انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
با سلام خدمت دوستان
بوکانیر نسبت به قیمتش تفنگ بسیار خوبیه و من مدت چند ماهی هست که دارم البته در کنار پی 1000 که میشه گفت در شکار تخریبی نزدیک به دیانا پی 1000 داره و دقتش هم خوبه مشکل ماشه و خلاصی ماشه به راحتی قابل حل شدن هست و به نظر من ارزش خرید داره و بوکانیر از فشار شکن نسبتا خوبی برخوردارهست .
(2015-05-25 12:47 AM)Arashfrd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام درمورد سوال دوستمون باید بگم که اشتباه شنیدید من قبل از عید باهاش کبوتر شکار کردم که همه تقریبا فریز شدن حتی تو کمر شکار خورده بود فقط ولی بااین حال تکون نخورد چند تا کلاغ هم بود که همه فریز شدن البته مدتی هست که فصل شکار تمومه و نتونستم تجربه ای غیر گروپ داشته باشم

تشکر فراوان،از دوستان ،
دوستان دیگر که بوکانیر دارند ویا با این تفنگ کار کرده اند نظر خود را بگویند .ایا از انتخاب این تفنگ پشیمان نیستند، لطفا ذکر نمایید چند ماه استفاده کردید و ایا فشار بار خود به خود کم نمیشود. در مورد ماشه هم بیشتر توضیح دهید یعنی ماشه خرابی داره با تشکر فراوان.
سلام دوست عزيز
به نظر بنده اصلا سراغ اين تفنگ نريد ، اصلا ارزش خريد نداره ، در مجموع قدرت و دقت خوبي داره ، اما خيلي ظريف هست ، بطور مثال تفنگ خودم زير يك بسته ساچمه شليك شده باهاش اما به يك كم فشار جزيي بيش از حد در سفت كردن مانومتر خراب شد و ديگه كار نميكنه ، الان چند ماه هست اصلا غير قابل استفاده شده !! قيمتهاي مانومنتر هم كه در بازار اصلا به صرفه نيست !! تازه احتمال خرابي مجدد هم هست ، به نظر حقير تفنگ شكاري در اين سطح بايد خيلي گردن كلفت تر از اين حرفها باشه ، جسارت كردم و فقط نظر شخصي بنده هست ، به نظرم مقداري اضافه تر پول بديد و تفنگ گردن كلفتري تهيه كنيد كه مثل بنده از خريد اين تفنگ دمق و پشيمون نشيد
ارادتمند همه دوستان

Sent from my iPad using Tapatalk
یکم بیشتر هزینه کن و پی هزار بگیر
(2015-11-29 08:33 PM)ehsan2700 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزيز
به نظر بنده اصلا سراغ اين تفنگ نريد ، اصلا ارزش خريد نداره ، در مجموع قدرت و دقت خوبي داره ، اما خيلي ظريف هست ، بطور مثال تفنگ خودم زير يك بسته ساچمه شليك شده باهاش اما به يك كم فشار جزيي بيش از حد در سفت كردن مانومتر خراب شد و ديگه كار نميكنه ، الان چند ماه هست اصلا غير قابل استفاده شده !! قيمتهاي مانومنتر هم كه در بازار اصلا به صرفه نيست !! تازه احتمال خرابي مجدد هم هست ، به نظر حقير تفنگ شكاري در اين سطح بايد خيلي گردن كلفت تر از اين حرفها باشه ، جسارت كردم و فقط نظر شخصي بنده هست ، به نظرم مقداري اضافه تر پول بديد و تفنگ گردن كلفتري تهيه كنيد كه مثل بنده از خريد اين تفنگ دمق و پشيمون نشيد
ارادتمند همه دوستان

با سلام مانومترشو زیاد سفت کردی دوست عزیز پیچشو شل تر کن مشکلت حل میشه
(2015-11-29 10:19 PM)buccaneer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-29 08:33 PM)ehsan2700 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزيز
ارادتمند همه دوستان

با سلام مانومترشو زیاد سفت کردی دوست عزیز پیچشو شل تر کن مشکلت حل میشه

سلام دوست عزيزم
متاسفانه با سفت كردن مانومتر خراب ميشه و ديگه كار نميكنه و بنده هم اين موضوع رو نميدونستم و زياد سفتش كردم از بين رفت ، كلا با سفت شدن زياد مانومتر مرخص ميشه نه اينكه بعد شلش كنيم درست بشه
خيلي از راهنماييتون تشكر ميكنم

من خودم این تفنگ رو برای ش ... استفاده میکنم.کاملا هم ازش راضی هستم.40 تا شات خیلی عالی میده و سبک هست و دقت خیلی خوبی هم داره.
کاملا به نسبت هم قیمت هاش برتر هست برای ش ...
فک نمیکنم تو این رده قیمتی رقیب داشته باشه
دیانا هم نزدیک یک میلیون و شاید کمی بیشتر گرون تر هست پس مقایسه منصفانه ای نیست
مطمئنا دیانا برتر هستKhansariha (8)
سلام خدمت دوستان تجربه یک ساله من از این اسلحه درمورد خرابی فقط اورینگ هست که همون اول دو سری اورینگ اصل بخرید تا بعدا مشکلی پیش نیاد چون اکثرا اورینگ ها خراب هستن ولی به غیر اورینگ من مشکلی نداشتم باهاش تو شکار واقعا کم نمیاره هم قدرت هم دقت البته به نسبت پولی که پرداخت میکنید بهترین ساچمه هم براش جی اس بی هست ولی اگه در دسترس نبود سازگاری عجیبی با ساچمه تی اس 22 که خیلی گیج میزنه داره عکس هاررو تو پست های قبل گذاشتم البته قنداق ظرفی هم داره که اگه همون اول چرمش کنید بهتر
با تشکر از دوستان که راهنمای کردند بیانه دادم برام بیارند
سلام .بیانه دادم برام بیارند با تشکر از دوستان این تاپیک که نظر دادند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع