انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
در مورد محصول گامو بودن BSA به هیچ عنوان صحت ندارد و شرکت BSA یک شرکت انگلیسی و با قدمت می باشد گمانه زنی هایی هست که بوکانیر محصول مشترک بین شرکت BSA و گامو باشد که تایید نشده است در مورد پرسش milad123 عزیز تا اونجا که من بوکانیر دارم و این عکسی که گذاشتند نشون میده این بوکانیر نیست لا اقل قنداقش که فرق داره باقی قسمت ها هم عکس کوچیکه نمیشه تشخیص داد ولی خیلی شبیه هست با سرچ در گوگل و دیدن عکس های بیشتر بگم که خیلی سایر قطعات هم شبیه بوکانیر هست ولی گمون کنم کپی باشه شاید هم گامو اومده و محصول مشترک خودش را با کمی دست کاری به نام خودش هم تولید کرده قنداقش هم کمی میخواسته مثل P1000 در بیاره.
در مورد عکس abdanan عزیز در ابتدای تاپیک من از تفنگم عکس گذاشتم شما چه چیزی میخوای بدونی کیفیت زاج و قنداق خوب دقت فوق العاده خوب اگر گرفتی و بود بود پای من صدا بدون سایلنسر زیاد ولی نه در حد AT44 یکم کمتر فقط یکم ها به درد شکار نمیخوره صداش زیاده شکارو فراری میده ولی با سایلنسر خوبه
اگر فرصتی دست داد و به قصد گروپ بیرون رفتم چشم حتما گروپ میگیرم
توی پرانتز میگم که در جدیدترین شاهکار همین جمعه گذشته یعنی دیروز در فاصله بیین 60 تا 70 متر (قدم کردم) دو فروند کبوتر رو که پشت سر هم بودند انداختم جاتون خالی یه کیفی داد که نگو یه تیر و دو نشون حالا میپرسین چه ساچمه ای؟ آذرخش ... خخخخخخ من برا شکار آذرخش میگذارم دقت قابل قبولی داره شاید موقع هدشات یکم تو ذوق بزنه ولی بدن شکار رو جواب میده (گروپ بوکانیر با آذرخش تو 40 متر 3 سانی متر هست)
سوال دیگه ای بود در خدمتمKhansariha (8)
دوست عزیز شما از چه سایلنسری برای این سلاح استفاده کردید و اینکه در مقایسه با ای تی اگر این سلاح رو داشتید و یا باهاش کار کردید چه نمره ای بهش می دین؟و اینکه تا چند بار پرش میکنید و چند شات میگیرید
سایلنسر هاتسان و اوانیکس و پی هزار و وایرخ 100 بهش میخوره.
دقت این تفنگ خیلی خیلی خوبه و کیفیت چوب قنداق و زاج و ... خوبه.به نسبت قیمتش واقعا ارزش خرید را داره و به هرکسی که پیشنهاد دادم و خریدکردند، بهم زنگ زدند و تشکر کردند.اصلا قابل مقایسه با ای تی نیست.هاتسان کجا و بی اس آ کجا.
من پیشنهادم به دوستان این هست که تا این تفنگ در بازار هست در خریدش تعلل نکنند چون بعدا پشیمان خواهند شد.
در مورد عکس هم متاسفانه یو اس بی های کامپیوترم قطعات خارجی را نمیشناسنه و نمیتونم عکسها را از دوربین به کامپیوتر انتقال بدهم و دوربین گوشیم هم مشکل داره ولی در یکی دو روز آینده اگر مشکلم حل شد عکسهاشو میگذارم.
از 230 بار تا 135 بار حدود 25 تا 27 تا شات خیلی خوب میده (البته در کالیبر 5.5) و حدود 40 تا شات در کالیبر 4.5 میدهد.
صدای تفنگ از ای تی به وضوح پایینتره به طوریکه فکر میکنید که قدرتش از ای تی کمتر هست که البته در واقع اینطور نیست.
به جرات میگم که نظم شاتهاش در حد دیانا پی هزار کالیبر 4.5 که داشتم و رگوله بود ، هست.
مهندس جان سلام
داداش با اینکه طول لول از at دو سانت هم کوتاهتر هست پس کمتر بودن صدا دلیل کمتر بودن قدرت نیست?البته تا کرنو نشه واقعا چیزی معلوم نیست ولی یکی از دلایلی که من از خریدش صرف نظر کردم این بود که بعضی از دوستانی که داشتند احساس میکردن که قدرتش از 40 ژول پایینتره ولی در نهایت فقط کرنو
باسلام اقای عمادی عزیز شما که هم بوکانیر دارید وهم کرنو گراف زحمت بکش وقدرت واقعی این تفنگ را اعلام کن ودرحد امکان عکسهایی که بیانگر کیفیت قطعات باشه قرار دهید لطف بزرگی به ما کردید چون ما فعلا دسترسی به این اسلحه نداریم شاید از طریق عکس وگفته های شما بتونیم در مورد خریدش تصمیم بگیریم ویک سوال دیگه اینکه ایا قابلیت نصب سیستم نشانه روی داره یا نه ؟ بانصب سایلنسر دقتش چطوره ایا تاثیری در قدرتش نداره؟ تشکر
نقل قول : در مورد محصول گامو بودن BSA به هیچ عنوان صحت ندارد و شرکت BSA یک شرکت انگلیسی و با قدمت می باشد گمانه زنی هایی هست که بوکانیر محصول مشترک بین شرکت BSA و گامو باشد که تایید نشده است

اصلا بحث محصولات مشترک نیست می گم GAMO شرکت BSA رو خریده سال 2010 اگر اشتباه نکنم
یک ویدئو در این زمینه آپلود می کنم

این لینک ویکی هم هست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول : in 1986 assets including the logo and the right to use the initials, BSA, were purchased by Gamo who have continued the air rifle business at Armoury Road, Small Heath, Birmingham B11 2PP under the name BSA Guns (UK) Limited.

2010 رو اشتباه گفتم
(2014-10-12 12:03 AM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام اقای عمادی عزیز شما که هم بوکانیر دارید وهم کرنو گراف زحمت بکش وقدرت واقعی این تفنگ را اعلام کن ودرحد امکان عکسهایی که بیانگر کیفیت قطعات باشه قرار دهید لطف بزرگی به ما کردید چون ما فعلا دسترسی به این اسلحه نداریم شاید از طریق عکس وگفته های شما بتونیم در مورد خریدش تصمیم بگیریم ویک سوال دیگه اینکه ایا قابلیت نصب سیستم نشانه روی داره یا نه ؟ بانصب سایلنسر دقتش چطوره ایا تاثیری در قدرتش نداره؟ تشکر
من کالیبر 4.5 دارم که قدرتش با ساچمه 10 گرینی 29 ژول هست که تقریبا همان عددی هست که کارخانه در کاتالوگ همراه تفنگ در جعبه گذاشته.پس به احتمال زیاد در کالیبر 5.5 هم همان عدد 42 ژول درست هست.
شاید(به احتمال خیلی زیاد) یکی از دلایلی که باعث شده صداش کمتر باشه ، همون قطعه سر لول هست که سوراخ سوراخ هست و باعث میگردد هوای خروجی از لوله به اطراف پراکنده شود.
در خصوص عکس هم که عرض کردم لپ تاپ و موبایلم مشکل فنی دارند که به محض رفع مشکل حتما عکسهاشو در تاپیک میگذارم
سلام. دوستان خواستم بدونم این چه فرقی با اسکورپیون داره؟به نظر من که همونه فقط با یک اسم دیگه برای بازار خارج ساختن نظرتون چیه؟
باسلام خدمت دوستان عزیز که بوکانیر داران آیا با تلمبه بنجامین راحت شارژ میشه یا باید کپسول تهیه کرد؟ باتشکر
چون مخزنش 230 بار هست با تلمبه فکر میکنم شارژش سخت باشه و باید کپسول تهیه کنید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع