انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
دوست عزیز ظرفیت کاری بوکانیر 230 باره وشما راحت میتونید تا 230 بار شارژش کنید وهیچ مشکلی نداره.
(2015-01-27 01:16 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
اقا صادق گل ، میدونم شما کاربر حرفه ای تفنگ بادی هستی و من نیستم ، ولی هرچی متن بالا رو خوندم دیدم بیشتر درد دل هست تا چیز دیگه !!!!خخخخخخخخ
شما میفرمایید مگه لوازم جانبی بقیه برند ها ارزون هست که این ارزون باشه ؟؟ حرف شما درست ، هیچی ارزون نیست ولی شما موقع هزینه کردن براتون مهم نیست چی دارید میخرید ؟ شما حاضرید لوازم یدکی برای پراید هم قیمت بی-ام-دبلیو سری 6 بخرید چون کلا لوازم یدکی گران است ؟ شما میفرمایید خشاب مثلا ایر ولف هم همین قیمتهاست ، اصلا چه چیز این دو تفنگ شبیه به هم هست که قیمت یکسان خشابشون رو توجیه کنه ؟ شما آر-10 خریدید ( که ارزان هم نبود) ولی در مقابل هزینه ای که کردید اقلا شاتهای رگوله بدست آوردید ولی خدا وکیلی مگر بوکانیر در مقایسه با ای-تی ( که صد البته بر کسی هم پوشیده نیست که اصل طرح انگلیسی است ) چه چیز قابل توجهی به شما میدهد ؟ اول هم گفتم تفنگ کاملا سلیقه ای است و امیدوارم هر کسی که بوکانیر دارد کمال لذت را از آن ببرد ، شما بهتر از من میدانید که چه گروپهای دقیقی با همین ای-تی گرفته شده و چقدر در موارد گوناگون عملکرد مناسب داشته انواع تیونها را پذیرفته به اشکال مختلف درامده .............باز هم با کمترین هزینه و اصطحلاک در خدمت تیرانداز بوده . ( البته در مورد بیریختی و زمختی فعلا بالاترین مقام رو به خودش اختصاص داده )همین لوله ای که هاتسان خودش تولید میکند در عمل چه فرقی با لوله بوکانیر دارد ؟
حرف اصلی بنده اینست که وقتی چیزی امکان فوق العاده ای به شما نمیدهد چرا باید برایش پول اضافی پرداخت کنید ؟ صحبت ارزو محدودیت واردات و ..... درست است و امیدوارم یک روز همه اینها درست شود
اما در مورد دیسکاوری میتونم بگم با قیمت تقریبا در حد بوکانیر ، امکان شارژ دوگانه ، لوله بلند در کنار طول کلی کم سلاح وزن بسیار کم اقلاسه آپشنی هستند که بعنوان مزیت میشه راجع بهش فکر کرد ( کرونو و استرینگ شات و ......... در مرحله بعدی و بررسی های دقیقتر قرارمیگیرد )
این بود انشائ من Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
موفق باشید

در جواب دوست عزیزم من خواستم یه چیز به کاربرا که تفنگ رو از نزدیک ندیدند بگم تا چیزی رو خودتون از نزدید ندیدن کار نکردین نخرید
من خودم هاتسان خریدم ولی وقتی با محصولات دیگه اشنا شدم فرقشون مثل لاندیور با اف جی کروزر هست کیفیت از قنداق بگیر تا ضامن فرق میکنه البته هاتسان محکمه ولی ضرافت نداره فقط قدرت داره خوشکلی هم نداره و قطعه هاش ارزون وفراوان هست همه هم ازش دارن
ولی به دوستانی که پی سی پی ندارن قصد خرید دارن دارن بابا اگه یه بار با پی سی پی شکار یا تیر اندازی کنید دیگه فنری بی فنری لذتی که داره خیلی عالیه من بی تی 65 خریدم وقتی این اینقدر خوشه اف ایکس دی استیت وایرخ ایرامس دیه چیهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)
سلام
من بعد تحقیق و صحبت تلفنی که چند وقت پیش با آقا حمید داشتم بوکانیر خریدم
از اورینگ دور نازل شارژ هوا میداد که اورینگ عوض کردم و دیگه باد نداد.
اما با مکیدن هوا از لوله دیدم که هوا میده.و به فکر تعویض اورینگ افتادم.
اما بلد نیستم چجوری عوض کنم.اگه کسی مید.نخ راهنماییم کنه؟
تازه آقا حمید گفتن 4 تا اورینگ داره که برا من 3 تا داشت.اگه کسی سایز اورینگها میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه
از کشوری مثل انگلیس با این سابقه ساخت در زمینه پی سی پی انتظار میره حداقل واسه تفنگ اک از اورینگای درجه 1 استفاده کنه مگه اینکه ساخت انگلیس نباشه.تا نظر دوستان چی باشه
تفنگ از كيفيت بالايي برخورداره.من تمام اورينگ ها با كوليس اندازه زدم ديدم به اينچ هستن.و دوتاش با اورينگ ميليمتر تعويض كردم. و عالي ج داد.و از اولش هم بهتره
(2015-02-07 03:11 PM)esmaeelkia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از کشوری مثل انگلیس با این سابقه ساخت در زمینه پی سی پی انتظار میره حداقل واسه تفنگ اک از اورینگای درجه 1 استفاده کنه مگه اینکه ساخت انگلیس نباشه.تا نظر دوستان چی باشه

دوست من بهتره قبل از اظهار نظری در مورد یک موضوع کمی در مورد آن تحقیق و توجه کنیم و با ظن و گمان در موردش چیزی نگیم! ببخشید اگر کمی با لحن مستقیم خدمتتون این موضوع رو گفتم ولی شایسته تر هست که اول همیشه در مورد یک موضوع دلایل مستدلی داشته باشیم.
سلاح های بادی انگلیسی و کلا انگلیسی ها از قبل به صورت سنتی خسیس هستند خخخخ این موضوع رو در تمامی محصولات می تونید ببینید! در این محصولات چیزی به اسم خشاب اضافه ، اورینگ یدک و یا .... وجود نداره ! (نمی گم سنت خوبی دارند) ولی اینقدر هم به محصولات خودشون اطمینان دارند که مطمئنا قطعه اصلی به اندازه کافی کار می کنه!. در ثانی BSA عرضه لوازم یدکی خود را به شرکتی به غیر خود کارخانه سازنده داده و این شرکت به صورت شبکه ای در فروشگاه های مختلف در سطح انگلستان ، اروپا و ایالات متحده این کار رو انجام میده! این نوع عرضه رو BSA تا الان عوض نکرده که برای کاربران کشورهایی مثل ما کار رو سخت می کنه! البته متاسفانه !
اوایل عرضه این محصول نیز دوستانی گفتند که این تفنگ مشکل تهیه اورینگ داره!!! خوب گفتیم چرا!؟ گفته شد اندازه اورینگهای انگلیسی ها به اینچ هست!!! Khansariha (226) خوب !! تبدیل به متر می کنی و اورینگ رو تهیه می کنی!
تفنگ خوبیه ولی برای اثباتش نیاز به زمان بیشتربیشتری هست.دونفرازبچه های ما بوکانیر آک گرفتن که هردو نشتی داشتن،یکی ازشون ازقسمت سوپاپ یکطرفه داخل سیلندرمشکل داشت،درکارگاه تراشکاری خودم بازش کردیم که بعدازعیب یابی کلاًسیستمش روعوض کردم وسیستم وایرخ۱۰۰روبراش درست کردم که خیلی خوب جواب داد.دومی هم با دوست خوبم آقای علیزاده باز کردیم واورینگهاش عوض کردیم اونم درست شد.
ممنون از اظهار نظر دوستان من نظر قطعی در مورد اینکه این تفنگ انگلیسی نیست ندادم فقط از رو شواهد و همینطور در مقایسه با محصول دیگر انگلیسی یعنی کارخانه معروف دی استیت گفتم شاید اینطور به نظر بیاد.شما اگر یک هاتسانم بگیری حداقل تا مدتها نیاز به تعویض اورینگ نداره.خسیس بودن ربطی به پایین بودن کیفیت نداره الان چندین مورد دوستان که این اسلحه رو داشتن با این مشکل مواجه بودن .من خودم یکی از علاقه مندان این سلاح هستم و به احتمال زیاد یکی خواهم خرید ولی قبول کنید که این مشکلات کمی ادم رو دلسرد میکنه و هدفم این هست که با روشن شدن موضوع دوستانی که مثل من قصد خرید بوکانیر دارند با اطمینان بیشتر خرید کنند.
خوب دوست عزیز ،
مقایسه BSA با Daystate یک موضوع جداییست. منظور من از خساست انگلیسی صرفا یک مثال بود و منظورم این بود که آپشن های محصولات انگلیسی به طور معمول کمتر از سایر برندهای غیر انگلیسی است. این در مورد ایرآرمز و BSA صادق هست. در رابطه با دی استیت نظر زیادی ندارم چون تقریبا به جز مطالعات وب و دیدن ریویوی محصولات این کمپانی تجربه کار با ای محصولات رو نداشتم.
اما در رابطه با مشکل بوکانییر ! اتفاقا من از دوستان خواستم که این تفنگ رو به صورت کامل تست کرنو ، تست دقت و تست قطعات و بررسی کامل بشه ولی خوب ... به جز ریویوی کوتاهی که آقا میلاد از مدیران این انجمن ، ریویوی خوب دیگه ای وجود ندارد. وجود این دو مورد باید بررسی بشه و به عنوان یکی از ضعف های این سلاح خواهد بود ولی وقتیبه قطعیت ثابت بشه مشکل از کیفیت آن قطعه و یا طراحی سیستم آن باشد!
متاسفانه تغییرات و یا حل مشکلات این مدل بدون عکس و توضیح اضافی از طرف دوستان است!
نقل قول :بعدازعیب یابی کلاً سیستمش روعوض کردم وسیستم وایرخ۱۰۰رو براش درست کردم...
خوب دوست عزیز ، اگر امکان دارد یک توضیح کوتاه از نوع سیستم مخزن بوکانییر و طراحی اورینگ های بوکانییر در اینجا بدید! همینطور به چه صورتی سیستم HW100 را روی این سلاح پیاده کردید؟!
Khansariha (8)
من با کمک اقا حمید اورینگ دور سوزن که ساچمه وارد لوله میکنه تعویض کردم خیلی هم راحت بود.اصلا باد نمیده و اورینگ میلیمتر از اینچ خیلی بهتر ج میده و بهتره کسی فکر خودش بابت اورینگ که اینچ هست و ممکنه گیر نیاد مشغول نکنه.
از اینجا از اقا حمید هم تشکر میکنم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع