انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
دوستان نشتی غالب بوکانیر از قسمت برنجی که مانومتد بهش وصله هست که باید تعویض بشه واین مشکل برای 3 تا بوکانیر که برای دوستان خریدم وجود داشت در مورد ملنومتر هم زیاد سفت نکنید چون باعث از کار افتادنش میشه ویا خطا نشون میده.
در مورد نشتی از دهانه لول اورنگ لول خرابه باید تعویض بشه وعلت استفاده از ساچمه نامرغوب میباشد. گلنگدن یکم بکش به سمت عقب اورنگ کوچکی دور شفت گلن هست اونو عوض کن نشتی لول برطرف میشه.
سلام و ممنون از راهنمايي خواستم بدونم ايراد از قسمت برنجي منظور اورينگ و چندتا اورينگ اونجا بايد عوض شود واگر زحمتي نميباشد نقشه يا سايز اورينگها رو داريد و نحوه تشخيص نشتي از اين قسمتي كه فرموديد يا قسمت ديگر به چه صورت است چون من از كف استفاده كردم و چيزي مشاهده نكردم . ممنون
باسلام واحترام : دوستان واساتید در صورت امکان سایز اورینگ ها به اینچ را بفرمایید من یه ایمیل به شرکت BSA زدم ومنتظر جواب هستم . ممنون
............
سلام و ممنون از راهنمايي خواستم بدونم ايراد از قسمت برنجي منظور اورينگ و چندتا اورينگ اونجا بايد عوض شود واگر زحمتي نميباشد نقشه يا سايز اورينگها رو داريد و نحوه تشخيص نشتي از اين قسمتي كه فرموديد يا قسمت ديگر به چه صورت است چون من از كف استفاده كردم و چيزي مشاهده نكردم . ممنون
امیر جان اول مبارکه ، دوم این موضوع اینچی بودن و میلیمتری بودن رو ما نفهمیدیدم سر آخر ، خیلی از دوستان از جمله کسی که این مدل رو داشت و چند روی در اختیارم برای تست قرار داده بود این موضوع اورینگ ها رو با خرید اورینگ های هم سایز از یک فروشگاه یدکی ماشین الات کشاورزی حل کرده بودند! دیدم دوست عزیز پورنگ در مورد تولیدات انگلیسی سایز اورینگ های مورد نیاز رو گفتند اینچی هست! ولی این موضوع برای خودم که BSA R10 و دوستان دیگر که از محصولات Air Arms استفاده می کنند مشکلی نداشته است! در هر صورت می توانید ست کامل اورینگ این محصولات رو از سایت های انگلیسی و اروپایی خریداری کنید ولی عموما قیمت های تمام شده بالاست! من برای دو قسمت پرمصرف R10 اورینگ از ناظم الااطبا تهیه کردم و مشکلی هم نداشت و به خوبی عمل کرد. گرچه کیفیت اورینگ ارجینال رو نداشت.
موضوع نشتی و اورینگ بوکانییر در قسمت سر مخزن رو دوستان بهتره یکی با حوصله و همراه با عکس یک توضیح کافی در این تاپیک قرار دهد تا برای دوستانی که بعدا با این مشکل مواجه می شوند یک راهنمای خوب باشد. آقای علیزاده فکر می کنم چند تجربه رو در این موضوع داشتند و داوطلب خوبی هستند Khansariha (48)

آرزوی موفقیت برای دوستان Khansariha (8)
با تشکر از تو ضیحات صادق خان در خصوص اندازه اورنگ زیاد تاثیری در اینچ و میلیمتر بودنش نیست شما میتونید سایز میلیمتری بنداری و با خیال راحت استفاده کنید اورنگی که بیشترین خرابی داره بعد از باز کردن گیچ قسمت برنجی که گرد هست و دوطرفش برش خورده جهت اچار اونو باز میکنید یدونه اورنگ پشت اخرین زروه هست که با تعویض اون مشکل نشتی برای همیشه حل میشه فقط یادتون باشه گیچ را زیاد سفت نکنید چون باعث از کار افتادنش ویا خطا نشون دادنش میشه در مورد تصویر چون من این تفنگها برای دوستان گرفتم و مال خودم نیست به امید خدا تفنگ یکی از دوستان میگیرم وبا عکس براتون توضیح میدم .حتی المقدور از اورنگ وایتون استفاده کنید هر چند خودم از اورنگ معمولی 100 تومنی استفاده کردم که هنوز بهد از گذشت چندین ماه مشکلی نداره و خوب جواب داد. موفق باشید .
باسلام : خیلی خوشحال هستم که دوستان خوبی در این سایت از تجارب خود ما رو راهنمایی میکنند من از خیلی وقت عضو این سایت میباشم و کلی مطالب از شما دوستان یاد گرفتم به غیر از نشتی از مخزن که بعد از سه روز خالی میشود موقعی که گلنگدن رو می بندم واز لوله میک میزنم نشتی وجود دارد اورینگ لوله هدایت کننده ساچمه رو با یک اورینگ کمی بزرگتر تعویض کردم که با توجه به فیت بودن باز نشتی وجود داشت نمیدونم ایا طبیعی یا میتونه این نشتی از مکانیزم داخل و از اورینگهای دو طرف کانال هدایت باد از سوزن به پشت ساچمه باشه چیزی که من متوجه شدم خود میله هدایت کننده ساچمه دارای سوراخ از زیر به پشت ساچمه میباشد که یک اورینگ کمی قبل تر ان را ابندی میکند ، لازم به ذکر میباشد به غیر از یک ویدئو در نت نقشه وشماتیک داخل سلاح رو پیدا نکردم خیلی جالب بود که مکانیزم سوزن به صورت رزوه به سیلندر متصل نشده بلکه با چهار پیچ فکر کنم داخل سیلندر مهار شده ببخشید طولانی شد.
باسلام دوستان چون صاحب تفنگ اجازه باز کردن نداد مجبور شدم از نمای بیرون عکس تهیه کنم شما دقیقا جایی که علامت زدم یعنی دقیقا زیز اورنگی که تو عکس مشخصه بعد از باز کردن اون قسمت اورنگ دیگری هست که بایستی اون را عوض کنید تا نشتی برطرف شود .
[تصویر: 14334478901.jpg]
دقیقا قطعه مابین قسمت برنجی و المینیوم را با اچار فرانسه باز کنید و دو طرف قطعه مشکی شیار برای اچار داره البته تفنگ شما اون قطعه المینیومی را نداره تفنگ دوستمون چون مانومترش خراب بود به صورت اک و اصلی پیدا نشد مجبور شدیم مانومتر ای تی براش جاسازی کنیم . اگر سوالی بود در خدمتم.
(2015-06-04 09:30 PM)AMIRKHAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام : خیلی خوشحال هستم که دوستان خوبی در این سایت از تجارب خود ما رو راهنمایی میکنند من از خیلی وقت عضو این سایت میباشم و کلی مطالب از شما دوستان یاد گرفتم به غیر از نشتی از مخزن که بعد از سه روز خالی میشود موقعی که گلنگدن رو می بندم واز لوله میک میزنم نشتی وجود دارد اورینگ لوله هدایت کننده ساچمه رو با یک اورینگ کمی بزرگتر تعویض کردم که با توجه به فیت بودن باز نشتی وجود داشت نمیدونم ایا طبیعی یا میتونه این نشتی از مکانیزم داخل و از اورینگهای دو طرف کانال هدایت باد از سوزن به پشت ساچمه باشه چیزی که من متوجه شدم خود میله هدایت کننده ساچمه دارای سوراخ از زیر به پشت ساچمه میباشد که یک اورینگ کمی قبل تر ان را ابندی میکند ، لازم به ذکر میباشد به غیر از یک ویدئو در نت نقشه وشماتیک داخل سلاح رو پیدا نکردم خیلی جالب بود که مکانیزم سوزن به صورت رزوه به سیلندر متصل نشده بلکه با چهار پیچ فکر کنم داخل سیلندر مهار شده ببخشید طولانی شد.

سلام لول نباید نشتی داشته باشه چون باعث پرتی هوا میشه ودر دقت نیز تاثیر داره خوب چک کنید بینم لول دقیقا سر جاش قرار گرفته یا نه چون گفتید که اورنگ هدایت کننده عوض کردی شاید لول خوب جا نرفته باشه .
دوستان یادتون باشه که حتما مخزن تفنگ خالی باشه
سلام دوست عزیز مشکل نشتی لوله شما از داخل مکانیزم سلاح هست و اصلا ربطی به اورینگ گلن نداره شما گلن رو هم عقب بکشید دست بزارید پشت لوله فوت کنید بازم باد میده منم همین مشکل رو داشتم که دادم تعمیرکار یه اورینگ داخل مکانیزم سلاح رو عوض کردن که واقعا دقت رفت بالا اما الان بعد حدود 2 ماه دوباره لوله نشتی کمی پیدا کرده که واقعا اذیت کننده هست
سلام دوستان
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد، متاسفانه تفنگ من مشكل نشتي داشت در همين قسمتي كه تو عكس پستهاي قبل بود
مانو متر رو باز كرديم زيرش اورينگي نبود اصلا ، يا اگه هست اون داخل و ديده نميشه
بعد از بستن دوباره مانومتر مشكل نشتي كاملا حل شد و تفنگ خوب كار ميكنه فقط متاسفانه مانومتر ديگه كار نميكنه
آيا راهي هست واسه درست كردنش يا بايد تعويض بشه ؟
اگر بايد تعويض بشه از كجا ميشه تهيه كرد ؟
پيشاپيش تشكر ميكنم از اينكه راهنمايي ميفرماييد

Sent from my iPad using Tapatalk
این مدل گج پرسی هست باز نمیشه که تعمییر بشه. عقربه گج رو چه فشاری ثابت مونده؟ بمینین تو سوراخ ورودی گج چیزی گیر نکرده؟ چون اگه گیر کنه عقربه گج قفل میکنه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع