انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بوکانیر BSA buccaneer
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
مباركه حميد جان. چشمت روشن قدم نورسيده مبارك باشه ايشالله
کسی ادرس مغازه بندر عباس داره شماره تلفن از فروشگاه های که داخل بندر هستن که pcpکار میکنن کسی داره مرسی بچه ها
(2014-08-12 09:39 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بالاخره انتظار من هم به سر اومد و نیم ساعت پیش بوکی جون به دستم رسید کیفیت قابل قبولی داره کمی زاج کاری فقط کمی تو ذوق میزنه میشد خیلی بهر از این باشه ولی خوبه
بعد از بستن دوربین و تست خبرش رو بهتون میدمKhansariha (8)

حمید جان خیلی خیلی مبارک باشه............ Khansariha (8)

حمید جان کیفیت زاج کاری از ای تی ۴۴ (به طور مثال) بهتر هست؟ اگه میشه در مورد ماشش (؟) بیشتر صحبت کنید، ممنون میشیم (کیفیت ساخت و جنس ماشه، ضامن و محافظ ماشه)
(مگر اینکه شما یه چیزی بگید... Khansariha (8))
(2014-08-13 12:27 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-12 09:39 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بالاخره انتظار من هم به سر اومد ...

حمید جان خیلی خیلی مبارک باشه............ Khansariha (8)

سلام
ممنون از تک تک دوستان بخاطر تبریک
حنان جان اونکه 100% بهتر هست در حد ایوانیکس ها اگر اشتباه نکنم شاید من زیادی پر توقع هستم
محا ظ ماشه از جنس پلاستیک
ضامن پلاستیک
خود ماشه گمونم ترکیبی از الیاف پلیمری هست پلاستیک نیست فلز هم نیست مثلا شاید فیبر کربن یا همچین چیزی کیفیت خوبی داره و حساس هست از نظر من هم ضامنش مشکلی نداره سلیقه ای هست دیگه من میپسندم
گلنگدن بسیار بسیار نرمتر از Bt65 هست چون من فقط با اون کار کردم
بالانس خوبی داره نمیشه گفت سبک (من بسیار سخت گیرم تو وزن جوری که نزدیک بود دیسکاوری بگیرم بخاطر سبکیش) ولی سنگینم نیست
فقط یک خشاب باهاش هست
و رابط شارژ و 4 عدد اورینگ و یه بسته گریس (شبیه سس های مهرام که یک بار مصرفه کوچیکش)
فعلا همین دفترچه هم اسکن کردم قرار میدم دوستان مطالعه کنند زبان هم ای یه نمه خوبه ولی حسش نیست این روزا ترجمه کنم چیز خاصی هم نگفتهKhansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکتر جان کیفیت ماشه با اینکه از فلز نیست ولی خیلی با کیفیته.
از ماشه دیاناها بهتر هست.نگران طراحی و طول عمر ماشه نباشید .
من شخصا از دقت و کیفیت این سلاح بسیار بسیار راضیم.واقعا نسبت به قیمتش خیلی خیلی راضی کننده هست.
فقط اگر کمی پد قنداق را با دقت تر و با چسب کمتری میچسبوندند بهتر بود چون اضافه چسبها که بیرون زده کمی توی ذوق میزنه.
من منتظرم برادرم دوربین عکاسیمو بیاره تا عکسهای این تفنگ و R10 را بگذارم.الان دوربین ندارم که تا حالا عکس نگذاشتم.
دقت این سلاح در کالیبر 4.5 حداقل برابر با دیانا P1000 قبلی 4.5 که داشتم ،هست.جنس چوب قنداق که بسیار عالی هست و فکر کنم گردو باشه.
بالانس وزنی اون هم که خوبه و راضی کننده هست ولی اصلا به پای بالانس R10 نمیرسه.
کالیبر 5.5 هم که تهیه کرده بودم در اولین رویارویی با دوستان همشهری به زور ازم گرفتن و بردن و حسرت تستش به دلم موند ولی چون از دوستان هستند در اولین فرصتی که به بیرون از شهر بریم تستش میکنم و نتایجش را همینجا اعلام میکنم.
اگر سوال دیگه داشتید در حد توانم در خدمتتون هستم.
حمید و امیر عزیز ، همه نکات مثبت رو گفتید! ولی با تست دقت و بازنگری تصاویر با کیفیت از بدنه و قطعات مطمئنا ، دوستان دیگر نیز نظرات بهتری در مورد آن خواهند داد. در هر صورت همین مساله قیمت بزرگترین اهرم مثبت آن است (البته در مقابل این هزینه ، کیفیتی به مراتب بیشتر دریافت می کنید) من در مورد قیمت بازاری ها و فروشندگان نمی تونم چیزی بگم و گفته من تاثیری در عملکرد ایشان هم نداره Khansariha (226) ولی قیمتی که در بازار فردوسی دیدم کمی براش زیاده ! مثلا BSA Ultra SE رو می گفتن 4 میلیون که با کمی چونه پایین تر میشه خرید ولی سلاحی هست که ارزش داره (متفاوت از مدل Ultra ورژن قبلی BSA ) و بوکانییر از 2.800 تا 3 میلیون که زیاده و اگه رده قیمتی بیاد رو 2.500 خیلی خوبه ! قیمت بندرعباس رو هم در همون بندر گرفته شده و شما ریسک ارسال و آوردنش از بندر عباس رو هم در نظر بگیرید!؟ که این خود قیمتی برابر 2.500.000 بهتون میده (حالا شاید یکی هم بدون دردسر و مشکل با خودش بیارتش (مثلا مسافرتی رفته باشید و با ماشین شخصی با خودتون بیارین )
و البته بهتر می بینم مقایسه به صورتی نباشه به طور مثال بگیم این بهتر از AT44 هستش و دقت بیشتری داره چون این مقایسه ها نیاز به تست های دقیق و کرنو از هر دو مدل مورد مقایسه داره (این رو مثال عرض کردم)
ولی خوب برای دوستداران PCP که بوجه پایین تری دارند این مدل نیز به غیر از AT در بازار موجوده و قدرت انتخاب رو بالاتر می بره Khansariha (219)
سلام
یه چندتا عکس از همه جای تفنگ‌گرفتم تا دوستان بتونن بیشتر با این سلاح آشنا بشن مخصوصا از ماشه که برا بعضی ها خیلی جذابیت داره خخخخخ
تا اواسط هفته دیگه به دلیل مشغله زیاد نمیتونم تست کنم ولی به محض تست قدرت و دقت سلاح رو به دوستان اعلام میکنم
راستی مخزن بوکانیر ۲۳۲ بار هست نه ۲۰۰ بار و طبق گفته شرکت ۲۵ شات میده
بخاطر حجم عکس ها ببخشید چون مستقیم از تبلت آپلود کردم نتونستم حجم رو کم کنمKhansariha (290)
[تصویر: 14079372501.jpg]
[تصویر: 14079372512.jpg]
[تصویر: 14079372513.jpg]
[تصویر: 14079372514.jpg]
[تصویر: 14079372514.jpg]
سلام
حمید خان در حد معلومات من نیست نظر بدم ولی ماشش خیلی شبیه ماشه شادو که!ولی قنداقش خیلی قشنگه دلم خواست
(2014-08-13 08:45 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
حمید خان در حد معلومات من نیست نظر بدم ولی ماشش خیلی شبیه ماشه شادو که!ولی قنداقش خیلی قشنگه دلم خواست

سلام
چه اشکالی شبیه گامو باشه یا اصلا ساخت گامو باشه؟ آخه همه میگن ماشش شبیه گامو هست من که بسیار ماشه رو میپسندم و مشکلی باهاش ندارم ۵۲ من هم ماشه t06 بود در حد همون هست و کیفیت داره و حساس هست
از نظر قدرت و ژول خیال دوستان راحت کنم از at44 هم ظعیف تر هست ولی دقت خوبی داره من هنوز دقتشو تست نکردم ولی دوتا از دوستان رو دقتش شکی ندارند و برای کسانی با سلیقه من که برند و کیفیت براشون مهمه و نمیخوان خیلی بابت اسلحه هزینه کنند گزینه خوبی هست کما اینکه هاتسان هم خوبه و برای گروه دیگری که ژول بیشتر رو میپسندند و برند براشون مهم نیست و کارایی راضیشون میکنه مناسب هست
سوالی بود در خدمتم
حمید جان از کجا متوجه شدید که ضعیف تر از ای تی ۴۴ هست؟ آیا کرونو کردین؟ با چه ساچمه ای امتحان کردید؟ Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع