انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(2014-10-24 05:41 PM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. میخواستم از اساتید بپرسم با توجه به نزدیکیه قیمت بین تفنگ بی اس آ بوکانیر و والتر 1250 دومیناتور شما کدومو بهتر میدونید برای خرید لطفا با دلیل راهنماییم کنید. ممنون از شما

سلام دوستم
لطفا تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بپرسید تا عزیزان راهنماییتون کنند و زودتر به نتیجه برسید
ممنون از توجهتون
Khansariha (8)
البته به نظر خودم باید تو یک فرصت دیگه باز تست بشه چون این ساچمه ها باقی مانده 2 جعبه کراسمن بود و به دلیل کم بودن تعدا تو جعبه کلی تو حمل و نقل ظربه خورده بود و کمی دامنه هاش مشکل داشت البته نه اونقدر زیاد
با تشکر از زحمات آقا میلاد و علی آقاKhansariha (8)
طبق گفته های قبلی دوستان 25 شات مفید برای این سلاح ذکر شده بود اما با کرونوگرافی الآن حتی با ا غماض و در نظر گرفتن فشار شروع 200 BAR و حذف شاتهای انتهایی که افت سرعت دارند بخوبی میشه روی حد اقل 30 شات دقیق برای یه تفنگ غیر رگوله حساب باز کرد ( شاتهای محدوده 280 MPS)و با در نظر گرفتن شاتهای کم تلرانس 40 عدد رو در نظر گرفت
قدرت با ساچمه سبکی مثل هالو پوینت در حدود 36.5 ژول شده که مطمئنآ با با ساچمه سنگینتر انتقال بیشتر ی ممکن خواهد شد و احتمالآ تا مرز 40 برسه
باتشکر از اقا علی و اقا میلاد دوستان باتوجه به نتیجه کرنو گرافی اسلحه از نظر دقت در چه سطحی هست .
با تشکر از میلاد و علی آقا که زحمت آزمایش کرنو این سلاح رو کشیدند. Khansariha (8)
شات استرینگ این سلاح بر خلاف گفته ها و شنیده های قبلی (حتی 25 شاتی که خود BSA گفته و 30 شاتی که بعضی دوستان حدس می زدند . 40 شات با تلورانس قابل قبول برای کاربرد شکار )
نظر شخصی من که قبلا در نظر داشتم این سلاح رو خریداری کنم این است که قدرت و دقت و تعداد شات کافی برای سلاحی که کاربرد هانتینگ داره رو داشته و حتی می توان با بهینه سازی و ایجاد تغییراتی در آن به عنوان یک سلاح تارگتینگ معمولی نیز استفاده کرد. امیدوارم دوستان بخصوص میلاد عزیز گروپ ها و آزمایش های بیشتری با ساچمه هایی مثل JSB های 16 و 18 گرینی و همینطور باراکودا داشته باشند.
موفق باشید Khansariha (8)
با تشکر فراوان از آقا میلاد عزیز (و همچنین علی آقای عزیز Khansariha (8))... واقعا خسته نباشید... Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا میلاد اگه میشه با جی اس بی هم همین تست رو (یا حداقل بخشی از اون رو) انجام بدید لطفا... اگه امکانش هست البته... Khansariha (8)
ممنون... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
میلاد جان این آنالیز از کرنو کردن (شات استرینگ) تفنگ شما استحصال شدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اینجا
تعداد شاتها 50 عدد که 40 شات قابل قبول داشتند
با صرف نظر از 10 شلیک آخر میتوان روی 40 شات این اطلاعات را دریافت کرد
ساچمه کراسمن هالوپوینت 14.34 گرین
ماکزیمم = 288 متر بر ثانیه (38.5 ژول)
مینیمم = 277 متر بر ثانیه ( 35.6 ژول)
متوسط (Average) = حدود 282 متر برثانیه ( 37 ژول)

از نظر گروپ
حالت نشسته
با ساپورت
دوربین 4-16 لیپرز
فاصله 31 متر
خشاب اول 10 شلیک سمت چپ (تیرانداز آقا میلاد)
خشاب دوم 10 شلیک سمت راست ( تیرانداز خودم)

[تصویر: 14147381602.jpg]
یک نکته
بنظر من علت رفتار برخورد ساچمه های خشاب دوم که بطور منظم شلیکها از پائین شروع به بالا رفتن و بسمت چپ متمایل شدند نشان از افزایش کمی قدرت در این مقطع را داشته و شکلی شبیه موقعیت ستاره قطبی و دب اصغر را ترسیم کرده است خخخخخ . Khansariha (256)
================================================================================​========
ممنونم از آقا صادق و آقا حنان عزیز Khansariha (8)
بله کاملا درست میفرماییدKhansariha (8)
اتفاقا یادآور این نکته شدم که نبود ساچمه های کافی برای تست کار را کمی ابتر میکند البته من 10 عدد ساچمه جی اس بی 18 که دیگه خیلی کم یاب هم شده خخخ و مقداری ساچمه پرومگنوم تو ماشینم داشتم که به آقا میلاد دادم برای تست و همینقدر عرض کنم که متاسفانه از جی اس بی ها گروپ خوبی بدست نیامد (بزرگتر از درب نوشابه شد ) و پرومگنوم را که دیگه چی بگم ....که افتضاح شد حدود درب یک سس بزرگ خخخخ که با توجه به اینکه روی سیبل خیلی شلوغ شده بود و با ساچمه های دیگه قاطی پاتی شده بودند عکسی هم ازشون نگرفتم و به آقا میلاد گفتم انشالله در فرصتی مناسب و در شرایطی بهتر با انواع ساچمه گروپهای لازم برای مقایسه گرفته شود . Khansariha (8)
دوستان BSA buccaneer سوارKhansariha (8)
جهت پاره ای تحقیقات درChairGun نیاز به اندازه Scope Rail Mount Height تفنگ BSA buccaneer دارم به عبارتی اندازه مرکز لوله تا سطح ریل بدون نصب دوربین
اگر ممکن بود فاصله بین مخزن و لوله رو هم اعلان کنید بسیار عالی میشه
از یاری دوستان کولیس بدست کمال تشکر را دارمKhansariha (256)
با سلام و تشکر از اساتید گرامی

با توجه به شات استرینگ تقریبا یکنواخت میشه اینطور استنباط کرد که گروپ نچندان خوب ناشی از کیفیت لوله و خانکشی سلاح باشه؟؟؟
(2014-10-31 11:23 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تشکر از اساتید گرامی

با توجه به شات استرینگ تقریبا یکنواخت میشه اینطور استنباط کرد که گروپ نچندان خوب ناشی از کیفیت لوله و خانکشی سلاح باشه؟؟؟
سلام
میفرمائید گروپ نچندان خوب ؟!!
البته هنوز زوده نظراتی برای گروپها داد ولی بنظرم حداقل با کراسمن هالوپوینت (ساچمه مخصوص هانتینگ) گروپ کاملا معقولی بود Khansariha (214)
باید در نظر داشت که این تفنگ برای هانتینگ مناسب میباشد و اگر کسی بخواهد برای تارگت باهاش کار کند اول باید فکری برای دستگاه ماشه و تعویض برگه ماشه آن بکند و بعدش آن را برای افزایش دقت تیون کند و ساچمه مجیک پلیت آن را نیز پیدا کند . فعلا Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع