کالیبر برای شکار مناسب تر هست و چه ساچمه ای برای این سلاح خوب جواب میده اگر از دوستان کسی داره خوشحال میشم تجربیاتش رو در اختیار دوستان بگذاره
با تشکر
(2014-07-31 02:52 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان و اساتید
من احتمال بسیار قوی همین مدل را به زودی خریداری خواهم کرد البته با توجه به بودجه و مشورتی که با دوستان کردم
مصرف من فقط شکار هست
به نظر دوستان کدام کالیبر برای شکار مناسب تر هست و چه ساچمه ای برای این سلاح خوب جواب میده اگر از دوستان کسی داره خوشحال میشم تجربیاتش رو در اختیار دوستان بگذاره
با تشکر
دوست عزیز چون هنوز کاربر زیادی در سطح جهانی نداره (حداقل ریویوی درست و حسابی ازش ندیدم) و اینکه بین دوستان انجمن و انجمن های همسایه هم به جز یکی دونفر ازش استفاده نکرده اند ، قضاوت در مورد کارکرد و ساچمه های مناسب آن سخت خواهد بود. ولی به طور منطقی با قدرت 40 ژولی در کالیبر 5.5 و 25 شات مفید (این رو به طور دقیق نمی دونم ) ساچمه های 14 تا 18 گرینی بازار همانند کراسمن هالو پوینت ، کراسمن الترامگنوم ، کراسمن دیسکاوری ، جی اس بی 15.89 و 18.13 گرین ساچمه های مناسب تری و البته با قیمت بالاتری هستند.
منتظر دوستی هستیم که قرار بود یک ریویو و بررسی همراه با عکس از این سلاح در انجمن ارایه بدهند. به نظر من عجله نکنید. موضوع مبهم این محصول ماشه آن است اگر نه بقیه قسمت های سلاح مطابق استایل سایر سلاح های BSA ساخته شده و کیفیت آن ها را دارد.
Khansariha (8)
من یک کالیبر 4.5 و یک 5.5 تهیه کردم که امروز فقط تونستم کالیبر 4.5 را چک کنم
اگر فرصتی شد بعد از استفاده مواردی را که دیدم به حضورتان تقدیم میکنم.
در کالیبر 4.5 که تفنگ بسیار با دقت و خوشدست و بالانسی هست که واقعا از شلیک با آن لذت بردم.
در مقایسه با سی زد هانتر که واقعا چیزی در دقت کم نداشت و حتی در مسافتهای بالاتر با توجه به قدرت بالاترش دقیقتر هم بود.
رزوه سایلنسر آن با رزوه هاتسان و اوانیکس و پی هزار و وایرخ 100 یکی هست.با استفاده از سایلنسر کاملا شلیکهای کم صدایی داشتم در خد صدای سی زد با سایلنسر.به نظر من با این قیمت بسیار انتخاب خوب و به جایی هست.
بعد از استفاده از کالیبر 5.5 و همچنین استفاده از مدل BSA R10 MKII کالیبر 5.5 قطعا مقایسه ای بین این دو خواهم داشت که ببینیم آیا R10 که رگوله هست ،ارزش دوبرابر هزینه کردن را نسبت به مدل یوکانیر دارد یاخیر.
عکسها هم در اولین فرصت در تاپیک هرچه خریدید خواهم گذاشت.
سلام

اقای عمادی عزیز مبارک باشه Khansariha (8)

فقط اگر ممکنه در اولین فرصت هر دو کالیبر رو کرنو کنید تا مشخص شه ورژن صادراتی این سلاح چه سرعت هایی در دهانه میده و تا چه حد رگوله میباشد .

با تشکر .
امیر جان مبارک ها باشه... آقا کولاک کردی ها... Khansariha (219)
امیر جان ما مشتاقانه منتظر ریویوی مقایسه ای شما بین بوکانیر و آر ۱۰ کالیبر ۵/۵ هستیم...

راستی امیر جان به نظرت ماشه چطور هست؟ کیفیتش چطوره؟ ضامن پلاستیکیه و لق نمیزنه؟ محافظ ماشه فلزی هست؟
Khansariha (8)
دکتر عزیز ، شنیده ها حاکی است سیستم ماشه مطابق سیستم های گامو بوده ولی بی کیفیت نبوده و در حد خود سلاح هستش ! محافظ ماشه هم همینطور پلاستیکی بوده و شکل محافظ های ماشه گامو.
ولی گویا شات های منظم خوبی میده و دقت قابل قبولی به نسبت سلاح های هم رده و هم قیمت خودش داره !
در هر صورت منتظر دوستمون هستیم تا نتایج فنی و بررسی و تجربه تیراندازی خودشون رو به اشتراک بگذارند. مطمئنا دید و شناخت بیشتری حاصل خواهد شد. Khansariha (8)
ما همچنان منتظر دوستانی که این سلاح رو تهیه کرده اند هستیم. در صورت امکان یک ریویوی تصویری همراه با تست دقت و تعداد شات مفید با این سلاح را در اینجا به اشتراک بگذارند. (استفاده از چند نوع ساچمه هم باشه خوبه )
چند تصویر از این سلاح متعلق به یکی از دوستان :
[تصویر: 14072972831.jpg]
[تصویر: 14072972832.jpg]
[تصویر: 14072972833.jpg]
[تصویر: 14072972834.jpg]

Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع