انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
داداش گلم حرف شما متین ولی من فقط منظورم تفنگ بود
در مورد دوربین هم که خوب فک میکنم با 400یا 500تومن بشه یه لپیزر 6*24*50 گرفت که برای شروع احتمالا باید خوب باشه درسته؟
اما در مورد تلمبه، کیت شارج این حرفا خوب کم کم میگیریم دیگه داداشم ،هرچند که من رشتم مکانیک ساخت تولید یه سری از چیزاشو میشه ساخت حداقل از نظر بنده سایلنسر،و رابط شارج که راحت میشه ساخت
بازم ممنون از راهنماییتون
اما سوال من از لحاظ دقت هستش یا در واقع دقت کدوم یکی بهتره والتر یا بوکانر؟
نقل قول :با سلام عرض احترام و خسته نباشید به تمامی دوستان عزیز
من تمام صفحه های این تاپیک مطالعه کردم....و خوب یک سری اطلاعات مفید از دوستان گلم بدست آوردم
واقعیتش بنده میخوام یک پی سی پی در رنج قیمت همین 2 تومن یا 2/5 بخرم و طبق چیزی که ما فهمیدیم از تجربه و فعالیت های مفید دوستان بهترین گزینه همین سلاح هست
اما بنده تو چنتا مورد موندم 1:ای تی تی44 (که خوب با توجه به فرمایشات و تجربه های دوستان بوکانر بهتره) ولی در مورد بی تی 65 چطور؟چیزی که بنده میدونم اینه که از لحاظ قدرت خوب بی تی 65 بیشتره در حدوده 60ژول قدرت داره البته اگه اشتباه نکرده باشم اما سوال من اینه از نظر دقت که خوب طبیعتا فاکتور خیلی مهمیه آیا بوکانر دقت بهتری داره یا بی تی 65؟؟(میدونم شاید این سوال جاش اینجا نباشه،اما اگه اشتباه نکرده باشم بعضی از دوستان صاحب نظر در همین تاپیک بی تی 56 هم داشتن منباب همین موضوع من این سوال مطرح کردم)
و همین طور از لحاظ دقت با رقیب هم سطح آلمانی خودش یعنی Walther Dominator 1250 کدام دقت بالاتری یا حداقل مناسب تری دارن؟؟؟(البته فک میکنم والتر یه 200،300تومنی بیشتر باشه از نظر قیمت اما برای من دقت اسلحه مهمه)
ممنون میشم من رو در مورد این دو تا سوال راهنمایی کنید
با تشکر و سپاس فراوان

اگر دوستانی که مالک این سلاح هستن تجربیاتشون رو بیشتر به اشتراک بزارن واقعا عالی میشه به خصوص اگر بتونن با ساچمه های باراکودا و JSB چند تا گروپ بزارن کمک بزرگی به دوستانی که قصد خرید دارن کردن

با تشکر Khansariha (8)
-----------------------------------------------------------------
خارج از این تاپیک
تاپیک Walther Dominator 1250 هم واقعا غیر فعاله این تفنگهایی که دوستان تهیه می کنن می خوابه تو قفسه خبری اظهار نظری گروپی چیزی Khansariha (226)
(2015-02-20 07:06 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش گلم حرف شما متین ولی من فقط منظورم تفنگ بود
در مورد دوربین هم که خوب فک میکنم با 400یا 500تومن بشه یه لپیزر 6*24*50 گرفت که برای شروع احتمالا باید خوب باشه درسته؟
اما در مورد تلمبه، کیت شارج این حرفا خوب کم کم میگیریم دیگه داداشم ،هرچند که من رشتم مکانیک ساخت تولید یه سری از چیزاشو میشه ساخت حداقل از نظر بنده سایلنسر،و رابط شارج که راحت میشه ساخت
بازم ممنون از راهنماییتون
اما سوال من از لحاظ دقت هستش یا در واقع دقت کدوم یکی بهتره والتر یا بوکانر؟

دوست عزیز ان شاا. ..که مبارکت باشه ولا من یه مدتی بوکانیر دستم بود که از نظر دقت خوب بود ودر شکار هم چیزی کم نداشت فقط شارژش پر مصرفه چون 230 باره و تنها ایرادش زمانی که اک اوردم برای یکی از دوستان همون روز اول نشتی داشت که با تعویض اورینگ درست شد ولی دوستم باش حال نکرد و فروختش رفت گالاتیان خرید . در کل دقتش خوبه وقدرتش هم در حد 40 ژوله .دوربین هم خواستی لیپرز 4*16*50 اک دارم باقیمت مناسب تقدیم میشه.
از نظر دقت اول والتر بعد بوکانیر بعد ای تی و در اخر بی تی هست البته بین این مدلهل که مد نظر شما هست
در مورد ساخت کیت شارژ و سایلنسر هم که دوستان فرمودن میشه ساخت بله میشه ساخت خیلی ها هم میسازن ولی خیالتون راحت وقتی بسازید میبینید از قیمتی که میشه خرید گرونتر در میاد حتی اگه دست اول از خود سازنده هم نخرید باز قیمت ساخت نمونه مشابه از قیمت اماده بیشتر میشه .
یه پیچ خیلی معمولی میدم تراشکار بزنه ۲۰تومن میگیره،هزینه ها خیلی بالاست
(2015-02-20 07:23 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-20 07:06 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز ان شاا. ..که مبارکت باشه ولا من یه مدتی بوکانیر دستم بود که از نظر دقت خوب بود ودر شکار هم چیزی کم نداشت فقط شارژش پر مصرفه چون 230 باره و تنها ایرادش زمانی که اک اوردم برای یکی از دوستان همون روز اول نشتی داشت که با تعویض اورینگ درست شد ولی دوستم باش حال نکرد و فروختش رفت گالاتیان خرید . در کل دقتش خوبه وقدرتش هم در حد 40 ژوله .دوربین هم خواستی لیپرز 4*16*50 اک دارم باقیمت مناسب تقدیم میشه.

ممنون داداش چشم حتما مزاحمت میشم،اگه دقتشم که شما داری میگی خوبه واسه ما حرفت سندهKhansariha (8)Khansariha (8)
(2015-02-20 07:48 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از نظر دقت اول والتر بعد بوکانیر بعد ای تی و در اخر بی تی هست البته بین این مدلهل که مد نظر شما هست
در مورد ساخت کیت شارژ و سایلنسر هم که دوستان فرمودن میشه ساخت بله میشه ساخت خیلی ها هم میسازن ولی خیالتون راحت وقتی بسازید میبینید از قیمتی که میشه خرید گرونتر در میاد حتی اگه دست اول از خود سازنده هم نخرید باز قیمت ساخت نمونه مشابه از قیمت اماده بیشتر میشه .
یه پیچ خیلی معمولی میدم تراشکار بزنه ۲۰تومن میگیره،هزینه ها خیلی بالاست

البته داداش شما اینم در نظر باید بگیری تو خود تاپیک والتر خود اونایی که داشتن میگن زود مخزنش خراب میشه فک میکنم رزوش زود هرز میشه از این حرفا
و لی خوب بوکانر چنین نقصی نداره همین طور هم که دوستان هم اشاره کردن مشکل بوکانر همون اورینگاشه که خوب خیلی راحت پیدا میشه

اما خوب دقت یه چیز دیگس ولی بازم من بوکانر ترجیح میدم
اما در مورد تراشکاری حق با شماس خیلی زیاد میگیرن ولی باور کنین زیاد میگیرن و دست مزدشون اونقد نیست بابا ما خودمون رشتمون همینه و من پیشنهاد میکنم حتما پیشه یه آشنا واسه تراشکاری حالا هر قطعه واسه ساخت ببرید
اما خوب من خودم شخصا اگه خواستم سایلنسر واسسش بسازم تو شهرستان میسازم آخه باز اونجا هزینه ها و دست مز ها کمتره،ولی خوب همین جور که دوست عزیزمون فرمودن هزینه واسه ساخت بالاست
ولی خوب دوستان حالا خارج از بحثه مقایسه نمیخوام موضوع تاپیک از مسیر خودش خارج شه من عذر خواهم از همه مدیران و اساتید محترم که اینجا دارم در مورد والتر اظهار نظر میکنم
اما اون نقص مخزنش خیلی مشکل بزرگی و دیگه این که حالا شاید من هنوز درست در مورد این موضوع مطالعه نکرده باشم ولی شما عکس هاشم اگه با دقیق مورد برسی قرار بدین سره لوله فک نکنم رزوه داشته باشه و اگه صداخفه کنی هم قرار باشه روش نصب شه باید به صورت اصتحکاکی یا به قول معروف چفتی نصب بشه
و با همه این حرفا درسته ساخت آلمان و با کیفیت و دقت بالایی داره اما نمیشه همه نقص هارو به دقت خوب ترجیح داد این نظر بنده بود
و بازم میگم من عذر میخوام از همه دوستان که در اینجا در مورد والتر صحبت کردم
اتفاقا من خودم هم سایلنسر ساختم وهم کیت شارژ وقیمت هم پایینتر از قیمت بازار برام تمام شد ولی خودم هم قبول دارم که جنس شرکتی چیز دیگه ای هست چون دارای ظرافت ودقت خواصی هست ولی دست ساز کار راه اندازه ودردسرش زیاده . موفق باشید.
همونطور که خودتون هم فرمودین دقت بحثش با مواردی که فرمودین جداست و در مورد مزایا و معایب هر سلاح باید توی تاپیک خودش صحبت بشه ولی چون سوال در مورد دقت بود خوب بدون چون و چرا دقت والتر بالاتره اتفاقا به خاطر معایب جور واجورش خیلی طرفدار نداره ولی در هر حال دقتش بالاتره همین.

در مورد کیت شارز خیالتون راحت حتی تراشکار ارزون هم سراغ داشته باشین بازم گرونتر در میاد البته نمونه مشابه تجاری در بازار وگرنه شاید یه نفر با یه قطعه برنجی پولیش نخورده و بدون مهره هرز گرد و بدون شیر تخلیه و بدون مانومتر و به جای شلنگ 1000 بار شلنگ 200 باز ضخیم بندازه نصف هم در بیاد خوب اون چیز دیگه ای هست
حالا با این اوضاف...اگه بخوام واسه این سلاح یه تلمبه بگیرم تو رنج فشار 230تا 250 که بشه بوکانرو باش شارج کرد چقد در میاد حدودا"؟؟؟
فقط ترو خدا نگین 500،800،1000 چیزی که من تو نت و فروشگاه های اینترنتی نگاه کردم همین ها بود...شاید آخر مجبور بشم سرمو بکوبم به دیوار هههههههه :Khansariha (112)Khansariha (92)Khansariha (92)
سلام تنها گزینه مناسب برای شما همون تلمبه هاتسان هست که دوستم بوکانیر داره وتلمبه هاتسان گرفت براش وراضیه و حسنی که تلمبه هاتسان داره زود شارژ میکنه واز لحاظ نرمی با کمی دستکاری وروانکاری اون هم درست میشه.موفق باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع