انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(2015-03-09 08:31 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا مهدی نمیشه پایه را وارونه ببندی یه ازمایش بکن شاید جواب داد چون دوربین به پایه پیچ میشه احتمال افتادن دوربین نیست

اقای علیزاده راستش چون گلنگدن ابتدا می‌چرخه و میاد بالا و بعد میاد عقب و به همین دلیل وقتی‌ پایه رو بر عکس هم گذاشتم نشد ، شاید راه حلّش همون استفاده از پایه بلند برای دوربین باشه , فعلا سایلنسر دست‌ساز آقالو رو گذشتم و بدی نیست
سلام دوست عزیز درمورد گروپ حداکثر زوم دوربین شما چقدره موقع گروپ روچند بوده واین که این دوربین با لیپرز یا سنتر قابل مقایسه هست یا با سنتر و لیپرز میشه گروپای بهتری گرفت؟
cacciatore ▼ عزيز ، مبارك باشه. بي زحمت يه عكس از سايلنسر آقاي آقا لو بياريد . چون من هم براي at44 سايلنسر دست ساز خريدم .(از شهرستان سفارش دادم )خروجي ساچمه خيلي كوچكتر از فابريك هاتسانه و حتما" فرض بر اينه كه صداي كمتري داره .
(2015-03-09 03:41 PM)esmaeelkia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز شرایط خوبی برای گروپ گیری داشتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابتدا با ساچمه 18 تو 50 متر حداقل اندازه مرکز تا مرکز 14 میل و حداکثر 35 میل.میانگین 24 میل

بعد تو شرایط یکسان فشار تانک با 16 و 18 تو همون فاصله میانگین گروپ 23 میل

و در اخر کار یه گروپ تو 75 متری با 16 گرین گرفتم که کاملا رضایت بخش بود 46میل مرکز تا مرکز 5 شات

در مجموع فکر میکنم این اسلحه با 16 جمعتر و مطمین تر میزنه البته 16 گرین مال قبل از 2014 و 18 گرین طرح جدید هست.دوستان کسی با جی اس بی کورنو کرده که سرعت و قدرت مشخص بشه?

سلام.ممنوم از زحمتی که بابت گروپ ها کشیدید واقعا جای چنین گروپی خالی بود تو این تاپیک.
میخواستم بدونم دوربینتون چیه و در چه فاصله ای صفر کردید و چند میل دات بالاتر میگرفتید تو فاصله 50 و 75 و آیا تو فاصله 75 برا راست زدن اسلحه اصلاحی انجام میدادید یا خیر.تشکر از جوابتون.
دوربین میوپتا 6در 42 هست شبکه این دوربین میل دات نداره ولی تقریبا مثل tds دوربین زاواروسکی هست یعنی 4 تا نیم خط داره.فوق العاده شفاف و ظریف هستش.
واسه 50 متر من مرکز هدف رو نگاه میکردم ولی تو 75 متر دو خط بالاتر میزون کردم صفر دوربین فکر کنم 45 متر بود.تو فاصله 75 متر نیازی به اصلاح نبود و مثل 50 متر مستقیم در راستای هدف نگاه میکردم.این دوربین قابل مقایسه با سنتر ولیپرز نیست شفافیت و ظرافت میوپتارو ندارند اونا ساخت چین هستن و این ساخت جمهوری چک ولی چون زوم بالاتری دارند شاید بشه گروپ بهتری گرفت.متاسفانه بوکانیر ماشه خوبی برای تارگتینگ نداره راهی هست که بشه حساس ترش کرد?
سلام .مرسی از جوابتون.اگه میشد ماشه بوکانیر و با آر 10 عوض. کرد البته اگه بشه و گیر بیاد حرف نداشت.اما بوکانیر ی اسلحه کاملا شکاریه و عیبشم فقط ماشش هست متاسفانه یکم حساسیتش کمه.اگه خواستید دوباره زحمت گروپ بکشید با ساچمه پرومگنوم هم تو 50 متر انحام بدید چون در دسترس هنه هست و قیمتشم مناسبه.
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

این اولین باری که من گروپ مستند میگیرم و اولین باری که با بوکانیر شلیک می‌کنم ، ساچمها اف ایکس ۱۶ گرین و جی اس‌ بی‌ ۱۸ ، ساچمها وزن نشده هستند ، قوطی جی اس‌ بی‌ که به دستم رسید متاسفانه حدود ۷۰ % دفرمه بودند و فقط از نظر ظاهری دست چین شدند ،

شلیک‌ها بصورت دراز کش و با کمک بالشتک مخصوص ، دوربین هم لیپرز ۱۶-۴ معمولی‌ ، وزش باد ملایم ، و نواقص کم تجربگی من و ماشه غیر حرفه‌ای بوکانیر و دوربین ضعیف باعث شدند که فقط در ۲۵ و ۵۰ متر گروپ گیری کنم

۲۵ متر

۵۰ متر

در آخر هم یه گروپ افتضاح از گامو پرو مگنوم ۲۵ متر

سلام دوست عزیز مرسی از زحمتی که کشیدید.
با بوکانیر گروپ بهتر از این هم میشه گرفت چند صفحه قبل دوستان گرفتن مخصوصا تو فاصله 50 با جی اس بی 18 گروپ بهتری داده بود.پرومگنوم انگار با این اسلحه سازگاری نداره چون افتضاح بود با اسلحه های زیر 25 ژول گروپ بهتری میده.در کل عالی بود.
فقط کاش ی خط کش کنار بعضی از گروپ ها میگذاشتید.دوربین رو چه فاصله ای صفر بوده.
راستی فشار مخزن اسلحه رو هم تو گروپ های مختلف بفرمایید ممنون میشم.
دوست عزيز من اسلحه رو براي هر ١٠ شليك شارژ ميكردم ، يعني در ٢٥ متر با يك نوع ساچمه شارژ كامل روي ٢٢٠ بار و بعد از ٢ دفعه گروپ گيري دوباره شارژ ميكردم و با ساچمه جديد تست ميكردم، ايشالا در تجارب بعدي ايرادات كم كم بر طرف ميشند
مرسی از زحمتی که کشیدید.
بوکانییر اسلحه خیلی خوبیه و ساخته شده برا شکار و با این گروپ ها هم مشخصه اسلحه دقیقه به نسبت قیمتش عالیه.مخصوصا وقتی شکار میری باهاش خیلی راحت از تو ماشین میشه استفاده کرد چون اسلحه کوتاهیه و تعداد شات مناسبی هم داره.
ایشالله ازش لذت ببرید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع