انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
میلاد جان مبارکه منتظر روز جمعه و تست تفنگت هستیم
سلام دوستان منم یه بوکانیر خریدم تقریبا یه هفته هست ولی وقت نکردم از کارتن درش بیارم حالا دوستان دیگر کرنو کنن ببینیم چجور تفنگیه با تشکر
(2014-10-22 10:34 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیوان جان اگر لول گالاتیان واقعا آلمانی بود شاید فقط شاید حرفتون درست بود.ولی فعلا که آلمانی بودن این لول ها که به اسم والتر توسط هاتسان استفاده شده جای سوال داره.در کل فکر نکنم بوکانیر بدتر از گالاتیان باشه.
عرض سلام مهدی جان
داداش گلم اخه همونجور که والتر بودن لول هاتسان جای سوال داره انگلیسی بودن لول بوکانیر هم جای سوال داره بالاخره دلایلی که واسه هاتسان هست واسه بوکانیر هم دقیقا میشه همون دلایل را اورد دیگه .ولی وقتی صحبت مستند باشه نه برای المانی نبودن لول هاتسان و نه برای انگلیسی نبودن لول بوکانیر هیچ سند و مدرکی نیست و در نهایت باید روی یه چیزی حساب کرد دیگه
نه اصلا بوکانیر از هاتسان بدتر نیست و شاید هم بهتر باشه من خودم بین انتخاب این دو مونده بودم و در نهایت به خاطر قدرت کم و یا در اصل ندانستن قدرت دقیق بوکانیر گالاتین رو انتخاب کردم این صحبت به خاطر کیفیت لول که اقا میلاد فرمودند پیش اومد که به هر حال لول المان از انگلیس بهتره حالا المانی بودن یا نبودن و انگلیسی بودن یا نبودن لول این دو تفنگ خب بحثش جداست.
سلام

ببینید به صرف انگلیسی بودن این سلاح نباید اونو سرتر از تفنگهای دیگه دونست..و امیدوارم دوستان کسانی که وسایلشو در اختیار دارند یه گروپ استاندارد با jsb 18 تو فاصله 50 متر و همینطور

کرنو گرافی 30 شلیک برای بدست آوردن نظم شات ها و قدرت سلاح در کالیبر 5/5 برسی کنند. تا با سلاح های تو این رنج قیمت از جمله والتر 1250 و گالاتیان و دیسکاوری مقایسه بشه و دوستان بتوانند

بهترین انتخاب رو داشته باشند Khansariha (8)
دوست عزیز قطعا.منظور من این نبود به یک نوشته اکتفا بشه.اما به هر حال نباید از کیفیت ساخت این تفنگ گذشت که صد البته از تفنگهای ترک بهتره.اما دوستان در حال حاظر دوربین مناسب به دستم نرسیده و مورد بعدی اینکه برخی اساتید در این اخر هفته کم گرفتاری دارند و ممکنه نشه این جمعه تست کورنو انجام بشه.اما به امید خدا تا هفته اینده حتما یه تست دقیق قرار میدیم و فکر میکنم اولین سایتی باشیم که در بین سایتهای ایرانی و خارجی ریویو این سلاح رو قرار میدیم.
با تشکر از آقا میلاد جهت پیگیری ری ویو
در اینمورد با توجه به اینکه زمان زیادی از عرضه این مدل نمیگزره حتی تو Pyramyd Air هم ریویویی ازش نیست حقیقتآ هیچ ری ویو ی مستند و قابل قبولی تا کنون حتی در نت ارایه نشده تا موشکافانه و دقیق این تفنگ رو مورد بررسی قرار بده
البته یه چند تا ری ویویی تونت هست و اکثرشون رو مطالعه کردم ولی بصورت تفننی و بسیار معمولی بوده از حد اپتیمم قدرت , شا ت استرینگ و میزان یکنواختی اون , و منحنی افت تیرش و سازگاری با ساچمه های مختلف و..., بحثی نشده ولی اکثرآ نظر مساعدی در مورد دقت قابل قبول و خوشدستی سلاح داشتند
با توجه به ظواهر امر و کیفیت ساخت راضی کننده امیدوارم عملکر اون هم مطلوب باشه
به صرف اینکه با ضریب اطمینان بالا در مورد لوله ساخت BSA هست میتونه یه فاکتور خیلی مهم باشه چون کارخونه BSA برای تولید کننده های دیگر هم لوله سلاح میسازه و در این زمینه اگر از لوله های اریجینال لوتار والتر بالاتر نباشه حد اقل از کلیه برند های شرقی مطمئنآ برتر هست
آقا میلاد عزیز قربون دستات در کنار همه ی کارهایی که قراره انجام بدی چند تا عکس با کیفیت هم از این سلاح بگیر و برامون آپ کن چون عکس های زیادی از این اسلحه تو نت پیدا نمیشه
آخه یه جورایی من خودم عاشق این اسلحه شدم
Khansariha (8)
(2014-10-22 11:55 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا میلاد عزیز قربون دستات در کنار همه ی کارهایی که قراره انجام بدی چند تا عکس با کیفیت هم از این سلاح بگیر و برامون آپ کن چون عکس های زیادی از این اسلحه تو نت پیدا نمیشه
آخه یه جورایی من خودم عاشق این اسلحه شدم
Khansariha (8)

برادر اینو ببین Khansariha (8)

[تصویر: 52974ee2aa9a5.jpg]
برادراي عزيز
من يكيشو يك ماهه خريدم با دوربين بي اس آ و سايلنسر ... دقت بسيار بالا و قدرت قابل قبول و از همه مهمتر ظاهر خيره كننده اي داره ... سلاح قطعا ساخت انگليس هست ولي بدليل محدوديت هاي قانوني (يعني حداكثر قدرت كه در اروپا ١٦ ژول هست) فقط به قصد صادرات توليد ميشه ... ماشه كار گامو هست .. من امكانات گروپ و كرونو ندارم ... در مورد پمپ .. وقتي شما تا ٢٣٠ با پمپ شارژش كنين و ٢٠ تا شليك باش بكنين فشار ميرسه به ١٥٠ و شما بايد ٥٠-٦٠ تا تلمبه بزنين تا فشار دوباره برسه به ٢٣٠ ... يه مشكل كه ممكنه باعث خرابي سلاح بشه اينه كه وقتي گلنگدنو ميكشين و تفنگ مسلح ميشه اگه دوباره گلنگدن بكشين يه ساچمه ديگه ميره تو لول بدون اينكه شما متوجه بشين! و نتيجه خرابي لول و خرابي خشابه .... لذا اولن اينكه در هر بار مسلح كردن گلن رو تا آخر در يك حركت بكشيد و بعد كه به سر جاش برگردونديد همون وخ شليك كنين!! چون اگه يادتون بره و ندونين كه آيا مسلح هس يا نه و اشتباها گلن رو مجدد بكشين لول خراب ميشه ... حتمن ساچمه مرغوب استفاده كنين چون خشاب خراب ميشه و يدكشم نيس متاسفانه ...
سلام دوستان. میخواستم از اساتید بپرسم با توجه به نزدیکیه قیمت بین تفنگ بی اس آ بوکانیر و والتر 1250 دومیناتور شما کدومو بهتر میدونید برای خرید لطفا با دلیل راهنماییم کنید. ممنون از شما
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع