انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
سلام بر دوستان
احتمالا باید این را در قسمت لاف در تیراندازی میگذاشتم.
یکی از دوستان گفتند گروپ بوکانییر در 80 متری 2 سانتی متر است. ساچمه مورد استفاده را نگفتند ولی احتمالا پرومگنوم بوده

دیگه خودتان قضاوت کنید
(2015-02-15 12:05 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز خودم جناب(Oneshot)
خوشحال میشویم که اگر بتوانی ترجمه متون بحث بالستیک را در تاپیک مربوطه قرار دهید . Khansariha (8)
سلام جناب aliana در اولین فرصت که وقت کنم به روی چشم انجام میدمKhansariha (8)
سلام و درود
امروز دوست داشتم در مورد اسلحه بی اس آ ساخت کشور انگلستان اطلاعاتی کسب کنم مجبور شدم چند ساعت وقت بگذارم و تمام پستهای دوستانو بخونم باید به ی نکته اشاره کنم که یکم جای تاسف داره خیلی از دوستانی که این تفنگ و خریده بودن قول داده بودند که ی هفته بعد ی ری وی یو مناسب و دقیق با تعداد شات مناسب که میزان یکنواختی شات ها با کرنومتر مناسب و ساچمه های محتلف انجام بدن در فاصله های مختلف که علی رقم قول دوستان از ابتدای این تاپیک تا به حال به صورت کامل و دقیق انجام نشده و خیلی از مقایسه ها در حد حدس و گمان بوده یا در شرایط ناقص یا کسانی که اصلا این اسلحه رو نداشتن اظهار نظر کرده بودند که کامل قابل استناد نیست. دوستان بزرگواری که وقت میگذارن زحمت میکشن و هزینه میکنن تا افرادی مثل بنده به راحتی از زحمات دوستان بتونیم استفاده کنیم و بهترین تصمیمو بگیریم ی ری وی یو کامل از این تفنگ بگیرن و بگذارن.
با تشکر از زحمات همه عزیزان اگر امکان داره معایب و مزایارو هم بفرمایند.و برا قیمت باید به کجا مراجعه کنیم.و همراه این اسلحه ایا هارد کیس هست یا چه چیزای دیگه ای هست.
درود و سلام.
دوستان اگه کسی این اسلحه رو داره ممکنه تو خصوصی شماره بگذاره من بتونم باهاشون تماس بگیرم.
دوست عزیز اطلاعاتی که شما میخواهید مستلزم داشتن تجهیزات و گذاشتن وقت کافی میباشد لذا ممکنه دوستان واقعا براشون میسر نباشه ؟!!
آنچه که از این تفنگ مورد نیاز اولیه هست بنظرم گفته شده درسته که میتونه ریویو کاملتری یا حتی سفارشی برای این تفنگ تهیه کرد ولی بنظر من الزامی نداره چون گزارش با عوامل انسانی و خطاهای احتمالی برای هر تفنگی همراه هست و خیلی قابل استناد نیست . Khansariha (214)
بنظر من این تفنگ درحد خودش معرفی شده و برای یک انتخاب به اندازه کافی اطلاعات دارد دیگه مابقی کارها با تجربه کردن هر شخص قابل حصول هست . Khansariha (8)
(2015-02-18 10:32 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اطلاعاتی که شما میخواهید مستلزم داشتن تجهیزات و گذاشتن وقت کافی میباشد لذا ممکنه دوستان واقعا براشون میسر نباشه ؟!!
آنچه که از این تفنگ مورد نیاز اولیه هست بنظرم گفته شده درسته که میتونه ریویو کاملتری یا حتی سفارشی برای این تفنگ تهیه کرد ولی بنظر من الزامی نداره چون گزارش با عوامل انسانی و خطاهای احتمالی برای هر تفنگی همراه هست و خیلی قابل استناد نیست . Khansariha (214)
بنظر من این تفنگ درحد خودش معرفی شده و برای یک انتخاب به اندازه کافی اطلاعات دارد دیگه مابقی کارها با تجربه کردن هر شخص قابل حصول هست . Khansariha (8)
با تشکر از علی عزیز ،
دوست من ، دوستانی که این سلاح رو خریدند در حال استفاده هستند و بنا بر تجربه و دانش خود اطلاعاتشون رو ارایه داده اند. اما برای یک بررسی کامل همانطور که علی آقای عزیز هم گفتند نیازمند داشتن حداقل تجهیز مانند کرنوگراف ،شوتینگ رست و میز و مکان مناسب و ... است. شاید برای این دوستان این موارد میسر و در اختیار نبوده !
من هم جزو همین قول دهندگان بودم و قرار بر این بود که یک قبضه از این سلاح بدستم برسه که هنوز میسر نشده ، وقتی سلاح در دسترسم قرار گرفت حتما به صورت کامل تست کرنو ، دقت و بررسی کیفیت انجام و نتایج به اشتراک گذاشته خواهد شد.
اما برای آشنایی اولیه عکس از سلاح دوستان ، یک پست ریویوی اولیه توسط آقا میلاد همراه با کرنوگرافی و چند تست گروپ (نه چندان علمی و دقیق) را دوستان در این تاپیک به اشتراک گذاشته اند که برای آشنایی اولیه و گرفتن اطلاعات کافی است. مطمئن باشید در نت بیشتر از این هم چیزی یافت نمیشه اگه نه خودم اینجا مطرح می کردم. با تشکر از علی عزیز ،
دوست من ، دوستانی که این سلاح رو خریدند در حال استفاده هستند و بنا بر تجربه و دانش خود اطلاعاتشون رو ارایه داده اند. اما برای یک بررسی کامل همانطور که علی آقای عزیز هم گفتند نیازمند داشتن حداقل تجهیز مانند کرنوگراف ،شوتینگ رست و میز و مکان مناسب و ... است. شاید برای این دوستان این موارد میسر و در اختیار نبوده !
من هم جزو همین قول دهندگان بودم و قرار بر این بود که یک قبضه از این سلاح بدستم برسه که هنوز میسر نشده ، وقتی سلاح در دسترسم قرار گرفت حتما به صورت کامل تست کرنو ، دقت و بررسی کیفیت انجام و نتایج به اشتراک گذاشته خواهد شد.
اما برای آشنایی اولیه عکس از سلاح دوستان ، یک پست ریویوی اولیه توسط آقا میلاد همراه با کرنوگرافی و چند تست گروپ (نه چندان علمی و دقیق) را دوستان در این تاپیک به اشتراک گذاشته اند که برای آشنایی اولیه و گرفتن اطلاعات کافی است. مطمئن باشید در نت بیشتر از این هم چیزی یافت نمیشه اگه نه خودم اینجا مطرح می کردم.
البته علی جان ایراد این دوستمون در رابطه با نبود اطلاعات جامع در تایپک تا حدودی وارده و اگر دوستان ریویوها و معرفی سلاح های خودرا کمی با نظم و ارایه دقیق تر اطلاعات همراه کنند به نسبت خواننده نتایج بهتری دریافت کند.
موفق باشید

موفق باشید
سلام و درود به دوستان
من از تمام دوستان به خصوص دو عزیز گرامی علی اقا و صلاح الدین اگه درست نوشته باشم اسمتونو تشکر میکنم اتفاقا من زحمت این کارو میدونم که هم وقت میخواد هم هزینه از همه دوستانم تشکر میکنم.شما که اقا صلاح الدین چندین بار زحمت کشیده بودید و مطالب خوبی عنوان شده بود.اما خوب شاید بقیه دوستان هم نتونستن و شرایط فراهم نشده که نگذاشتن.
اما خوب این اسلحه با توجه به قیمتش و کیفیت ساختش جای بررسی بیشتری داره چون نسبت به قیمتش اسلحه بسیار خوبی من فقط درخواستم این بود.
بازم از بذل توجه و زحمات همه دوستان تشکر میکنم.
با سلام عرض احترام و خسته نباشید به تمامی دوستان عزیز
من تمام صفحه های این تاپیک مطالعه کردم....و خوب یک سری اطلاعات مفید از دوستان گلم بدست آوردم
واقعیتش بنده میخوام یک پی سی پی در رنج قیمت همین 2 تومن یا 2/5 بخرم و طبق چیزی که ما فهمیدیم از تجربه و فعالیت های مفید دوستان بهترین گزینه همین سلاح هست
اما بنده تو چنتا مورد موندم 1:ای تی تی44 (که خوب با توجه به فرمایشات و تجربه های دوستان بوکانر بهتره) ولی در مورد بی تی 65 چطور؟چیزی که بنده میدونم اینه که از لحاظ قدرت خوب بی تی 65 بیشتره در حدوده 60ژول قدرت داره البته اگه اشتباه نکرده باشم اما سوال من اینه از نظر دقت که خوب طبیعتا فاکتور خیلی مهمیه آیا بوکانر دقت بهتری داره یا بی تی 65؟؟(میدونم شاید این سوال جاش اینجا نباشه،اما اگه اشتباه نکرده باشم بعضی از دوستان صاحب نظر در همین تاپیک بی تی 56 هم داشتن منباب همین موضوع من این سوال مطرح کردم)
و همین طور از لحاظ دقت با رقیب هم سطح آلمانی خودش یعنی Walther Dominator 1250 کدام دقت بالاتری یا حداقل مناسب تری دارن؟؟؟(البته فک میکنم والتر یه 200،300تومنی بیشتر باشه از نظر قیمت اما برای من دقت اسلحه مهمه)
ممنون میشم من رو در مورد این دو تا سوال راهنمایی کنید
با تشکر و سپاس فراوان
دوست عزیز در گزینه پی سی پی شما بایستی هزینه های دوربین خوب و کپسول یا تلمبه را هم در نظر بگیرید و اینکه بوکانیر ظرفیت مخزنش 230 باره و25 شات خوب بهت میده .پس شما اگر کلا میخوای 2500 هزینه کنی بوکانیر گزینه شما نیست .مگر مبلغ هزینه را ببری بالاتر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع